Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość do monis1982
kochana dziękuję za odp! Wogóle przypadkowo natknęłam się na Twoje zdjęcia na beauty,akurat skojarzyłam cię po nicku i stopce:)... Boże dziewczyno jakie ty masz zajebiste piersi!!!!!! Ja mam miseczkę A ale kurcze,mam taką cienką skórę,że lekarz mi chyba nie włoży implantów ok 400? no bo chyba wyczuwalne byłyby krawedzie implantów,a po za tym boję się,że żyły będą mocno widoczne:( bo ja mam tą skórę prawie preźroczystą...ja mam 166cm i waze 52kg. Powiedz mi jeszcze,jaki to jest profil wkładek?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to wysoki profil, Allergan CUI CMH 410, reszte info o wkladkach masz w stopce :-) krawędzie nie są u mnie wyczuwalne, a ile masz pod biustem i w biuscie? Chcialabys osiągnąć efekt pilkowaty, tak jak ka mam? Ja odrazu doktorkowi powiedziałam ze nie chce naturalnie wyglądających tylko sztuczne a on odrazu ze albo 380 albo 410 ale pózniej, na drugiej konsultacji sam powiedział ze 410 bedą lepsze żeby osiągnąć taki efekt. Wzięłam do niego tez fotki moich wymarzonych cycuszkow i rzeczywiście wyszły mi takie jak chciałam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawoldi
monis1982 to miałaś taką samą wyjściówkę co ja. Rozmiarem i wagowo też jesteśmy takie same. Masz 410g to sporo. Mi się wydawało, że na taką kruszynkę jak ja to tyle nie wejdzie. Na zdjęciach nie wyglądasz na drobną.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do moniś1982
ja mam w biuście 81 a pod biustem 75... To chyba nawet rozmiar AA...Porażka:(... I jestem po dwóch karmieniach. Chciałabym właśnie taki efekt jak Ty masz:)takie fajne sterczące piłeczki. Twoje super pasują do sylwetki:). Tylko pewnie te piersi jeszcze opadną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS noi jak twoje piersi nie czujesz zbyt dużego obciążenia? Mnie zaproponował na drugiej konsultacji 435 anatomiczne wysoki profil i nie wiem co robić troszkę przerażają mnie te cyferki dzis muszę zdecydować czy 435 czy może 385 może podeślij jakieś świeze fotki swoich skarbów dawidfilip@onet.pl to decyzja będzie łatwiejsza pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos staników, byłam ostatnio na bra fittingu i mówię wam...rewelacja...babeczki sie mna tak zajęły, że nie wiem. mam teraz zupełnie inne spojrzenie na sprawy stanikowe ... nawet sie dowiedziałam, że źle zakładałam stanik, bo prawidłowo nie powinno sie go zapinac od przodu bo dobrze dobrany stanik jest tak odpowiednio ciasny że nie d asie go przekręcic potem do tyłu. kupilam sobie jeden, kosztował 130 zł, ale warto ! sto razy lepszy niż te triumfy, nic mi nie lata, trzyma się ładnie i slicznie eksponuje piersi. Skoro juz sobie zrobiłam cycuchy to niech mają ciepło i dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta wyjściówką to naprawdę trudno trafić ja miałam 70A teraz 70 F po operacji miałam stanik 75 C biust powiekszał mi się do trzech m-cy po operacji . Całe szczescie ze nie wzięłam wiekszego bo porównywałam na forum i wydawało mi sie ze bedą za małe to naprawdę sprawa indywidualna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Hej, jestem tu nowa czytam od wczoraj - jestem 10 dni po zabiegu wziełam chyba za duże wkładki i czytam, że do 3 miesięcy biust się powiększa???? Chyba żartujecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
NATALKA a jakie masz i jaką miałaś wyjściówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Miałam 65 B i wkładka okrągła wysoki profil 300cc i wyglądają jak olbrzymy więc jakby miały się powiększyć jeszcze to...lepiej nie mówić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Czym może być spowodowane powiększanie po operacji - przecież obrzęk i opuchlizna ustępuje, więc o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Dziewczyny napiszcie mi proszę co o tym sądzicie, bo chyba zwariuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze mi sie powiekszyły poniewaz implant znajduje sie pod miesniem i dopiero jak sie miesien " dostosuje" czyli powiekszy i popusci implant dopiero wtedy bedzie juz całkowity efekt. Wiem ze ja miałam bardzo rozbudowane i silne miesnie wiec mocno go " więziły" z kupnem normalnego stanika czekałam do zejscia całej opuchlizny .Po operacji cały czas nosiłam triumpha 75 C , pierwszy stanik kupiłam 70 DD i pasował przez 3 tyg,wiec kupiłam E który pasował przez kolejny miesiac i kupilam F i ten pasuje do dzis. Kupowałam ten sam model tej samej firmy. U mnie był taki efekt ze mi rosły ale moze to własnie zalezy od miesnia .Po samej operacji troche byłam rozczarowana wydawały mi