Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dziewczyny, gdzieś tu był taki link gdzie można bbyło sprawdzić rozmiar miseczki ma podstawie wymiarw, nie macie go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty
Cześć :-) mam pytanko do Was dziewczyny - jestem 3 dni po operacji powiększenia piersi, czy któraś mogłaby mi odpowiedzieć jak długo u Was piersi były opuchnięte i czy sporo zmalały jak juz opuchlizna zeszła ???? Bardzo proszę o odpowiedź i z góry dziękuję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka 2 lata temu robiła u Kubasika i żałuje, więc nie polecała mi go. Zdecydowałam się na Bieleckiego, bo później u niego poprawiała biust i było wszystko super. Ja też jestem zadowolona, ale decyzja należy do ciebie angelika005.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bielecki jakie ma ceny?? zastanawiam sie nad dr szczytem robi w warszawie, z jego strony internetowej prace mi sie podobały - kubasika nie widzialam, a skupina dziewczyny odradzaja ze wzgledu ze niby robi male i sutki za wysoko- mam metlik....eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Janess-zagladasz tu czasem?Bo ja dalej czekam na te blizny hihihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strusiu - odpisałam :-) 9 luty-ja miałam zabieg w tamten piątek i wydaje mi się,ze nie jestem już opucjnięta...no może troszkę, chyba w nocy bardziej nabrzmiewają. Nie ma nikt tej miarki (linka) do nowych miseczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOBSIE - pestka310@wp.pl Dziewczyny,znalazłam tę miarkę do misek staników i z moich obliczeń wychodzi mi D -ale SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika - rób u Szczyta i nigdzie indziej , tylko jeśli chcesz C to mów o D , bo plotki które słyszałam potwierdziły sie i w moim przypadku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angelika - rób u Szczyta i nigdzie indziej , tylko jeśli chcesz C to mów o D , bo plotki które słyszałam potwierdziły sie i w moim przypadku ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zastaawiam sie nad nim, narazie nie slyszalam o nim negatywnych opoini, bo jak juz pomysle o innym to zaraz przeczytam ze gdzies tam komus cos zepsul, no ale wiadomo zawsze jakas niezadowolona sie znajdzie..:) a mam pytanie znacie moze cieny bieleckiego i kubasika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczny w wyszukiwarce google wpiszcie elektroniczne bra i tam obliczy Wam rozmiar.Buziaki i pozdrowienia.Nie bylo mnie dlugo bo nie mialam dostepu do kompa,teraz czesto Was czytam choc nie udzielam sie. Co do wkladek 325 mi wyszlo z wyjsciowego mega malego a piekne D.Dziewczyny maja moje fotki wiec moga przeslac dalej bo na dzien dzisiejszy nie mam fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANGELIKA – wiem, ze Dr Łoń, który mnie operował tez robi zabiegi pzu użyciu protez PIP – więcej info znajdziesz na stronie kliniki (www.lineacorporis.pl) jest też tam galeria zdjęć przed i po operacyjnych. Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem kliniki i lekarza, to ja ze swojej strony polecam ci serdecznie dr Łonia. Ja opisywałam wcześniej swoje wrażenia po zabiegu. Na dzień dzisiejszy: śpię już bardzo dobrze, udaje mi się nawet na boku, bez problemy podnoszę ręce. Piersi są coraz ładniejsze i coraz mniej opuchnięte. Tak jak pisałam wcześniej, mam pod biustem 71-72, w biuście 89 – wychodzi mi D i jestem zachwycona. Wcześniej byłam mocno dechowata (malutkie A i to bez kształtne) teraz mam śliczne okrągłe piersi z ładnym odstępem o jakim marzyłam. Lekarz zdecydowanie zrozumiał o co mi chodzi J. Chiciałm możliwie największe jaki da mi się zrobić i mam ,śliczne D. Opieka w klinice też fantastyczna, nie miałam ani żadnej traumy z wiązanej z narkozą, ani z bólem po zabiegu. Lekarze i pielęgniarki tak monitorują ból, że nie pozwolą mu się rozwinąć. Jestem tydzień po operacji a w zasadzie robię wszystko, tylko nie dzwigam dziecka i nie ćwiczę na siłce. Pan dr kazał mi się wstrzymać z tym ok. 4-5 tygodni. Radzę abyś wybrała się do niego na konsultację, sama ocenisz,ze warto, pozatym cena też jest atrakcyjna, Ja za anatomiczne mentory +operacja, pobyt w klinice, opatrunki 9kolka konsultacji przed operacją –bezpłatnie + duża ilość maili do lekarza ;-) )zapłaciłam 12 800,- a np. w Jolly Med., (gdzie dr Obrocki zapierał się nogami i rękoma, ze dla mnie nic oprócz 220-260 ml się nie nadaje zabieg kosztuje ok.15 tysięcy zł) Kto mi na ochotnika podeśle zdjęcia INKI? NUSIA – jak tam przed zabiegiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pestka gratuluje:) Nie bylo tak strasznie ,no nie? Sweety o Tobie tez pamietam i wysle te fotki tylko jestem strasznie zabiegana ,maly remoncik i wiesz jak jest;) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dawno nie pisałam, ale już jestem. Czytam i czytam i zazdroszczę nowym cycolinom.ja na razie zbieram, ale dołączę do was już w tym roku. Zastanawiam się nad dr Sirek z Bielska albo dr Kasprzykz Krakowa. Trudny wybór, więc może pomożecie? Mam też pytanie, jak to jest z operacją przed dziećmi. Co dzieje się z piersiami po porodzie, karmieniu? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PESTKA wyslalam ci fotki..... 'kto mi moze przeslac fotki INKI ??? ona ma tez 325 mentory , jestem super ciekawa , dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was drogie Panie mam pytanie waze 47kg 161cm 70 pod biustem mam 22 lutego operacje i mam miec 275cc pod miesien protezy okrągłe wydaje mi sie ze beda za małe lekarz nie chce mi włozyc wiekszych co wy na to nie beda za małe? Prosze wyrazcie swoje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee beda male,ja mam 290g i sa male.Waze 50,160cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za odpowiedz cholender moze mi wcisnie te 300cc a jak długo dochodziłas do siebie janes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess napisz jeszcze jakiej firmy masz protezy i jaki profil? i jaki roz biustonosza kupujesz? z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pralineee, mi sie wydaja małe. Ale zależy co chcesz uzyskać. Bo ja mam piękne D. Z tego co piszesz to może C ci wyjdzie. Idz do innego lekarza na konsultacje, może ci zgodzi się na większe. Czytałam wypowiedzi dziewczyn i są często niezadowolone z mniejszych, bo chciały większe rozmiary a lekarza się nie godzą. A może z czegoś to wynika?? dopytaj lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Bieleckiego za okrągłe zapłacisz w granicach 9-10 tyś. Za anatomy troszeczkę więcej. Oczywiście z Eurosiliconami, bo to była cena całkowita. Ja jeszcze mam opuchnięte, ale już widzę, że się coraz ładniejsze robią i że będą takie jak chciałam jak dojdą do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×