Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Hej Dziewczynki :) Muszę się Wam pochwalić,że wyzdrowiałam. Nie mam kataru, gardło nie boli :) Jutro idę na badania :D Jakiej maści używałyście po operacji? I czy kupowałyście w klinice, czy w aptece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariczka nic nie dostałam od ciebie ;/ Qamilla fajnie ze do przodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA suuuper ja na ten moment też ok na badania jadę w środę jak oczywiście nic do tego czsu się nie zmieni BECIA dzieki za pomoc już sama nie wiem co robić,ale myślę że może rzeczywiście powinnam zaryzykować ten 435 boję się tylko tego obciążenia kurcze mam strasznie namieszane w głowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P wysyłam jeszcze raz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P podaj jeszcze raz maila dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MARTA P wysłałam na maila marswiatek@wp.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla dobrze, że już zdrowa jesteś! Teraz będzie coraz bliżej do operacji!! :) Ja po operacji używałam contratubexu. Maść kupowałam w aptece - myślę, że jest w każdej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Mariczka, wierzę,że masz mętlik w głowie. Ja osobiście wybrałabym te większe. Jeśli może Ci tyle wsadzić to czemu nie? Ale musisz sama zdecydować,bo później będziesz nas szukać, żeby nas udusić, bo będą za duże hi hi hi Zastanów się dobrze,żebyś ani w jedną ani w drugą stronę nie żałowała :* No mam nadzieję Dziewczynki,że już mi nie wróci, bo leków za bardzo nie mogę.Jutro idę na badania krwi i usg piersi. Tak naprawdę został już tylko tydzień,a to zleci jak nie wiem. Też muszę kupić piżamę,ale nie mogę nigdzie w sklepach znaleźć takiej zapinanej z przodu. Chyba też wezmę sobie jakiś dres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA chyba wezmę te wieksze duże D to chyba nie takie olbrzymy a jak oglądałam zdjęcia z takim rozmiarkiem to nie były aż takie duże tym bardziej że anatomy są mniejsze niż okrągłe,to mi oczywiscie lekarz uświadomił na konsultacji.Byłam u niego ze zdjęciem jakie bym chciała mieć i od razu zaproponował 435,wysłałam swoją wyjściówkę BECI i też napisała żebym brała większe,poczekam jeszcze na info od MARTY P. Doś środy muszę podjąć decyzję.Ja biorę do szpitala dres szkoda mi wywalić kasę na piżamę w której tylko przenocuje. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wróciłam z konsultacji. Powiedziałam lekarzowi, że chciałabym 375 ml, a on na to, że nie widzi problemu, że ok. Wcześniej jak nie byłam zdecydowana zaproponował 300ml. No ale dobrze, że się ze mną zgodził, wydaje mi się jednak, że oni proponują mniejsze, bo słyszałam, że łatwiej im się operuje... ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA ja też tak miałam na pierwszej konsultacji po prostu byłam zielona,zaproponował 340 a najprawdopodobniej skończy się na 435,więc tak jak piszesz proponują mniejsze a kończy się na większych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA ja 3 marca,a teraz w środę jadę na badania, razem robimy w Łodzi tylko w iinych klinikach pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczko ja robię w Szczecinie :) u dr Krajewskiego :) powodzonka na badaniach, o rany Tobie został już tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monis1982
Moniś jaką miałaś wyjściówkę przed operacją? Tzn jaką miseczkę miałaś,a jaką masz teraz po operacji? :) widzę,że masz 410 implant,to dosyć duży implant i też się nad takim zastanawiam,ale nie wiem czy wejdzie. Na konsultację jadę dopiero w marcu,ale chciałam już teraz mniej więcej się zorientować na co się szykować. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do monis1982
