Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość sweety82
Bobobsie-czy ja tez moge poprosic o foty??Przypomnij u kogo robilas,pozdrawiam i dziekuje z gory:) Gosia_Daniel@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsi nic nie mów jestem zła ze moje cycki az tak zmalały nie potrafie sie nimi nacieszyc napewno bede robic poprawke za dwa lata:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralineee :-( :-( uwazaj bo dojdziesz do rozmiaru Pameli ;-) , wyslij mi fotki terazniejsze ? ciekawa jestem czy tak strasznie zmalaly.. ja jestem zadowolona z moich , chodzilo mi o to , ze stanik moglby byc wiekszy ( 75 D ) ;-) moje tez zmalaly , mam nadzieje ze wiecej juz nie , bo beda za male !! kochana ja nie mialam NIC przed op , na serio NIC ...i tu nagle C rozmiar ;-) , nie mam co narzekac ... ale tak jak mowilas - w miare jedzenie rosnie apetyt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
Hej dziewczyny, mam prośbę... może mi doradzicie na jaki rozmiar powinnam się ostatecznie zdecydować ?? Aktualnie moje piersi nie kwalifikują się nawet do A, pod biustem 73cm, biodra 96cm :o Nie mam własnej foty, ale wrzucam jakąś tam z rozmiarem implantu 280cc, a jaka jest wyjściówka to widać http://www.niemkiewicz.pl/case.php?id=29&op=p Dodam, że ogólnie jestem dość drobna i nie wysoka. Z tego co przeczytałam to 300 podobno jest za mało, jeśli chciała bym osiągnąć jakiś widoczny efekt, z kolei z drugiej str. nie chciała bym też przesadzić i potem żałować, że są za ciężkie czy coś w tym rodzaju, że mogłam lepiej wziąć mniejsze itp.. Z tego co na fotce to 280cc to znowu nie tak malutko. ....plisss doradźcie coś bo już naprawdę nie wiem:P pralineee pisałaś,że będziesz poprawiać, czy tylko chodzi o wielkość ? czy coś jest jeszcze nie tak... jaki miałaś wyjściowy przed powiększeniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamłazel tylko wielkosc z samej pracy jestem bardzo zadowolona ja miałam 75 B wyjsciówke teraz mam małe C dlatego nie jestem zadowolona z wielkosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pralinee ile masz cm w biuscie bo ja jak mierzylam to mam 86 cm przy okraglych 325 i tez wydaja mi sie za male

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamłaze dziewczyna na tym zdjeciu wcalenie ma dużych tych piersi.Ja noszę rozmiar 70C albo 75B i moje wydają się wieksze a jestem przed powiększaniem.Te silikony są naprawde malutkie.Radzę Ci zrobić napewno powyżej 300 a to i tak mało.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Tez tak uważam :) Ja bym włozyła 300 -325...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duraj
Mam pytanie do was ile czasu po op powiększania piersi można zacząć brać tabletki anty? Za moment mam mieć zabieg, a potem chcę zacząć brać diane, i nie wiem ile czasu musi minąć od op? czy to będzie bezpieczne, czy nic nie będzie się działo z piersiami? Nie wyobrażam sobie innej antykoncepcji niż tabletki, gdybym po nie mogła zacząć brać to chyba nie zdecyduje się na ten zabieg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
kurcze.. macie rację, że lepiej chyba ok.315, 330 w moim przyp. !!! nie ma co się łudzić,że bezbiuście włoży sobie poniżej 300 i bedą z tego jakieś tzytzki.... Jak ja teraz nie mam nawet A (noszę 75B push up) :P to powiem jej na wstępie,że chciała bym nie mniej niż 300, a resztę to już skonsultuję wspólnie z lekarka. Też będę prawdopodobnie robić u Frontczak-Toborek jak pisała pralineee. Bardzo jestem ciekawa jak to u niej wygląda, na necie znalazłam tylko jedną fotkę w galerii :( Może pralineee jeśli będziesz tak miła i zechciała byś i mnie podrzucić jakąś foteczke, jeśli możesz i chcesz oczywiście :) zależało by mi bardzo ze wzgl na to, że było by to u tej samej babki;) kikkkka@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Do Duraj... tabletki mozna jeść cały czas, nie mają wpływu na powodzenie zabiegu i na piersi po zabiegu. Natomiast same tabletki Diana, to tabletki starej generacji naprawdę są nowsze z mniejszą ilością hormonów które działają identycznie np: Syndi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamlazel , nie bierz 280cc - beda za male , bedziesz zalowac , ja tez nie mialam nic , moj stanik z push upem to byl 80 A ..... nie bierz mniejszych niz 325 cc - nie boj sie nie beda za duze .... a na tej fotce to sa male piersi ...ledwo B , szkoda sie ciac dla takiego malego rozmiaru .. Mowi ci to osoba , ktorej tez zalezy na naturalnie wygladajacym biuscie ...;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamlazel bobsie ma racje ja mam 325 cc okragle i szkoda ze nie wzielam wiekszych bedziesz zalowac jak wezniesz mniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duraj
