Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

cześć dziewczęta, mam bardzo ważne pytanko - czy jest tu kobieta, która rodziła mając już implanty? czy może kobietki znacie taki przypadek, bo z tego co obserwuję to większość z nas decyduje się po ciąży, a te co są przed jeszcze nie rodziły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej Emi Ty już po...kochana gratuluję :-) nie przemęczaj się i koniecznie odpoczywaj. A jak spać nie możesz na płasko to skorzystaj z dobrodziejstwa leków nasennych najlepiej ziołowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
były tu kobiety przed porodami oraz takie co już robiły mając załozone implanty. Róznie to było jednym nic sie neizrobiło i implantami a innym wyszło db. Ale widziałam fotki jednej po oprodzie z db i w ciągu kilka mieiscy samo zeszło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam i jestem przerażona :( Wszystkie piszecie,że będziecie miały lub jużmacie dużo większe implanty ,a mi doktorek nie chce wsadzić więcej niż 345ml :( Boję się,że będę niezadowolona :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Qamilla, wszystko zalezy jaka masz wyjsciowke, np dziewczynom ktore maja C przed op, albo duze B przy implancie 345 wyjdzie masakrycznie duzy biust. A drobniutkiej dziweczynie tez przy takim implancie bedzie sie wydalal duzy. Np dziewczyny, ktore maja pod biustem 85 ( 85 pod biustem a Ty pewnie masz 70 ) a implant 485 bo maja duzo skory i te wypelnienie nie daje im rozmiarow G czy H bo sa same wieksze w gabarytach i wizualnie na ich ciele taki implant da rozmiar D. Wiec sluchaj lekarza to nie jest wcale malo . A jaka masz wyjsciowke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI ogromne gratulacje już masz cycusie i to z wymarzonymi wkładkami super zdrówka życzę noi pisz koniecznie jak samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
GIKOFAGG ja mam 85 pod biustem i lekarz zaproponowal mi 340 niby ma byc D,ale będę z nim rozmawiala o większych chociaż 360,a ty piszesz aż o ponad 400 sama nie wiem co o tym mysleć.Moja wyjściówka to male B.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gikofffaggg Ja nie jestem chudziutka,ani gruba.Mam 175cm, 62kg Noszę staniki 80A lub 75B,zależy gdzie kupuję.Na początku doktor zaproponował mi 280ml, ale udało mi sie go namówić na te 345ml i powiedział,że więcej już nie da rady wsadzić,bo i tak przy tych skóra będzie napięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi to gratulacje! nareszcie masz to za sobą :) a narkozy to nie ma co się bać, zgadzam się z Emi :) Nusia na którymś forum ( niestety nie powiem Ci którym bo zwyczajnie nie pamiętam) była babeczka, która cycki zrobiła sobie przed ciążą. Z tego co pamiętam to pisała, że karmiła maleństwo i że nie miała żadnych problemów...także wszystko chyba było ok z biustem. Qamilla ale 345ml to juz całkiem całkiem implancik. Nie powinnaś sie obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Qamilla to bedziesz miala ladny biust Duze C powinno byc na 100% :) Jesli chodzi o dziewczyny z wiekszym rozmiarem pod biustem 85 i wiecej, jesli chodzi o takie duze implanty typu 400 i wiecej to sa potrzebne wtedy gdy jest duzo skory . Np, gdy miala D/E miseczke, a teraz ma zwis wielkiego B, to tu moga byc te 400. A np, chuda dziewczyna miala duze pelne C a teraz ma zwis B to i 290 da piekny wyglad, duzego C/d. Dziewczyny nie sugerujcie sie w ogole tymi roamiarami. Dwie te same wizualnie kobiety moga miec wkladke 345 a jednej wyjdzie D a drugiej male C. na to co bedzie nam mogl lekarz wlozyc to skalada sie , tluszcz, rozciagliwosc skory, wielkosc gruczolu , wiek itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo