Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

mozna,ja bralam ketonal 100mg,ma dzialanie przeciwzapalne,ale najlepiej to,co przepisze Ci Twoj dr.Po 8 dniach prowadzilam samochod z manualna skrzynia biegow,bylam bardzo zywotna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ketonal oslabia starsznie watrobe i rozrzedza krew-nie mowia o tym bo najlatwiej wziazc ketonal i po bolu, na jakis czas, ale sa inne skutki uboczne, lepiej brac np efferalgan codeini 1,potem 1/2, potem znow1, i znow1/2 tabl ,naprawde dziala ;) a ja znow dzis porobilam zdjecia swoich piersi i znow, mam dola ze za male, ja jestem jakas niestabilna emocjonalnie, raz mi sie nawet podobaja a raz placze ze za male, ciekawe co powie moja Pani Dr jak wroci na fakt ze mam 280 a nie 290 i inna firme...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta watroba to fakt i zoladek. Dlaczego masz 280 zamiast 290 i inna firma? tez tak mam ,ale ogolnie sa male dla mnie i wymienie je na wieksze .350min

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna wysles mi fotki piersi ,ciekawi mnie jak wygladja okragle w takim rozmiarze,moge podeslac Ci moje jak chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janess poszedl email,wlasnie zrobilam swieze foty, wyslij mi swoje prosze, mnie chyba zwykle oszukano, mowwa była i placilam za mcghany 290ml a dostalam perthese 280ml cc,zobaczylam to dopiero wczoraj na gwarancji,wczensiej nie mialam glowy tamz agladac, zyłam nowymi cyckami, tym forum, i praca i zaleglosciami,napisalam smsa do mojej Pani Dr bo jest poza krajem, odpsiala mi ze jak wroci sprawdziw klinice i da znaka,ciekawa jestem co wymysla...jestem wkurzona! Poza tym mam nedosyt, balam sieefektu Pamelki,a teraz uwazam ze mogłyby byc wieksze, i tak moge byc wdzieczna Pani Dr bo na poczatku chcialam 275,ja jestem starsznie drobna i nie chcialam karykaturalnie wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ETERYCZNA jestes moich wymiarów tylko ja 1,5 kg ciezsza i mam 300cc okrągłe i chciałabym 350 troche małe sa to jak ona Ci wsadziła 280 to te 5ml to niema znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinie dla mnie kazdy ml ma znaczenie;)ja miałam miec 290!a mi wsadziła 280, poczatkowo pisalam ze chcialam 275 ale Pani Dr mi odradziła i powiedziała ze spokojnie 290bo mam duzo miejsca,swoje peirsi mam dosyc dosyc, i śmiało mozna je wypelnic, i tyle chciałam miec ale teraz czuje sie oszukana , zdołowana jescze bardziej ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochane wiec mamy rezerwacje na Ibisa podczas naszej NC 2010 z listy narazie mamy chetne: 1Cosmopola 2Renatka88 3Kasinkaaa 4Agutka78-nie zostaje w hotelu, jest z Łodzi 5Niusia2552 6Eteryczna 7Apinia 8 Poki co na wszelki wypadek mamy zarezerwowane: 6 pokoi dwuosobowych(gdyby kolezanki z forum odwazyły sie do nas dołaczyć;)) z jednym dużym łóżkiem(nie maja z dwoma juz dawno) od 03.07.2010 do 04.07.2010 169,00 PLN za dobę na dwie osoby, czyli od kazdej 84zl tak wychodzi z rezerwacji, ktora mi wysłali na emaila, tamta cena chyba była za pokoje z dwoma łożkami, więc lepiej dla nas;) tyle tylko ze bedziemy musiały sie przytulac w nocy do siebie ale w naszych stanach, mysle ze nie bedzie nam to przeszkadzac Jezeli, któras została na liscie pominieta, prosze sie upomiec,zapraszamy tez pozostałe kolezanki do spedzenia niezapomnianej Nocy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po 123 pytasz jak długo będzie się utrzymywał ten ból. Cóż dziś masz dopiero pierwszą dobę po zabiegu - będzie bolało tak długo aż weźmiesz tabletkę. Nie ma cudów. To jest zabieg chirurgiczny i boli jak każdy inny i tabsy trzeba barć, chyba że komuś ból sprawia przyjemność. Raczej jesteś jeszcze w szpitalu więc wykorzystaj to i pytaj o wszystko lekarza i pielęgniarki i proś o leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ETERYCZNA wybacz za zamot ale mnie nie bedzie, napisalam juz o tym post dwa dni temu- moj chlopak ma wtedy urlop i jedziemy jednak gdzies na pare dni. dziewczyny co do tego bolu w klatce to az mi sie lepiej zrobilo jak napisalyscie ze to normalne :) aktualnie jade na ketonalu bo tu mam przynajmniej pewnosc ze pomoze mimo ze niszczy watrobe, a nie jak w przypadku paracetamolu- niszczy i slabo pomaga ;/ JUZPO123 jedne osoby sie czuja lepiej po paru dniach a jedne np ja dopiero po 10 zaczynaja powoli dochodzic do siebie :/ ja juz tylko czekam az zleci mi ten czerwiec bo chce sie cieszyc wreszcie cycami i normalnie funkcjonowac. trzymaj sie, tez zalowalam przez pierwszy tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ETERYCZNA no fajna ta kiecuszka z Zary :) ile za nia dalas? Czy to normalne ze mam jedna piers wyzej? