Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość chocolate28
Witam wszystkich! Czy któraś z Was miała może robione piersi u dr Andrzeja Świątkiewicza ( Bydgoszcz, Szczecin). Mi po konsultacji zaproponował anatomiczne w rozmiarze ok 300. Nie wiem czy to nie za mało? Przed wykarmieniem 2 dzieciaczków miałam pełniutkie i śliczne 75C, zostało 75B i to małe i na dodatek lekko obwisłe. Boję się że ten rozmiar nie przyniesie oczekiwanych rezultatów. Może 400 byłoby lepsze? Piszecie o symbolach typu HP itp. co one oznaczają? W przyszłym tygodniu mam jechać na dokładne pomiary, a na temat dr świątkiewicza niewiele udało mi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bluebelle moje blizny zjaśniały po około 6msc,więc spokojnie czekaj,na pewno Ci zjaśnieją:)Sam dzięki za foteczki,cycuszki wyszły Ci super,no ale tyle czasu na nie czekałaś,że nie mogło wyjść inaczej,a poczekaj aż się ułożą,wtedy to już w ogóle będzie cudo:):)Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blubelle - wysłałam :) dokładnie o takie coś mi chodziło :) :) tylko ta opuchlizna mogłaby już zejść.. zminiejszą się przez to, ale już mnie męczy ona.. w ogóle, jestem 10 dni po i wczoraj strasznie mi spuchły cycuszki.. tak jakby między piersiami, na mostku mi się powiekszyła opuchlizna i te boczki piersi od strony mostka.. nic nie robiłam co by mogło nadwyrężyć mięśnie klatki, nie wiem co to.. :( miała tak któraś z was, ze parę dni po zabiegu mocniej spuchły..? Becia - dzięki :) no czekam, czekam, aż się ułożą.. chocolate28 - HP itp oznaczenia to oznaczenia implantów - HP to high profile czyli wysoki profil impl - ten wymiar \"do przodu\" :) napisz ile masz pod biustem cm i w biuscie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Samancia dzieki za fotki..:)))...kapiel w soli zmniejsza opuchlizne...moze jakis lisc kapusty? tez sciaga goraczke ja mialam tak na nodzie spuchnieta jak cholera lisc kapusty nalozylam nawet dwa :) i zeszla ...no a lisc sciemnilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za rady, przydadzą się :) na razie zrobiłam sobie koło południa okład przez tę godzinkę, kiedy mogę leżeć bez staniorka, z wodą z sodą - też niby wyciąga opuchliznę, i trochę jakby sie zmniejszyła, już mi cycuchy nie chcą wyskoczyć ze stanika, chyba jest już taka opuchlizna, jaka była wcześniej :) będę próbować rózne metody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanto widziałam piersi,jesteś bardzo szczupła-Twoje piersi nie sa ogromne,wiem,ze takie chciałaś, są proporcjonalne do sylwetki, ;ja jednak myślałam,ze osiągniesz efekt troszkę wiekszych piersi;na jednym zdjęciu widziałam ,ze jedna pierś jest taka duża a to obrzęk mostka daje taki efekt .Ładnie wygladasz w stroju kapielowym,ładnie wygladaja piersi z profilu,ekstra,za jakis czas wszystko się wyrówna,przypuszczam,ze od teraz Twój P. bedzie sprawiał Ci prezenciki w postaci seksownej bielizny;widziałam na beauty jak dziewczyny szaleją z zakupami nowych staniczków(co ja bredzę staniorów),komplecików,haleczek,strojów kąpielowych ....uśmiałam się jak czytałam,ze panowie czują sie współwłaścicielami piersi swoich partnerek,nie wiem ,która pisała,ze w razie rozpadu zwiazku jej facet rosci sobie prawo do jednego cycka ewentualnie do widywania sie z nimi w każdy weekend,wakacje i ferie:-) Widziałam cycuszki Hoany -bajera,ona ma eurosilikony tylko nie wiem czy w 85% czy 100% wypełnionych silikonem.Samanto pozdrów ją ode mnie.Wyszukuję na beauty wszystkie cycki robione przez doktorka