Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Deedee, ja też nie cierpię. Chyba oby dwie jakieś potworki jesteśmy ;) Przeciwbólowe brałam tylko 3 dni, później już nie bo tylko te skurcze mnie łapią.Teraz już ledwo co ;) Samochodem też jeżdżę, sprzątam, gotuję. Tylko jak dużo chodzę to mi dziwnie, bo jednak coś tam się próbuje ruszać.No ja nie wyobrażam sobie iść teraz na aerobic,ale może Ty lepiej to zniesiesz ;) Wyślij mi też fotki kama8i8@wp.pl Ja nie wyczuwam żadnych płynów w sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie czytałam że te dziewczyny które ćwiczą lepiej to znoszą,ja też troszkę ćwiczę ,ale raczej partie od pasa w dół,ale obiecałam sobie,że jak dojdę do siebie to zaczynam ćwiczyć całe ciało,bo wtej chwili kręgosłup mi siada . DEDE ja też nie czuję żadnego przelewania i też chętnie zobaczę fotki dawidfilip@onet.pl chętnie wyślę swoje 435 anatomy.Dziewczynki wy macie po prostu wspaniale nie na darmo mówią że sport to zdrowie.POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Deedee , to przelewanie to powietrze ktore sie wtloczylo podczas op. za pare dni napewno ustapi... :) Ja jestem przeszlo miesiac po op. ... tuz po op. czulam sie bardzo dobrze ..nie zazylam ani jednego leku przeciwbolowego ... :) ale mimo ze czujemy sie dobrze i prawie nic nas nie boli , to caly czas trzeba uwazac i nic nie sprzatac nie dzwigac .... zeby nam sie pozniej na zdrowiu nie odbilo... pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DE_DE...ja tez bardzo nie cierpialam, po 4 dniach pozmywalam, potem obiad ugotowalam itd. Takze kazdy jest inny! Ja tez nie mialam zadego uczucia przelewania, a swiczyc zaczelam po m-cu bo tak mi doktorek powiedzial! Wyslesz mi tez fotki:monis1-9-8-2@o2.pl Wysle Ci moje okragle 410 jesli chesz??? Witaj Emi :-) ja na solarke poszlam po 6 tyg. ale ja mam ciecie pod piersia i zalozylam bikini, nie podnoslam tez rąk do gory a bylam na stojacym solarium ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) postanowilam sie odezwac na forum poniewaz zostalo mi 16 dni do op. czytam Was od dawna i dzieki temu wiele sie juz dowiedzialam. strasznie sie boje,ale nie wyobrazam sobie aby sie wycofac.:) wzielam 2 tygodnie urlopu po operacji, jak myslicie to wystrczajace? nie pracuje fizycznie. aaaa jak sie boje powiedzcie ze warto.;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doktorka powiedziała, że ten czas rekonwalescencji u każdej kobiety jest też zależny od tego, czy mięsień był nacinany czy nie. Ja miałam nacinany i podobno dzięki temu mniej wszystko ciągnie i boli. Jak przypomnę sobie dwa pierwsze dni to jestem pod wrażeniem, że 4 i 5 jestem już w pełni sprawna. 3 dnia nie mogłam wstać sama z łóżka!!! Chłopak mnie podnosił jak sparaliżowaną a tu proszę :) może to ta pogoda haha :) Dziwne że Wam się nic nie przelewa, mi tak delikatnie chlupało pod pachą, po tych masażach to dopiero Niagara! Jak podnoszę ręce to wtedy słyszę że coś tam pluska cichutko No nie wiem, mam nadzieję, że to normalne :) już wolę nic tej mojej dr nie pytać bo wyjdę na jakąś hipochondryczkę :) Dziewczyny, które prosiły o fotki- poszły już rano! Deedee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolezanka po
deedee to twoja doktor kazala ci masowac piersi? mnie wydaje sie,ze to stanowczo za wczesnie na to aby je tak meczyc.one musza obrosnac,a czyty aby tymi masazami im nie szkodzisz. mnie nigdy nic sie nie przelewalo,ale przez jakis miesiac mialam skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Dee dee , niewiem czy zauwazylas , ale na temat tego przelewania odpisalam Ci ,ze to normalne ..ja tak nie mialam .. ale inne dziewczyny ,ktore pisaly na forum opisywaly takie objawy...takze sie nie martw ... a dla pewnosci zapytaj sie swojej doktor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widziałam, że odpisałaś, ale dr powiedziała, że to nie powietrze tylko woda. Masażem właśnie ma niby dojść do przepchnięcia tej wody w stronę gruczołu pod pachą. ech już sama nie wiem, najważniejsze, że nie boli, jak już jakieś dziewczyny tak miały, to znaczy, że normalka. Nie wiem jak długo nosi się opatrunki- pewnie z miesiąc, mi dr zmieniała już dwa razy na przestrzeni 5 dni, a teraz mam wizytę we wtorek, na pewno mi szwów nie zdejmie, więc właśnie z miesiąc noszenia wyjdzie. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masia11
Dee dee , skoro doktor tak powiedziala ... to napewno wie najlepiej ... sugerowalam sie wypowiedziami innych dziewczyn ,ktore opisywaly podobne objawy ... u mnie minal miesiac .. ale na samym poczatku cokolwiek mnie zakulo ,zaszczypalo .. pare dni po op. wystapil mi duzy siniak... wszystkim sie bardzo martwilam ..panikowalam ... pytalam sie dziewczyn na forum ..o porade .. i kazda pozytywna odpowiedz wspierala mnie na duchu...:) od razu czulam sie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego zaczelam sie tu Wam wtracac, bo to podnosi na duchu.:))a jak zaczynam myslec o operacji to robi mi sie slabo. ;) dziewczyny,robila kotras z Was moze u dr Pastychy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie chodzilo o dr PASTUCHE ze Szczecina.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel;)
