Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Barbulka
Witajcie :-) jestem po konsultacji byłam u Furmanka, ale czułam pewien niedosyt i pojechałam z Trinca jeszcze do J.Jarlinskiego i chyba jednak to JJ wybiorę. Waham sie bo sama nie wiem gdzie byłoby ładniej. Dr.Furmanek fajny sympatyczny, ale nawet mnie nie mierzył wszystko na oko proponował, tak trochę dziwnie. Ja mam 152cm wzrostu ale mam loki na głowie to sobie dodaje i mówię ze mam 154:-D waga ok.51 ogolnie chciałam okrągłe Allergany i propozycje były takie Dr.Furmanek od 280ml do 320ml dodam ze mam wyjściowke 70B, a Dr. Jarlinski 295 wysoki profil czyli 11.25srednica i 4.6projekcja mam nadzieje ze nie będę miała zbyt wielkich cycow, żebym nie wyglądała jak mała z wielkimi cycami:-D. Pojechałam jeszcze do J.J ponieważ tak czegoś mi brakowało u Dr.Furmanka nie miał okraglych implantow do przymiarki zaproponował średni profil i miałam wrażenie ze jakoś to bedzie, a ja podejmuje jak dla mnie dość ważna decyzje. Poza tym zapytałam o zdjecia i takich Doktor nie ma i w necie tez sie nikt nie chwali:-( U J.J dziewczyny raczej sobie wszystko chwalą. Mi zaproponował te 295, ale wytłumaczył mi ze powinnam mieć wysoki profil, a nie średni jak to proponował Dr.Furmanek, bo będę miała placek a nie sterczace cycunie. Szpital w Trincu duży, czysty ogólnie dobre wrażenie, miałabym byc tam trzy doby, a u JJ tylko jedną tez nie wiem czy dobrze, ale JJ wydawał sie był bardziej doświadczony, a Dr.Furmanek jest młodszy, sympatyczny ale tak operacje piersi zrobić bez mierzenia tylko "na oko" to mnie troszkę zaniepokoiło No i brak implantow do przymiarki :-/ jak człowiek miałby wybrać. Nie wiem czy robię dobrze planowana operacja 15.10.2012 godz 15.00 we Wrocławiu mam nadzieje ze nie będę miała za wielkich cycow:-/ jesli możecie mnie uspokoić czy bedą mniejsze niż na przymiarce? Czy to co sie widzi na przymiarce to tak to bedzie wyglądało po operacji, jestem niska i dlatego mam takie obawy :-( pozdrawiam Was bardzo gorąco kochane Cycolinki i czekam na Wasze opinie... Buziaki pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do. Barbulki
:)_)Nie wiesz moze ila czasu trzeba czekac na operacje u Furmanka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Razy-Dwa
Cześć, Nie wiem jak doktor Furmanek dobiera wkładki,ale widocznie ma w tym wprawę,bo wszystkie jego pacjentki (znam jak na razie dwie )są zadowolone :) A przecieżz o to chodzi :) Ja jak najbardziej zoperuje biust u niego,ze względu na jego profesjonalizm i atrakcyjne ceny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raz-dwa....generalnie po to są konsultację żeby znaleźć swojego lekarza:) ja ze swojej tez jestem zadowolona. I zgodzę się z Tobą - najważniejsze jest to żeby być zadowolonym z efektów !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witajcie. Nie chciałabym zeby ktoś odebrał mnie złe, nie wydaje opinii o tym czy Dr. Furmanek jest fachowcem, bo z pewnością jest, natomiast po konsultacji u Dr. Jarlinskiego mam większe zaufanie wlasnie do tego lekarza ze względu na fachowe podejście w stosunku do mojej osoby. Każda z nas podejmuje decyzje na podstawie własnych odczuć, jesli miałabym robić u Dr.Furmanka brzuch to na 100% bym to zrobiła, ale jesli o piersi to chciałabym zeby były dopasowane do mnie i zeby lekarz mi doradził, chce byc zadowolona z wyboru implantow itp. Dr.Jarlinski dał mi przymierzyć implant,który mi zaproponował Dr.Furmanek i w tym momencie Bogu dziekowalam ze nie wybralam tych implantow,bo mialabym plaskiego i szerokiego cycka, Dr. JJ pokazał mi naocznie, dlaczego ma byc wysoki profil i teraz wiem ze to słuszny wybór. Nie powiedziałam Dr.JJ ze byłam jeszcze gdzieś na konsultacji, więc Dr.tylko pokazal mi, ze to co proponuje bedzie wyglądało lepiej... Drogie Cycolinki to są tylko moje odczucia i nie chce nikogo zniechęcać, bo każda z nas ma inne piersi i inne potrzeby, dlatego sugerujcie sie własnymi odczuciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witajcie. Nie chciałabym zeby ktoś zrozumiał mnie złe, nie wydaje opinii o tym czy Dr. Furmanek jest fachowcem, bo z pewnością jest, natomiast po konsultacji u Dr. Jarlinskiego mam większe zaufanie wlasnie do tego lekarza ze względu na fachowe podejście w stosunku do mojej osoby. Każda z nas