Kubasika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduza, to właśnie mój facet tak mówi :P że żąda widzeń z nimi, jak z dzieckiem :classic_cool: u mnie większe wyglądałyby już chyba źle.. ja mam tylko 65cm pod, reszta też nie za konkretna.. no i skoro 350 nie weszły, to znaczy, że miejsca było max na 325.. :) i tak dobrze, że nie 240cc jak mi tamta dr proponowała heh, to by dopiero było nic.. Hoanie też ślicznie wyszły, zazdroszczę jej tego cięcia na otoczce :) ma 85proc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Chocolate28, dawno się tu nie udzialełam, zaglądałam od czasu do czasu, ale jak mogę Ci pomóc, to odpisuję. Ja robiłam u Świątkiewicza 26 lutego b.r. i jestem mego zadowolona. Mam 300ml, anatomiczne, pod mięsień i z tego wyszło mi bardzo pełne D. Piersi jak dla mnie są super, a sytuację wyjściową miałam dokładnie taką jak Ty - przed wykarmieniem moich dwóch szkrabów miałam pełne 75C, potem zostało trochę obwisłe B. Byłam już na dwóch kontrolach, zero powikłań, blizny pod piersiami bledną - polecam gorąco. Doktorek robi wrażenie trochę flegmatycznego, może na konsultacji był troszkę mało konkretny i dlatego trochę się wahałam, ale teraz jakbym miała robić drugi raz, to lecę tylko do niego! Jak masz jakieś pytania, to chętnie odpowiem. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej dakota ja bede miala tez anatomiczne i lekarz mi zaproponowal 300 eurosilicony , masz moze zdjecia ? jestem strasznie ciekawa jak wyglada taki rozmiar i wlasnie anatomiczne ...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo widzisz moja droga-gdybyś tak juz wykarmiła dzidziusia to by ta Twoja wyjściówka była inna a tak dobre te i 325;ale przeciez Ty masz jeszcze czas na macierzyństwo,nie śpiesz sie wcale,teraz te piersiatka daja Ci tyle radości,co każdej matce dziecko:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Hanna Montana,to wyżej to oczywiście post skierowany do Samanci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Meduzka, jakbym sobie zafundowała dzieciaczka na studiach, albo jeszcze lepiej, w liceum, to by mnie mama chyba dożywotnio z rodziny wypisała :P poza tym mam 10 lat młodszego brata, często musiałam z nim zostawać gdy rodzice w pracy. dziecko może koło 30 ;) a potem to sobie zrobię.. z 450 :P hiihi opuchlizna mi schodzi trochę, swędzi mnie tam, gdzie jest największa, więc pewnie się goi tam pod nią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Witam! :) Przepraszam, że tak długo mnie nie było, ale byłam zabiegana. Jeśli chodzi o mnie, to pojawiła się możliwość większych implantów, ale efekt może nie być tak naturalny. Biorąc to pod uwagę, jestem już pewna- 260 ml :) one i tak przy mojej sylwetce są bardzo wydatne! :) Teraz tylko trzeba zrobić wszystkie badania i jeszcze poczekać... :) Samanta, cieszę się, że wszystko ładnie :) jeśli mogę, to poproszę o zdjęcia chmurka123456@o2.pl :) Pozdrawiam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranku Nadziei, wysyłałam Ci zdjęcia przedwczoraj chyba, nie dotarły? pamiętaj, że jak impl będzie pod mięśniem, to straci ok 15proc (czy 20..) wielkości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta, dziękuję za zdjęcia. Cycuszki masz przepiękne :) Też bym chciała taki efekt uzyskać - takie krągłe ale nie \"piłkowate\". Ciekawe jaki masz teraz rozmiar - ale to chyba dopiero po zejściu opuchlizny będzie można określić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie gdzieś z miesiąc po zabiegu będzie można wstęnie ocenić, jaki wyszedł rozmiar.. na razie mam 66cm pod i 86 w, ale z opuchlizną, więc na pewno będzie mniej potem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynki a co
