Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MARICZKA1979
MARTA wiem że jest wart każdej ceny dlatego na pewno przez te 700zł sie nie wycofam,ale jak pojadę na konsultację to spróbuje się jeszcze potargować,bo w sumie w listopadzie nic nie mówił o podwyżce a nóż może się uda jak to się mówijeśli nie to trudno ale 3marca robię i już jeśli nie dopadnie mnie żadne choróbsko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta-ostatnie fotki Twoich cycuchow zrobily na mnie wrazenie,ale teraz to wymieklam :D Są sliczne. Przez te Wasze fotki jeszcze bardziej sie nakrecam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pytałam o staniki po operacji. Wszystkie nosłyście te sportowe? I jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam dostać staniczek w klinice,ale chce kupić jeszcze jeden,żeby mieć na zmianę.Pielęgniarka powiedziała mi,że lepszy jest troszkę za mały,bo bardziej zbliża piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta.p wyje biste masz te cycunie !!!! Zrób fotke w takiej białej obcisłej bluzeczce jestem ciekawa !!! mniam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Witam dziewczyny, widzę, że nie tylko ja mam kłopot z piersiami, których nie ma. Czasami myślałam, że mnie kosmici podrzucili, bo odbiegam od standardów. Tak na serio to naprawdę krępujące jak przyjdzie lato a człowiek zastanawia się, co na siebie włożyć. Chciałoby się tyle, rzeczy nosić a na wieszaku to niestety tak ładnie nie wygląda i człowiek musi kombinować i poduszki w biustonoszach nosić, aby nikt na ciebie dziwnie nie patrzył. Ja przymierzam się do operacji jeszcze nie wybrałam lekarza. Niestety na Podkarpaciu nie ma fachowców i tu jest problem nie ma, z czego wybierać. Doradzić się nie ma, kogo bo nikt znajomy nie robił takiej operacji, więc człowiek musi sam szukać, czytać, pytać. Pozdrawiam wszystkie przed i po zabiegu. Gratuluję odwagi, mam nadzieję, że i ja wybiorę dobrego lekarza i będę mogła cieszyć się pięknym biustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi ja mam miskę D...ledwo sie w czorta zapiełam i tak mnie ściskał jak pancerz jakiś..ale teraz po 2 tyg zapinam na najbliższą haftkę i cycunie ślicznie zbliża do siebie..jutro ci wyśle fotkę jak to u mnei wygląda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA ja też poproszę o fotkę miło jest podziwiać tak piękny biuścik pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sawoldi a moze masz blisko do Krakowa? tam jest dr Małek - mogę go polecić ! ale smieszne z tym bąkiem:) co tam nie przejmujemy sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P .jak dla mnie rewelka,w staniku wyglądają jak najbardziej naturalnie,ja właśnie o takich marzę pozdrawiam i dziękuje za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki też myślę, ze wyglądają naturalnie choć sa jeszcze bardzo twarde..mój kolega skapnął się po przytuleniu mnie ze zrobiłam biust :/ ale to dopiero miesiac po operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta.p miesiąc po operacji to Twój biust ma prawo być twardy! poczekaj jeszcze troszkę to zobaczysz, że Ci zmięknie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, Ty też nosisz staniczek sportowy z triumpha? Chcę kupić sobie drugi na zmianę. Jaki rozmiar kupiłaś? Nie wiem jaki ja mam kupić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam energy ale jest jeszcze trophy. oba mierzyłam ..energy jest sztywniejszy mocniej trzyma i zbiera, trophy bardziej miekki chyba mniej sztucznego :)...ale cycki mi uciekały w nim na boki. mam rozmiar 75 D...jak go kupowałam to ledwo sie dopinałam na 3 haftkę a teraz zapinam na pierwszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
Tippy do Krakowa mam 180 km, na Podkarpaciu nie ma nikogo sensownego, więc muszę znaleźć w innym województwie. Dlatego myślę nad Krakowem. Możesz coś więcej napisać o tym doktorze. Robiłaś coś u niego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM PONOWNIE WSZYSTKIE PANIE:) TRZYMAJCIE ZA MNIE KCIUKI, BO JUŻ W TEN PONIEDZIAŁEK BĘDĘ MIAŁA NOWE CYCUCHY!:D ZMIENIŁAM SOBIE JEDNAK WKŁADKI Z 440 NA 375... BAŁAM SIĘ, ŻE TE PIERWSZE MOGĄ BYĆ ZA DUŻE PRZY MOJEJ WYJŚCIÓWCE... CZY KTÓRAŚ Z PAŃ MA MOŻE TAKI ROZMIAR, ŻEBYM MOGŁA SOBIE OBEJRZEĆ :) POZDRAWIAM SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Dziewczyny, czy któraś z Was starała sie o zwolnienie z VAT-u za operacje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta1977 wiem, ze musza być do tego wskazania medyczne...mój dr powiedział, ze w razie cego moj przypadek idze pod zanik gruczołu i można załatwiać bez vat-u ..ale jakoś potem nie byo potrzeby... podobno dziewczyny załatwiały zaświadczenia od psychiatry..ale nie wiem ile w tym prawdy...moze odezwie się taka która faktycznie ominęła ten Vacik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasska4 będę trzymać kciuki! obudzisz się z pięknymi cycuszkami :) Pozdrawiam Was gorąco!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Dziewczyny, jeśli któraś z Was ma fotki (oprócz tych, kóre mi już wysłały - serdecznie Wam dziękuję i chciałaby się podzielić proszę o przesłąnie na adres: marta1977.1977o2.pl cały czas sie waham co do rozmiaru, więc będę Wam bardzo bardzo wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta p ja też bym chciała zobaczyć te Twoje cudeńka jeśli można, zygmunt_tom@wp.pl odeśle Ci moje, ja mam tylko 290ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki marta p.:) są świetne, dobrze, że zmieniłam rozmiar... mam podobną wyjściówkę więc myślę, że rozmiarem nie będą się różnić:) doris 33 mogę zobaczyć Twoje?mój mail kasiadrobek@o2.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA, mi powiedział 8tys, w tym 3 tys to koszt samych implantów. DORIS 33, czy mogłabym się zwrócić z prośbą o wysłanie fotek przed i po ? widzę, że miałaś wkładaną podobną zawartość, do tej, co ja się przymierzam. byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×