Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Alexar smaruj piersiątka,ja używałam maści z arniki też skóra próbowała mi się łuszczyć,nawet zwykłą oliwką możesz się smarować:)Ach i dzięki za foteczki,zmieniają się Twoje piersi,trzymaj wszystkie fotki,a za rok zobaczysz jakie zmiany następowały...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anuśka29
Janess ślicznie Ci dziękuję:) Masz piękne cudeńka:):) Jeśli chodzi o nosek:miałam złamany nos, był duży wyglądał fatalnie!!! Miałam straszne kompleksy, ale w końcu odważyłam się. Na Skupina zdecydowałam się (mimo wątpliwości) po efekcie jaki ujrzałam u mojej koleżanki z pracy. czekałam z niecierpliwością na termin operacji:) W grudniu 2008 poszłam pod nóż, w gipsie chodziłam ok tygodnia......Dzień przed wyjazdem do Poznania zmarł mi dziadek i nie czułam się najlepiej, ale pojechałam trudno. Rodzina widząc mnie w gipsie chyba bała się podchodzić, bo wyglądałam jakbym dostała straszne lanie:) Po zdjęciu gipsu stałam przerażona! Nos jak kartofel, a ja sina i w ogóle....Popłakałam się...Wyglądałam tragicznie i gorzej nawet niż z tym dużym! Ale spokojnie to była opuchlizna, która po 2 tygodniach zaczęła schodzić i było widać pierwsze efekty:):) Z każdym dniem wszystko wyglądało cooraz ładniej. Po miesiącu nosek był mały i słodki:) Wszyscy zgodnie stwierdzili, że baardzo dobrze zrobiłam.Jedyny ból odczuwałam podczas zdejmowania gipsu, a raczej dyskomfort. Stąd odwaga na operację piersi. Lekarz porównał mi stopień bólu. Nos to 2/1o, a piersi 10/10.....Bałam się tego bólu na samą myśl i nadal bardzo boję tak jak efektu:) Jeśli masz jakieś pytanka śmiało:):):) Zapłaciłam 6500 zł I NIE ŻAŁUJĘ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexarno mi też zaczęł sie łuszczyć skóra, najpierw zlazła z ramion (?), a teraz złazi z cycków. Poza tym skóra jest bardzo wrażliwa, zwłaszcza na góre od blizny - no tknąć ich nie mogę :( No i też nie wiem czy to normalne? Musiałam sobie wlozyc płatki higieniczne do stanika bo nawet stanik drazni mi skórę. Ogólnie mnie od wczoraj jakoś pobolewają hm...jakbym mial a w środku zakwasy ...hm Dziewczyny jakiś czas po op napiszcie kiedy piersi sa juz bezbolesne zupełnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu właśnie jestem przy końcu miesiączki. Ale tknąć się nie mogę :( Przyszło mi nawet do głowy, ze to może od miesiaczki, ale tak na sam jej koniec? No nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Violesiu, to można uznać za normalne, mnie tak do 2 mies po pobolewała dolna częśc piersi (przy dotyku, sama z siebie nie, ale to roadzaj przeczulicy). myslę ze lepiej jak jest tkliwe niż miałabyś nie czuć wcale ;) Beciu, naskrobałam maila do Ciebie :) Saas - gratuluję cycuszków 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Sama dzięki za słowa pocieszenia, bo już się zaczęłam martwic. Skóra na jednej jest tak napięta że aż błyszcząca. Ta mniejsza jest ok, też tkliwa ale nie tak bardzo jak ta z większym implantem. A było brać mniejsze implanciory doktor proponował ;) Poza tym mnie swędzi ta większa i dekolt mam wykroszczony, ech co za życie :) ale wazne że z cyckami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na dekoldzie mam nadal jakieś krostki :o 3 miesiące.. przecieram jakiś badziewiem od dermatologa na zapalenie mieszków wł ;) ale nie działa.. podobno sporo dziewczyn tak ma.. samo przechodzi.. a z tym łuszczeniem skóry też sporo dziewczyn tak ma - kilka tygodni nawet potrafi tak się wyłuszczać.. nawilżaj, nic chyba na to nie ma.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie cycolinki !!! dawno się nie odzywałam ponieważ miałam dużo czasu do operacji i nie chciałam się nakręcać,a w tej chwili liczę już dni jeszcze 10 !!! mam nadzieję że dołączę do szczęśliwych kobietek :) barrrdzooo się boję i nie moge sie doczekać żeby było po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratuluję wszystkim które mają już swoje cudeńka ALEXAR WIOLESIA pamiętacie jak daleko było do lipca ???? i już po pewnie jesteście szczęśliwe,poczytam bo mam zaległości któraś z was ma 350 okrągłe,też o takich myślę ale nie wiem czy nie będą za duże,zobaczymy co ostatecznie powie doktor,ale myślę że moje wymiary powinny na to pozwolić 165 cm 62 kg 78 pod 83 w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi Mandżeta :) Mi jakoś szybko zleciało do op :) Fajnie, ze się odezwałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !Mam jeszcze kilka pytan do Ciebie Jang.Powiedz mi prosze ile Cie ten zabieg ostatecznie kosztowal i jakiej firmy masz wkladki.Jestem juz umowiona na konsultacje do dr.Witwickiego,chce go sprawdzic:) i porownac z dr. Kubasikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet26
