Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Dzieki Cosmoplola wiesz przestraszyłam sie również jak napisałaś mi o tym stole operacyjnym hihi ja to pewnie jajko zniose bo ze mnie hipohondryk mały;-)...a mogłabys mi przesłać swoje zdjecia? piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny?tak sie przejełam swoją operacją ,że musiałam zapytać o nia wróżki czy będzie wszystko ok i czy operacja się powiedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Pink...,nie radze...,ja przed op bylam i pow ze zrobie i bede miec powiklania:(:(. Beciu,mam w koncu te plastry:),chyba takie jak Ty mialas-Oleevra fabric cos tam,90zl?4x13.rozcielam je i juz mnie wkurzaja,bo jak je umyje to mi sie kleja do rak heheheheh,jestem 2 msce po operacji,Beciu jak dlugo je uzywalas??A jak juz Ci sie skonczyly to kupywalas nowe?czy juz pozniej nic nie trzeba?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisia.......
Dziewczyny napiszcie jeszcze raz dokladnie ta nazwe tych plastrow i nazwe tego zelu na blizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam dokładnie te same. Nazywaja się Oleeva Fabric w rozmaiarze 4x13. Ja kupiłam je na www.sklapuroda.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w sumie zużyłam trzy plasterki,jeden starczał na msc i trochę,czyli około 4,5msc ich używałam.Po tym czasie blizny były już zupełnie blade i mało widoczne i nic więcej nie stosowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa ;-)
hej dziewczynki :-) Inez od kiedy stosujesz plasterki na blizny? pozdrawiam gorąco Mojego PERSA :-P jak coś Kotku to przeniesiemy się na forum ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie stosuję, bo mam strupki w miejscu gdzie były dreny, a żeby je założyć rana musi być wygojona zupełnie. Za 3 tygodnie mam je założyć. Niusia, Ty śpisz już normalnie czy ciągle na plecach? A pod prysznicem moczysz blizny? Ja juz zupełnie zgłupiałam z tym czego wolno, a czego nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boobsie, ja wlasnie mam eurosilicony i jak mi pani dr dobierala to mówiła ze te wkładki mają miękki, naturalny żel. Mi mój biuścik zrobił się już taki miękki ( może nie idealny ale miękki ;P ) tak po koło 1,5 - 2 miesiącach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa ;-)
Inez kąpie się normalnie już od dawana od zdjęcia szwów, lekarz kazał mi blizny natłuszczać więc wazeliną je smarowałam i pod prysznic, następnie osuszałam i smarowałam linomagiem i tak do dnia dzisiejszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa ;-)
śpię normalnie też od dawana bo przez sen się na bok jeden czy drugi odwracałam, staram się nie przyciskać piersi. Pod głową mam 2 jaśki wtedy korpus górnej części ciała jest wyżej i nie opierasz się na piersiach. Ja w taki sposób sobie poradziłam bo z bólu kręgosłupa już wytrzymać nie mogłam. Inez musisz sobie sama wypraktykować do jakiego momentu ból pozwala Ci spać na boczku. A jak Twoje piersi bo moje są już bardzo mięciutkie, faktycznie że wkładki eurosylicone są rewelacyjnie naturalne. Mnie raczej martwi lewa pierś bo w niej od jakiegoś czasu czuję jakby ciężar i pobolewa też, za to prawa to tak jakbym nigdy op. nie miała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nusia=Melisa ;-)
Inez dodam jeszcze, że moje blizny już się robią takie jakby jasne, narazie bladoróżowe cieniutkie kreseczki ale wiem, że w moim przypadku będą pewnie w ogóle z czasem niewidoczne bo ja już mam taką urodę organizmu. Wszystkie blizny również te bardzo głębokie z czasem znikają a uwierz, że mam ich nawet sporo. Ja nie kupuję żadnych specyfików na blizny tylko zwykła wazelina i linomag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Niusia :) Ja bałam się moczyć blizny i brałam raczej taki "szybki" prysznic. Potem psikam Octaniseptem. Moje blizny też wyglądają całkiem nieźle. Wyobrażałam sobie, że będą ogromne, a są takie malutkie i cieniutkie i rzeczywiście jaśnieją. Martwi mnie tylko ta jedna pierś, bo nie jest okrąglutka tylko taka kanciasta.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki Przepraszam ze Was tak zaniedbalam, ale moj ex zabral mnie na mazury,skorzytalam i powiem Wam bylo cudnie, a na punkcie piersi mysle oszalal-ale ja zgrywam nwiecie jaka;p Poza tym nadrobilam dzis forum, Kochane u mnie oki , w srode znow wyjezdzam ale obiecuje w miare mozliwosci zagladac i konwersowac, piszcie co u Was, i kiedy robimy tę naszą Noc Cyckow, bo mnie namawiac dwa razy nie trzeba, a jak wiecie ja wszystko zorganizuje-znaczki od dawna juz czekaja ;) ps.udanych wakacji, urlopow-bo wiem ze kilka z nas wyjezdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki! Byłam dziś na zakupach i kupiłam sobie śliczn staniczki! :D Mówię Wam boskie! Jeden z Triumpha i dwa z Samanty. No powiem że Trumph wypada lepiej jeśli chodzi o wygodę. Ale najważniejsze że w końcu czuję się tak jak chciałam. Bosko wyglądają i cóż mogłyby być większe te cycki, ale i tak ku mojemu zaskoczeniu ledwo weszłam w C :D :D :D mam więc dwa C i jeden D!!!! Czujecie?! :D Może coś z tą rozmiarówką