Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość brava123
karol a moglabym prosic o kilka fotek Twoich cycuszkow? z tego co widze to masz wysoki profil i zastanawiam sie jak wygladaja takie po operacji..ja mam juz w sobote, strasznie boje sie efektu!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BRava jutro wyśle Ci fotki , nie denerwuj się, będzie ok. jakie wkładasz ? jalkie masz wymiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brava123
wiesz, szczerze mowiac wolalabym wkladki moderate, wygladaja pewniebardziej naturalnie, ale jako ze moja skora po wykarmieniu dzidzi troszke sie wyciagnela doktor zaproponowal HP 350cc. waze 55kg, wzrost 162cm a jutro jeszcze zmierze ile mam pod biustem i w biuscie, jakos niegdy nie wydawalo mi sie to istotne:) pamietaj karo o fotkach dla mnie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 1. 70 wzrostu , 69 cm pod biustem , 49 kg. i rozm. masz w stopce , wyszło 87 po operacji .JA wykarmiłam 2 dzieci więc siła grawitacji zadziałała zobaczysz na fotce przed . Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Karo zrobimy małe spotkanko forumowiczek,:) na konsultacji u doktorka bede po świętach,także bardzo chętnie się spotkam z Wami dziewczynki. Ciekawe co Kubasik powie na to że chcę jeszcze raz powiększać piersi? Meduza dziękuje za komplementy Twoje fotki również super.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Karo.S moge prosic tez o fotki... dziewczyny tez bym chetnie wpadla na kawke tylko ze troche mam daleko...ale mam obiecana z Doris :-) na szczescie jest ktos z moich okolic na forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, wróciłam dzisiaj z kliniki i szczerze mówiąc myślałam, że będzie gorzej. Na razie jestem jeszcze obolała i trochę oslabiona, ale już po trochu siedzę przy komputerku i trochę łążę po domku. i co najważniejsze mam cycki :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiula12345 gratuluje,nie taki diabel straszny...ja 2 tygodnie po i od wczoraj w pracy,choc pracownikiem roku na pewno nie zostane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madaga
Witam! Jestem [przed operacją powiększania piersi. mam160 cm wzrostu , obw pod piersiami 80. Lekarz doradził mi implanty o rozmiarze 450-500ml. Dziewczyny czy to nie jest zbyt dużo.Proszę o poradę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula12345-GRATULUJĘ NOWYCH CYCUSZKÓW!!! i czekam na zdjęcia chętnie popodziwiam :-) Madaga-ja też mam ok 80cm pod biustem ,ok 173cm wzrostu i lekarz zaproponował mi 400, ja postawiłam na 350 bo się bałam ze wyjdą zbyt duże ( a op chcę utrzymac w tajemnicy hihi,bedzie ciężko) ale z tego co Dziewczyny tu piszą to lepiej wziąśc większe i nie żałowac ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basterberis - napisz coś o sobie, swoje wyiary etc, będzie nam łatwiej rozmawiać o rozmiarach itd :) asiula12345 - gratuluję! :) i cieszę, że piszesz że nie jest źle i ból da się przeżyć hihi :) madaga - jeśli masz 80cm pod biustem, to takie wielkości impl będą jak najbardziej ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orienne
Hej dziewczyny dopiero znalalłam ten portal, ale bardzo sie ciesze ze jednak tu trafilam. Chcialabym sie zapytac o operacje jak to wszystko przebiega, bo zastanawiam sie nad zabiegie...Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!! Jestem tu nowa ,jeżeli chodzi o wypowiedzi.Sledzę Wasze losy od dłuższego czasu tylko miałam problem z zalogowaniem się na forum. Proszę o radę wczoraj byłam na wizycie u prof.Zielińskiego mam termin zabiegu powiększenia piersi 16.04.2009 160cm 50kg pod biustem 82 i jestem dosyć szeroka w ramionach. Ustaliłam z dr na rodmiar 350cc pod mięsień okroągłe co prawda ja chciałam nawet 400cc tylko on nie chciał się zgodzić pyt. czy się zmieszczą mam troche skóry więc tak. Mój mąż mówił że najlepiej będzie 375cc. Czy dobrze robię wybierając taki rozmiar? Dzięki janess udało mi się zalogować przy Twojej pomocy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