Moniś jaką miałaś wyjściówkę przed operacją? Tzn jaką miseczkę miałaś przed operacją,a jaką masz teraz po operacji? :) widzę,że masz 410 implant,to dosyć duży implant i też się nad takim zastanawiam,ale nie wiem czy wejdzie. Na konsultację jadę dopiero w marcu,ale chciałam już teraz mniej więcej się zorientować na co się szykować. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MADZIA sorki coś pomylilam pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Dziewczyny , ktore sa po op chcialam sie Was poradzic czy to normalne ..ze bardziej w lewej piersi czuje takie wypychanie ..cos mnie ciagnie od srodka w tej piersi ... w prawej tez ale duzo mniej..jestem 13 dzien po op ..czy ktoras z Was tez tak miala... poradzicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie generalnie bardziej bolała prawa pierś...nie wiem czemu, dłużej się goiła. Jeśli ten ból będzie dokuczliwy i będzie się przeciągał , lepiej idź do lekarza. Mi przeszło gdzies po 1,5 tygodnia i było juz okej. Totak jak z przekłuciem uszu, jedno też mi się dłużej babrało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
tak ogolnie to nie jest bol-- tylko ciagnienie ---brzmienie-----nie bol tylko taki dyskomfort ...te pierwsze dni to ogolnie przeszlam ---mozna tak powiedziec ----bez bolowo-----nawet jak wracalam do domu samochodem (wiozla mnie mama) to w czasie tej podrozy nie przeszkadzaly mi nierownosci na drodze ,co bylo dla mnie dziwne ...ze tak dobrze sie czuje... swoimi dolegliwosciami zmartwilam sie teraz bo nie wiedzialam czy to normalne , czy cos jest nie tak ?? a moj lekarz tuz po op poszedl na urlop i nie moge sie z nim skontaktowac ----- tylko dzwonilam do kliniki pielegniarka powiedziala mi-- zebym sie nie martwila , ale jak wroci to do niego zadzwonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masia takie ciągnienie skóry to normalka. przecież Twoja skóra się rozciąga i przyzwyczaja się. także nie powinno Cię to martwić. A jak już wróci Twój lekarz to możesz pójść do niego i się upewnić czy wszystko jest ok. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ból
Ból. Następstwo operacji powiększania piersi, które nie jest powikłaniem. Wiekszość boi się bólu ale gorzej jeśli nasłuchasz się doradczyń, naczytasz o słoniu na klatce. Bzdura ! Każda osoba ma inny próg bólu a Ty sama dodajesz sobie go swoim nastawieniem do zabiegu. http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/201/Bol._NastEpstwo_operacji_powiEkszania_piersi,_ktore_nie_jest_powiklaniem.html Czytaj i powiedz nam jak się mylimy... Zapraszamy www.feelbeauty.eu Opisz swoją historie i zdobądź jeden z wielu preparatów do mezoterapii. Każdej z nas przyda się odnowa na wiosnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Dziekuje Wam za porady , dobrze ze mozna sie do kogos zwrocic w potrzebie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta1977 dzięki za link z piżamką, ale chyba tak jak Mariczka wezmę dres, ja już później i tak nie będę w niej spała. Dzisiaj byłam na badaniach, teraz już nic tylko czekać :) Za tydzień o tej porze będę już miała czym oddychać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, stanik sportowy wciąga się przez górę, nie jest zapinany- nie miałyście problemów,żeby podnieść ręce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA ja kupiłam triumpha energy zapinany z tyłu i tak mi polecił lekarz żeby nie było problemu z zakładaniem i zdejmowaniem,ja jutro jadę na badania chyba nic się nie stanie jak zrobię to osiem dni wcześniej pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Na badania jednak pojadę w piątek jak mnie nic nie złapie bo czuje że zaczynam mieć katar cholerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś mnie pyta o wyjsciowke: a wiec było to 70A, teraz jeszcze nie wiem jaki będzie to rozmiar ale sportowy po op noszę 70D, wiem ze napewno będę nosić mniejszy pod biustem bo ten jest troszkę już zalyzny bo po op spadło mi 3cm :-) Jestem szczupła, mam 160cm i waze 48-49kg, jestem po krótkim, 5 tyg karmieniu! Mam nadzieje ze Ci trochę pomoglam? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamila...mój sportowy jest zapinany z przodu, jestem z niego bardzo zadowolona bo ładnie zbiera mi piersi i są unieruchomione i nie rozjezdzaja się na boki! Ale są tez sportowe zapinane z tylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×