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po 123
dziekuje zq wszystkie odpowiedzi. Wydaje mi sie ze jest troszke lepiej, albo po prostu przyzwyczailam sie do bolu. mam ponad 170 wzr ,55kg i implanty okraglz cereform 400ml, i wiecie co? wydaja sie malutkie w tym jak to nazywacie pancerniku, czy to dlatego ze sa scisniete czy takie juz beda? poczatkowo mialam planowane 350 ale lekarz powiedwial, we spokojnie da ' i ze piersi wygladaja pieknie i naturalnie.... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz po 123
przepraszam ze tak sie do was atracilam ale wy to najlepiej wiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz po beda fajne przy Twoim wzroscie 400 to dobry wybór one teraz nie beda ciekawe bo sa scisniete powoli beda dochodzic do siebie nie martw sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałam ostatnio szufladę z ubraniami i znalazłam pas pozabiegwy pod piersi. Mnie nie jest już potrzebny (zabieg miałam już dawno). Pas jest praktycznie nieużywany - założyłam go kilka razy zawsze na podkoszulek. Jest oczywiście wyprany. Rozmiar pod biustem 65-80 cm. Jeżeli jest ktoś chętny - sprzedam tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny news w sprawie NC 2010 Hotel Ibis mamy podwójne łożka, mam nadzieje, że Wam to nie przeszkadza ;)innych nie bylo juz dawno Dalej...mamy rezerwacje w Bella Napoli na godz 21,potem w klubie Czekolada,2 stoliki zlączone(po 20 zl za rezerwacje sie placi)i potem clubbing ;) Zapraszamy inne dziewczynki, do wyjazdu z nami ;) ps.dziewczynki prosze wyslijcie mi swoje nr kom na emaila, te które są określone juz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
pralineee to Ty ja i Etera jesteśmy podobnych gabarytów :-) Ty masz 300??? a przecież Twoje są takie olbrzymiaste rany to ja mam 350 to jakie ja będę miała!!! obecnie mam 90/91 w biuście pod 66 a zaraz jak przyjechałam z kliniki miałam 98cm :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janess a powiedz czy moglabys mi tez wyslac zdjecia tej gornej wargi>> ?? ja tez bym chciala zobaczyc?? powiedz jak dawno mialas zabieg i jak dlugo bedzie utrzymywal sie efekt?? domyslam sie ze koszt to w granicach 4 tys tak?? a gdzie mozna wykonac taki zabieg?? moj mail s_ksiazek@wp.pl dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarenka ok.jak znajde ta przekleta ladowarke,jestem po wielkim remoncie i jeszcze nie bardzo wiem gdzie co jest. To jest implant silikonowy,wiec bardzo dlugo,az do nastepnej wymiany.Koszt 3000Pln i badania krwi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nusia one na zdjeciu takie duze wygladaja na zywo sa mniejsze za dwa trzy lata zrobie se 350cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna mam fotki,piersi bomba,no i sa wielkie jak na 280:)Nie grymas,sa sliczniutkie i blisko siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej laski! Jak tam wasze cycki? Pralinee pamiętasz była kiedyś na forum taka dziewczyna której jedna pierś się zrobiła cała sino-fioletowa ciekawe co u niej. Teraz jak już jestem po wydaje mi się to jeszcze bardziej szokujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nusia2552
o rany!!! a co tu taki zastój - czyżby nikogo nie było? sama gadać nie będę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziwuszki!Kurde za wami nadazyc z czytaniem to masakra jakas :P!! Becia czy mogla bym zobaczyc twoje piersiatka??Jestem ciekawa jak wyglada 65G!!Masz G czy H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×