hej dziewczyny dzisiaj bylam na konsultacji u Bieleckiego ..zaproponowal mi anatomiczne 300 ...mam rozmiar A jak myslicie bedzie to C? lekarz powiedzial ze tak ale ...hmmm..jedno co mnie zmartwilo to podejscie lekarza malo delikatnie powiedzial mi ze prawie nie mam cyckow :DDDD...boze nawet nie wiedzialam ze tak zle jest :))) hehe kopara mi opadla jak to uslyszalam ale ze mam duzy dystans do siebie i do ludzi to olalam to :D..Prosze prosze powiedzcie mi czy takie wkladki jak na anatomy nie beda za male?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
przeczytalam troche waszych wpisow dziewczyny hmmm..duemacie te piersi teraz hmmm...i przewaznie okragle ...dlaczego? ladniejsze sa ?czy tak pasuje do waszej figury ? mnie powiedzial ze lepiej jak bede miala anatomiczne ...cholera sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukabana z tego co zauwazyłam Twoj doktor w ogole preferuje anatomy one wypadaja rozmiarowo do okrągłych na 350 mniej wiecej tak że o rozmiar sie nie boj na pewno są duzo droższe i to też sprawa indywidualna okrągłe są wypuklejesze od samej góry moze doktorek boi sie ze podejda Ci za wysoko i bedziesz je miała pod broda ;) czym wiekszy implant tym bardziej zajmuje klatke piersiową a jesli jestem bardzo wąska to ryzyko ,że wejda Ci pod pache jest wieksze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam wczoraj, że po op czuję się nieźle i ból jest do wytrzymania. niby tak, ale od wczorajszego wieczora czuję większy ból w lewej piersi i tak jakby mi ona drętwiała. czy to normalne? może któraś z Was też coś takiego przechodziła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakukanada, mi mój doktor na początku też proponował anatomiczne, bo niby wyglądają bardziej naturalne, ale po kolejnej konsultacji stwierdził, że u mnie nie będzie dużej różnicy więc stanęło na okrągłych, a to dlatego, że bałam się, że anatomiczne mogą sięprzekręcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiula jesteś bardzo krótko po op i możesz odczuwać różne dolegliwości tj.odrętwienie,pieczenie,czy jakby ktoś Cię szpilkami traktował.Więc nie przejmuj się,to wszystko z czasem będzie ustępowało:)Gratuluję cycuszków i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) W Poznaniu piękna wiosna , chce się żyć. Wczoraj minęły mi 2 tygodnie PO i zaczęłam jezdzić autem. Sztukuje na razie kierownice , ale i tak w nocy klatka piersiowa i ręce mnie bolały . Chyba to nie za wcześnie ? co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKUKABANA dlaczego BIELECKI a nie Kubasik ? Polecam Kubasika ! Przemyśl to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃDOBEREK WSZYSTKIM CYCATKOM!!!Wczoraj byłam na imprezie i po raz pierwszy mogłam ubrac bluzeczkę z dekoldem.Nawet kupiłam sobie biustonosz bez fiszbin ponieważ jeszcze nie mogę nosic innego:)Ale do czego zmierzam...Otóż czułam się zajebiście bo w końcu mogłam byc duszą towarzystwa i do tego te komplementy że po dwójce dzieci taaaaaki biust no,no! hehe.A ja też wiele nie mysląc..Biust do przodu!!!Dziewczyny jak macie kaskę to róbcie sobie nowe cycki!!!!!!!:)Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASIULA 12345 potwierdzam , takie dolegliwości to norma, po 2 tygodniach jest już lepiej :):) ale co tam dla nas twardzielek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KARO! dwa tygodnie po op.i ty autem śmigasz??Kurcze ja bym sie bała.Lepiej uważaj bo szkoda by było cycuchów.Poślij mi foty twoich cudów i napisz jaki masz rozmiar i jaka była wyjściówka.Oczywiście jak możesz??Dzięki i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×