do Anka 80 dzięki za info. A wiesz może czy te które wymieniłaś mają takie same właściwości jak Diane? Chodzi mi o to że pomagają poprawić stan cery (walczę z trądzikiem). Ja miałam do czynienia tylko z Diane, u mnie się sprawdziła, nie wiem nic o nowszych, jak możesz napisz parę słów, bo po co mam się truć ,,starymi"jeśli są jakieś nowe zamienniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Duraj, Syndi mają bardzo podobny sklad do Diane. Jest dużo nowych tabletek, ciagle wychodzą jakies nowe, zapytaj lekarza :) Jestem z branzy więc sie trochę orientuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik55555
Czesc dziewczyny 22 czerwca mam zabieg powiększania biustu obecnie stan wyjsciowy to AA czyli nic :) na konsultacji u dr Sirka w Bielsku dowiedziałam sie ze 290 ml czyli 315 g to max wielkości wkladek dla mnie . Ja bym chciała troszke wieksze tak 325ml min ale pan dr twierdzi ze to niebezpieczne i tak bedzie lepiej jak tam u WAS bylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamłazel
hej kamik55555 to chyba zależy od rozmiaru wyjściowego. MOże dziewczyny z AA mamy za mało skóry po prostu i dlatego ci powiedział, ze to jest niebezpieczne. Tym z pełnym A, lub B może łatwiej jest włozyć coś większego, ale tez nie jestem pewna jak to jest do końca. Aha... tak przy okazji, czy wszystkie robiłyście operacje na jesień i zimą, czy latem, np. w lipcu też można ???... zastanawiam się czy to nie jest jakieś utrudnienie, w sensie dyskomfortu, wys. temperetura,a tu ten gorset tzreba nosić.... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik55555
mamłazel Słyszałam ze latem jest troszke gorzej ;/ jest cieplo wiec ciało pod opatrunkiem elastycznym troszke swędzi ;/ w końcu to prawie 2 tygodnie potem zdejmowane sa szwy i noszony jest stanik formujący .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki , ja tez mialam malo skory i my 345 wlozyl , chcial 300 ale ja sie uparlam , troche sie balam ,ze cos bedzie nie tak, ale teraz sie ciesze ;-) chwala temu forum ;-) pozatym utrudnienie jest , nie zapominaj , ze musisz nosic gorset i pas , i teraz wez sie wysilaj i codziennie w upale szukaj w szafie t-shirtow , ktore ci go zakryja ....no chyba ze pasa nie musisz , bo wiem , ze niektorzy lekarze kaza nosic , a niektorzy nie......ja musialam i juz sie wk..... ze nie mam co na siebie zalozyc, zeby ten cholerny pas zakryc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik55555
Boobsie A powioedz jaki mialas rozmiar wyjsciowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamik55555
Boobsie jestes Bo mam kilka pytan do Ciebie :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carzone
Chcialabym na wstepie sprostować wypowiedz na temat dr. Żukowskiej z pod której ręki wyszłam z idealnym biustem . Co do rozmiaru zdałam się całokwicie na jej opinie i jestem bardzo zadowolona 375CC i nie wyobrażam sobie aby mogły byc mniejsze - trafiła idealnie . Opinie na temat lekarzy są naprawde różne i nie ma idealnego na którego nie da się nic znależć w necie. Jednak na wlasnym przykładzie moge powiedzieć że jestem zadowolona iż zdecydowałam się na Żukowską a pewnie dzieki temu na ten rozmiar bo z tego co czytam niewiele jest takich rozmiarów (standart to 300-345) a wierzcie mi jest się czym pochwalić.Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka 80
Do Kamik5555. Ja Ci radzę słuchać sugestii Dr to naprawdę dobry specjalista. Ja chciałam 250-275 ml a On powiedział, ze muszę mieć 300 ml bo u mnie bedzie lepszy efekt. Więc nie boi się wkładać duzych i jezeli Ci tak powiedział to napewno wie co mówi. Ja miałam 70 A teraz mam 70 C i jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamik Ty chyba nie dawno miałaś konsultację co? Miałam mieć dzisiaj u Sirka ale zadzwonili do mnie z kliniki i przełożyli na 10 maja :( że podobno doktorka nie będzxie czy coś. wiesz coś na ten temat? Na kiedy Ci wyznaczył zabieg? Długie są terminy? Ja jestem podłamana że muszę dłużej czekać. Mi pewnie powie to samo co Tobie bo ja jestem też taka płaska jak na tym zdięciu :( Myślałam o rozmiarze 300 okrągłe ale sama nie wiem... Powiedz mi ile Ci powiedział za zabieg? I kiedy się wychodzi do domu po operacji? Kamik przypomnij mi skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carzone, kiedy robiłaś? Ja też jestem happy i się dziwię jak czytam co ludzie, albo ktoś jeden prawdopodonie, wypisuje pod adresem Żukowsiej.. no cóż ja polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×