Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Mój lekarz powiedział mi,że już mało kto używa wypełnienia solą, gdyż nie ma dożywotniej gwarancji i b.często sól wycieka i jest wchłaniana przez organizm. Tak jak dziewczyny napisały silikony mają dożywotnią gwarancję- mnie to bardziej przekonuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam gdzieś operacje wymiany implantu po 18-stu latach...jedyne zmiany jakie zauważyłam to to że był bardziej miękki (niż mój ale mógł to byc innej firmy i przez ten czas wcale nie zmienił twardosci) i barwę zmienił na kremowo-żółtawą..nic więcje z nim sie nie działo...ja mam zamiar wymienic za 20 jak nic nie bedzie sie działo(odpukać..puk..puk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katanka robiła u dr Alicji Renkielskiej i tylko ją polecam. Jest kierownikiem chirurgii plastycznej w Gdańsku w Akademii Medycznej a większość lekarzy plastyków są pod jej kierownictwem więc dla mnie głupie było robić u podwładnych a nie u samej szefowej zważywszy że ona jest najlepszym fachowcem i jest dużo tańsza od pozostałych. Płaciłam 10 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz mi na gg napisć jak wygląda klinika i ogólnie. czy w cenie miałas stanik itp? mój nr gg 2468776

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczyny czy wiecie ile czasu przed operacją nie powinno przyjmować się leków? Z góry dziekuje za odp.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla mój lekarz mówił podobnie! Raz na jakiś czas te woreczki trzeba uzupełniać...a to chyba nie dla mnie taka zabawa! dlatego zdecydowałam się na silikonki i mam to z głowy ;) MARICZKA1979 lekarz Ci nie mówił o takich sprawach? jakei lekarstwa masz na myśli? jesteś przed operacją? Leki zawierające kwas acetylosalicynowy czyli jak Acylpiryna, Aspiryna, Alnagon, Mironal nie powinno się stosować na tydzień przed operacją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
KAROLKA mówiła ale nie pamiętam bo byłam u niego w listopadzie.Chodzi mi o syropy wykrztuśne ACC MAX itp Operacje mam 3 marca dzięki za odp i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
oczywiście mówił bo to facet ale piszę z dziećmi więc mi troszkę przeszkadzają sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Hej dziewczyny. Powiedzcie, gdzie moge kupić lekką piżamkę z rozpinana do końca bluzą??? Przekopałam allegro, sklepy w galeriach i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupiłam bez problemu fajną rozpinaną piżamkę ale tania nie była z tego co pamiętam to około 90zł może by ci kupić i wysłać pocztą ? mogę ci fotke mojej piżamki zrobić i wysłać na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do syropów to nie wiem ...chyba najlepiej będzie jak zadzwonisz do swojego doktorka, żeby później się nie okazało, że będziesz miała przekładaną operację! a takie piżamki widziałam na allegro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
UlalaSTR jeśli możesz to wyślij mi fotke piżamki przypominam maila marta1977.1977@o2.pl dzięki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
A jak u Was (dziewczyny, które sa przed zabiegiem) z ceną operacji po wejściu tych przepisów chorych o podatku VAT???? Zmieniła sie, macie zaświadczenia o koniecznościwykonania zabiegu? Jak to u Was wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Dzis bylam na wizycie kontrolnej i uslyszałam, ze najlepiej zrezygnowac ze staników z fiszbinami! Czy Wy coś o tym wiecie? Bo podobno to implantom nie służy. Rety! I co teraz? Cała rzecz w tym, że przecież zalożyc supestanik, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARTA1977...dostalas e'maila odemnie z fotkami mojej znajomej bo nic nie odpisalas :-(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes jak masz dobrze piersi zrobione to fiszbiny nie zaszkodzą ! Ja noszę staniki z fiszbinami od czasu gdy minęło 7 tyg od operacji i nic mi nie jest. A poza tym niby jak fiszbiny mają źle wpływać ?? Jesteś pewna że doktor mówił o złym działaniu na implanty ? Nie można od razu zakładać takich