Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

dziewczyny mam pytanie: Opuchlizna napisała że twardość piersi schodzi po roku czy macie bardzo twarde po operacji? Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Za anatomy płaciłam 12500 zł, niestety nie mam zdjęć tylko kilka zrobionych tel, mogę przesłać MMs-em. Na drugą dobę rano wyszłam do domu. Miałam dreny i cewniki które podają lek przeciwbólowy bezposrednio w miejsce bólu. Szwy mają dł 3,5 cm i są cieniuteńkie, jak stoję to ich nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renata wysle wieczorkiem:) Cosmo nie słuchaj głupot ja jestem 7 tygodni po op i mam mieciutkie cycki !!! Panience widocznie zmiekły po roku dlatego tak napisała mam mnóstwo znajomych które powiekszały piersi i od zadnej z nich nic podobnego nie słyszałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee nosisz jeszcze pas? A jak ze stanikami? Zakładasz już normalne czy jeszcze nie? Jak się czujesz 7 tyg po op.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opuchlizna
chodziło mi o to,że tak naprawdę po około roku cycki są tak miękkie i ładnie ułożone,jakby naturalne,a nie że coś tam zostało wepchnięte:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nusia wątpię czy ta lista jest wiarygodna skoro widnieje na niej nazwisko Żukowskiej. Na forach jest mnóstwo bardzo złych opinii na jej temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo zgadza sie tez czytalam ta liste jest tam Zukowska i wilgus ktory jest na czarnej liscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem 5 tygodni po op i mam miekkie cycki - co prawda nie do konca ,mysle ze jeszce z 2 tygodnie... moje sutki nareszcie maja normalny ksztalt - sa znowu male ;-) , a co do rozmairu to pralineee ma racje , moje tez zmalaly , ale ja jestem zadowolona , po prostu juz nie stoja jak 2 piramidy, 2 twarde kamienie ;-) ale rzeczywiscie wydaja sie mniejsze ...ale sa naturalne , a mi wlasnie o to chodzilo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Dziewczyny;-))) ja również mam jeszcze twarde cycuszki ale to dopiero 2tydzień...wiec czekam....;-) mam takie pytanie, bo zdjęłam 2dni temu szwy (pod paszkami) i kiedy mogę zacząć stosować jakiś krem na blizny ??? a znacie jakiś działający????? bo chce kupić Cepan i nie wiem czy to dobry wybór??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo pasa juz z 3 tygodnie nie nosze stanik ubieram jak jest koniecznosc kiedy mam dekolt bo wtedy w tym sportowym niezbyt apetycznie by to wygladało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
originalnatalii jesli masz jeszcze strupki to smaruj mascia która dał Ci lekarz a jesli nie masz to mozesz smarowac na blizny.Ja smaruje contratubeks jest swietny smarowałam nim brzuch po plastyce powłok brzusznych naprawde jest bardzo mało widoczna blizna teraz smaruje cycuchy i juz mam prawie blade blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralka3
Nie wiem co wy chcecie od Żukowskiej, ja robiłam u niej rok temu i piersi są bardzo kształtne. Nie mam zastrzeżeń do lekarki. Wydaje mi się, że ktoś puścił plotkę, że jest zła i tak to się rozeszło. Ja jestem mega zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uzywam zel na blizny VERADERM i jest super ! zacznij sie smarowac kremem/zelem jak odpadna strupki i nie bedzie juz zadnej rany....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paula654
Hej, ja wciąż się zastanawiam czy robić czy nie :( czy mogę prosić Ciebie również o przesłanie fotek? jakie są piersi po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Jestem 4 dni po zdjęciu szwów i przez 2 tyg mam smarować maścią detramecynową a póżniej będę stosowała plaster silikonowy. Zdejmuje sie go do kąpieli i zakłada znowu ( ten sam ), podobno dają najlepsze efekty (firma SILION )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie bardzo proszę o zdjęcia. Chciałabym zobaczyć anatomy. Przypomnij proszę u kogo robiłaś i jaki masz teraz rozmiar?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka 80 i pralinee Was również proszę o zdjęcia.Jeśli to nie jest problem oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Mogę wysłać mms-em...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka80 podaj maila to ci wyślę nr tel. bardzo chętnie zobaczę Twoje foty. Boobsie czy możesz mi wysłać zdięcia? W przszły czwartek jadę na konsultację, coraz bardziej się obawiam op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie super cycuchy!!!!! Też bym takie chciała. Jaki masz teraz rozmiar stanika? Slicznotka kochanie - kopenhaska po prostu :D ale na diecie Dukana uzyskuje się podobne efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo , Pralineee dzieki .. mam tylko sportowy stanik na razie :-( - 75 C , ale moglby byc wiekszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×