Ewelincia,zabieg Jang kosztowal 11tyś,ale niewiem jakie ma wkladki,tez jestem ciekawa tego dr,bo pochodze z podlasia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandżeta ja mam 350 i wcale nie są wielkie ,takie w sam raz superowe he he(chociaz moim zdaniem nie ma reguły na te wielkości,wszystko zależy od budowy ciala chyba,wyjściówki?) Violesia mnie też pobolewają piersi,czasem mam uczucie jakby chciała mi lewa wyskoczyc,podnieśc się nie weim jak to opisac?no i krostki mnie też męczą okropnie i ta łuszcząca się skóra kupię jutro oliwkę bo nie wiem czym smarowac? Becia a ta arnikowa masc jest na siniaki??taką mam dla malucha na stłuczenia,tym smarowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mandżeta oj było daleko i ciągło mi się to jak cholera...a termin miałam na wrzesień,jeszcze bym czekała...dobrze że Bozia dała szybciej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta odp:)Alexar to właśnie ta maść,dopóki nie kupisz oliwki to sobie ją smaruj na pewno Ci nie zaszkodzi:)Dziewczynki też miałam problem z krostkami,piłam wapno,ale nic nie pomagało.W końcu poszłam do dr rodzinnej,przepisała mi oxycort i po peru razach spryskania mój dekold był czyściutki,więc polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
becia - no rzeczywiscie! przepraszam, ale zapomnialam ze juz widzialam twoje cycuchy:) alexar, jang - jakie śliczne cycuchy! ja też takie chce!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALEXAR pamiętam że miałaś na wrzesień,fajnie że już jesteś po,mam nadzieje że też doczekam i że będzie ok. jeśli moge cie prosić o fotki !!! odwdzięcze się hehe,i przypomnij jakie miałaś wymiary przed bo moja wyjściówka płaska :( okrągłe masz? z góry dzięki,pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow!!! Anuska29 ,ale referat mi napisalas,dziekuje :)Ile kosztowala ta przyjemnosc? Violesia ja z bolem rozstalam sie po 2 miesiacach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. zgadza sie ostatecznie 11 tys. ja mam Mentory i Witwicki tylko je stosuje. Mi taka babka, u której kupowałam stanik powiedziala zebym smarowała balsamem płynnym zeby własnie sie nie łuszczyła skóra i kazała tez je masować. Ja jeszcze nie mam czucia w lewej piersi ale to podobno minie:) No i juz sie przyzwyczaiłam spac na plecach juz mnie nie bolą:) Saas gratulacje! Juz ci wysłałam własnie. Jeszcze dodam ze One codziennie sie zmieniają! na lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
alexar, jang - caly czas oglądam wasze cycuchy:) ja za tydzien na ostateczną przymiarkę jade, nie wiem na co sie zdecyduje:( ale na pewno wam powiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aganiesia3
alexar a ile masz wzrostu i pod biustem? Moze sie zdecyduje na 350? ;) Bo od Jang jestem wyzsza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesia ja mam ok173cm,65kg i byłam płaska jak decha i chyba dlatego wyszły takie zgrabne :-) Mandżeta wyślę cI maila i zdjęcia wieczorkiem bo stare skasowałam :-(,będziesz miała najnowsze :-),(hm...tylko napisz mi adres)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKI DZIEWCZYNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem już wyluzowana i praktycznie nie czuję bólu, ciągle zaglądam pod koszule i sprawdzam czy tam są . Jak tylko zdejmą mi szwy zrobię zdjęcia i Wam wyślę. Rozmiar jest całkim spory, nie wiem tylko o ile się mogą zmniejszyć? Jang , dzięki za fotki , "Są" bardzo zgrabne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY RATUJCIE!!! od kilku dni szukam po aptekach tych plastrów i nie mogę ich dostac,wrecz farmaceuci robią wielkie oczy jak o nie proszę :-(,gdzie je kupowałyście??może na allegro będą??kurde miałam je naklejac od czwartku mam nadzieje że nic się nie stanie kiedy ich nie mam?? HELP ME!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alexar wpisz w google plastry silikonowe i wyskoczą Ci,ja przed chwilką sprawdziłam i są te o których Ci pisałam tyle,że nie po 80zł tylko po 90zł.Ja zamawiłam w aptece i tylko w tej jednej na cały Szczecin,a reszta też nie bardzo wiedziała o co mi chodzi.Sprawdz jeszcze w necie ,bo może w Twoim mieście jest apteka która je zamówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki gratuluje wszystkim nowym cycolinką , oczywiście jak będziecie miały fotki swoich nabytków to ja też poprosze.Violesiu Twoje dostałam, super cycuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedze każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokladnie opracowany dzial badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum prawie 600 tematow,fotki pozabiegowe,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodzac na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×