podejmuje decyzje na podstawie własnych odczuć, jesli miałabym robić u Dr.Furmanka brzuch to na 100% bym to zrobiła, ale jesli o piersi to chciałabym zeby były dopasowane do mnie i zeby lekarz mi doradził, chce byc zadowolona z wyboru implantow itp. Dr.Jarlinski dał mi przymierzyć implant,który mi zaproponował Dr.Furmanek i w tym momencie Bogu dziekowalam ze nie wybralam tych implantow,bo mialabym plaskiego i szerokiego cycka, Dr. JJ pokazał mi naocznie, dlaczego ma byc wysoki profil i teraz wiem ze to słuszny wybór. Nie powiedziałam Dr.JJ ze byłam jeszcze gdzieś na konsultacji, więc Dr.tylko pokazal mi, ze to co proponuje bedzie wyglądało lepiej... Drogie Cycolinki to są tylko moje odczucia i nie chce nikogo zniechęcać, bo każda z nas ma inne piersi i inne potrzeby, dlatego sugerujcie sie własnymi odczuciami:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Wolny termin u Dr. Furmanka to 31.10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
A co myślicie o wielkości implantow 295 wysoki profil okrągłe czy nie za wielkie do mojego wzrostu 152 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem zadowolona ze swoich piersi i rezultatów, i też mogę powiedzieć, że mój lekarz jest fachowcem:) Każdy ma swojego fachowca - oczywiście jeżeli jest zadowolony z rezultatów operacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Barbulka czyli jednak zmieniasz lekarza? Koralkaa ja ze swoich też jestem zadowolona i to bardzo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Barbulka
Witajcie Cycolinki,tak zmienilam lekarza na Jarlinskiego, ale u niego pierwszego chcialam robic.Jutro mam zabieg, okazało sie ze mam małego guzka w prawej piersi nie wiedza czy to jest Torbielka czy gruczolakowlokniak ale byłam u Chirurga Onkologa, który powiedział ze moge powiększyć jutro cycunie tylko potem mam sie zjawić na biopsje. Nie wiem, czy nie lepiej wykonać ja przed zabiegiem? Wynik dostanę juz po wszystkim, ale chyba teraz lepiej to zrobic niż po operacji? Co uważacie? Został mi dzisiejszy dzień. I ponawiam moje pytanie czy allergany okragle 295ml wysoki profil nie bedą za duże przy moim wzroście? Ja w bioderkach mam 93cm a teraz w piersiach 86 mam wyjściowke B. Jak byłam na przymiarce to wydawały mi sie duże, ale nie wiem ile naprawdę sie schowa wizualnie z tego co było na przymiarce. Błagam pomóżcie mi, bo nie chce potem żałować :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo a co tutaj taka cisza??? :))) ja sie wybieram 13 listopada do dr.Kasprzyka na drugą konsultację ponieważ wszystko przemyślałam i chciałabym większe (przy pierwszej konsultacji zaproponował mi 290 anatomy a przypomne że mam 168 cm i 70 pod biustem, a waże 52 kilo-ostatnim razem 48kg :) ) także będe go teraz usilnie namawiać na większe i chciałabym jak najszybciej wyznaczyć termin operacji :)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza ostatnio nie miałam czasu żeby tutaj zaglądać. No skoro chcesz większe to walcz o swoje! Najważniejsze żebyć Ty się dobrze z nimi czuła (a nie lekarz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaza ostatnio nie miałam czasu żeby tutaj zaglądać. No skoro chcesz większe to walcz o swoje! Najważniejsze żebyć Ty się dobrze z nimi czuła (a nie lekarz) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schantalle
Witam, Ja również byłam na konsultacjach u Jarlińskiego. Wybrałm max 280-300 anatomiczne. Stwierdził, że 320 to będą wielkie piersi do mojej budowy. Troche byłam zniesmaczona tą płatna konsultacja (w międzyczasie mnie wyprosił bez pardonu i przyjmował jakiegoś akwizytora medycznego, nic pilnego wiec wnoszę, że woda sodowa i internetowy pijar uderzył lekko do głowy). Pewnie gdybym mogła pozwolić sobie na wyjazd pojechałbym do Furmanka, bo i tanio i fachowo jak pisza dziewczyny. Operację w końcu zrobiłam u Niemkiewicza we wrześniu. Mam 350 Allergany i są naprawdę ładne i o dziwo wcale nie za duże. Wyszło 75D. Wyjściówka małe b, waga 51, 164 cm. Uwielbiam je.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiq
Witam ! Robila sobie ktoras z was moze piersi w Artplastice w szczecinie? I jeszcze mam male pytanko do tych co sa po zabiegu, po jakim czasie funkcjonowalyscie juz normalnie i wrocilyscie do pracy ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_kubek.
