Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Kasska,mam nadzieję, że zadowolona jesteś :) Kurcze,dziewczyny, miałam pod koniec tygodnia jechać na badania, a bierze mnie grypa :( Nie wiem,czy mogę brać tabletki, operacja za dwa tygodnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
czytam ze wszystko dobrze to ok..prr ,prr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny jestem po konsultacji zaproponował mi 435 anatomiczne wysoki profil,jestem trochę w szoku ale pokazał mi zdjęcia noi takie jak mnie interesują czyli duże D to 435 kurcze wydają się olbrzymie,ale mogę jeszcze przemyśleć i wziąć 385 i sama nie wiem co robić mam mętlik w głowie.Przypominam że mam 80 cm pod biustem (dużo ćwiczę i spadło mi 5cm miałam 85cm) i waże 65kg. Pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Pisałam i nie weszło więc pisze jeszcze raz.Witajcie dziewczyny jestem po kolejnej konsultacji Mój doktorek zaproponowała mi 435 anatomiczne wysoki profil,troche mnie zszokował z 340 na 435 powiedziałam że chce jednak duże D noi masz,ale kazał się zastanowić między 385 a 435 i właśnie analizowaliśmy całą powrotną drogę i teraz przy kolacji z mężusiem i chyba weźmiemy 385 i będą nie za duże i nie za małe. Jest tylko0 jeszcze mały problem bo mam problemy z nosem jakoś ciężko mi się oddycha i przed operacją muszę się skonsultować w tej sprawie z laryngologiem.Jeśli to infekcja to będę musiała przesunąć operację załamka,które wy byście wybrały 435 czy 385 dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Nie wiem co się dzieje najpierw nie weszło a teraz jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka masz szeroką klatkę piersiową, od mojej o 10 cm więcej i myślę że 100ml więcej na jednej piersi od mojej da ci rzeczywiście efekt miseczki D chociaż mieć prawie litr silikonu nie brzmi zdrowo to może doktor ma racje. A nie myślałaś by iść do kogoś innego na konsultację ? Tak dla sprawdzenia co zaproponuje inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Nie myślałam o innym lekarzu zresztą operacja ma być za dwa tygodnie,a on mówił konkretnie rzeczowo i powiem że zrobił na mnie i na moim mężu poraz drugi dobre wrażenie.Nie namawia tylko sugeruje,pokazał fotki ja mu również przyniosłam zdjęcie jakie mnie interesują cycuchy. Ale chyba wezmę 385 i będą spoko.W piątek dopiero się okaże czy nie ma żadnej infekcji załamka tak czekam na ten dzień. Dzieki ULALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka zrób sobie jeszcze taką analizę: nalej do woreczków 435 i 385ml i zobacz mnie więcej co ci wyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ULALA dzieki sraciłam ochotę do robienia czegokolwiek,bo trochę mnie załamał z tą onfekcją,ale w sumie ma rację przy infekcji podobno różne bakterie lokuja się przy ciele obcym,więc lepiej wyleczyć,pocieszam się ale i tak jestem podłamana pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczka a ile masz wzrostu.... ja mam pod 75 i te 375 ładnie wypałeniły klatke i nie mam szpary pomiędzy... moje wyszły ładne D.... :D.... podeślij mi fotkę wyjściówki na @ i zdjęcia tych piersi które ci się podobaja to moze coś ci doradzę :)... myślę ze przy tej wadze i pod 80 mozesz przemyślec 435 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P. wzrost 167cm nie mogę podesłać fotek bo coś mi się schrzaniło z mailem odbieram a nie mogę wysłać,muszę poprosić kuzyna żeby zobaczył bo ja nie bardzo się na tym znam.Jak tylko zdążę naprawić to chętnie wyslę wyjściówkę,a co do piersi to Twoje są super i własnie o podobnych myślę pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
A co do wyjściówki troszkę mniejsze niż Twoje tylko moje nie są obwisłe,bo ja nie karmiłam (sorki za obwisłe) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nie obrażam sie za obwisłe bo lustro mam :) i jakby nie ich "piękny" wyglad to bym op nie robiła :D... ja mam 168 i teraz 60kg(leń śmierdzący ze mnie :D)....i z 375 wyszło mi D jak chcesz duże D to 435 a jak coś z moich okolicach 385...choć ja mam mniej pod... ale pogadaj z emi bo ona ma ponad 400 i nie są jakieś mega tylko D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P.CHyba wezmę 385 a może podaj ile masz w pasie i biodrach to by mi bardziej przybliżyło jak bym wyglądała w 385,te 435 mnie przerażają . POZDROWIONKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pasie mam 72 w biodrach 92 w biuście tez 92.......wiesz myślę ze u mnie fajnie wyglada