Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

witam wszystkie cycolinki! przeczytałam dość sporo z tego wątku i coraz bardziej nie mogę doczekac się swojej operacji. zabieg mam dopiero we wrześniu u doktora jarlińskiego, co o nim sądzicie. Będę miała okrągłe mentory 300, chciał dać mi mniejsze ale powiedziałam że dla mnie minimum to włłaśnie 300. Mam 164 wzrostu, waże 56kg, pod biustem mam 72cm a w biuście 87, wię wyjściówkę mam nie taką małą, jak myślicie jaki wyjdzie rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamija3243
klaudio..zmien lekarza! jesli poczytałas dużo w wątku to powinnaś i poczytać opinie o nim! wyjdzie duży cycuń z tego rozm wklałdki i twojej wyjśćiówki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
Dziewczyny jak rano wstaję moje piersi są twarde i napięte i trochę obolałe, potem w ciągu dnia jak się że tak powiem rozruszam - robią się w miarę miękkie i rano znowu...jestem 11 dni po zabiegu - czy to normalne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana jasne ze normalne....ja jestem 2 miesiace po i dzieje się podobnie tylko jest to już słabsze napięcie po nocy... w tak krótkim czasie po moga wystapić jeszcze szczypania, kłucia, pieczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalkaff
ufff, już myślałam, że mi się coś dzieje...dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
witajcie MARTA P. wysyłałam ale nie na tego maila teraz wysłałam na podanego przez ciebie maila zobacz i jak myślisz dobrze wybraliśmy? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mammamija3243 czemu powinnam zmienić lekarza, czytałam o nim same pozytywne opinie, kogo polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka, jak Twoje zdrówko? Katar ustąpił? Ja już zdrowa, czekam do wtorku :) Myślę,że dobrze robisz wybierając te większe cycuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammamija3243
jak dobrze poszukasz np na baeuty polska w jego wątku to chyba tam są fotki dziewczyn po nawet i zobaczysz jego dzieła :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do klaudii
klaudi- prosze Cie nie sluchaj tych bzdur... sama mialam niedawno operacje u jarlinskiego i jestem bardzo zadowolona... wiadomo, jak doktor zrobil juz tyle biustow to zawsze znajdzie sie jakas niezadowolona... ostatnio sprawa niejakiej beatrycze byla glosno rozdmuchana i tyle... pamietaj ze wybor lekarza to twoja decyzja... a swoja droga to dziwne ze do kazdego kto mowi ze bedzie robil u jarlinskiego zaraz jakas pomaranczowa robi nagonke zeby do niego nie szla bo jej spiep.... beatrycze, kobieta w Twoim wieku nie powinna sie zajmowac czyms takim... mialas poprawke... wypowiedzialas sie na temat doktora na kazdym mozliwym forum, wiec daj juz se siana bo i tak wszyscy wiedza ze ty to piszesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA jest o niebo lepiej jeszcze troszeczkę mam katar ale na badania nie wiem czy pojadę jutro czy we wtorek mam nadzieje że operacja się odbędzie w terminie a Tobie Kochana zyczę powodzenia i tak jak pisałam będę trzymała kciuki i myślała o Tobie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a sie ktoś beatrycze uczepił heheh...dziewczyny nie ma na forum juz tyle czasu, zrobiła poprwkę i tyle a tu nie chcą jej zapomniec ... wiadomo, ze jak sie robi tyle op co dr jarliński to i te niezadowolone tez są...ostatnio jedna dziewczyna była tu od niego i była zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariczka,cieszę się,że wracasz do zdrowia :) Ale niefart-wszystkie chorujemy przed operacją :P Jak masz jeszcze katarek to rób sobie inchalacje, mi naprawde pomogły ;) Ja dzisiaj i jutro idę na nockę do pracy,obudzę się we wtorek i mam operację. Ale zleciało :P Jak Styczniowe robiły to myślałam sobie- jeszcze tyle czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA jeszcze raz powodzenia,cały czas zastanawiam się czy jechać jutro czy pojutrze na te badania zobacze jutro rano jak będzie i jeśli wszystko będzie ok to niedługo będziemy cycolinkami,daj znać jak wrócisz może jeszcze zdążę zajrzeć na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki ja za 2 tygodnie a już się stresuję :( zleciało strasznie, powodzonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA 1979
