Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość mamłazel
Czy te 15 to rzeczywiście taka magiczna granica ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
Bardzo proszę o odpowiedź bo to jest moje być, albo nie być :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
mamlazel....,ja o tym obsesyjnie mysle-myslalam...,moj dr pow mi ze moze byc tak ze moze zostac i na zawsze implant,zalezy jak sie cialo starzeje...,wiadomo zalezy tez od pacjentki,jak jest np po powiedzmy 20 latach skora baaardzo zniszczona,pomarszczona,wyciagnieta-o maaaatkoooooooo:(:(!jezeli pacjentka chce i stac ja to oczywiscie wymienia,ja mam nadz ze mi to starczy na jkaies 20:) chociaz,bo pozniej i tak czlowiek stary sie robi,a nasze cycusie mam nadz beda sie starzec najpozniej...,w koncu sa bardziej jedrniejsze niz te natural..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
wiesz sweet mi też lekarz powiedziała, że to niby może być na całe życie, ale innej odpowiedzi nie można się od lekarza spodziewać. Mi chodzi o to czy np.po 20 latach wkładka się nie rozpadnie i tp.:P Cały czas mam lęki raczej tego typu, a o to czy się biust naciągnie, obwiśnie i tp to się nie martwię tak bardzo. Nie mam zamiaru powiększać sobie do D, chcę tylko z AA zrobić B. Tak żeby wyglądać na kobietę a nie na faceta :/ Liczę się z kosztem 12 tys. Mam już całą sumę, teraz tylko leży mi w głowie ten nieszczęsny czas, który mi pozostanie po zabiegu. Boję się że to bedzie jak odliczanie do wybuchu bomby. Nikt przecież nie wie co może się zdarzyć po 20 latach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katet
Cześć, jestem nowa na forum i proszę o informacje u jakiego lekarza powinnam zdecydować się na powiększenie piersi? proszę również o kontakt do lekarza oraz podanie ceny operacji. Kafet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do mamlazel Ja tam o Tym nie mysle co bedzie .... za 15 czy 20 lat lekarz powiedzial mi ze tewkladki co mi wlozy maja dozywotnia gwarancje i nic sie nie rozpada to nie jest wkladka tak jak dawniej wypelniona wodnistym sylikonem tylko jest spoisty zel ktory nawet w razie pekniecia sie nie rozleje , a tak jak nasz biust bedzie wzgladac za 20 lat i jak ta skora sie naciagnie to juz nikt nie przewidzi , kazda zmiana ma swoje plusy i minusy ja sie nie zastanawiam co bedzie bo nigdy wkoncu bym sie nie zdecydowala na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja za 15 lat będę miała 47 lat więc mało mnie obchodzi jak będą wtedy wyglądały moje cycki chcę żeby teraz wyglądały dobrze i chcę cieszyć się życiem i seksem póki mogę :D pralinee zaraz sprawdzę skrzynkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
Dziewczyny zadne implanty nie mają dożywotniej gwarancji (do konca naszego zycia zwłaszcza ze mamy teraz około 30 lat).Jezeli tak wam mówi lekarz to albo celowo ,albo jest niedouczony .Byłam na konsultacji w czwartek , moja lekarka poweidziala ze okres gwarancji producenta -10 lat w tym czasie nie ma prawa nic sie wydarzyc( chyba ze podczas wypadku lub urazu) wczesniej tez czytałam artykuły z netu ze strony producentów i lekarzy . Nie ma niesmiertelnych implantów Zdecydowałam sie na -implanty allergen bo (jedyne które zostały przebadane klinicznie przez NIEZALEZNYCH ekspertów ) nawet nie mają mikropylenia czyli jak polozymy implant na papierze i przycisniemy czyms po 2 tyg nie pozostanie slad ,przy innych implantach tłusta plama(takie pylenie nie jest szkodliwe dla organizmu). Dożywotnia gwaracja oznacza ze producent daje na okres 10 lat( zywot implantu ) całkowita gwarancję. Oczywiscie pozniej mozna sie badac rezonansem i obserwowac ale za jakis czas wymienic