bym chciała,żeby wyszły mi D.Boję się tego,że po operacji będę miała niedosyt,a nie będzie już kasy na drugą operację. Dużo dziewczyn piszę tu ,że lekarze wkładają im olbrzymie implanty, a są bardzo chude i piersi praktycznie wcale nie mają.Mi lekarz powiedział,że jak wsadzi większy implant to po prostu nie da rady mnie zszyć,bo mam za bardzo zbitą skórę i nie rozciągnie się tak mocno. Dzisiaj wstępnie umówiłam się na 1 marca na zabieg. Chciałabym jak najszybciej,ale nie dostanę wolnego w pracy.I muszę zrobić szczepienia na żółtaczkę. Odnośnie szczepień- czy robią je w każdej przychodni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Qamilla , ja sie tu jeszcze nie spotkalam z zadna dziewczyna, ktora by byla chuda i miala duze implanty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, może już jestem zdesperowana i wymyślam ;) W sumie w porównaniu z tym co teraz mam to i tak będzie super. A więc spokojnie czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...a jednak dali radę i masz 440-te upragnione :-) Dziś do mnie dzwonili bo maja już wyniki moich badań (robili mi 3 razy dla pewności) i jest OK :-) Badania przegladal kardiolog i abestoziolig i klade się w piątek na stół :-) ale mam teraz stracha!!!!! Marta cieszę się ze wszystko u Ciebie OK, ze szybko dochodzisz do siebie! Także teraz ja a zaraz po mnie Martusia :-) no i bedą już 4 styczniowe cycolinki hehehe :-) ale się cieszę bo już myślałam ze cyckow nie będzie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS super że wyniki są ok zyczę powidzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
mialo być powodzenia pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis super ze wszystko jest ok i bedziesz miala operacje:) czekam z niecierpliwoscia na Twoja relacje. Trzymam kciuki zeby wszystko poszlo dobrze... ja dzisiaj odebralam wyniki i zrobilam ekg i wszystko w porzadku:) jupiiii :) teraz musze tylko uwazac zeby gdzies sie nie przeziebic i zeby znowu nie przekladac operacji... nawet dzwonilam dzisiaj do kliniki zeby potwierdzic termin... juz sie nie moge doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA- szczepienia robią w każdej przychodni lekarz pierwszego kontaktu pyta tylko czy nie masz gorączki wymiotów ,biegunki i idziesz do pielęgniarki na szczepienie oczywiscie po wczesniejszym jej wykupieniu z receptą,ja 22 stycznia idę już na drugą. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis super wieści i martusia też...to zaraz za chwileczke bedziecie cycolinkami hihih...bedziemy styczniowe siostrzyczki :D.... mnie dziś piecze mostek jak wściekły..po operacji ja cycki były sztywne i mega opuchniete to odstęp między nimi wynosił ok 4 cm a na dzisiaj ok 1cm..więc opuchlizna schodzi i zaczynają sie układać i miesień zaczyna puszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja miałam rozstępy przed więc niczym nie smaruje...a szczerze to widziaaś jak wyglądają te moje cycki..no dramat..wstyd pokazać...ale może jakoś to się poukłada... takie twarde jak uczepione do mnie na siłe....nie czuje z nimi jedności...ustępują bóle wię ci lepiej sie czuję..a boję sie ich do dzisiaj macać :D....a stanika nie zszywałam bo mnie doktor wcisnął w B i pije jak zaraza z każdej strony i cycki dołem uciekają no śmiech na sali hihihi a na plecach mi 3 rany, odgnioty do krwi zrobił....ale musze sie męczyć przez ten cholerny obrzęk... a w sumie górą było więcej luzu, bandaż się zrolował to wywaliło mi te bułki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na_kotkę