staników ze względu na blizny (tyczy się cięć pod piersią) bo muszą się zagoić ale żeby źle wpływały na sam implant ??? dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ULALA...zgadzam sie z Tobą co do stanniczow na fiszbinach, mój doktorek powiedział ze napewno nie można ich nosić przez pierwsze 6 tyg bo mogą zle wklynac na blizny (ja man cięcie pod piersią) wiec poczekam do spotkania z doktorkiem które mam umówione w 7 tyg po op i zapytam go jeszcze raz kiedy można zakładać fiszbiny na codzień?! Sportowy stanniczek jest bardzo wygodny ale nie wyobrażam sobie zakładać go pod jakaś cieniutka i delikatna bluzeczke!!! Wiadomo za najfajniej byłoby latać baz stanniora ale czasem okoliczności nie pozwalają na taka samowolke hehehe :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki biegnę wam sie pochwalić, ze moja prawa wstręciucha jednak postanowiła trochę się dostosowac do moich marzen i zmniejszyła swoje "ugulenie" górne :D....lekko opadła i już nie nosi na górze takiej wielkiej wypukłości.... masaże u mnie nic nie dały ...zostawiłam ją w spokoju i doszłyśmy do porozumienia hihihihih......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martus może jakieś fotki wyslesz ? Z każdym dniem beda coraz piekniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulastr zrobie focie 6-go ..miesiąc po i wtedy wam też powysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No na początku nie należy nosić staników z fiszbinami....ale później, dlaczego nie? to chyba chodzi bardziej o pierwsze tygodnie, ze względu na blizny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz powiedział mi, że może się implant w tym miejscu "scieńczyć" i wypaczyć. Powiedział też, że można to sobie wyobrazić, jeśli każdego dnia, przez 8 godzin dziennie, czyli 2920 rocznie coś metalowego będzie nachodziło na implant. Po kilku latach może być to widoczne i w tym miejscu ten implant może się odznaczać. Nie wiem co o tym myśleć, ale troche sie wkurzylam, Ja przecież tylko marze o dniu, aż mi cycki zmiękną i zalożę superstanik "zbierający"! uff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annes doktorek może mieć rację jeśli dziewczyna będzie nosić źle dobrany stanik. Ja idąc do sklepu poprosiłam o 70D i go kupiłam, nosiłam go pół dnia i ciągle sutki chowałam bo mi wychodziły więc jasne że kupiłam za mały. Poszłam do fajnego sklepu gdzie babka zajęła się moim biustem, przymierzyłam 70E i 65F i to jest mój rozmiar, miski są duże i nic mi się nie wżyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie dziewczynki :) dołączam dziś do Was, 16 marca 2011 mam termin op :) u dr Krajewskiego troszkę się tylko zastanawiam, jak tak Was czytam, że chyba złe wkładki mi doktor polecił :( mam 158 cm wzrostu, 50 kg, wyjściowo 75A, a dr proponuje mi 300ml okrągłe. Byłam przekonana do dziś, że to wystarczy, ale po kilkugodzinnej lekturze Waszych wypowiedzi, zaczynam mieć mieszane uczucia. Chciałabym mieć pełne C może nawet D...hmmmmm (żeby też nie przesadzić) sama nie wiem, poradźcie coś chętnie wyślę mój obecny stan na maila i jeśli mogłybyście wysłać mi fotki jak wyglądacie po, byłabym wdzięczna pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MadziaZZZ, zaufaj doktorowi, jesteś drobna i myślę,że wyjdą Ci ładne cycuszki. Ulala ma 325ml okrągłe i ma śliczne piersi.Duże i pełne, poproś ją o fotki, na pewno Ci wyśle.Ja też zaczęłam mieć wątpliwości po czytaniu tutejszych wpisów,ale każdej wychodzi inaczej,nawet przy tej samej wkładce. Nie martw się Kochana ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadzaZZZ
Qamilla dziękuję ślicznie za słowa otuchy, mam jeszcze sporo czasu więc muszę się dobrze nad tym zastanowić :) i dzięki za info dotyczące Ulala, na pewno do niej napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do UlalaSTR hej, czy mogłabyś wysłać mi fotki swoich bimbałków, gdyż lekarz chce włożyć mi 300 ml i zastanawiam się czy to nie za mało a widzę, że Ty masz 325 ml :) z góry dziękuję mój email mzabska@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×