Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

INKA tak jak wczesniej napisałam jestem mądrzejsza i GŁUPSZEMU trzeba ustapic!!!! Cosmopola goraco pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meggan
Dziewczyny!!! Kochane! Dajcie mi link do tej strony o której pisałyście,że jest sporo zdjęć i informacji o powiększaniu piersi,pamiętam tylko że beauty....cośtam....nie moge się doszukać ani na naszym forum ani w necie.... :-( pomóżcie... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meduzka nie znam jeszcze daty emisji programu,ale jak już będę wiedziała to napiszę :)A jeśli chodzi o Samantę to mogłaby czasem tu zajrzeć,bo zupełnie opuściła to forum:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee nie przejmuj się tymi docinkami, nie ma sensu. Miejmy nadzieję że dziewczyny które są tu tylko po to żeby się z kimś kłócić szybko stąd znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak piersi mi juz opadly ale sa zaokraglone tak samo u gory jak i na dole. pozdrowionka dla pralinee i jej adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pralinne i cosmo. Nie wiem czemu tak siadlyscie na inke,moze najpierw popatrzcie na siebie,sledzilam watki i wcale sie zle nie wypowiadala,pralinnee jak bys byla taka madra jak wypisujesz to nie odpisywalabys na kazda wypowiedz Inki. co do cosmo- racja nie musisz z siebie robic adwokata i popatrz na swoj nos. Inka pozdrawiam Cie i nie przejmuj sie i prosze pokaz ,ze jestes madrzejsza i nie odpisuj juz na te glupie docinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feelbeauty.eu
Opisz swoją historię ,podziel sie z innymi swoimi doświadczeniami- wejdz na forum www.feelbeauty.eu -ZAPRASZAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycek czy naprawdę sądzisz że to forum służy do przekomarzania się? Po co dodajesz swoje trzy grosze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweety82
Kotek-to lipa wyszla!!:(i co teraz?musisz czekac na kolejny termin.....,przslij mi zdjecie przed op,jesli mozesz,bo pisalas ze jest lepiej jak bylo:). Dziewczyny -przestancie sie klocic,bo nie ma o co!!!!!:-o,:-o Laski,powiedzzcie mi czy ktoras przed op brala tabletki na wstrzymanie okresu???Bo boje sie ze moze mi @wyskoczyc w dniu,albo przed op:(,mam nieregularny @,wiec mysle zeby wziac poprostu cos na wstyrzymanie:),wiecie cos na ten temat?? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam KObiety :-) Mam wlasnie zamiar przed lipcem powiekszyc sobie biust....mam jednak pewien problem zwiazany z ...papierosami....zastanawiam sie czy mozna palic papierosy zaraz po operacji?....jakie to moze miec konsekwencje??? jedni mowia mi ze zadne...a inni ze piersi sie zmniejszaja?!?! czy to Prawda? Prosze o odpowiedz Pozdrawiam Wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zrob to sam. Implanty nie zmniejszaja sie pod wplywem palenia papierosow. Powinnas przerwac palenie przed operacja tutaj bardziej chodzi o narkoze,lepiej nie palic przed jej podaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hei. osmopola kiedy masz mieć op i dr Sirek? Ja jutro dzwonię do niego i do dr Karprzyka z Krakowa aby się umówić na konsultację! Nie wiem który lepszy i który zrobi mi piękne D albo E? Nie wiem jeszcze jakie chcę myślałam o okrągłych a mójemu facetowi podobająsię anatomy!! Nie wiem też które wychodzą większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hei. osmopola kiedy masz mieć op i dr Sirek? Ja jutro dzwonię do niego i do dr Karprzyka z Krakowa aby się umówić na konsultację! Nie wiem który lepszy i który zrobi mi piękne D albo E? Nie wiem jeszcze jakie chcę myślałam o okrągłych a mójemu facetowi podobająsię anatomy!! Nie wiem też które wychodzą większe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do sweety82 mam ten sam problem z okresem -) mam termin na 22 kw i teraz