jest nie tak? Nieważne! W każdym razie wchodzę do sklepu i proszę o B i modlę się żeby nie były za duże, a tu wszystkie B za małe :D hehe fajnie! Jutro chyba się nie powstrzymam i pójdę w jednym do pracy, ach! to dopiero 6 tygodni więc może jeszcze nie mogę z fiżbinami zakłądać? Co dziewczyny powiedzcie. Plizzzzzzzzzzz! Kupiłam też body stocking :P mąż padnie na twarz jak wróci z pracy :D i czarny szlafroczek satynowy :D hihi Jak spojrzy na stan konta to też padnie na twarz :D hehe no trudno! Żona kosztuje! Eterka witaj po długiej nieobecności! Cieszę się że Ci się ułożyło :) byłam pewna że Twoj ex jak zobaczy Twoje cycki to Cię na krok nie będzie odstępował :D sama bym nie mogła wzroku oderwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, co jest w tym wszystkim super? Jak czytam to co pisza dziewczyny po zabiegu to od razu chce sie żyć. Stajemy sie wszystkie bardziej sexy, pewne siebie i czarujace :) Jak sobie juz zrobie piersi bede musiala sie pilnowac zeby nie epatowac nimi w pracy hihi beda takie wielkie i sliczne :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sweet82
Dziewczyny czy Was tez tak bola cycki??Ja jestem 2 msce po....,nie opalam ich,chodze dzielnie w tym ochydnam stanioru :),no...,ale faje pale:(,ale nie sadze zeby od tego...,tak dziwnie piecze tam w srodku..:(Ma ktoras po tak??please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eteryczna w końcu wróciłaś do nas:) widać wyjazd na mazury się udał :P Cosmopola pamiętam jak ja szłam kupować staniczki po operacji do triumpha i w intimisimi...ach to było coś cudownego :) zwłaszcza, że mogłam wybierać w fasonach i kolorach. Ale i tak najfajniej mi się kupowało bikini. W końcu coś wypełnia to bikini :) W zeszłym roku nie za bardzo skorzystałam ze słoneczka ale w tym nie przepuszczam żadnej okazji pokazania się na plaży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszczę wypukłości :). Ja wreszcie postanowiłam iść na konsultacje do Żukowskiej. Tylko kurcze akurat jak przyjmuje w tą sobotę to ja nie mogę. A potem nie wiem kiedy będzie. Ale jeśli terminy operacji nie są jakieś odlegle to może uda mi się tak jak chciałam załapać na październik. W to lato muszę niestety z wypełniaczami latać w kostiumie ale przynajmniej poopalam się trochę. Za to w następne wakacje :D Eterka super że Ci się układa. Poćwicz go tylko trochę, tego swojego ex żeby nie myślał że tak łatwo mu przyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czy ktoras z Was robila metoda BEAULI ? Siedze juz jakis czas w necie,a tu pisze tylko jak to sie robi...ale nie widze cen,adresow...moze macie jakas wiedze w temacie...? dzieki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski! mamazuzanki brzuch do 4 tygodni miałam jak w 3 miesiącu ciąży masakra!!! Zaczęło schodzić jakiś czas po odstawieniu leków. Ten brzuch to był dramat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze bo mnie tez trafia;-) ale bol jest do wytrzymania wiec odstawiłam leki mam nadzieje ze szybko zejdzie opuchlizna.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaa
hej jestem tu pierwszy raz we wrzesniu mam planowany zabieg u dr jarlinskiego, tylko mam pewne obawy... mam 13 miesieczna coreczke i przez 9 dni przy malej pomoze mi mama a pozniej musze leciec do siebie (samolotem) z mezem takze podczas podrozy on mi pomoze ale jak wroci do pracy (11 dni po oeracji) to bede musiala sama sie mala zajmowac... no i stad moje pytanie- czy po niecalych dwoch tyg od operacji bede mogla nosic dziecko na rekach ( juz teraz wazy prawie 12kg...) tzn chodzi o takie cos jak wlozenie do wanny, wozka czy lozeczka... bo wiadomo ze bede sie starac jak najmniej ja nosic ale sa sytuacje kiedy bede musiala ja dzwignac... no i mam nadzieje ze do wrzesnia zacznie chodzic bo jak narazie to tylko za raczke... prosze o odpowiedz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia minimum msc nie można dzwigać nic ciężkiego,żeby sobie nie zaszkodzić.Piersi po op potrzebują sporo czasu,żeby w środku się wszystko dobrze zagoiło,dzwiganiem możesz sobie bardzo zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takim zdwiganiem możesz sobie niezle zaszkodzić. Jezeli masz możliwość to wez jakąś pomoć lub opiekunkę, bo lepiej uważać na piersi niż pozniej mieć coś nie tak z nimi.... i jeszcze dłużej nie móc podnosić, dzwigać itp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martusiaaaa ja ten mam ten sam problem co ty jestem po operacji 4 dni i tez mam roczna córeczke która jeszcze nie chodzi maz ma tylko 14dni urlopu i po tym czasie wraca do pracy wiec bede musiała przez kilka godzin zajac sie nia sama.Przed operacja pytałam pania doktor która stwierdziła ze po dwóch tygodniach mozna wrócic do obowiazków ze okres rekonwalescencji to ok 2 tygodnie,wiec mysle ze dam rady,zreszta jestem po dwóch cesarkach i z tego co pamietam to po dwóch tygodniach nie było sladu jakiejkolwiek operacji.Mam tylko nadzieje ze dam rady a tobie zycze powodzenia.z kazdym dniem jest lepie-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×