Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość ewa1974

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1974
witam jestem przed zabiegiem pow.piersi u dr.Jarlińskiego (koniec kwietnia) powiedzcie mi dziewczyny po jakim okresie oczekiwać efektów, jestem po przebytej ciązy i piersi mają dużo wolnej skóry Na zabieg przylatuję z uk. nie wiem jaki rozmiar zaproponuje mi lekarz chciałam mieć rozmiar D pod biustem mam 75 Myślę o 330ml.czy to wystarczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam to zalezy jakie masz wymiary i jakiej firmy bedziesz miała protezy bo kazda firma z wymiarami sie troche rózni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexis33
czesc dziewczyn!mam pytanie,mam juz istalony termin operaji na 15 kwietnia u dr kubasika.tak jak zalciłposzłam na usg piersi i cholera radiolog znalazł 3mm włokniaka. chirurg onkolog stwierdził ze mozna powiekszac a włókniaka oberowac. zastanawiam sie czy dr zdecyduje sie powiekszyc cycki wiedzac ze mam włokniaka. czy ktos małaki przypadek?prosze poradzcie mi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1974
mam małe B waże 50kg.mam 160cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee, Meduzka - dajcie swoje maile, najlepiej puśćcie mi je na mojego maila: pestka310@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka napisz mi ile czasu dochodziłas do siebie i kiedy Ci opuchlizna odpusciła?meila Ci posłałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wróciłam dzisiaj z Krakowa,zostałam tam zaproszona do Rozmów w toku,a tematem było powiększanie piersi i powiem Wam,że przeżyłam niezłą przygodę,ale jedna jędza się znalazła,która próbowała mnie tyrać,zobaczymy czy wytną tą jazdę,która tam była hmm:)Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia bardzo bardzo cie podziwiam ! Ja bym nie poszla ... powiedz kiedy ten odc. bedzie w TV ? ogolnie ludzie sa za czy przeciw ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnoszę wrażenie,że raczej są przeciw,ale w nosie to mam:)Jeszcze nie wiem kiedy będzie emisja w TVN,ale jak tylko dadzą mi znać,to napiszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia - kiedy będzie emisja programu? Bylas na widowni czy udzilalas wywiadu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu był ktoś jeszcze ze znajomych forumowiczek czy sama walczyłaś z wrogami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny byłam jako gość,z tego forum nie było nikogo,ale dziewczyny były świetne i broniły mnie jak cholera,ja próbowałam się nie dać,ale takie zamieszanie się zrobiło,że szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Becia-dobre:):),jak oni dotarli do Ciebie?:) Ewa-ja tez mam op na poczatku maja u dr Jarlinskiego:),pod biustem mam 73,biore okragle 375albo 400-jescze sie waham,ale chyab 400 wezme:).Ja tez jestem z UK!!A Ty gdzie mieszkasz w uk?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewuszki mam pytanie .. ile dni przed operacja nie powinno sie pic alkoholu ? dzisiaj po pracy mamy mala imprezke i nie wiem czy moge pic , tzn mowie o kilku kieliszkach wina ...... Operacja za 8 dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becio a mgła bym Cię poprosić o fotki Twoich piersi, wiem, że to głupie ale muszę mężowi pokazać bo znów muszę go przekonywać, że chcę ją zrobić. Cwaniak jeden, myślał, że skoro przez ten głupi obojczyk musiałam zrezygnować z op. to że już z niej w ogóle zrezygnuje. Jak zobaczył Pestki piersi to oniemiał. :-) Już nie mogę się doczekać operacji. Kurcze tyle czekałam i teraz znów mam czekać, zawsze mam pecha. :-( po co ktoś ten kod umieścił do wpisywania? lepiej było bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusia , z tego co widze w komentarzach doktorka pod zdjeciem jest napisane , ze miala wymieniany implant z 420 cc okragle saline na 700cc okragle saline... pliisssss odpowiedzcie mi co z tym alkoholem ? dziekiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie jasne ze mozesz ja trzy dni przed operacja wypiłam dwa piwka z sokiem najwazniejsze zebys dzien przed nie piła i zadnych tabletek nie jadła bo ja wziełam dzien przed op i ledwo mi ja zrobili bo krzepliwosc była zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo się boję