wyszlo ze mam miec okres przed operacja Dziewczyny czy sa takie tabletki? czy tez musialyscie przez 6 tyg spac w staniku i pasie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anika27 okrągłe na pewno wychodzą większe, bo są bardziej sterczące. Ale jak chcesz mieć E to może faktycznie lepiej anatomy, żeby nie wyglądały jakoś sztucznie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anika ja mam konsultację 22 kwietnia u Sirka. Od 1 kwietnia mam zamiar już nie palić :/ Sama mam ten sam problem nie wiem jakie wybrać czy anatomy czy okrągłe. Czy któraś z dziewczyn może mi doradzić. Obecnie jestem płaska jak deska i będę przeszczęśliwa jak będę miała ładne B, może duże B ? I zastanawiam się ktore będą lepsze anatomy czy okrągłe? Proszę doradźcie mi coś. Chcę żeby wyglądały naturalnie, ale widziałam foty od praline i yyy (przepraszam niepamiętam imienia) i dziewczyny miały okrągłe i wyglądało to super. Doradźcie mi proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo czy Ty juz urodziłas dzieciaczki? mi lekarka zaproponowała okragłe bo ja urodziłam 2 dzieci i miałam obwisłe dwa rodzynki i zeby mi sterczały wpakowała mi okragłe:) napisz mi jakie fotki Ci wysyłałam te tydzien po op? teraz jestem 6 tygodni po i wygladaja całkiem inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosmo jak chcesz takie B to ja bym zrobiła okrągłe. Nie będą na pewno sztuzczne. Anatomy moga wyjsc plaskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z kolei jestem super zadowolona z moich anatomicznych , ladny ksztalt :-) bylam plaska jak deska , wkladki 345 i mam male C .....tylko jeden minus ze mialam pod miesien i do tej pory mnie boli - po trzech tygodniach, ale tylko nad ranem jak z lozka wstaje...ale mnie to wk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamela masz 350cc jestes zadowolona? ja tez chciałam 350 ale by mi nie weszły:( przy wymianie po kilku latach własnie chciałabym 350 tylko czy okragłe w tym roz nie wygladałyby brzydko do mojej postury;/ jaki masz profil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee co tam slychac , zadowolona z cycuchow tak juz 100% ;-) ja sie jeszcze mecze , dlugo co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ja tak zadowolona na maxa:) choc mogłyby byc troszke wieksze:) ale i tak sa sliczne :) no bidulo meczysz sie dosyc długo no ale moze taka Twoja uroda;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee ja mam 350HP eurosilicony. Miałam dosyc rozciągniętą skórę po dwoch ciążach wiec weszly:) zreszta tak jak u ciebie w pewnym sensie.. dziwne, ze ci nie chciala wpakowac wiekszych. Ale pewnie ma to uzasadnienie. Ja jestem bardzo zadowolona i nie mysle o zadnych poprawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee ja mam 350HP eurosilicony. Miałam dosyc rozciągniętą skórę po dwoch ciążach wiec weszly:) zreszta tak jak u ciebie w pewnym sensie.. dziwne, ze ci nie chciala wpakowac wiekszych. Ale pewnie ma to uzasadnienie. Ja jestem bardzo zadowolona i nie mysle o zadnych poprawkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja nie wiem co to jest , ale ja tez mysle - oo moglyby byc wieksze hehehheh ,ale jestem i tak b. zadowolona :-) :-) dobrze ze mnie na te 345 cc namowilyscie , jakbym wziela 300 cc ( jak dr kazal) bylabym niezadowolona .. z tego forum sie nauczylam , zeby zawsze wywalczyc wieksze niz ci dokrtorek daje , wiele dziewczyn mialo tak samo .. a propo bolu , wiesz wyczytalam gdzies ze te podmiesniowe tak niestety dlugo bola :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamela jak bedziesz miała ochote sie pochwalic to chcetnie zerkne na Twoje cudenka:) Boobsi jak to sie mówi apetyt rosnie w miare jedzenia:P ja napewno nie predzej jak za piec lat wpakuje wieksze prawdopodobnie o wiele mniej boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×