Witam serdecznie. I od razu przepraszam że się wtrące. Qamilla nie mam pojęcia u jakiego byłaś lekarza i kiedy masz zabieg. Jedno co nie ulega watpliwości, że dziewczyna z obwodem 85 pod biustem i miseczką a/b, wzrostem 175 i Twoją waga z taką wkładeczką nie osiągnie wizualnie miseczki D. Jesli chcesz D to marzysz o ślicznych, jędrnych piersiach-u Ciebie ta wkałdeczka będzie malutka. Nie wiem jaki masz rozstaw brodawek- ale można zalożyć że odstęp miedzy piersiami też wyjdzie spory przy Twojej budowie:( Radzę Ci szczerze - idz na konsultację do innego lekarza i rozwiej swoje wątpliwości. Nie wiem czym się kieruje koleżanka, która chce Cię tu pocieszyć i twierdzi że będzie dobrze? Tobie teraz potrzeba nie pocieszanai tylko dobrej rady. Wkładeczka 350cc dla drobinki jest fajnym biustem- u Ciebie da mały efekt, a pod ubraniem zgubi się wizualnei kompletnie! I nie mam tu najmniejszych wątpliwości. Nawet dzień przed operacją jest najlepszym momentem żeby się wycofać jesli potem ma się żałować!!!! Ja jestem po dwóch operacjach i roku bezsilności i udręki. Masz tyle siły by zaryzykować porażkę? Wiesz ile trzeba udzwignąć jak coś nie wyjdzie? Prosze Cię - zastanów się spokojnie i pomyśl co możesz dla siebie zroić. Nie zajrze tu już z pewnoscią bo trafiłam tu dosłownie przypadkiem. Może przypadkiem dla mnie nie dla Ciebie ? Źyczę Ci powodzenia -na prawdę wszystko zależy tylko od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
To , ze Qamilla ma szer klatke nie znaczy , ze moze miec duza wkladke, poza Tym ona nie ma 85 cm pod biustem. Zalezy to rozniez od wieku i czy rodzila, bo chyba nie ma takiego lekarza sadysty, ktory bedzie wkladal na upatrego, aby doprowadzic dziewczyne do oblędu przez rozstepy itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem jest tak ze dziewczyny z mniejszym obw pod mogą mieć większą wkłądkę niż te co mają wiecej pod ze względu na skórę... Ale uważam, ze należy iśc na zwiady do innego lekarza w celu porównania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz już sama nie wiem co myśleć :( Mam totalny mętlik w głowie :( Tippy, Ty robiłaś w Bydgoszczy, proszę o numer do Twojego lekarza. Wiem,że robiłaś u Zielińskiego,ale nie mogę go nigdzie znaleźć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze jeden problem, nawet gdybym zdecydowała się na innego lekarza to w tej klinice,na która byłam teraz zdecydowana wpłaciłam 2000tyś,żeby nie złapał mnie ten VAT. Myślicie, że oddaliby mi to, czy pieniążki by przepadły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Qamilla Ty sobie idz tylko na konsultacje najpierw do innego lekarza, sprawdz co Ci powie. Moze tez uslyszysz, ze max 345 i bedzie problem z glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny u mnie chyba ta 6-ta doba była przełomowa.... opuchlizna ładnie i mega szybko się cofa, prawa zaczeła gonić lewą jak szlona, wieczorem zaczęłam w tej proawej czuć taką ulgę i wygląda, ze miesień puścił bo się wszystko obniżyło i pierwsza noc bez skórczy:) rano bez takiego mega nieprzyjemnego zastoju...owczem jest ale dużo mnijeszy.... dla odmiany po obnizeniu mojego bufetu zaczęłam odczuwać miejsca cieć :D ale wole to niz te skurcze brrr.... qamilla idź poprostu do innego na konsultacje i zobaczysz jaki ci implant dobierze bedziesz miała porównanie. jak powie max 345 to sprawa prosta a jak więcej to bedziesz swojego dr męczyła hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do emi28...
Emi zbanowali Cie,bo pewnie naruszyłaś regulamin Oni nawet za bzdurę zablokują Może wkleiłaś zdjęcie i je usunęłaś lub pisałaś w temacie nie na temat. Po za tym jak będziesz wklejała tam jakiekolwiek zdjęcia to luknij co mają napisane w regulaminie,ogolnie to dla mnie to co tam wypisali jest chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×