Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Marta, wyślij mi też fotki, jestem ciekawa jak się czują Twoje cycuchy- kama8i8@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Wy nosiłyście tylko taki sportowy staniczek,czy jakieś inne dziwactwa? Ja dostanę tylko sportowy, taki jak miała Monis na zdjęciach,które Nam wysyłała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msrta.p
poszły zdjęcia .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
marcia a ty czesto puszczasz baki ? inaczej zapytam masz wiatry ? pewnie jesz za duz fasoli a one raczej trwaja dluzej w powietrzu, niz chwile? wiec nie wyprzedzaj faktow - z pozdrowieniami prr prr hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prr
a co wy sobie ciagle puszczacie , jakei zdjecia ,co wy tak ogladacie , po co to wam dookola jakies ogladanie i jakies chore komentarze piekne , piekne : a tak naprawde mysla taki sobie : brzydkie sztuczne cycki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prr.... :D.... a widzę, ze z ciebie znawca wiatrów :D.... gratuluję pasji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta.p i ja poproszę ! isuzu4200@buziaczek.pl po pl nic już nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA ja też czekam z niecierpliwością dawidfilip@onet.pl dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu różnica była około 2tys,opieka super:)W pon stawiłam się na oddziale,zrobili mi wszystkie badania,we wtorek rano op,a w piątek wypisali mnie do domu:)Fotki jutro Ci wyślę,bo dziś szwankuje mi komp,co chwilę się wyłącza,więc nie będę ryzykować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Marta jak dla mnie cycuchy bomba wyglądają jak Twoje a nie sztuczne są zaj........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Kurcze żeby mojemu się udało takie zrobić to byłabym happy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia właśnie słyszalam, że po operacji poniedziałkowej wypisują w piatek, a mnie w mediclinique po operacji w środę wieczorem mówią, że wypiszą w piątek rano. Czy to nie za szybko?? Jutro zadzwonię do Gryfic i zapytam o cenę, ciekawe czy nadal jest taka różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu różnica pewnie jest,bo tam wynajmują oddział,a tutaj jest cała klinika do płacenia,bynajmniej tak mi się wydaje,że o to chodzi.Z tego co wiem,to z klinik wyrzucają tak szybko do domu,ja się cieszyłam,że najgorsze przepękam na oddziale.Nie chciałam,żeby dzieci mnie oglądały w takim stanie,a był naprawdę kiepski.Zadzwoń jutro do Gryfic i się dowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim. przeczytałam sporą część tego wątku i postanowiłam sama napisać, ponieważ mam dylemat co do rozmiaru.. mam wyznaczony termin na 20 marca w Łodzi u dr Zielińskiego. mam 163cm i waze 48kg, jestem dość drobna, mam wąskie ramiona. obecnie mam 75B z push-upem. bez tabletek antykoncepcyjnych myślę, że wrócę do rozmiaru 70A.. lekarz zaproponował mi implany matrix eurosilicone TM M2 (średnia wys i średnia projekcja) 270cc. ja osobiście zastanawiam się nad nieco mniejszymi typu 250cc, ale takich niestety nie ma w wysokości, którą zaproponował mi dr (mniejsze to od razu 235cc i boję się, że wyjdą za małe). te 270cc trochę mnie przerażają, ponieważ posiada je mojej mamy koleżanka i z takiego A/B jak moje wyszło jej stanikowe D.. mi zalezy na taki ładnym 75-80 C sama zastanawiam się nad wyższymi wkładkami , ponieważ tam własnie jest 250cc, słyszałam, że te wyższę są dla wysokich osób, a ja zawze poruszam się w wysokich butach, więc może były by ok ? Będę wdzięczna za jakąkolwiek poradę Podobnie jak Wiolka80 nie chce tez wygladac jak nadmuchana lalka, zależy mi naturalnym, ale widocznym efekcie. jesli byłaby taka mozliwosc zobaczenia fotek z takimi wkladkami to byłabym bardzo wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wspomnieć, że są to wkładki anatomiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
VINCIA w jakiej klinice robisz mówisz o Zielińskim ze szpitala Barlickiego,bo ja robię u Pisery,a wiem że oni razem pracują.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Własnie dostałam informacje z kliniki że cena zabiegu wzrosła o 700zł zgodnie z nową ustawą.W sumie spodziewałam się tego,ale 700zł mniej w potfelu to dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mojego dr wzrosło o 1000. Ale mi i jeszcze 3 babeczkom udało sie bez podwyżki :D....ale powiem ci ze biuścik jest wart każdej ceny .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA1979, ja robię w "Uroda i Zdrowie" na Boya żeleńskiego. mi lekarz powiedział, że zrobi po starej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
VINCIA jak mozesz to napisz ile powiedział za sam zabieg dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ulalastr zapodaj mi prosż e@ bo szukam na poczcie i coś nie widze...bużka...zrboiłam takie porównianie 4 zdjęc przed, 4dni po, 16 i miesiąc....widac jak pieknie sie zmieniają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×