Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dzieki Samosia:) powiedziała ze postara sie wcisnac 300cc ale nie obiecuje ze wejda.Mam niby bardzo wąską klatke piersiowa.Nie stresuje sie tym ze bedzie bolec tylko ze bede nie zadowolona nie spie po nocach tylko mysle czy wejda mi te 300 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mcghany,srednia wysokosc anatomiczne,profil-5,5cm.Nosze 70d-e:) powinnam 65 h-i,niestety nieosiagalne,w obwodzie jest 90cm,wiec normalnie,zadnej rewelacji.325-350 bylyby idealne przy mojej figurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po tygodniu bylo juz ok.po 8 dniach jezdzilam samochodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess a dlaczego Tobie nie wsadził wiekszych nie chciał? ja mam miec wysoki profil okrągłe mentor. 275 od 300 róznia sie jednym centymetrem wysokosc i szerokosc niby centymetr ale zawsze to juz cos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess jaki mialas biust na poczatku ? wyszlo ci D z 290 cc anatomy , wow jak to zrobials ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyszlo mi d-e ,bo mam pod biustem 66cm. Piersi przed byly w oplakanym stanie,po ciazny -30kg,pozniej diecie. Ja ten rozmiar wyprosilam u doktorka,po namowach dziewczyn z tego topica,mialobyc 255g,mowil,ze wieksze wejda mi pod pache i mam waska klatke. Jesli ktos chce wysle fotki,ale tylko piersi z prywatnej galerii,blizn nie mam:)ale zrobie Sweety;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee nie czekalam na Twoja zgode i wyslalam Ci fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do janess hej, możesz mi też wysłać fotki? Ja idę pod nóż 30.03 i będę miała 295 średni profil mcghany anatomiczne. I też będzie d-e. Moje cycuchy też po ciąży są niefajne. Tylko, że ja chciałam najmniejsze z możliwych, które wystarczą, by moje własne wyglądały dobrze, nie chciałam dużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess chcesz tez mi przeslac fotki? dziekuje. pestka gdzie ty , dostalas mojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
jeżeli mogłabym prosić o fotki wasze na meila to będę bardzo wdzięczna:D:] co prawda operacje mam napoczatku maja ale już się zastanawiam cyz nie za mały rozmiar mi zaproponował lekarz...hmm 315 okrągłe, gdzie teraz mam rozmiar A , a zależy mi na pełnym C... nie wiem sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki poszly ;) Srtusiu tez tak chcialam przed op.a teraz troszke zaluje,ze nie uparlam sie na min.325g,milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strusiu - dziś ci odpiszę na maila. Boobsie, dzięksy za fotkę.Masz małe,ale śliczny kształt.Wyjdą ci SUPER, na pewno! PRALINEE- małe będą, wiesz ja byłam u jednego lekarza a konsultacji, który zapierał się, że mi nic więcej jak 220-260 się nie zmieści.Poszłam na konsultację do 2 - tego który mnie operował i spkojnie założył mi pod mięsień 330 cc.Wyglądają pieknie i noc nie wychodzi tam gdzie nie trzeba.Cieszę się,ze nie zrobiłam mniejszych. Miałam A teraz mam D i jestem zachwycona. Radzę byś poszła do kogoś innego na 2 konsultację bo jak chcesz mieć większe to możesz po zabiegu być rozczarowana. Ja już mam zdjęte szwy, jestem zagojona, tak więc niebawem wyślę fotki. Pozdrowionka dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janes- ty to jesteś giganta, tak szybko wsiadłaś za kółko! To tak jak ja po cesarce sama pojechalam autem na zdjęcie szwow po 5 dniach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki! Janess mam fotki , dzieki , ale teraz jestem w pracy i tak glupio cycki ogladac , zobacze dokladnie w domu ;-) pestka - dzieki za mile slowa .mam szybkie pytanie , wiesz ja mam op 5 marca i powrot samolotem 16 marca , czyli to tak samo jak dla ciebie dzisiaj , czy bylabys w stanie leciec dzis i ogolnie czujesz sie ok , zeby sama zadbac o siebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess sa sliczne myslałam ze beda mniejsze sa piekne jestem w szoku:) przed powiekszeniem Twoje piersi wygladaja identycznie jak moje.Sa swietne jestem pod wrazeniem. za tydzien ja ide sie pokroic puzniej wam wysle dziewczyny.janess dziekuje bardzo za zdjecia ZAZDROSZCZE:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka juz chyba za puzno bo mam operacje w poniedziałek to juz moja druga op p[lastyczna mam do tej lekarki zaufanie bo brzuch mi zrobiła rewelacyjnie.Pozatym na koniec kwietnia wyjezdzam na dwa miesiace i ona mnie wcisła miesiac temu bo gdzies indziej musiałabym czekac koniec marca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1001
