Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MARICZKA1979
QAMILLA dzieki za fotki moje wyglądają podobnie,ale każdego dnia ich wygląd się zmienia,więc na końcowy efekt musimy jeszcze poczekać super te twoje cycuchy szkoda że nie zrobiłaś fotki z przodu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA1979 Na Twoje fotki też czekam:))) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla Twoje piersi są piękne, gratuluję;* Jak teraz wyglądają tak ładnie to ciekawe co będzie jak się wygoją;) Cindys widzę że operujesz się u doktora Jarlińskiego, miałaś już operację czy dopiero bd miała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki :) Mam nadzieję,że z każdym dniem będą ładniej wyglądac. Widząc po Waszych cycuchach tak właśnie będzie, bo Wasze z czasem są jeszcze ładniejsze :D Marta, zrobię następnym razem zdjęcie na wprost, bo jak zdjęłam stanik to troszkę mnie te piersi bolały i ubrałam go spowrotem. Też miałyście uczucie bólu,gdy ściągałyście stanik? Takie dziwne to uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudii01 Operację będę miała 16 maja 2011. Miałam mieć w marcu, ale niestety musiałam przełożyć na maj:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też będę miała ale dopiero we wrześniu bo nie chce mieć wakacji bezczynnych, tylko że u mnie wybraliśmy 300 okrągłe, jakie masz wymiary teraz pod biustem i w biuście i jakiej jesteś budowy, bo niewiem czy nie zdecydować się na większy implant;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ah i jescze jedno Cyndis, doktor kazał Ci przerwać przed operacją tabletki antykoncepcyjnbe? Bo jak mu wspomniałam że miesiączka to nie problem w wyborze dnia operacji bo mogę ją przesunąć tabletkami to nic nie powiedział że nie można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudii01 Mam 176cm wzrostu, waga 68kg, pod biustem 80b - rozmiar odzieży 38. Też wacham się między implantami 325cc a 350cc. Ostateczną decyzję podejmę w dniu operacji, przy ostatniej przymiarce implantów przed operacją:))) A jakie są Twoje rozmiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudii01 Ja teraz przerwałam branie tabletek antykoncepcyjnych. Obliczyłam sobie i miesiączkę będę miała dwa tygodnie przed operacją, więc nie będzie problemu. Lekarz nic mi nie mówił o odstawieniu tabletek, sama zdecydowałam, że tak będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to weź większe, przy takim wzroście możesz zaszaleć;) ja mam 166, w biuście mam 87cm a pod 72, ważę 57, to 300 u mnie to chyba i tak zrobi pełne c albo d. Ja właśnie się boję że jak odstawiłabym tabletki to w sumie nie wiadomo kiedy dostanę miesiączki, koleżanki dostawały czasem normalnie, czasem szybciej a inne dopiero po 2 miesiącach, organizm różnie reaguje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chcę za bardzo szaleć, ponieważ ćwiczę, a przy dużym obciążeniu będę czuła dyskomfort. Sama jestem ciekawa jak będą wyglądały po. Pocieszam się, że na pewno będą ładniejsze od obecnych:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MadziaZZZz
dziewczynka ja tez nie wiem co z tą antykoncepcją :( gdzieś przeczytałam, że niektórzy zalecają odstawić, mi doktor nic takiego nie mówił, a jeszcze przed chwilą zadzwoniłam do kliniki i powiedzieli, że nic nie wiedzą o takim zaleceniu :( yhh i tak już nie zdążę, gdyż zostało mi 6 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
CINDYS ja wzięłabym na twoim miejscu te wieksze,tym bardziej że pod biustem masz 80cm tak jak ja moje są 435 co prawda anatomiczne (więc wizualnie są mniejsze), a nie są jakieś ogromne dziś porobie fotki to Wam powysyłam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA ja codziennie zdejmuje na chwilkę stanik żeby chociaż się przetrzeć chusteczkami nawilżającymi i nie czuje jakiegoś większego dyskomfortu .Twoje cycunie są fajniusie ,ale jak widzę po sobie codziennie się zmieniają pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla po zdjęciu stanika ma się uczucie jakby cyusie miały odpaść, to minie. MadziaZZZZ z tą antykoncepcją to jest tak że anestezjolog musi wiedzieć czy bierzesz czy nie i wtedy poda ci odpowiednie środki nie kolidujące z hormonami od antykoncepcji. Cindy rób większe, naturalnie wyglądające piersi wcale nie muszą byś małe lub średnie ważne żeby były proporcjonalne a skoro jesteś wysoka i szeroka to nie uzyskasz naturalnego efektu wkładając dwie mandarynki i tworząc w ten sposób autostradę przez środek klatki ale biorąc fajne dwa melony, taką masz sylwetkę wiec nie uciekaj od proporcji tyko do nich dąż :D Dziewczyny sprawdźcie pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Dziewczyny powysyłane pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka, gratuluję :) Fajne są, a z każdym dniem będą ładniejsze :) Jak się ułożą będą jeszcze większe, więc się przygotuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cindy - Ulala ma rację. Jeżeli masz możliwość to zrób piersi większe niż mniejsze. Jak wybierzesz mniejsze to będziesz niezadowolona :) No a duży biuścik też może naturalnie i ładnie wyglądać:)!