Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Annes wydaje mi się ze jezeli kupisz sobie dobry rozmiar staniczka to na pewno nic się nie stanie z implantami. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że takie rzeczy się dzieją z implantami od fiszbin. MadziaZZZ najlepiej jak zaufasz swojemu lekarzowi. on ma doświadczenie i wie jaki implant będzie najlepszy dla Ciebie...żebyś nei wyglądała jak lala z nadmuchanymi cyckami ;) Zresztą ja też takie dylematy miałam, ale zaufałam mojej lekarce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIAZZZ ja właśnie w tej sprawie jadę poraz drugi na konsultację .bo nie chcę czuć niedosytu,a przy pierwszej konsultacji niewiele wiedziałam na temat powiększania biustu i nic nie proponowałam ze swojej strony teraz jednak zamierzam to zrobić.Wszystko okaże się 15 lutego,bo u mnie operacja 3marca .Może Ty też powinnaś to zrobić/pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno pojadę po raz drugi na konsultację, gdyż też nie chcę później żałować, że mogły być większe. Na pierwszej konsultacji nic nie sugerowałam lekarzowi wiec teraz będę z nim inaczej rozmawiała. Póki co jest jeszcze troszkę czasu. Więc już mam marcową koleżankę :) ja 16 marca więc dwa tyg po Tobie Mariczka1979 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Jesteśmy już trzy,Qamilla ma 1marca pozdrowionka kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 marca idę pod nóż ,niestety okazało się że poprawka jest nieunikniona. Tak to bywa czasami nie mamy wpływu na swoje cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...pamietasz ja mam okraglaski ale nie wyczuwam u siebie zadnego marszczenia! Mam nadzieje ze wszystko z Twoimi cycuchami OK? I to tylko jakies zle odczucia!!!! Wysylam Ci fotki moich 2 tyg cycuszkow ale juz jutro beda mialy 3 tyg ;-) Trzymaj sie Kochana :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Monis :) miło, że można na Was liczyć dziewczynki :) kolorowych :) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi czaem tak jest że implant potrafi sie marszczyć... ale z czasem to przestaje być tak wyczuwalne .... musisz dac czas biuścikowi.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny, ktore sa juz po zabiegu i ktore sa przed. ja mam wyznaczony termin na 1 marca u dr. Bieleckiego. przy wzroscie 168 cm, wadze 56 kg, romiarze A chce mi dac 280 lub 295 cc boje sie ze beda troszke male ale nie chce tez wygladac jak nadmuchana lalka. jesli byłaby taka mozliwosc zobaczenia fotek z takimi wkladkami to byłabym bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiola cos z twoim mailem bo wróciło do mnie to co ci wysalłam emi moje też jak sie kłade to uciekaja na boki .... ale to chyba naturalne jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolka poszło....tylko sie nie przestrasz fotki przed :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praktycznie wzrost masz ten sam tylko z tego co widze wyjsciowo mialas wiekszy biust ja jestem po drugim dziecku i moze nie mam obwislych piersi ale male i lekarz powiedzial ze mam za malo miesnia zeby przykryc implant i bedzie to brzydko wygladalo nie wiem co mam teraz zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta jak możesz to wyślij mi też fotki :) mzabska@tlen.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gikofffaggg
Marta.p mi tez wyslij, chce zobaczyc jak ta Twoja opuchlizna:) Czy juz zeszła? zygzak55@go2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS chętnie obejrzę twoje 3tyg cycuchy.MARTA P.Twoje również chętnie zobaczę 6lutego dzięki wielkie kobietki.przypominam maila dawidfilip@onet.pl(to imiona moich synków więc bez obaw) Jan niestety jestem na antybiotyku,mam nadzieje,że w porę się wykuruję,bo nie wyobrażam sobie przekładać operacji na inny termin na szczęście jeszcze miesiąc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotki powysyłane nowe bedą w niedziele to popodsyłam wam też...no ta prawa raz lepiej raz gorzej..tak skacze.... ale jak ją uciskam to mnie pobolewa...więc myślę,ze to kwestia wolnego gojenia się...choc to już miesiąc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja już nie mogę się doczekać jak patrzę na Wasze zdjęcia :) jeszcze półtora miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie jak patrze w lustro to mi się wydaja coraz mniejsze te piersi... a jak pytałam dziś męza to mi powiedział ze to są balony hehehehe........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS cycuchy coraz ładniejsze,jak dla mnie są ogromne ale Ty takie chciałaś,więc pewnie jesteś z nich dumna,bo jest z czego ,napisz jak funcjonujesz czy już wykonujesz wszystkie domowe czynności pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis emi podeślijcie mi też wasze fotki..zobaczę jak wam sie te biuścięta układają :D...ja porobię jutro to wam porozsyłam moje miesięczne skarby :D marswiatek@vp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje bardzo za fotki, sa bardzo duze. ja bede sie cieszyc jesli cokolwiek bede miala. Dla mnie tragedia bylo wyjscie na plaze, ograniczenie w ubieraniu sie, wiesz nie zawsze wszystko pasuje zalozyc jak z przodu nic nie ma. Upokorzenie kiedy 15 letnia corka znajomych ma wiekszy biust niz ja. W domu jazdy i sceny zazdrosci bo maz zerknal na jakas laske a ja juz sobie wbilam do glowy, ze na pewno mu sie jej cycki podobaly. Marze o tym zeby je miec co najmniej od 10 lat i w koncu sie doczekam, a w dniu w ktorym po zabiegu wrócę do domu wywale wszystkie "poduszkowce" i latem bede chodzic bez stanika, a nie jak dotychczas pocic sie w tym gownie bo obciach go nie zalozyc pod letnia bluzeczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiolka80, znam ten bol ;) tez tak mialam zoperowalam sie w pazdzierniku i OBY wszystko toczylo sie jak do tej pory to bedzie super :D Jak chcesz to tez moge Ci wyslac moje fotki zebys widziala jak wyglada kolejne 350cc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×