ej laski ! Jak długo po operacji utrzymywał wam sie ten brzuch "wczesnociążowy ? Tęsknie za moim plaskim brzuchem...mam nadzieje ze nie tylko ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schantalle
Myślę, że do 10 dni powinna Ci zejść opuchlizna z brzucha. Ja na brzuch nie narzekałam, ale miałam opuchnięte boki (przy piersiach, pod pachami), piersi obrzęknięte ok miesiąca (choć najgorszy był perwszy tydzień, no i siniaki na jednej pierwsi prawie miesiąc. Także każdy inaczej reaguje, obrzęk to normalna sprawa, wszak ingerencja jest niemała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony_kubek.
no ja niestety mam ten brzuch jak po 4-5 miesiącu ciąży...:( ale dzięki za slowa pocieszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :D ja jestem ok. 1,5 miesiąca po powiększeniu piersi. Do pracy powróciłam po tygodniu i było ok. Do tej pory nieraz dretwieje mi lewa ręką. Dół obu piersi też taki napiety (sztywny, zdreteialy) czekam aż mi opadna bo dotychczas są jedrne jak dwa melony hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schantalle a kiedy robiłaś piersi? Kasiq wszystko zleży od organizmu, niektórzy dochodzą do siebie szybciej, a innym zajmuje to więcej czasu. W każdym razie może to trwać ok 2 tygodni, ale tak jak mówię nie ma na to żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schantalle
Hej, ja robiłam oper.w połowie września i dopiero teraz po 1,5 mies dochodże do siebie, choć piersi nadal są tkliwem. Mam wkładki pod gruczoł, także i tak nie odczuwałam wielkiego bólu, tylko tkliwość przy dotykaniu i rtakie ciągnięcie przy ruchach rękami. Jednak z aktywności fizycznej (joga, pływanie) jestem do tej pory wyłączona, po prostu nie chcę robić tego na siłę, choć lekarz pozwolił. Pewnie jak ktoś ma prace biurową to można wrócić po tygodniu do pracy, ale trzeba pamiętać by się nie forsować. Ja auto zaczęłam prowadzić po 3 tygodniach i komfort to nie był. Także niezbyt wierzyłabym w błyskawiczną rekonwalescencję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy organizm dochodzi do siebie w innym czasie, dlatego nie wiadomo czy będą to 2 czy 4 tygodnie. Wiadomo, że początki są ciężkie i ma co liczyć na to, że po tygodniu wszystko będzie idealnie ale dla mnie to była bardzo, ale to bardzo trafna decyzja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiii
Hej Dziewczyn, dolacze i napisze tylko jedno jestem 3 lata po powiekszeniu piersi pod GRUCZOŁ - efekt fajny, piersi wygladaja naturalnie sa jedrne,ale niestety - opadają i sa ciezkie wiec o chodzeniu bez stanika moge zapomniec a nie chyba taki efekt mial byc. Nie do konca jestem zadolowna, dlatego jak robic to tylko pod miesien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
hej :) ja robilam piersi 19 pazdziernika w szczecinie w MediConsult i jestem zachwycona> operacje przeprowadzal dr Nawrocki - fantastyczny lekarz. cala opieka lekarska byla niesamowita naprawde daj ci poczucie ze sie o ciebie troszcz i ujestes dla nich wazna . Moim kontaktem na poczatku byla Pani Nina bardzo mila ciepla i profesjonalna !!! ja mam okragle inplanty 450 ml wiec efekt jest suuper.Umiescili mi go pod gruczolem wiec nie odczuwalam az takiego bolu i odrazu normalnie funkcjonowalam do tego blizny sa grubosci wlosa ( praktycznie niewidoczne ) i mam tylko niewielkiego siniaka pod jedna piersia wiec ogolnie jestem bardzo zadowolona wiec z czystym sumieniem polecam klinike :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiii
No wlasnie i znow pod gruczol-ciekawe czy Wam też opadna czy to kwestia wyjsciowego wygladu biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
Piersii mam nadzieje ze nie pozyjemy zobaczymy ale jak narazie jest suuuper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiii
Ja przez pótora roku tez miałam super, a potem już gorzej ale nie nastawiam Ci zle - moze u mnie taki organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piersiii
Ja przez pótora roku tez miałam super, a potem już gorzej ale nie nastawiam Ci zle - moze u mnie taki organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×