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA chcę większe więc super ale widziałaś wyjściówkę więc teraz to i tak jest niebo,jak się czujesz Kochana u mnie dziś słabiutko,ale próbuje nie brać żadnych leków i może dlatego dzwoniłam do doktorka chce mnie jutro zobaczyć a zdjęcie szwów po dwóch tygodniach po operacji Mój brzuch nadal opuchnięty zobaczymy co jutro powie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! UlalaSTR Cały czas się zastanawiam, ale mam jeszcze dużo czasu, więc zobaczę jaką podejmę ostateczną decyzję. Twoje piersi są super i wyglądają na większe:))) MARICZKA1979 Jak po pierwszej dobie, to Twoje cycuszki wyglądają bardzo ładnie i masz rację, że nie są za duże. Teraz dużo odpoczywaj i dbaj o nie:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, mam pytanie- bardzo mnie nurtuje jeden problem. 7ego marca, czyli dwa dni temu miałam robioną operację- wkładki tylko 250 okrągłe pod mięsień, ale większych nie chciałam- jestem sportowcem, większe cycuchy by mi przeszkadzały. Operacje robiłam u dr Grzesiak w Warszawie- ona wymyśliła masaże piersi, aby ładnie wytworzyła się torebka. Miałam dziś pierwszy masaż, umierałam z bólu..... ona na drugi dzień po operacji przesuwała mi implant w górę i w dól!!!!!!!! czy ta praktyka to coś normalnego, powiedzcie proszę co myślicie na ten temat i czy też tak miałyście, bo jutro znowu mam wizytę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki nadal boli,próbuje coś robić ale po chwili czuję się tak jakbym wysprzątała cały dom.Kurcze jak to długo trzyma dziś minie 7doba a ja nadal nie mogę nic robić zazdroszczę tym dziewczynom ktore po 4 dniach już ugotują obiad ja niestety się do Was nie zaliczam.Dzis jadę do mojego doktorka chce zobaczyć jak wszystko się układa. DEDE- współczuje Ci tych masaży ja jestem 6,7 dni po operacji i nie wyobrażam sobie żeby ktos mnie dotykał.Mój lekarz zalecił nosić stanik pooperacyjny i w 4 dobie zakładać opaskę która spycha piersi w dół,ale nie słyszałam o żadnych masażach i dziewczyny też nic na ten temat nie pisały.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedeee ...pierwsze słysze o takich cudach.... u mnie tak sie ładnie pogoio wszystko ze nie musiałam robić jakiś ekstra masaży.... a nie wyobrażam sobie ruszania implantem zaraz po operacji!!! ...mi dr mówił ze jak sie piersi same nie rozruszają to masaże po 6 tygodniach ale nie było potrzeby... wyobrażam sobie ten ból jaki przechodzisz... wg info z amerykanskich stron pierwsze malutki masaze dozwolone są od 2 tyg po op...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewuszki :) Mariczka, współczuję Ci tego bólu.Ja na szczęście robię wszystko, tylko w nocy mam te skurcze. Powiedz lekarzowi, może ma jakieś sposoby ,aby zmniejszczyć te objawy skalpela ;) Marta, wysłałam Ci fotkę piersi z przodu,bo chciałaś zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, no właśnie- takie masaże to nawet nielogiczne się wydają :( mam masaż dzisiaj o 19:00 i od 5 rano już nie mogę spać myśląc o nim ze łzami w oczach... Moja dr powiedziała, że jako sportowiec (a naprawdę jestem małym koksem :)) musi mi ten mięsień rozmasować, ale jakoś nie chce mi się wierzyć, że po jakiś kilku smiesznych masażach piersiowy nagle mi się rozciągnie, kiedy trenuję już z 16 lat sporty siłowe!!! Myślę, że naciąga mnie na kasę, bo oczywiście muszę za masaże dodatkowo płacić, pójdę dzisiaj z moim chłopakiem- on zobaczy co i jak masować i może sam się zdecyduje mi je robić a jak nie to niech wszyscy spadają od moich obolałych piersi :) nie dam się tak maltretować :) bo skoro na tyle setek wpisów żadna z Was masaży nie miała, to po jakie licho ja mam je mieć!!! Ach kogo tu słuchać- setek cycolinek czy jednego lekarza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×