Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Badysia
Wiolka80 ! to co napialas to jakbys pisala o mnie - doslownie ta sama historia -popieram...na przyklad latem zakladam biustonosz z duza iloscia gabki ...do tego wypycham go jeszcze wacikami ...jest upal jestem cala spocona ' ale jak tego nie zrobie jestem plaska ....jak sie rozbieram wieczorem ...ciagle sobie mysle nie mam cyckow ...ale nareszcie nadszedl ten czas 9 lutego mam op....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mmmm, widzę,że Ty Wiolka tak samo podchodzisz do tego jak ja :P Też będę się cieszyć jak cokolwiek mi tam wsadzi :P Gorzej być nie może :) Ja mam operację 1 marca,więc razem z Mariczką będziemy dochodzić do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny u Was to naprawdę marzenie z lat,które pragniecie spełnić ja aż tak nie miałam to prawda że kiedyś myślałam o operacji ale jakoś później mi przeszło,stwierdziłam że jak urodzę dzieci to zobaczę noi przypadek na weselu kuzynka męża weszła z dużym biustem a zawsze miała malusi zapytałam wzięłam namiary na lekarza i pojechałam na konsultację noi o to proszę jestem przed.Mąż mnie oczywiście wspiera ale żeby był zachwycony ,a moja mama nadal mi tłumaczy żebym sobie odpuściła,bo po co cierpieć.Ja jednak po obejrzeniu tych wszystkich fotek jestem zdecydowana,bo nie ukrywam że patrząc na kobiety z dużym biustem gdzieś nutka zazdrości jest,bo pewnie tak jak każda z nas tutaj chcę założyć piękną sukienkę,bluzkę z dekoldem a latem jak to ujęły dziewczyny chodzić bez push up.Kurcze nie mogę się już doczekać a tak niedawno nawet o tym nie myślałam.Pozdrawiam Was dziewczyny te już z pięknymi biustami i te przeeeeeeed

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka-niedługo jedziesz na drugą konsultację :) Zapisz sobie wszystko o co chcesz zapytać,bo wiesz jak to później jest,wszystko się zapomina-a było się pewnym,że na 100% nie zapomnimy :P Ja też się nie mogę doczekać, chciałabym być już po bólu :) No ale on jest nieunikniony,więc wytrwale czekam do 1 marca :) Całe szczęście,że nie będę sama w tych "trudnych" chwilach :) Marcowych co raz więcej :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILA wiem że muszę sobie zapisać bo znając mnie to na pewno zapomnę,ale dzięki,tym bardziej że ja nawet na konsultacji jestem w stresie nie wiem co będzie przed operacją.Jeszcze troszeczkę musimy się pomęczyć z naszymi wypryskami ale już nie długo dołączymy do cycolinek.Szybciutko zleci Ty będziesz się cieszyła nowymi nabytkami w urodzinki mojego synka a my będziemy się bawić,choć nie ukrywam ze myslami będę przy Twoich cycuchach pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja operacja tez jest 1 marca wiec bedziemy razem przezywac i cieszyc sie tym wielkim dniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo prosze o wasze fotki juz po opertacji wioletta80@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA-dzięki :) Naprawdę dużo dla mnie znaczy,że nie będę z tym sama. Wtedy ja obolała będę myślami przy Tobie w dniu Twojej operacji. Nie bój się Kochana-styczniowe przeżyły to My też damy radę :) Twój syn będzie się cieszył z prezentów i ja ze swoich też :D WIOLKA-no to mamy wspólny termin :) Będziemy razem się kurować :) W jakim mieście jesteś operowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie no to marcowe jesteśmy cztery super.MARTA P.również z niecierpliwością czekam na fotki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 czy jesteś ze Szczecina, b o widzę, że robiłaś operację w Szczecinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
marcowe srowe ...'' szczere kolezanki w chwilach przymusu'' ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prr oby ciebie gołego/łą ogien piekielny wygnał z ciepłego łózka prosto w przerębel. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prr nie bardzo rozumiem po co tu zaglądzasz na to forum i co ci sie nie podoba?? W jakim celu sie wypowiadasz i kto dał Ci prawo do osądzania innych. Ponadto może sprawdź sobie w słowniku co oznacza słowo "przymus".... Bo tu nikt do niczego nikogo nie przymusza!!! Wręcz przeciwnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi myślałam, że jesteś może ze Szczecina i że będziesz miała ochotę na kawkę i pogaduchy o cycuchach :) ja robię u Krajewskiego, co o nim myślisz?? 16 marca 2011 op :) Już niedługo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
o ty wredna marto p ,ale mi pozyczylas .. tylko za to ze tak napisalem .. jakies uroki na mnie rzucasz.. o wy szczere pizdy w cudzy slowiu ..to ja teraz tobie zycze zeby ci sie cycki spieprzyly i zebys miala poprawke a po niej nastepna inteligetka zasrana!!! prostaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja jestem ze Szczecina i robiłam cycki u dr.Krajewskiego,masz jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia ja jestem ze Szczecina i robiłam cycki u dr.Krajewskiego,masz jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to się znowu dzieje do jasnej cholery??? ludzie są nienormalni, wchodza na forum i obrażają żeby sobie nastrój podreperować chyba... wynocha i w ogóle lepiej z tym kims nie gadać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia mam tysiące pytań :) jesteś zadowolona?? Mi się wydaje, że z Krajewskiego będę bardzo zadowolona. Gdzie u niego robiłaś w Gryficach czy w Sz-nie?? Ja będę robiła w MediClinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
czasem sie to nazywa obrazanie .. a czasem prawda w oczy kole ..a wynocha to do kurek lub innych zwierzatek w swojej zagrdzie wiejskiej , wolaj !!!napewno wolasz tak do nich co 4 rano jak im oprzad robisz przyznaj sie hehehe u haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
ko ko ko tippy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
zareagujcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi posłałam foty sprawdź @... prr..... jak bąk z dupy pośmierdzi, zniknie i nikt nie bedzie pamiętał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi posłałam foty sprawdź @... prr..... jak bąk z dupy pośmierdzi, zniknie i nikt nie bedzie pamiętał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się Krajewski podczas rozmowy spodobał, poza tym moje koleżanki u niego robiły więc chyba nie będę nikogo innego szukać. Czuje, że on to dobrze zrobi :) a tak przy okazji Emi jak będziesz w Sz-nie to się odzywaj :) może wtedy wypijemy kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P. ja też poproszę o nowe fotki z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzia jestem bardzo zadowolona,a robiłam w Gryficach,bo wychodziło taniej niż w Szczecinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beciu a jaka wychodziła różnica? ja za okrągłe mam zapłacić 11,5 a jak opieka w Gryficach?? Słyszałam, że ok. Ile czasu spędziłaś w szpitalu zanim Cię wypisali??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×