Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość agutka1978
do nusia2552 : strasznie szkoda,że nie będziesz miała tej operacji w lutym. Chce sie operowac u tego samego lekarza i miłam nadzieje na relacje z operacji u niego. Taka ze mnie egoistka. :) Na razie zbieram kaske i ucze sie prowadzic samochód więc troche mi jeszcze zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczę co da się zrobić, przyjdzie jutro koleżanka to coś wykombinujemy:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać to kwestia, kto co chce uzyskać. Jak CYTRYNEK7 pisze ze wyszlo 70E z 275 i miseczki B.. to się boje ze z 375 ES wyjda mi ogromne balony! Słuchajcie, mam 75A, 168cm i chce mieć ładne D.. więc jaki wybrać implant? 375 będzie dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRETTY GIRL - ja mam i miałam 71 pod biustem przed zabiegien na prawdę małe A - teraz mam 70 D - mam mentory anatomiczne 330cc.Wzrostu mam 160 cm. Jak dla mnie super, koleżanka w pracy ostatnio tak się napaliła,ze jużumówiła sie do mojego chirurga na konsultację, mój facet tez zachwycony, mama moja tez powiedziała,ze super . Ja jestem drobnej budowy, mam waska klatke,ale te piersi na prawde wyglądaja fajnie, ciesze się,ze nie sa mniejsze bo na 100% bym załowała - dla mnie sa idealne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pestka a mnie z 335 mcghana wyszedł obwód w biuście tylko 88 a wyjściówkę miałam małe ,ale rożciagliwe B, bo wykarmiłam dwójkę dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka widzę ,ze w październiku pisałaś do mnie na maila i wtedy mówiłaś,ze dr dobrał Ci mentory 225 i 260 -dobrze,ze w efekcie końcowym masz te 330;przy tamtych wyszłyby malusie cycki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ++tomek++
puste pastikowe lae, nigdy nie dorównacie naturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestkaaaa , masz juz jakies fotki po ? jeszcze tylko 11 dni !!!!!!! ahhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek............hmmmmmm raczej jakas zakompleksiona,niedowartosciowana dziewczyna,ktora z zazdrosci pisze takie rzeczy,ja sie ciesze,ze natura mnie nie obdarowala,bo jak teraz patrze na swoje silikony to wyglada tak sexy,ze juz wiem,ze natura wszystkiego nie zalatwia,a staniki,ktore podnosza cyki moge wyrzucic przez okno,tzn nawet takich nie mam,nam silikonkom nawet nie potrzebne push up,ale jak bysmy ubraly to by Tobie `"Tomusiu" oczy wyszly!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka , zostaw ja/jego szkoda nerwow... moglabys mi przeslac swoje fotki , wiem ze kiedys juz sie ciebie pytalam , ale nie dostalam :-( , jak nie masz ochoty to powiedz .. ara422@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja dzis wruciłam do domciu mam pytanko jak długo trzymała was opuchlizna? mam strasznie spuchniete cycki i nie wiem ile mniej wiecej to sie utrzymuje.Acha one sa owiniete bandazem czy one wyskocza troszke jeszcze do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie poprosze mojego meza zeby trzasnal mi pare zdjec to na dniach wysle. :)) ,wiem ze to trwa ale naprawde teraz jestesmy zapracowani i naprawde brak nam czasu,stad tez tak malo przebywam juz na forum.Badz cierpliwa.Postaram sie na dniach wyslac.Pozdrawiam wszystkie przed i po :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka widzialam, dzieki ! - piekniutkie :-) ,jeszcze troche opuchniete , wygladaja duze ! jak sie czujesz ogolnie , ile procent jestes znow soba ? u ciebie to juz 2,5 tygodnia. inka dziekuje bardzo , sorry nie wiedzalam ze jestes zajeta , ty tez masz mentory 325 ;-) jestem po prostu bardzoo ciekawa. ja juz za 10 dni !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka jestes 2,5 tygodnia i jeszcze jestes opuchnieta? matko ja jestem 3 dobe i dalej umieram z bólu ile czasu Cie bolało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee hejki , bierzesz jakies tabletki przeciwbolowe ? czy caly czasz cie boli - juz 3ci dzien ??? jezuuu czy to normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee zazdroszczę, że już jesteś po. trzymaj się, to nie może długo boleć... mam nadzieję bo ja mam termin na kwiecień i na majówkę chciałabym już być sprawna i zadowolona..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie chce nikogo straszyc bo kazda z nas przechodzi ból inaczej.Byłam przygotowana ze bedzie bolec ale nie az tak urodziłam dwójke dzieci i wyrywam zeby bez znieczulenia ale to mnie naprawde boli.Caly czas jade na ketonalu ale wydaje mi sie ze jest za słaby dla mnie.Mam nadzieje ze do niedzieli troszke bedzie mniej bolec bo bede miała dzieci juz w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee , biedoku . gdzie cie boli najbardziej ? szwy pod biustem , sam biust , plecy ? wszystko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PESTKO są WSPANIAŁE Boże kobieto jak ja Ci zazdroszczę. Dziewczyny proszę prześlijcie mi swoje fotki już po - jak mąż zobaczył Pestki to powiedział, że się zapożyczy a puści mnie na zabieg tylko na razie mam zwichnięty obojczyk ( sama nie wiem jak do tego doszło) muszę na razie zapalenie zlikwidować i niestety wszystkie plany poszły w łeb, ale dziewczynki mam nadzieję, że już nie długo też będę mogła się ze swoich cieszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NUSIA - dzięki kochan, a to sie uśmiałam z tego co napisałaś ;-) Na prawdę dziewczyny, błogosławię temu, co wymyślil silikon i dr Łonia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...blogoslawię dr Łonia rzecz jasna... nie tego co go wymyślił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Hey,Dziewczyny czy ja tez moge poprosic o Wasze zdjecia?Pestko,jestem ciekawa tych Twoich pieknosci hihihi.Ja niestety musze zrezygnowac z pracy,w sensie zwolnic sie,w balona zrobili mnie z urlopem,najpierw dali,potem zabrali,a ja tu juz terminy mam i loty zabukowane...!!!ehh,mam nadz ze cycuchy mi to wynagrodza...Pozdrawiam Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie zebra szwy plecy wszystko czuje sie jakbym była po wypadku samochodowym:)ale mysle o tym ze za niedługo bedzie widac efekt i to mnie cieszy:P a Ty biedoku jak bedziesz umierała z bólu pomysl o tym samym ze bedziesz sliczna i warto pocierpiec pozatym ja bede z Toba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee dzieki za mile slowa :-) ja cwaniara jeszcze przede mna wszystko , zobaczymy jak ja bede cierpiec ;-) , wtedy bede madra hihiihihi oby bylo jak u pestki ...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Pestko!!!jestem pod wrazeniem naprawde:),zajebiste sa,tym bardziej ze przed op nie bylo nic:( .jaki masz teraz roamiar? jeszce sa opuchniete lekko,ale sa sliczne:).Super juz masz,latem mozesz smigac w stroju,albo i bez hihihi,mi zostaly 2 msce jeszcze....,ehh,ja mysle o 400,zeby potem nie zalowac ze za male,ale boje sie tez przesadzic w druga strone....P.S super figurka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasz rade :P PESTKA nie badz taka wyslij mi tez fotki :)jak dojde do siebie tez pokaze co mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×