Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość do elki...
wiesz,kto co lubi:) choćbyś wzięła rozm 250 to biust bedzie ci się wydawał duży zwłaszcza jak sie przed op nic nie miało. Jeśli oglądasz zdj samych piersi po operacji lub zdjęcia do pasa to biust zawsze bedzie wyglądał na duży,ale jak juz zobaczysz z całą sylwetką to uwierz mi,że to już całkiem inaczej wygląda. Moja siostra już planuje wymiame implantów ma 350 wysoki profil,oczywiście nie zrobi tej op teraz,a za pare lat,ale jej te 350gubia się w ciuchach. Ona myślała,że bedzie miala kawał cycka przy 165cm i wadze 48kg,a jednak jest inaczej. W sumie i tak by jej wieksze nie weszły bo nie miala tyle luźnej skóry. Na rozmiary staników nie patrz! Ja mam małe a i wg wyliczeń powinnam nosić stanik 65B (?!) a ja cale zycie sie zastanawiałam dlaczego nosze nie dobrane staniki z miska A:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do elki...
miało być a ja cale zycie sie zastanawiałam dlaczego nosze NIE DOPASOWANE staniki z miska A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Masz rację.... obecnie jestem deska i zapewne jaki nie wyjdzie po operacji będzie wydawał mi się za duży. Jednak obawy mam ponieważ uprawiam dużo sportów i boję się że zbyt duże mi będą przeszkadzać. Druga sprawa to prawie nikt nie wie że będę robić operację i nie chcę później w oczy koleć ludzi jak wyskoczę z balonami heheh :) I mam pytanie do was odnośnie projekcji implantu. Ja mam mieć 5,7. Jaką wy macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka jeśli chodzi o rozmiar stanika to noszę 70g,ale one nie są wielkie i tym rozmiarem się nie sugeruj:)Jak chcesz to mogę Ci wysłać fotki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elka... operacje robisz dla siebie nie dla innych:) tak więc niech się głowią skąd masz większy biust, ty im prawdy nie musisz mówić. Po za tym przecież zawsze mogłaś sobie kupić stanik mega push-up:):P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Wyślij proszę fotki mój adres elka79@poczta.onet.pl Przeraża mnie rozmiar 70 G. Ja chciałabym mieć miseczkę C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka... To może być roz g ale wizualnie piersi mogą mieć wyglądać na d lekarzowi musisz powiedzieć,czy chcesz mieć wizualne C czy rozmiar miseczki ma być c wiem,że dziewczyny tak mówią na konsultacji po za tym sztuczne piersi nie są takie hmm plastyczne jak naturalne i mimo,że wyjdzie ci rozm c to nie jest powiedziane,że miseczka c moze lezec,moze sie okazać,że d bedzie dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniuchna82
Becia kobieto masz czym oddychać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elka dziewczyny mają rację:) każdy rozmiar będzie Ci się wydawał duży. Ale to jest kwestia przyzwyczajenia. Musisz się zastanowić co chcesz i pogadać z lekarzem. A innym możesz powiedzieć, że hormony Ci szaleją i biust z tego powodu Ci się powiększył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rihanna_nor
Jestem przed zabiegiem powiekszenia piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*elka* poprzeglądaj sobie zdjęcia z konkretnymi rozmiarami biustu, musisz lekarzowi dokładnie powiedzieć czego oczekujesz, żeby później nie było zawodu. Zresztą lekarz pewnie też Ci pomoże w wyborze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *elka*
Dzięki becia769 za fotki... piersi masz piękne. Mam jeszcze pytanie do Ciebie dlaczego wybrałaś okrągłe?? Tippy oglądałam różne zdjęcia i u każdej dziewczyny wychodzi różnie... Mogłabyś ty wysłać mi fotki ?? Rozmawiałam z lekarzem o tym że boje się że będą za duże a on mówi abym mu zaufała że do mojej budowy będą idealne :)) Odnośnie pytań ludzi po operacji to właśnie napiszcie coś co mówiłyście na pytanie ( jak tak nagle urosły Ci cycki ??) hehhehe Dzięki dziewczyny ogólnie za rady. Już 2 tyg do operacji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*elka* im wiecej będziesz oglądać zdjęć tym większy mętlik będziesz miała, bo to nie rozwiąże Twojego problemu. Każda dziewczyna wygląda inaczej bo to zależy od budowy ciała dziewczyny, wagi , wzrostu itp. Albo zaufaj lekarzowi albo weź mniejszy rozmiar. Moim zdaniem powinnaś zaufać lekarzowi bo to jego nie pierwsza operacja i wie co robi. Poza tym musisz mieć na uwadze, że od razu po operacji bedziesz miała biust troszkę większy ponieważ jest opuchlizna. Zejdzie Ci po jakimś czasie, także nie załamuj się:) Ja nic nie mówiłam, widziałam ze koleżanki z pracy obserwowały mnie z początku....ale w sumie żadna nie zapytała wprost. A jak nie pytały to ja nie mówiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Hej dziewczyny, jestem tu nowai mam pytanie. Cy któraś z Was załatwiała zaświadczenie od psychologa aby uniknąć VATu? Jeśli tak to jak wyglądała Wasza wizyta? Mówiłyście prosto z mostu że chodzi o VAT czy przekonywałyście lekarza że "cycki są niezbędne w Waszym życiu" (jak to ujoł mój lekarz ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeniaaa...