Witam powiększanie piersi robiłam 2 lata temu, dzisiaj nieco się przewróciłam i uderzyłam w te piersi od spodu, teraz się trochę martwię, żeby tam wszystko było na swoim miejscu, miała tak któraś z was? Do lekarza u którego robiłam operację mam daleko i nie mam kiedy jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie wielkie dzięki, tak myślałam. wiecie, że ta laska właśnie mogła karmić ale to tylko moja sugestia, bo ma takie nieco wiszące ale ja nawet po ciązy mogłabym mieć takie i tak są nie złe, przynajmniej duże. Bo to co zrobiła później te 700cc to z lekka przesadziła. Są za duże do jej figury - ale ja się wypowiadam tylko w własnym imieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SWEET wyczaili mnie z forum,napisali maila,ja odpisałam i zgodziłam się wystąpić:) Nusia zaraz prześlę Ci fotki:) Do koleżanki po upadku musisz obserwować teraz piersi,jak coś Cię będzie niepokoić,to będziesz musiała wybrać się do dr.Myślę,że jednak nic Ci nie będzie,ja miałam wypadek samochodowy(dość poważny)jeden cycek bolał mnie mocno ,ale ból ustąpił i było ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1974
swet82 ja jestem z okolic Manchesteru na zabieg jadę sama bo mąż musi pracować, moja mama ma tam do mnie dojechać Planujemy ulokować się gdzieś w hotelu do czasu zdjęcia szwów mam nadzieję że tak do tygodnia nie więcej tam posiedzimy Jestem strasznie ciekawa jak to będzie ze mną czy szybko dojdę do siebie, chciałam trochę po sklepach we Wrocławiu pochodzić...już nie mogę się doczekać najchętniej pojechałabym jutro dr.Jarliński powiedział mi że badania zrobimy na miejscu jak przyjadę w ciągu dnia Chcę zrobić sobie D okrągłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Ewa-ja tez chce D,:),a co do badan to nie boisz sie ze PUK PUK jak cos nie tak to op nie zrobi?kurde ja sie teraz martwie o badania wlasnie,ehhh,bede je robic w PL-bo tu ciule angielskie nie zrobia mi:-o,bede robic 2 tyg pzred op,musze zawiesc do Pl synka:(,ja jestem z south

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa1974
staram się nie myśleć w ten sposób Mam nadzieję że będzie ok. tutaj też nie zrobię badań bo za dużo wymyślają. Myślę że wybrałam najlepszą opcję Gdzie zamierzasz się zatrzymać we Wrocławiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo się boję
Becia troszkę mnie uspokoiłaś, miałaś wypadek?? Mój facet mówi, że to nie może być takie czułe no ale ja się wiadomo martwię i teraz każde strzyknięcie czy coś u mnie wywołuje strach i wszystko podejrzewam. Nie wiem czy faktycznie coś czy to działa moja wyobraźnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guziczek779
Hej!!! Ja jestem po zabiegu powiększania piersi;)Zabieg miałam we wrześniu u dr Potockiego w klinice Szczyta.Jestem bardzo zadowolona i jakbym miała iśc drugi raz to bym poszła.Mam 450 pod mięsień - wydawały sie wielkie,ale wcale tak nie jest,bo są to takie duże C.Pozdrawiam wszystkie dziewczyny te przed i te po zabiegu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Ewa-ja tez mam nadz ze bedzie ok:).We Wroclawiu mam kolezanke,ktora zawdziecza mi kilka waznych rzeczy ,wiec teraz taki maly rewanzik:),czyli u niej....,chociaz roznie to bywa ztymi kolezankami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×