trzeba.Chyba ze ktos ma teraz 50 lat to ma dozywotnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje mentory niby sa na 20 lat .. niestey na tym swiecie nie ma nic wiecznego .. nawet jakby one byly tylko na 10 lat to i tak bym sobie cycki zrobila - BO WARTO ! a i post o tym ze w wieku 47 lat to nie trzeba byc pieknym , hmmmmm nie wiem jak wy ale ja tam bym chciala ( mam 30 )! zalezy mi zeby w kazdym wieku dobrze wygladac , jak mi sflaczeja cycuchy za 15 lat to sobie je poprawie i juz , a dziewczyny , ktore boja sie ze nie beda mialy na poprawki kasy - PROSZE przestance sie martwic - za 15 lat to moze za grosze wztrzykna ci cos w cycki i beda ladne - medycyna idzie szybko do przodu ! ( porownajcie sobie implanty z przed 20 lat i teraz ! ) .. a wracajac do topiku , to powiem wam ze jakby te implanty byly na 10 lat czy na 60 lat wogole nie mialoby to wplywu na decyzje o mojej operacji !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisikowa432
Cześć dziewczyny. Mam 160 wzrostu, zero własnego biustu , pod biustem 70 cm, waga 44 kilo- chudzielec ze mnie. Operacje mam miec za 3 tyg. lekarz mówi o anatomicznych wkładkach Nagor, pod mięsień, rozmiar 290 lub 360. I nie wiem które wybrać, skłaniam się ku 360 ale z moją nędzną budową i wagą boję się że one będą straszne. A z drugiej strony jeżeli jest pod mięsień to też wyjdą trochę mniejsze. Wiem, ze rozmiar to indywidualna sprawa, ale może coś podpowiecie. Z góry dziękuję za pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
liskowa weź wieksze ja mam 300cc i mogły by byc ciut wieksze a uwierz ze apetyt rosnie w mire jedzenia za piec lat napewno powieksze je do 350:) Co do zywotnosci implantów to tylko mentory maja dozywotnia gwarancje.Mi lekaraka powiedziała ze implanty sie tylko wtedy wymienia jak organizm sie starzeje i zaczyna cos pobolewac.Czy dziewczyny które maja inna firme dostały na nie gwarancje bo u mnie w domciu taka gwarancja lezy w szufladzie.Boobsi Ty tez powinnas miec bo masz mentory?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
ze strony implantów mentory Implanty piersiowe NIE SA !!!produktem medycznym przeznaczonym na całe życie pacjenta. Bardzo prawdopodobne jest, że Twoje implanty będą musiały być wymienione w jakimś momencie Twojego życia. Czas pomiędzy wszczepieniem, a koniecznością ich wymiany jest różny i dla każdej kobiety inny. Niektóre kobiety potrzebują wymiany implantów w ciągu kilku, a inne w ciągu kilkunastu lat od momentu ich wszczepienia. Istnieje wiele powodów dla których implanty powinny zostać wymienione. Częstym przypadkiem jest zmiana postrzegania żądanej wielkości i kształtu piersi. Może zaistnieć jednak również konieczność wymiany z powodu opróżnienia implantu lub jego przemieszczenia w górę. czyli mentory tez trzeba wymieniac ale moze za darmo je wymieniaja jak zaczna sie psuc ? ale koszt operacji kto pokrywa? Polityka Bezterminowej Wymiany Firmy Mentor Twoja decyzja dotycząca wyboru implantów firmy Mentor do powiększenia piersi jest decyzją osobistą i długoterminową. Ponieważ jednak może zaistnieć potrzeba wymiany Twoich implantów, firma Mentor oferuje Politykę Bezterminowej Wymiany. Firma Mentor i PADTechnologies Ltd wymieni wszystkie wypełniane roztworem fizjologicznym soli i żelem silikonowym implanty sutka swojej produkcji Z POWODU ich opróżnienia lub utraty integralności powłoki albo zastawki w ciągu całego życia pacjentki - odbiorcy, na życzenie. " Ponieważ jednak może zaistnieć potrzeba wymiany Twoich implantów, firma Mentor oferuje Politykę Bezterminowej Wymiany. Firma Mentor i PADTechnologies Ltd wymieni wszystkie" Skoro nie sa na całe zycie to oczywiste