Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

pralinee nie mam pojęcia jaki wziąść rozmiar i to jest najgorsze!!!!!!!! :( pomóżcie! Ja urodziłam dzieciaczka, ale mi nie miało co obwisnąć bo ja po prostu nie mam nic :( masakra!!!!!!! Pralinee wysłałaś mi zdięcia po tygodniu od op, bardzo chętnie zobaczę teraz Twoje cuda. czy dobrze się już czujesz? Boobsie czy możesz mi wysłać zdięcia. Ja jestem chyba w takiej samej sytuacji jak Ty byłaś. Zero cycków! Powiedz jaki masz teraz rozmiar? Dziewczyny czy na pierwszą wizytę brać jakieś wyniki badań? Nie mogę się doczekać aż będę miała śliczne cycuchy. Ojej! Już bym chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boobsie już doczytałam że małe C :P ale chętnie zobaczę więc jak możesz to wyślij foty. Powiedz czy znajomi się domyślili że zrobiłaś sobie cycki? Bo ja bym chciała udawać że nic sobie nie robiłam. Teraz noszę protezki dla amazonek... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do dziewczyn ktore sa juz po ???? czy tak tydzien po operacji mozna w miare sie poruszac jak sie czulyscie czy jest sie bardzo obolalym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. U mnie bol wlasnie trwal tak ok.tygodnia,ale nawet nie mozna tego nazwac w sumie bolem,bo nie trwalo to ciagiem,potrzebowalam tylko pomocy przy wstawaniu z lozka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś za coś. Ja chciałam pod mięsień, bo wtedy powinny być bardziej naturalne, ale dłużej boli.. Ale wydaje mi się, że lepiej te 2 tyg dłużej pocierpieć, ale mieć porządnie zrobione... Zresztą to indywidualna sprawa, niektóre mają taką budowę że nie trzeba pod mięsień i też super wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola wysle ci fotki ... ale wieczorkiem jak bede w domu ;-) Pamelaaa ja nie chcialam pod miesien , ale tak mi dr wybral - wiesz ze mnie jeszce w nocy boli ...do dzis ! ile czasu ty czulas bol ? renata800 ja to sie takiego bolu w najgorszych koszmarach sennych nie spodziewalam , mnie bolalo strasznie , ale jak widzisz np. inka pisze ze u niej nie bylo tak zle... to zalezy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo pralineee tez musze Tobie wyslac wiecej fotek ... nie zapomnialam - po prostu len jestem ..;-) wieczorkiem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmopola , u mnie w pracy nikt sie nie domyslil ;-) ja zawsze nosilam wkladki zelowe - takie SUPER duze , ktore powiekszaly mi cycki z 2 rozmiary , teraz noszac gorset ( ktory splaszcza cycuchy) wygladam jak wczesniej z zelkami ! jak pogoda sie zrobi ladna i zaczne nosic bluzki z dekoltem i normalne staniki ludzie zauwaza , nie ma bata ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosmo wysyłam foty:) Boobsi nosisz jeszcze gorset? do kiedy masz go nosic? a stanik sportowy tez musisz nosic? I LENIU czekam dalej na foto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee nosze gorset i pas .... lekarz mi kazal 3 miesice :-( wiesz w ostatni piatek mialam wyjscie wiec zakupilam sobie sportowy stanik zeby normalna bluzke zalozyc i sportowy 75 C pasuje jak ulal ;-)..ale niezbyt wygodnie mi bylo , jednak lepiej czuje sie w gorsecie..wiec chyba bede przeplatac sportowy z gorsetem , nie dam rady 3 miesiace w gorsecie i pasie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny;-)) jestem 3 dzien po operacji tz dokładnie miałam ja w poniedziałek 29.03...jestem szczesliwa...myslałam zebędzie bardziej bolało ale ból nie był taki straszny...dzisiaj miałam ciezką noc bo cos spac nie mogłam ale tak to jest super...zastanawiam się tylko czy ten stanik po op też was tak ciśnie????bo mnie troszkę na dole i po bokach nie wiem już ze to dlatego ze jest zaciasny czy poprostu obolałe sa piersi...mama mówi ze nie jest bardzo ciasno i zebym nie przezywała ale ja już sama nie wiem....dobra koncze bo już mnie paszki bolą....ehhh miałam robione pod mięsien, pod pachą 400cc u dr.Niemkiewicza we wrocku.polecam i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati82
hej dziewyczyny!Zabieram sie za czytanie calego postu , bo chce w zimie okolo pazdziernika, listopada rowniez powiekszyc biust i trafic do esxperta chirurga. Mam B a chcialabym duze C, male D max. Boje sie bolu ale chcialabym trafic do takiej klinki zeby mozna bylo w niej zostac nawet tydzien, poniewaz nie mialby mi ktos w domu pomagac przy wstawaniu z lozka, czy myciu wlosow itp. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