EMI ja będę miała anatomiczne 435 jak możesz to prześlij mi świeże fotki swoich śliczności podaje maila dawidfilip@onet.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatomy i obracanie
ryzyko obrocenia przy anatomach wystepuje przez caly okres ich posiadania. tzn moze sie to zdarzyc po 2 miesiacach jak i po 5 latach - niestety- ale mi dr powiedzial, ze z tym obroceniem to tak jak z wygraniem w lotka, takie samo prawdopodobienstwo ale mimo to nie ktorym sie zdarza. okragle implanty tak samo moge sie przekrecac, no ale wtedy nie widac tego golym okiem. w jaki sposb chcesz masowac piersi? absolutnie nie mozna wykonywac okaglych ruchow. w ogole lepiej nie masowac, one same sie uzloza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Emi :)) dawno cie nie było !!!! u nas wszystko w porządeczku, masujemy i jesteśmy ładne - to powiedziały moje cycunie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emi28 cześc kochana ..oczywiście że cię pamiętamy :D... u mnie rowek jak zbliże cycunie cudny a jak sie połze to uciekają na boki, pod pachy i środkiem dziura...chyba taki urok żelków ale i naturalne piersi tak mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emi, cieszę się, że jesteś zadowolona z cycuniów.Jeszcze trochę i zrobią Ci się mięciutkie i już wszystko będzie ok. Ja już jutro :) Do kliniki jadę o 15, operację mam o 16, a dziś jeszcze nocka w pracy.Zleci szybciutko :) Mam nadzieję,że nie będę umierać z bólu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczynki dawno juz mnie nie bylo, ale wrocilam. Trzymajcie za mnie kciuki ja jutro juz o 8.30 mam byc w klinice. Troszke sie boje, ale nie zwatpilam jeszcze ani razu. Ide na zabieg chocby nie wiem co. Dam znac w czwartek jak wroce. papapapapapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi...witaj cycolinki :-) Cieszę się ze u Ciebie OK i cycuchy tez dobrze sie maja :-) Zaglądaj do nas częściej! U mnie rowek jak stoję wyprostowana jest na 1cm wiec jest super :-) Jak się poloze to tez się rozjezdzaja :-( QAMILLA i WIOLKA to już jutro??? Ale zlecialo!!! Czyli pierwsze "marcowe" jutro na stół, trzymam kciuki i czekamy razem ze "styczniowymi" i nie tylko na wieści po op :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
QAMILLA VIOLKA trzymam za Was kciuki kobietki jutro obudzicie się z pięknymi cycuchami pozdrawiam i czekam na wieści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qamilla i Wiolka jestem z Wami i trzymam kciuki za moje marcowe siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Również trzymam za Was kciuki;) Mam takie pytanie, przed operacją mam zaplanowane wakacje za granicę, myślicie że dam radę z pielęgnacją skóry po zabiegu, aby nie łuszczyła się po opalaniu? mogłyście po operacji jakoś brać prysznic z czyjąś pomocą? Pozdrawiam Was cycatki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup sobie mokre chusteczki bo będzzie ciężko na początku z kąpaniem ..mi dr pozwolił dopiero w 4 dobie prysznic wiziąc.... mam dla was zagadkę...tydzień temu miałam pod 77 a w 92 a dziś pod 74 a w 94( wczoraj dostałam okres) jak to wytłumaczyć..taką zmianę wymiarów w ciagu tygodnia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emi28 ale moczyłaś biust? czy uważałaś żeby nie zamoczył się? bo ja np. miałam omijać biuścik, tylko je tak przecierałam wilgotną gąbką.... Wiolka trzymamy kciuki!! jak już będziesz po to zdaj relację jak się miewasz..no i oczywiście Twoje piękne piersi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
Hej,ja tez wczeeeeesniej pisalam,w sobote lece a w niedziele klade sie juz na stol,nie boje sie operacji tak strasznie jak boje sie tego cholernego lotu:) zaczynam od tummy tuck a za 3 tygodnie lece robic cycuchy:)),juz sie nie moge doczekac,kiedy sie uwonie od tego sflapialego cielska!!! To bedzie moja najlepsza inwestycja-w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnnnaaaaa33
moze ktoras z was tez wybiera sie na zabieg w ten weekend do L.Polaka do Czech???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARICZKA1979
EMI dziękuje za fotki cycuchy wyglądają coraz ładniej ja będę miała podobny rozmiarek 435 anatomiczne tylko jestem troszkę większa od ciebie.Jutro mój wielki dzień pozdrawiam Was kobietki życzcie mi szczęścia do usłyszonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×