dziewczyny , szykuje sie do operacji powiekszania piersi i jeszcze niejestem zdecydowana u kogo, wiec chciala bym sie spytac czy wie ktoras z was czy lepiej isc do krajewskiego czy do pastuchy, bo napewno jeden piekne piersi a drugi noski robi- czy? moze sie myle, a moze wogule gdzies lepiej indziej? boze , zaduzo chyba juz przelecialam ten internet, bo coraz bardziej niewiem gdzie!? ratujcie!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel, ja wybralam Pastuche, wydaje sie byc ok.:) moja mama stwierdzila,ze jest lekko zakrecony ( byla ze mna na konsultacji ). slyszalam same dobre o pinie o nim. co do krajewskiego nie wiem,bo glownie zajelam sie szpiegowaniem pastuchy.;) za 16 dni mam operacje,wiec po bede mogla powiedziec cos wiecej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mel ja za 3 dni mam oper u dr Krajewskiego, słyszałam same pozytywne opinie o nim, moje znajome też u niego robiły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu,a jak Twoje samopoczucie przed op,bo to już tuż,tuż?:)Życzę Ci mało bólu i wiele radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuszki ;) Kiedy zeszła Wam opuchlizna? Ja się czuję świetnie, już prawie wcale nie mam skurczy :D Jak sobie pomyślę,że w piątek do pracy to mi się wszystkiego odechciewa ;) Rozleniwiłam się, do tego robi się pięknie za oknem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jestem załamana, oglądałam dzisiaj swoje piersi i widzę, że prawa jest całkiem inna na dole, przy szwie niż lewa I TO NIE BYLE JAK!!! widać granicę pomiędzy gruczołem a implantem, myślałam, że to opuchlizna ale NIEEE ;( nie wiem czy tu da się wstawiać zdjęcia FUCK wygląda to tak jakby implant lekko wysunął się spod mojej piersi i nie jest tak ślicznie okrąglutko opadający jak lewy :((( czy implant da się lekko podnieść? Napisałam maila ZE ZDJĘCIAMI do mojej dr to mi napisała, żebym nie nosiła pasa tylko miękki stanik, CZY TO DA SIĘ JAKOŚ PODNIEŚĆ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deedee nie martw sie ja tez panikowalam i nie potrzebnie piersi zmieniaja sie z dnia na dzien tak jest u mnie nosze stanik miekki od lekarza i rosna kochana jak grzybki po deszczu sa zaje... zaluje ze nie zrobilam ich wczesniej a o reakcji meza na ich widok to lepiej nie wspomne :) polecam dr Bieleckiego z Poznania ul. Wyrzyska 18 moze nie jest zbyt wylewny ale bardzo konkretny i precyzyjny dobrze doradzi zlota raczka ja posluchalam kolezanki i jestem przeszczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel;)
Madzia , czekam juz z niecierpliwoscia na twoja opinie i wrazenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie kobietki u mnie coraz lepiej ,piersi zaczęły stawać się moim ciałem.Zaczynam robić w domciu podstawowe rzeczy i wracać do normalnego życia. Cycuchy z dnia na dzień stają się piękniejsze. WIOLKA mój mężuś też jest nimi zachwycony,choć nie był do końca przekonany do tej mojej operacji,super że z Twoimi cycuchami jest wszystko ok,bo trochę nas tu zmartwiłaś. MADZIA życzę ci powodzenia noi niedługo dołączysz do nas marcowych cycolinek DEDE myślę,że nie masz narazie się czym dołować bo piersi zmieniają się z dnia na dzień przykład WIOLKI. Życzę Wam kobietki pięknego dzionka, bo na taki się właśnie zanosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia ojj żołądaek mam już ściśnięty, ale mam bardzo dużo pracy więc staram się o tym nie myśleć :) w środę trzymajcie za mnie kciuki :) Mm88 robię w Medi Clinique

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu daj znac,jak juz bedziesz miala sile.:) trzymam kciuki.:) ja siedze w pracy ,ale myslami jestem juz chyba na stole operacyjnym,tak sie mega boje ... ale jak Was poczytam to mi lepiej. troche cierpien ale spelneie swoje marzenie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) ja też w końcu spełniam moje marzenie :) już nie mogę się doczekać ich jakie śliczne będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielu moich znajomych mysli ze to fanaberia... to troche smutne,bo nie sa w stanie zrozumiec co mam w glowie przez te cholerne kompleksy.;/ ale zostaly 2 tygodnie i w koncu sie stanie. zazdroszcze Ci Madziu ze bedziesz miala to za soba juz za 2 dni.:) jestes ze Szczecina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, opowiedzcie jak reaguja na zabieg Wasi znajomi, rodzina ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez, wiec bede tymbardziej niecierpliwie czekala na wiesci od Ciebie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×