Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

cze Cosmpola , jak jest po zabiegu to ci nie powiem , bo jeszcze nie wiem, ale jak widze z forum jest roznie , niektore dziewczyny po trzech dniach czuja sie super a niektore tygodniami nie moga dojsc do siebie .. z cenami to tak pomiedzy 10-15 tys . a z kremami to nie chce ciebie dolowac , ale mi sie wydaje to pic na wode , jakby te kremy byly takie cudowne , wiele dziewczyn nie cielo by sie na stole .... Cosmopola , ja tez sie boje ,to chyba naturalne , ale tez mysle od wielu wielu lat i nareszcie robie ;-) .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmopola nie kupuj tego g...wna moja znajoma brała to przez półtora roku nie dosc ze wydała kupe kasy zero efektów i problemy z piersiami jakies narosla jej sie zrobiły miała zabieg i juz wszystko ok wiec nie radze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze kazda z Nas zawsze sie boi ale to wszystko nic z tym jak puzniej bedziemy wygladac i sie czuc :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny! cóż pozostaje mi się porozglądać za dobrym chirurgiem :D dlaczego ta natura jest taka niesprawiedliwa? :) Jeszcze raz dzięki i powodzenia! Będę tu do was zaglądać :) jak wam idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doneczka123
pod biustem mam 75 a rozmiar miseczki A także nie wiem czy nie będą za małe...licze na pełne C a z tego 315 może nie wyjść:( już sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doneczka ja mam pod biustem 80 , miseczka A ... dr mi mowil z 325 w moim przypadku duze B / male C , tez sie martwi ze beda za male :-( no nie wiem czy z 315 wyjdzie ci pelne C ...a nie mozesz wiekszych ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 luty
...jeśli mogę wtrącić.....ja jestem tydzień po operacji. Przed zabiegiem miałam 75A, a aktualnie noszę stanik sportowy Triumpha 75C. Mam Mentory okragłe pod mięsień 375 cc i muszę przyznać że wyszło mi takie naprawdę pełne C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny to jaki roz mi wyjdzie nosze 70b push up mam miec 275 lub 300 wyjdzie mi chociaz 70 c?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja jestem 10 dni po zabiegu i naprawde nie wiem jak to jest, przed zabiegiem miałam 75 A, wybrałam anatomy Mentor 300 CC i teraz mam stanik triumph 75 C, który jest strasznie opięty, założyłam stanik 75 D, który nosiłam jak karmiłam dziecko i też jest na mnie dobry, także wzystko zależy od naszej budowy, więc zaufajcie lekarzom, oni znają się na tym najlepiej, ja liczyłam na pelne B, małe C, ale wyszło więcej, z czego jednak bardzo się cieszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee na pewno 70 c bedzie male,70d moze bedzie pasowal .Zamierzam jak urodze coreczke-jako nagroda,ktora sama sobie przyznam:)ale to dopiero za 4-5lat,wtedy konkretnie.350-375

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to janess jestes szczesliwa mama jednego urwisa:) ja mam dwójke juz i jak szesc lat temu urodziłam ostatniego malucha to od tamtej pory sie nie mogłam zdecydowacna piersi az do teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja nie wiem jak to jest z tymi rozmiarami. Przed operacją nosiłam biustonosze 70B push up, a po włożeniu implantów 275 ml Mentor okrągłe wysoki profil pod mięsień, bo nie chciałam mieć zbyt dużych, czego teraz trochę żałuję, wyszło mi 70E. A i tak wcale nie wyglądaja na duże, szczególnie pod ubraniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki dawać mi tu szybciutko fotki!!!! Widziałam cudeńka Pestki i Janess. Ja też już chcę żeby moje wisiorki zaczęły przypominać coś okrągłego, jędrnego i niewiszącego!!!!! Pralineeeee ja też mam jednego cudaczka- 2 letniego. Też chciałabym jeszcze dziewczynkę, ale na razie zabrakło mi materiału genetycznego;-) W poszukiwaniu kolejnego robię sobie cycki:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralineee, mam 164cm i waże 53 kg, jestem szczesliwa mamą dwojki dzieci, a decyzje o powiekszeniu piersi podjelam 8 lat temu, kiedy urodzilam pierwsze dziecko, troszeczke przeciągnęło się w czasie, bo wiedziałam, że bedziemy sie starac o jeszcze jedno dziecko, ktore pojawilo sie ponad rok temu, także wykarmiłam me skarby i z czystym sumieniem poszlam na zabieg i wiecie co, byla to świetna decyzja, w końcu zrobiłam coś dla siebie i czuje sie bosko!!!dziewczyny nie bójcie sie znów poczuc atrakcyjnymi kobietami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje kochane Kobitki co ja bym bez was zrobiła:P cytrynek podniosłas mnie troszke na duchu:):):) moze nie bedzie tak zle ale i tak bede negocjowac o te 300cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek wysli mi zdjecia plisss bo ja mam miec identyczne chciałabym zobaczyc jak one wygladaja:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Serdecznie zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 luty moglabys mi wyslac swoje fotki ,plisss , mam teraz A , i mentory 325 , chcialabym porownac , janess mnie na 400 namawia -osz ty!!!!! .Juz sama nie wiem . ara422@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweety 82 moj mąż zakazał mi wysyłania fotek, bo się wkurzył jak po operacji chwaliłam się nimi na prawo i lewo... pod biustem 75, wzrost 169, waga 51

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które sa juz po op zdradzcie mi po jakim czasie mógł sobie maz złapac za takiego fajnego cycucha?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rożnie z tym jest 2-3mies. czasami nawet pół roku.. u mnie tak mniej więcej po 2,5miesącach był już luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelbeauty.eu
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Samosia-dobre:D,ale ja nie chce calej Ciebie,tylko cycki:),a chce dlatego zeby zobaczyc jak wyglada 400,bo tez takie chce,tylko wacham sie miedzy 375,a 400...,ile mialas w biuscie,a ile teraz?wyslij mi same cycki,kumpela niech Ci zrobi,maz im mniej wie,tym lepiej spi hihihi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CYTRYNEK - nie mam jeszcze jpg, narazie mam w telefonie, jak zrobię aparatem wyślę ci na maila, podaj mi adres ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pestka nie zapomnij o mnie z fotkami ;-) ehhh mam operacje 6 nie 5 marzec ehhh , dzis doktorek dzwonil i mam jeden dzien pozniej ....ale nie tragedia...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze jeszcze dwa dni ale mam pietra:) cyctrynek wyslesz mi fotki plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cytrynek ogladam te Twoje cycuchy cały czas i sie nimi podnieca ze moze bede miała takie same:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×