w przypadku licznych torbieli na piersi potwierdzonych usg? czy to przeciwskazanie do op? Sam gratuluje nabytków, śledzę wątek ze 2 lata i dopingowałam Ci w spełnieniu marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Poranek Nadziei
Niestety wtedy nie doszły, nie wiem dlaczego... Ale teraz już widzę :) Naprawdę ładny efekt :) Gratuluję spełnienia marzenia! :) A jeśli chodzi o ten implant u mnie, to nie wiedziałam, że traci, aż tyle... Ale doktor jest bardzo doświadczony i ufam Mu :) Wie co robi :) A naturalny efekt jest dla mnie bardzo ważny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie stwierdzono gruczolako-włókniaka, badam piersi regularnie co pół roku. Pytałam mojego onkologa czy są jakieś przeciwskazania do plastyki, a on na to, że nie ma żadnych, że wkładki nie przeszkadzają badaniu usg czy mammografii. Natomiast wysłałam wiadomość do dr Łątkowskiego z opisem usg i stwierdził, że lepiej byłoby usunąć to paskudztwo zanim zdecyduje się na operacjęplastyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
hey dziewczynki,zlamalam se dzis palca u nogi:(:(.jutro ide na operacje,tzn dzis,bede miec prawdopodobnie narkoze:(.3majcie kciuki za mnie.wiem ze to z innej beczki,ale wlasnie TA narkoza-boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
Samanta i dakota - proszę o Wasze fotki na maila - aganiesia3@tlen.pl Ja za tydzien jade na konsultacje ale chyba lepiej bedzie jak termin bede miala jakos na jesien, bo ukryje sie na poczatku pod swetrami. Co radzicie? Nie chce nikomu o tym mowic, a ze teraz jestem plaska, to nie chce zeby sie domyslili. I mam pytanie - co w przypadku, gdy organizm odrzuca implanty i trzeba wyjać? Chyba źle skóra wtedy wygląda? Co się wtedy robi? Wiecie coś na ten temat? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia :) Sweet - na samą myśl o złamaniu mnie zabolało heh :) mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze (i nie będziesz się potem bać narkozy :) ) a z tym odrzuceniem impl.. mi sie wydaje, że to następuje krótko po zabiegu, a chyba do 6 tyg po można wyjąć impl i ciało powinno się wygoić tak, jakby ich nie było (no, prócz blizn, one zostają).. nie martw się na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SAMANTA ile mialas w obw. przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki , pozdrawiam wszystkie przed i po :) Właśnie wczoraj zakupiłam nowy strój kąpielowy i pierwszy staniczek z fiszbinami w rozmiarze 70 D , tak mi rozmiar wypadł w triumphie . Jestem bardzo zadowolona :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakukabana
Hej Dakota:) moj adres to hanna_boc@wp.pl pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed mialam w 80-81 ,pod 67,teraz mam 90:) z opuchlizna mialam 92-93.Przybylo mi ok.10cm ,a mam mniejsze wkladki od Ciebie i anatomy na dodatek,tez pod miesien.Nie rozumie tego ,ja myslalam SAMANTA,ze bedziesz miala jakies 13 cm wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAJA SZCZECIN
WITAM WSZYSTICH....DZIECZYNY NAPISZCE MI PROSZE CO TO JEST TO CC BO JA NIGDZIE NIE MOGE TEGO ODSZUKAC... POD JEDNA PIERSIA JAK USIADE TO MI SIE TAKI WALECZEK ROBI ...TO JEST COC CO CZUJE ZE JEST POD IMPLANTEM ALE NIM NIE JEST...NIE WIEM JAK MAM WYTLUMACZYC... PROSZE WAS NAPISZCIE MI CO TO JEST TO POWIKLANIE CC I W JAKIM CZASIE WYSTEPUJE PO OP... POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×