to jak w biuście i biodrach mam tyle samo..jak miałam mniej w biuscie to mialam jakby większe biodra i grubsze uda..teraz te proporcje sie zmieniły i nogi wyglądają zdecydowanie lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P .to ja mam pas 76 biodra 94 tylko doktorek mi mówił że okrągłe zawsze wyglądają na wieksze niż anatomiczne noi w moim przypadku widzi anatomiczne,wysoki profil okrągłe poleca przy zwiskach,noi ogolnie u mnie takie widzi,chyba muszę mu zaufać.Powiedział że jesli chce duże D to proponuje 435 ale teraz tak myślę że małe D w zupełności wystarczy z tego co jest teraz to i tak olbrzymy,a Twoje to śliczności.Widziałam EMI cycuchy i rzeczywiście nie są takie wielkie i znowu mętlik w głowie hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mariczka, to teraz masz problem :) Kurcze nie wiem co Ci doradzic. Te 435 fajnie mogą wyglądac, ale z drugiej strony,czy Ty sie bedziesz dobrze z nimi czuła. Te 385 na moje będą w sam raz. Moi zdaniem jakich nie weźmiesz to i tak będą super. W końcu nie wybierasz między 200, a 250 ml ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic lepiej, połknęłam tabletki,bo bez nich czuję się z każdą godz.gorzej :/ Mam nadzieję,że do czw. pt. sie wykuruję. Tego się nie spodziewałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
qamila wez eferalgan 500 ! ja bralam 2 dni przed op i mozna bylo : przed wykonaniem wynikow to niewiem..zadzwon do ktorejs kliniki co robia badania laboratoryjne i sie dopytaj... bo inaczej bedzie ciezko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no prr zaskakujesz mnie po takich słowach " o wy szczere pi**y w cudzy slowiu ..to ja teraz tobie zycze zeby ci sie cycki spieprzyly i zebys miala poprawke a po niej nastepna inteligetka zasrana!!! prostaczka" teraz jakie szczere rady.... ciekawi mnie dlaczego tak źle zaczęłaś swój udział w forum??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Krakowie polecam dr Małka, gdzieś na forum są dziewczyny od niego i czytałam że jest profesjonalny i przyjazny. Pamietajcie, że ból mija !!!!!! :)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta1977
Hej. Wczoraj miałam zabieg, nie mam drenów - czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
podla Marcia !! zerrznelas ze mnie kazde slowo ,jestem az taka wazna ? zapamietalas czy przepisalas na kartke ? nie ladnie zyczyc drugiemu co tobie nie mile ? czy to jest flustracja ? zarzyj melise ,a jak to nie pomoze , to udaj sie na kozetke do doktorka ,wiesz jakigo.. ja jestem 4 lata po operacji , a ty to chyba 4 dni czy 14 dni ? nie przejmuj sie, nie denerwuj i zachowuj kulturalnie ,bo to ludzie czytaja !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prr nie wiem skąd w tobie tyle agresji?? ja to skopiowałam dla żartu!!! rozumiesz co to żart?? czemu ty taka odrazu jestęś złośliwa i atakujesz... zapytałam co sie stało ze tak zmieniłaś front i tyle... a ty zaraz doszykujesz się drugiego dna..wyluzuj kobieto!!! Jesteś 4 lata po więc może lepiej zamiast tu wylewać żal,mozesz coś doradzić ..masz duże doświadczenie w tej kwestii op....i o to mi chodziło... pojawaisz sie z atakiem i drwinami a potem nagle z radą dlatego zapytałam o co tu chodzi bo nie wiem czy chcesz nam dobrze doradzać czy z nas drwić... a skoro jesteś az tyle po op to warto byłoby wysłuchac twoich rad czy doświadczen...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten cytat to nie było jakieś obrażanie ciebie tylko skopiowanie twoich słów..nie w celu złego życzenia tobie tylko porównania twoich 2 wypowiedzi na forum w naszym kierunku!! rozumiesz!!!... ja np na twoim miejscu bym przeprosiła i przynała ze to było głupie i tyle ...ale wg ciebie ja jestem prostaczką bez kultury.... a szkoda, ze ty nie znasz sie na żartach wiesz...bo ten tekst o ogniu piekelnym też miał byc zartem żeby rozładowac atmosferę którą nagle zrobiłaś... przeczytaj masz dialog i wyciągnij wnioski i się tak nie ciskaj...bo szkoda zdrowia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA gratuluje ,mój doktorek też nie zakłada drenów ja też mam ich nie mieć ,więc to chyba normalne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
Marta, przyznam Ci racje ,nie potrzebna ta agresja ? jak Ty do mnie po ludzku to ja do Ciebie tez..napisalam te wszystkie slowa bo bylam zdenerwowana . Tak naprawde to zycze Ci wszystkiego najlepszego ,nikomu nie zycze zle ..sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×