Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Becio dzięki za pamięć ale nic nie dostałam, tzn. tylko to ---------------------------------------------------- 25 października na stadionie Polonii w Warszawie bądź z biało-czerwonymi. Zasługują na to... Zobacz więcej: http://klik.wp.pl/?adr=http%3A%2F%2Fcorto.www.wp.pl%2Fas%2Frugby.html&sid=892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becio ja Pestce wysłałam mms bo nie umiałam sama zgrać na kompa, jak by nie było to dla Ciebie problemem to na maila wyślę Ci mój numer tel. co ty na to i przyślesz mi fotki mms??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest ok, spoko odebrałam - masz śliczny biuścik, już nie mogę się doczekać kiedy ja zrobię swoje. Bardzo dziękuję za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia czyli jednak doszły do Ciebie foteczki,bo już zgłupiałam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie co tam jak sie czujesz juz nie długo bo tylko 3 dni :) Pestko jak tam Twój miesien uspokoił sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi już przeszło to najgorsze.. ale do lekarza i tak się przejdę, bo nie daje mi to spokoju, że coś może się tam dzieje niepokojącego.. Podtrzymuje mnie na duchu to że już niedługo wiosna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam,' jestem w polsce , ehhhhh nie uwierzycie , zachorowalam i jestem na antybiotykach :-( , ale doktorek dalej chce robic op w sobote , to anestezjolog zadecyduje w sobot czy robimy op czy 2-3 dni pozniej --- KUZWA ale pech ,szczegolnie , ze ja nigdy nie choruje !!!!! ogolnie czuje sie juz dobrze ....wczoraj rano to az sie poryczalam.. dzis bylam na przeswietleniu pluc , po poludniu mam USG piersi , jutro EKG i badanie krwi..zobaczymy .. pralinee slonce takze widzisz , ze nie jest kolorowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie ja Ci daje głowe uciac ze bedziesz miała zrobiona ta op moze dwa dni puzniej ale bedzie:) głowa do góry trzymam kciuki i prosze mi nie płakac bedzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja Ewelinaaaa
Witam robił ktos piersi u dr Kasprzyka w Krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pechowo Boobsi.. trzymam kciuki za ciebie - kuruj się szybciutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki pameela ... dzis juz czuje sie swietnie , tylko troche katar mi zostal.. zmienilam stopke , te 325 cc to byl blad , popieprzylo mi sie .. teraz wacham sie pomiedzy 300 i 345 ....... z tych rodzajow implantow co ja mam sa 255 potem 300 potem 345 i dalej.., nic pomiedzy..a i to sa anatomy wysoki profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dlaczego takie przeskoki, mi się wydaje, że w Eurosilikon był większy wybór. Ładuj te największe, będzie czadersko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biust88
czesc dziweczyny jestem tydzien po zabiegu powiekszania. Cycki ladnie sie ksztaltuja, mam duze C. Co do bólu - najwiekszy jest stres przed, na sali nic sie nie czuje, zasypiamy i budzimy sie znieczulone. Jed\yna nieprzyjena rzecz to dreny - bolą, jak wracalam do domu, wyłam z bólu. Jes ból, potworny jak dlamnie ale WARTO. Każda z nas to przejdzie, jest to do przezycia, wiec głowa do gory i badzcie twarde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko!, ten film to HORROR !!! dziewczyny podpisujcie petycję - nie musicie oglądać filmy, jak macie słabe nerwy ważne jest Wasze poparcie dla akcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
słuchajcie kobitki, czy Wy tez tak mialyscie po powiekszeniu,ze piersi po oprecaji mialy dziwny ksztalt?tzn sutki nisko implant na gorze???strasznie to wyglada. Podobno ma to sie obsunac jestem lekko przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruda - Kochana ty moja, dziękuję wysłałam dziś maile do Kwaśnieskiej, Kaczyńskiego, polityków, telewizji, TVN, TVP, Polsatu, do gazet, policji, do green pis, Ewy Drzyzgi, do tego programu sprawa dla reportera. Kobietki może coś drgnie. przepraszam, że tak wyskoczyłam z tym tematem, ale ja nie mogę naprawdę tak tego zostawić, z góry bardzo Wam Kochane dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny,mam takie pytanie czy może któraś z Was ma zabieg 12.03.u Dr.Kubasika w Poznaniu.Ja mam się zgłosić o godz.11.Powiedzcie mi ile czasu trzeba nie jeść przed zabiegiem?pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Olga,ja mam nie jesc ,nie pic,nie palic 6 godz przed zabiegiem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Zapraszamy na Forum www.feelbeauty.eu/forum o operacjach plastycznych. 900 dokładnie opisanych tematów .7000 postów. Nie piszemy o bzdurach tylko o konkretnych rzeczach. Kiedyś Ty szukałeś informacji teraz Ty pomóż innym i opisz swoją historię i podziel się swoim doświadczeniem. Denerwowałeś się nie mogąc w gąszczu rozmów dotrzeć do interesującej Cię wiedzy...teraz na www.feelbeauty.eu/forum masz wszystko w przejrzyście ułożonych tematach. Chesz porozmawiać o wszystkim i niczym? Znajdziesz dział dla siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Nie,ja mam u Jarlinskiego:)we Wroclawiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga zastanów się jeszcze, ja słyszałam złe opinie o Kubasiku.. Ale może już być za późno na zmianę i nie będę cię stresować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samosia13,jestem już zdecydowana,oglądałam zdjęcia pacjentek dr.Kubasika i są super a dziewczyny zadowolone,sprawdziłam wcześniej opinie o Tym lekarzu i wszystko jest ok.pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga12 jesteś zalogowana na www.beautywpolsce.com ? tam jest dużo pacjentek dr Kubasika,dużo jest świeżych marcowych cycolinek.Powodzenia 12-go,im dłużej nie będziesz jadła przed op tym lepiej będziesz się czuła po narkozie,ja nie jadłam ponad 14 godzin,głodu nie czułam i za to po op wcale nie wymiotowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti nie chce Cie straszyc ale czytalam ze jesli sutki sa nisko to jest nie własciwie wykonana operacja ze implanty sa nie własciwie połozone.Zapytaj lekarza dlaczego maja taki wyglad zobaczysz co Ci powie.Ile jestes po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Meduza31,tak jestem zalogowana,a co do narkozy to się nie boję,miałam już 2razy narkozę i wszystko było ok.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti88
pralinee gdxie to czytałas????!!! mnie kobitki tu na forum uspakajaly,ze tez tak mialy i implant musi zejsc w dol i zejdzie po jakims czasie ja cierpliwie czekam ????!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×