Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki dziś nocka troszkę spokojniejsza,ale mimo wszystko nadal boli to chyba przez to,że implant jest całkiem spory.Przez cały czas jestem na przeciwbólowych,ale mam nadzieje,że będzie coraz lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
OLCIASEK ile masz pod biustem bo jak dla mnie to mały rozmiarek,ale wszystko zależy na co liczysz. Mnie lekarz na pierwszej konsultacji zaproponował 340 a na drugiej już 435 anatomiczne i przy takich zostaliśmy i nie żałuje mniejsze by zniknęły przy mojej budowie mam 167cm wzrostu i 65kg wagi więc do szczuplusich nie należę,(dziewczyny mi dużo pomogły z wyborem bo 435 mnie przerażało )przemyśl to dobrze,bo jak cierpieć to dla rozmiaru a nie rozmiarku ,ja też bardzo chciałam żeby mój biust wyglądał jak najbardziej naturalnie i myślę że taki będzie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do rozmiaru 300 okraglych to sa one odpowiednikiem 325-340 anatomow tak mi mowil moj lekarz wiec rozmiarowo sa podobne co do wyboru wielkosci wkladek to powiem tak mam dwie kolezanki ktore tez sa po operacjach jedna juz 8 lat druga pol roku ta co ma juz dluzszy staz ma implant 280 i uwiezcie mi ze z czasem pod wplywem ciezaru i wahań wagi one sie zmieniaja i sa teraz juz bardzo duze wiec dlatego wybralam taki rozmiar bo wiedzialam co sie pozniej z nimi dzieje. 300 to odpowiednik 75c po operacji pozniej rozmiar z tygodnia na tydzie sie zwieksza i tej drugiej kolezance zwiekszyl sie do 65 f wiec dla drobnej osoby jak ja 168 i 55 kg to wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie doczekałam się odpowiedzi na pytanie czy po 2, 3 tygodniach będę w stanie iść na uczelnię;( a mam jescze jedno pytanie, czy lekarz kazał wam odstawić pigułki antykoncepcyjne przed operacją? Mój nic takiego nie mówił a na pewnej stronie innej kliniki czytałam takie zalecenie, które wydaje mni się dziwne, przecież wtedy nie wiadomo jak organizm zareaguje i kiedy nastąpi miesiączka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia po 2-3 tyg dasz radę iść na uczelnie ale za długo nie wysiedzisz, będziesz chciała lekko się położyć poza tym szwyciagna do dołu to nie boli ale garbi mocno sylwetkę. Ja musiałam tabletki odstawić na 2 miesiące przed, hormony są niebezpieczne dla znieczulenia no chyba ze anastezjolog tam gdzie robisz się zgodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brylantynka_
Tak Kochana to ja ;) :* wysłałam e-maila ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czść dziewczyny. Pytanie, które chcę zadać już pewnie było zadane kilka razy.. Przeczytałam ten temat troszeczkę, ale nie znalazłam tego co mnie bardzo interesuje. Dzisiaj chcę umówić się na pierwszą wizytę do jakiegoś Dr plastyka w Warszawie, ale nie mam pojęcia do kogo. Możecie podać mi nazwiska u kogo się operowałyście? Postanowiłam, że dzisiaj umówię się na wizytę, bo już dłużej nie chcę czekać.. Od 6:00 rano śledzę różne fora i nie mogę się zdecydować. Tak najbardziej myślę o klinice Jolly Med.. Sama nie wiem.. Chętnie popisałabym z kimś kto już ma to za sobą..np na gg Pozdrawiam, Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczynki nocka troszkę spokojniejsza,ale ogólnie wieczorem minie 4 doba a ja nadal jestem jak inwalidka,bardzo wolno dochodzę do siebie,pewnie jest to spowodowane wielkością implantów już tak sobie to tłumaczę,mam nadzieje,że teraz może być już tylko lepiej.POZDRAWIAM i życzę Wam cudnego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ParisM koleżanka robiła w Warszawie w Lux Med u dr Chomickiej-Jandy. Ma przepiękne piersi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka spokojnie, powoli dojdziesz do siebie. Implanty to jedno a skutki narkozy i branie leków przeciwbólowych które otumaniają to drugie. Będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
ULALA dzięki za pocieszenie,po prostu nie spodziewałam się że tak długo będzie trzymać a w domciu dwoje dzieci pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA...glows do gory, jeszcze ze 3 dni I zobaczysz ze bedzie o niebo lepiej, wiem jak to jest być po op a w domku dziecko (dzieci) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAriczka...to w jakim tempie dochodzisz do siebie po operacji to sprawa indywidualna! Troszkę więcej cierpliwości i zobaczysz, że z każdym dniem będzie coraz lepiej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
KAROLKA dzięki wierzę,że z każdym dniem będzie lepiej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najważniejsze że już macie to za sobą, ja jescze tyle czasu.. Codziennie mi się śni operacja, ciekawe co będzie parę dni przed zabiegiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudii ja jestem parę dni przed, dokładnie tydzień i lepiej nie pytaj hahaha mam stracha, to fakt, ale nie mogę się doczekać moich pięknych cycuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki :) U mnie bez zmian, nic nie boli, poza skurczami. Te się nic nie zmniejszyły, z tym,że nawet już śpię w nocy. Dzisiaj idę na zdjęcie szwów, jak wrócę to zrobię fotki i Wam powysyłam. Mariczka, trzymaj się Kochana :* Jeszcze troszkę i już ie będziesz pamietać o bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczka - cycki do góry :D będzie dobrze :))) nie zapomnij pomasować swoich skarbów, bo dziś przecież dzień kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki bardzo Wam dziękuje za te słowa,dziś jest znacznie lepiej ,więcej się ruszam i w ogóle zaczynam zyć.Przód widziałam jest coraz ładniejszy i większy,własnie to mi rekompensuje ten okropny ból. Pozdrawiam Was cieplunio i wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta.QAMILLA przyslij koniecznie fotki swoich skarbów dawidfilip@onet.pl jak tylko zrobię swoje to też Wam powysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka i o to chodzi! Pomyśl, że niedługo wiosna, słonko i ...nie będziesz musiała się martwić, że bluzeczka znowu wisi na Tobie. Tym razem jest pięknie wypełniona biuścikiem ;P No poza tym z każdym dniem będzie teraz lepiej!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego Cycolinki;* Ja też poproszę zdjęcia';) misiuniaextra@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane!!! Wszystkiego najlepszego w dniu naszego święta i duuuuużo radości z cycuszków:))) Ja też proszę o zdjęcia:))) cindyxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilko są śliczne :) gratuluję. A Wam wszystkie kobietki wszystkiego naj naj życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy jak będą wyglądały jak się już ułożą ;) Teraz jest dobrze,że w ogóle coś tam jest ;) Cindy -poczta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QAMILLA :-) dostalam fotki, fajne wyszly te Twoje anatomki :-) Gratuluje jeszcze raz, teraz lato będzie nasze hehehe... :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla supr cycuszki, są śliczne:))) Serdecznie gratuluję:))) Życzę Ci, żeby zawsze wyglądały tak pięknie i dbaj o nie bardzo:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×