hej, miałam powiększanie piersi tydzień temu, obwód podpiersiami mam 69 cm a implanty 395 i rozmiar wyszło mi pełne D ( z małego A) :), nie liczcie na to że z wkładek 300 wyjdzie wam D, ja byłam na konsultacjach u 4 lekarzy i dopiero ten ostatni powiedział ze spokojnie wejdą mi wieksze wkladki niż 325- tamci poprzedni twierdzili ze to max. trzeba pamiętajcie!! ze lekarze maja popisane umowy z rożnymi firmami a rożne firmy maja rożne produkty, ja mam wkładki wysoki profil- wąskie ale wystające dlatego zmieściły mi się większe.. inni lekarze mówili ze nie ma wąskich i wystających co okazało się ściema! chcieli mnie naciągnąć mówiąc ze mam "za mało miejsca" nie ma czegoś takiego jak "za mało miejsca" sa popruto rożne implanty i kazdy może znaleźć coś dla siebie. trzeba porostu trafić na uczciwego lekarza a nie naciągacza który mowi ze macie za mało skory bo liczby ze wrócicie niezadowolone za 2 lata! pamiętajcie o tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1001
aha i mam 160 cm wzrostu, 48 kg, pelne C i male D ! zle napisalam wyzej, pozdrawiam Was i nie dajcie sie namowic na male implanty i nie sluchajcie obietnic o duzym rozmiarze z 300 !! Mi mowil ze to bedzie Duze D, a jest malutkie D za to pelne C ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Janess-czekam,czekam,i te fotki ktore slalas dziewczynam tez mi poslij ok!:) Samosia13-czy moglabym prosic o zdjecia Twoich cycuchow?ja tez bede robic 400,tez we Wrocku:):),jestem ciekawa jak to wyglada u Ciebie,napisz jakie masz wymiary,pozdrawiam,moj mail Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu masz taki sam wzrost i wymiary jak ja. A możesz powiedzieć mi jakie masz implanty jakiej firmy i projekcje. Czy to nie przypadkiem PIP bo mi też takie chirurdzy proponowali bo mówili ze mam wąską klatkę. Dziewczyny jeśli którejś się strasznie śpieszy na op. to oddam mój termin 24 luty u dr. Pisery w Łodzi - okazało się, że zdrowie mi nie pozwala i chyba prędko jej nie zrobię. Mam mieć jakieś rehabilitacje. Jestem załamana ale mam nadzieję, że w październiku ją zrobię już na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby nie bylo niejasnosci z tego mojego 290g jest pelne 75C-miseczki sa male,sutki wystaja.Ja nosze 70E,65I Pralinee dziekuje, dla mnie ciut za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweety Ty juz widzielas te fotki,nie mam nic nowego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pralinee
janess masz zamiar kiedys je jeszcze powiekszyc? ja sie jej upre przed sama op ze chce 300

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! Mam pytanie czy używałyście kiedyś tabletek do powiększania biustu? Myślicie że są skuteczne? Bezpieczne? Bardzo proszę o info jeśli któraś z was wie coś na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę o zabiegu od wielu wielu lat, ale najpierw nie miałam na to kasy a teraz gdy ostatecznie mogłabym dać radę finansowo to się boję. Czytałam o tabletkach na powiększenie biustu Fabulous Breast ale nie wiem czy to zadziała. cene w granicach 150 zł więc bardziej ekonomicznie niż zabieg :D Przepraszam że się tak wcinam w wasze forum, ale wy już macie doświadczenie. Czy długo się dochodzi do siebie po zabiegu? mam na myśli aktywność fizyczną. I jeśli mogę zapytać ile płaciłyście za zabieg? Pozdrawiam i dzięki za każdą odpowiedź. Naprawdę nie mam kogo zapytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety 82
Cosmopola-ja bralam tabletki i odradzam,0 efektow!!!pic na wode a zaplacilam wiecej niz Ty nawet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×