Dziewczyny potrzebuje rady mam zabieg 24 kwietnia wkładki anatomiczne allergan 290 te wybrał komputer lub 325 nie wiem które wybrac.Mam 158cm i waze 52kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silky
jestem płaska małe A (obwisła po trzech długich karmieniach cycema własciwie samą brodawka:)) boje sie ze jak wezme 325 to bede miała wielkie cycki :(z góry dziekuję za odp.Pozdrawiam i zazdroszcze ze jestescie juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi, bolało mnie z miesiąc, a teraz to tak czasami coś poczuję, ale jest ok. Współczuję ci bidulko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewuszki, bylam wczoraj na urodzinach i spotkalam dziewczyne , ktora takze miala powikszany biust , powiedziala mi ze , tylko przez 3 tygodnie po op nosila pas i gorset , lekarz kazal jej 2 msce .. wiec jej cycki strasznie rozeszly sie na boki , i miala poprawke... KURDE bede nosic ten gorset + pas 3 miechy jak dr kazal , po tej historii.... DZIEWCZYNY przestroga - SLUCHAJMY SIE SWOICH DOKTORKOW !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamelaaa , wiesz ze dzis w nocy po raz pierwszy spalam super i na boku i mi dobrze bylo , :-) , chyba juz koniec tej meczarni .. mam nadzieje. u mnie 6 kwietnai bedzie miesiac po..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silky bierz 325 - nie beda duzo wieksze niz 290 , mowie ci . bedziesz zadowolona ... ja mialam wybor 300 , a wzieam 345 i sie bardzo ciesze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
originalnatalie mnie tez strasznie cisnelo i szczypalo (w okolicy blizn) jakby miala za mocno gorset scisniety ,przeszlo , nie martw sie , przejdzie ! i mam regulowany gorset to sobie troszke poluzowalam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi ubieram juz stanik z fiszbinami ale jak wychdze jak wracam wskakuje w sportowy:) na poczatku bedziesz czuła dyskonfort po czasie sie przyzwyczaisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzielnie nosze to bando, ale szczerze mowiac tez mnie kusi zeby juz sobie odpuscic.. ale grzecznie teraz bede nosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinee nie dostałam nic. Podaję jeszcze raz maila: Cosmopola@tlen.pl Czekam z niecierpliwością. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Boobsie..bardzo Cie jeszce boli??powiedz mi,jak sobie radzilas zaraz po operacji z myciem zebow???:)Bo moj facet mi zakupil elektryczna szczoteczke hihih,chociaz ja jej nie cierpie:) Laski wyslijcie mi tez swoje cycuchy Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Renata-po Swietach zadzwonie do mojej ginekolozki i zapytam o te tabsy na wstrzymanie @ i zapytam tez mego doktorka,czy to nie bedzie przeszkadzac przy narkozie...,mam nadz ze nie!bo boje sie ze dostane wlasnie w porze operacji:(,Dam znac jak cos sie dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strawberry92
hej dziewczyny;) tak czytam jakie jesteście szczęśliwe po zabiegu i nie mogę się już doczekać, kiedy osiągnę odpowiedni wiek do operacji. właściwie nie wiem jaki jest odpowiedni, no ale mniejsza o to (mam 18..). lekarze, statystyki, własna intuicja - wszystko mówi mi, że moje piersi już nie urosną. jestem płaska, bez push-upa wręcz wklęsła... dodatkowo wystają mi żebra, co jeszcze bardziej pogarsza sprawę, a żeby tego było mało - mam tyłek jak jennifer lopez. kocham go, ale chciałabym, żeby moje piersi wyglądały proporcjonalnie do niego. nie chcę jakichś ogromnych rozmiarów - po prostu okrągłe i kobiece. jak myślicie, kiedy mogę zacząć myśleć o operacji? czy w ogóle powinnam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
Hej dziewczyny !!!!!!! Zamierzam powiększać biust, mam A i już nie daje sobie z tym rady :( Mam tylko jeden dylemat, o którym nikt jeszcze nigdy nie napisał na żadnym forum. Mianowicie jak długo można nosić w sobie implant ?? słyszałam,że max 15 lat, albo około tej granicy. Zastanawiam się co zrobię po tym czasie. Zdarzają się w życiu różne sytuacje, które mogły by mi uniemożliwić powtórny zabieg np.po 15 latach.... :( chodzi mi o kwestie finansowe. Jak u was wyglądają przemyślenia typu- co będzie kiedyś ?? Czy myślicie też o tym tak intensywnie jak ja ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×