oj uważaj z tymi psychologami!:D jedna dziewczyna jak poszła to z 2h siedziała i jakieś testy robiła,rozmowy szok:D lepiej powiedz prosto z mostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to śliska sprawa z tym vatem, musiałabyś pójść do jakiegoś prywatnego lekarza i to takiego prywatnego, który wiadomo, że ma lajtowe podejście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeniaaaa wiesz ja bałabym się tak kombinować. Chyba musiałabyś mieć jakiegoś znajomego lekarza psychologa.... swoją drogą to ja nie słyszałam o czymś takim, że psycholog może Ci wystawić zaświadczenie i jesteś zwolniona z Vat-u....ale może po prostu teraz już tym się tak nie interesuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzisiaj w pracy podeszła do mnie koleżanka i zapytała się "na forum" czy przypadkiem nie powiększałam sobie piersi !!!! O matko myślałam że padnę...powiedziałam ze to dobry biustonosz... ale chyba nie uwierzyła... i widzę ze teraz się wszyscy na mnie dziwnie patrzą...... ale maskara!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeniaaaa
Tak mi powiedział lekarz (dr Kasprzyk). Mam nadzieje,że uda mi się załatwić to zaświadczenie bo cena itak jest niemała-15tys. Termin mam na 4.01. Chciałam jak najbardziej naturalne piersi i dr zaroponował anatomy 375 Allergan, tylko zastanawiam sie jak to jest z ich miekkoscia. Czy sa bardzo wyczuwalne w dotyku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jeniaaa
anatomy są twardsze niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa twardsze
ale za to trzymają kształ a okrągłe mogą sie marszczyć i moze to byc wyczuwalne u szczupłych osób wszystkie wkładki mają swoje plusy i minusy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale podobno
jak anatomy się przekręcą to trza poprawiac bo to widac,ciekawe jak to jest z tym przekreceniem. Bo ja bym chciała anatomy,ale boję się,że podczas hmm seksu;) mogłyby sie przekrecic. Dziewczyny z anatomkami jak to z tym jes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam anatomy
i nic sie nie przekręca wazne jest żeby w pierwszych miesiącach uważać a potem jak się ładnie zagoi to spoko u mnie nie dało sie ze wzgledu na budowę okraglych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale podobno
to super ze wszystko ok z tymi implantami:). Ja właśnie obstawiam anatomy,z tego względu,że jestem chuda,mam mało tkanki tłuszczowej,jestem praktycznie plaska więc przy okrągłych odznaczałyby się krawędzie implantu,po za tym chce jak najbardziej naturalny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak jesteś chuda
to anatomy wyjda bardziej naturalnie jak będziesz uważać to nie ma sie czego obawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agablue - nie przejmuj się koleżanką. Za tydzień nikt już nie będzie o tym pamiętać:) najwidoczniej koleżanka zazdrościła Ci pięknych piersi..... "no tak ale podobno" przy Twojej budowie dobrze, że decydujesz się na anatomy..okrągłe mogłyby nie wyglądać naturalnie...takie dwie piłeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak ale podobno
chyba zostane przy anatomach:) dziękuję dziewczyny za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×