sie za małe ale teraz wiem ze jak dla mnie to juz maxymalna wielkosc jestm niska rozmiar ubran na dole mam 36-38 a góra to 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka przez cały proces gojenia mięsień wypycha lekko implant,wszystko się tam goi i układa,dlatego też tak się dzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie silky z kupnem biustonosza najlepiej się wstrzymać,bo z miesiąca na miesiąc biust się układa i potem staniki nie pasują,i potrzebne są coraz większe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro jestes po karmieniach to nie powinno byc problemu zeby wlozyc wkladki ponad 400 a jest chcesz "pileczki" to nic ponizej 400 nie da Ci takiego efektu, no i najlepiej żebyś powiedziała na konsultacji jakiego efektu oczekujesz bo teraz większa cześć kobitek chce naturalnie wyglądające piersi wiec lekarz myśli ze Ty tez tak chcesz! Najlepiej to wziasc ze sobą fotki, takich własnie "pileczek" (ja rak zrobiłam) i pokazać doktorkowi :-) a on już zrobi tak jak chcesz bo najważniejsze jest zadowolenie pacjentki :-) SAVOLDI...jestem drobna a te moje 410 to nie takie olbrzymy hehehe :-) MARICZKA, ja wogole nie czuje żadnego obciążenia, są jak moje, czasem coś mnie zakluje albo zaboli ale to normalne bo dopiero w piątek będzie 6 tyg po op

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Dziewczyny, jeżeli w tej chwili mam w biuście 84 cm (są trochę opuchnięte) to docelowo ile mogę mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tippy a gdzie byłaś na takim bra fittingu? Myślisz, że w każdym mieście coś takiego robią? I w ogóle jak coś takiego znaleźć? :) Sama poszłabym na coś takiego, żeby mój biuścik się dobrze i zdrowo trzymał! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
Witajcie dziewczyny operacja 3.03 a ja musiałam przełożyć badania na poniedziałek bo dopadł mnie katar może znacie sposoby żeby go szybko wyleczyć pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
MONIS klamka zapadła,podjęliśmy z mężem decyzję że będą to implanty 435 nie wiem czy dobrze robię,zobaczymy po.Mam nadzieje że dobrze zrobiłam.Wysłałam Ci maila cycuchy masz coraz piękniejsze pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE DZEWCZYNY! Monis1982 Ja również zastanawiam się nad implantami okrągłymi. Jeżeli możesz, to proszę przyślij fotki Twoich skarbów:))) cindyxx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fałszywe wpisy na forach !
Fałszywe wpisy na forach internetowych !!! Uważaj co czytasz by nie przypłacić swoim zdrowiem. Niech powyższa informacja da wam do myślenia, zwłaszcza tym najbardziej zainteresowanym zabiegami, specjalistami i wydaniem swoich nie małych pieniędzy. Nie miejcie wtedy czelności pisać na forach i oczerniać swoich specjalistów za wasze nieprzemyślane wybory lub wybory dokonane przez prowodyrów ...do tego wynajętych. http://www.feelbeauty.eu/news/show/id/36/Falszywe_wpisy_na_forach_internetowych_!!!_Uwazaj_co_czytasz_by_nie_przyplacic_swoim_zdrowiem.html Portal Feelbeauty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Dziewczyny jak to jest z tymi piersiami po operacji: powiększają się po zejściu opuchlizny przez to że implant wypycha mięsień do przodu??? Proszę odpowiedzcie jeżeli wiecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARICZKA1979... widzę, że razem z mężem podejmowałaś decyzję :) hehe to na pewno będzie zadowolony z rezultatów :) dość duży rozmiarek.... :) a co do kataru to nie znam żadnych sposobów, które można przed operacją stosować! może spróbuj jakiś inhalacji ...? albo zadzwoń do lekarza i dowiedz się co możesz w tej kwestii zrobić :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na bra fittingu jak bylam u kuzynki we wroclawiu, nie pamietam jak to sie nazywalo...bylo kolo rzeki :) no nie wiem...mi piersi raczej się uspokoiły jak opuchlizna zeszła, nabrały kształtu i sie troszke zmniejszyły, a właściwie po prostu przestały być spuchnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
KAROLKA mam nadzieje że nie będą olbrzymie nie jestem za szczupła a pod biustem mam 80 więc myślę że nie będą aż takie duże,ma być duże D na takie liczę pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mariczka ja mam marswiatek@vp.pl :D... nie odzywałam się kilka dni, bo byłam u rodziny i net działał tragicznie :/ zarz lece nadrobić zaległości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie po op było 96 a teraz jest 91-92... ale mogłam brac większe hihhi te są extra ale większymi bym nie pogardziła... mariczka u ciebie te 4.. będa rewlacja mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×