ze trzeba je wymienic ... wszystkim uzytkowniczkom czy tylko jak stwierdza wade implantów. Dziewczyny ktore maja mentory jak to jest? wiem ze allergany tylko na 10 lat maja gwarancje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silki zgadza sie ze za uszkodzenie mechaniczne czyli wypadek upadek pekniecie itd daje Ci mentor za darmo zelki i gwarancja dozywotnia czyli jesli nic sie nie dzieje po 10,15 latach mozna nosic do starosci tak mi powiedziała lekarka, ale jak to jest naprawde to same sie przekonamy po kilku latach.Ja napewno kiedys je wymienie na nowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
ucieszyłam się dzisiaj jak przeczytałam,że temat okresu gwarancji na implanty nie tylko mnie zainteresował :) Przyznam się,że też myślę o Mentorach, dużo słyszałam na ich temat i w/g tego są chyba najlepsze. A jakie macie GŁADKIE, czy TEKSTUROWANE ? Podobno teksturowane lepiej się przyrastają i nie ma ryzyka,że się będą obracać. Aha jeszcze jedno, czy jest tu jakaś alergiczka, która zrobiła sobie implant??? Nie wiem czy powinnam się przebadać na alergię.Ogólnie jestem uczuleniowcem:( (kosmetyki, wszelka chemia, katar sienny) to może i na silikon też bym była ...????? mam nadzieję ze nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel gładkie sa rzadko stosowane niby organizm je lepiej przyswaja ale czesciej robia sie krwiaki i nie sa tak ruchome jak teksturowate.A to ze sie obracaja to nie zalezy od tego czy jest gładki czy teksturowaty tylko od tego jak Ci lekarz zrobi kieszonke pod implant:) Dziewczyny jaki roz ma piersi holly medison z króliczków playboya

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh dziewuszki ale sie temat rozwinal ;-) a Silky to walczy jak lew ! ;-) wzielam swoja gwarancje do reki i czytam , ze: '' Mentor nie powinny byc uznawane za implanty na cale zycie ....'' a pod spodem jest napisane : ''Z tego wzgledu firma PAD Technologies udziela kazdemu wyprodukowanemu przez Mentor Corp. implantowi DOZYWOTNIEJ gwarancji , POLEGAJACEJ NA TYM , iz w przypadku jego ich oproznienia lub utraty integralnosci powloki albo zastawki , z winy protezy , firma PAD technologies BEZPLATNIE dostarczy produkt zamienny ..... dzeiwuszki - nie ma dozywotnich gwarancji na te implanty...no i logiczne , bo kto by podjal takie ryzyko ??? zadna firma , kazde cialo jest inne , roznie sie moze zdarzyc ... moj doktorek tez mowil ze 20 lat to spokojnie , a potem to sie zobaczy , ale wcale nie jest powiedziane ze TRZEBA je wymienic .. czyli wkladki MOGA byc na cale zycie , ale nie musza .. i stad ten brak gwarancji - zwykly biznes i polityka..ale to juz tylko moja opinia..;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
wiec kochane trzeba juz zbierac na nowe ..ja jeszcze jednych nie włożyłam a juz o drugich mysle:) zanim podjęłam decyzję jaką chcę firm przetrzepałam całą sieć bo zelki to nie buty ze jak oberają to wywale np link do strony FDA amerykański departament zdrowia oni polecaja implanty mentor i allergan nic dodać nic ująć http://www.fda.gov/MedicalDevices/ProductsandMedicalProcedures/ImplantsandProsthetics/BreastImplants/ucm063743.htm wszytkim nam zycze długiej żywotności żelek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy silky slonko - jak kupisz dzisiaj sobie samochod - to tez juz zaczynac zbierac na nowy ?? bo wiesz za 20 lat trzeba go bedzie wymienic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
heheh tylko,że jak autko się rozpadnie to jeszcze zostaje w ostateczności komunikacja miejska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
ciekawe ile kosztuje samo wyjęcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×