Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kobitki które sa po op odpowiedzcie mi na pytanie .Jestem szósty dzien po op ostatnie dwie noce przespałam super a dzis w nocy myslałam ze mi piersi rozsadzi tak bolały ze cały czas sie buziłam miała któras z waz cos takiego? prosze odpiszcie bo si martwie:( oprucz tego dodam ze mam wrazenie jakby jedna z piersi wazyła z 10kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostałam takiego maila ale nie zdecydowałam się:) zresztą jeszcze jestem opuchnięta trochę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Chciałabym wykonać zabieg u dr. Szczyta w Wawie. Na razie czekam na konsultację. Dziewczny czy wiecie ile trzeba czekać na zrobienie operacji po urodzeniu dziecka? Ja mam 6 m-czną córcię, nie karmie w zasadzie od poczatku. Tylko nie wiem jak to jest z podnoszeniem dziecka po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Bobsi troche lepej jedna piers któa nie bolała teraz daje mi popalic jeszcze moze z tydzien i dojde do siebie:) A Ty jak przed op zestresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , dobrze ze jest lepiej , nie bylas u doktorka? ah wiesz juz sama nie wiem czy sie ciesze czy stresuje ?? wszystko naraz ;-).. boje sie tylko ze moze badania nie wyjda dobre i mi op nie zrobie , i kupa :-( nie mieszkam w Polsce , takze jade na 2 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee miejmy nadzieje ze bedzie ok Ja przed op miałam stracha ale bedziesz szczesliwa jak bedzesz po:) podaj meila to CI wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki ,tez mam nadzieje,ze bedzie ok ;-) , jak masz fajnie ze jestes po ....tez chce dolaczyc do dziewczyn po ..heh moj e-mail : ara422@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do alexis 33 tydzien temat pytalam o to samo swojego lekarza nie dotyczyto mnie powiedzial mi ze nie ma przeciwskazan do powiekszania piersi , z czasem mozna wlokniaka usunac bez naruszenia implantu jezeli jest pod miesien takze nie musisz sie obawiac chyba ze twoj lekarz twierdzi inaczej kwiecien 2010 dr Cisinski mentory okragle pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata ,gdzies czytalam , ze powiino sie najpierw wlokniaka wyleczyc , po implant moze przeszkadzac i skutecznosc leczenia moze byc mniejsza .. pralinee yeahhh mam nadzieje :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygladam ja fleja na tym zdjeciu opatrunki mi takie zrobiła ze mozna sie przerazic ale nic se nie odzywałam juz po ma pogrzeb córki i nie miała głowy do zrobienia porzadnego opatrunku.Ale dobrze ze sa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Boobsie jesli chodzi jeszce o tego wlokniaka to tak powiedzial moj lekarz ze mozna usunac ale jezeli nie to nie ma przeciwskazan i dokladnie mowil ze podczas usuwania implant jest nie naruszony specjalnie o to pytalam bo moja siostra ma taki problem Powiedz mi jaki masz rozmiar wyjsciowy bo widze ze masz w planie 325 mnie lekarz tez zaproponowal taka opcje a ja mam 75B nie wiem czy nie beda za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja jestem właśnie po operacji (5 luty), mam 10 miesięcznego synka, urodziłam do w kwietniu i karmiłam piersią do września. Operację powinno się robić nie wczesniej niż pół roku po urodzeniu dziecka i/lub zakończeniu karmienia. jeżeli chodzi o podnoszenie to własnie przechodze drama - synek wazy ponad 910 kgm ciągle chce na ręce a niestety dzwiganie go, podnoszenie gwałtowne rąk do góry nie jest jeszcze wskazane. Mój dr po zabiego nie kazał mi dzwigac przez pierwsze 2 tyg cięższego niż 2,5 a 3 tyg po dop 9 kg - Biorę już sporadycznie synka na ręce, ale przyznam,ze troche nie zaczął pobolewac mięsień-pewnie od tego, zaznaczam,ze operację pzreszłam super i na prawde po zabiego nie miałam żadnych dolegliwości. jak byś miała pyatania to pisz na maila pestka310@wp.pl A dla czego robisz u Szczyta? ja robilam w Linea i jestem bardzo zadowolona - dziewczyny widzialy juz zdjęia przed i po zabiegu.Pozdowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie wysle jeszcze raz odrazu dodam ze zdjecia nie sa ładnie zrobione bo te opatrunki sa nie estetyczneale tu chodzi o cycki:) Pesteczko moja Tobie tez wysyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata , ja mam A tzn nic nie mam.. ja chyba zdecyduje sie na 350 cc , jutro sie widze z doktorkiem ....moja kolezanka miala 75B i wziela 350 i teraz ma pelne D .... ja bym chciala ladne C ..... pralinee nadal nic nie dostalam ....... ooh apropo wlokniaka , to lekarz wie lepiej , wiesz ja tam gdzies czytalam ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe pestka dostała wysyłam jeszcze raz napisz zaraz jak ostaniesz ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee nie martw sie o fotki , estetyke etc , ja tam na cycki bede patrzec .. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee wyslaam ci test e-mail n j.rams@interia.pl , sprawdz czy masz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostalam , ladne , ale ty swoje mialas tez b.ladne :-)... pralineee ile ty mialas CC ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam test ale pusty nic sie nie wyswietliło ja miłam malutkie B a D miałam przed ciazami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Portal feelbeauty.eu
Portal www.feelbeauty.eu OTWARTY!!! Wszystko czego potrzebujesz na jednej stronie. Dodatkową atrakcją są tematy SEX i RELACJE MIĘDZY KOBIETĄ A MEŻCZYZNĄ pisane przez znanego Autora w sieci Glosatora!!! Zapraszamy www.feelbeauty.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wyniki badań mam już prawie ok, tylko jakaś mała anemia czy coś mi się wkradło, może dla tego byłam nieco osłabiona ostatnio. Jak wszystko dobrze pójdzie to niebawem znów startuję z powiększeniem..hi hi hi ;) dziewczyny no gdzie te fotki? już doczekać się nie mogę - nusia2552@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz lepiej raz gorzej Boobsi, dzięki za troskę. Umówiłam się na konstultacje z doktorem, to zobaczę czy wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×