Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Toni76
Mika Pojecia nie mam czym sie roznia,mam Cepan,ktory jedzie cebula na odleglosc,Contratubex,ktory jest na blizny,a my ich jeszcze nie mamy,my wciaz mamy rany,I ten Madecassol o ktorym czytalam na forum,ze ponoc rewelacyjny I mozna go wczesniej stosowac,na swieze miejsca tylko nakladac,a na blizny wmasowywac,zobaczymy,znalazlam instrukcje obslugi w jezyku ang.I tam to doczytalam,moja masc przylecial przez EBay z Turcji;)zamierzam w niedlugim czasie zaczac ja stosowac,o efektach niezwlocznie doniose,buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mika999 jeśli nie są opuchnięte to już zostaną jakie są, także nie martw się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
Hej dziewczyny !!! Czy któraś z Was orientuje się jak długo czeka się na operacje u Dr Furmanka?? pisałam do niego meila ale nie odpisał jeszcze. Planuje operacje na początek lutego 2013, mam nadzieje ze na luty jeszcze wszystkich terminów nie ma zajetych. Miała może któraś z was operacje u tego doktorka?? jak tak to bardzo proszę o opinie na jego temat i przede wszystkim czy jesteście zadowolone z efektu końcowego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
Hej dziewczyny !!! Czy któraś z Was orientuje się jak długo czeka się na operacje u Dr Furmanka?? pisałam do niego meila ale nie odpisał jeszcze. Planuje operacje na początek lutego 2013, mam nadzieje ze na luty jeszcze wszystkich terminów nie ma zajetych. Miała może któraś z was operacje u tego doktorka?? jak tak to bardzo proszę o opinie na jego temat i przede wszystkim czy jesteście zadowolone z efektu końcowego... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Kaparola Wejdz Sobie na wizaz,take forum plotkarskie,w temacie "majowka,cycuchy I pogaduchy "jest wiele kobiet ktore wymienily jego nazwisko,poszukaj,powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kaparoli
juz sam fakt ze do doktora Furmanka sa kolejki swiadczy o tym ze wszystkie jego pacjentki sa zadowolone. doktor wogole specjalizuje sie w cyckach i nie ma problemu z powiekszaniem ani zmniejszaniem ich. zamiast sie pytac jedz do niego na konsultacje bo obawiam sie ze na termin w lutym juz mozesz sie nie dostac chyba ze cos sie zwolni bo tak tez czasem bywa. bedziesz miala cycki zrobione fachowo i tanio bo zamaiast 16 000 zaplacisz 8 lub 9 000 za mentory lub allergany. mozesz popytac jeszcze dziewczyn w watku doktora. z tego co wiem nie ma ani jednej niezadowolonej z operacji u niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verinicabobbi
Witam wszsytkie, jestem wlasnie przed op i pewnie jak wiekszosc z Was zastanawiam sie jakie implanty wlozyc. wybralam na pewno allergany o wys. projekcji, tylko nie wiem czy 385, czy te powyzej 400. jestem wysoka (177 cm) i waze 57 kg. pod b. 74 w biuscie niewiele wiecej :):), generalnie miseczka A/B w puschupach :). dajcie znac proszę, czy któras z Was jest podobnych wymiarów i jakie sobie wstawiała. P.S. oczywiscie nie chce miec cyckow jak Pamela A. ale tez rozczarowanie zamalymi, bedzie chyba gorsze od wielkich. z gory dzieki V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
Dziewczyny a powiedzcie jak najłatwiej dojechać na konsultacje do Dr??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
Chodzi mi dokładniej jak dostać sie z Cieszyna do Kopivnice?, ponieważ wybieram sie na konsultacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkas
Doktor Furmanek przyjmuje tez w szpitalu Trzyncu (to jest kawakek drogi za Cieszynem). Tu w watku o tym doktorze masz wszystko objasnione jak sie tam dostac. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=5046861 Musisz dojechac do Cieszyna i stamtad najlepiej taksowka do samego Trzynca, na ul. Kasztanowa do szpitala. Z Cieszyna do szpitala w Trzyncu jest okolo 17-18 km drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaparola
ok, ale mi pasuje konsulatacja najbardziej we wtorek, a wtedy przyjmuje w Kopivnice, a przynajmniej tak jest napisane na stronie Dr... chyba ze moge umówić się telefonicznie z doktorem na obojetnie jaki dzien w trzyńcu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkas
Tylko, ze tam gdzie chcesz jechac to juz nie jest tak blisko. Szpital w Trzyncu jest kolo granicy czeskiej a tam jest kawalek drogi, zobacz na mapie. Nie wiem czy w tamtejszej klinice mowia po polsku, bo w Trzyncu mowia prawie wszyscy po polsku. Chyba, ze po angielsku, nie wiem, obadaj. Doktor w kazdym razie mowi po polsku. Zadzwon do niego na komorke (rano na ogol odbiera) i wypytaj sie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
No właśnie, patrzyłam na mape i jest gdzies w środku Czech, także średnio piszę sie na taką wyprawe. Zadzwonie do Dr i wszystkiego się dowiem :) dziękuje za pomoc :* Haneczkas..... a Ty byłaś operowana u Furmanka?? jak tak, to napisz proszę jak wrażenia i czy jestes zadowolona?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczkas
W srodku Czech nie, ale jest kawalek drogi od granicy. Na upartego jakbys bardzo chciala moglabys jechac. Jeszcze sie nie operowalam, bylam na konsultacji z brzuchem i czekam na swoja kolej. W marcu robie brzuch, potem piersi (jeszcze nie wiem kiedy). Zadowolona bede na pewno, bo doktorek operowal znajoma i jest zachwycona rezultatem. Napisz co i jak po rozmowie z Furmankiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaparola
Dziś rano umówiłam sie na konsulatacje na 5.12, pojade jednak do tego Trzyńca, nie chce błądzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni, 3 dni temu tak mi pulsowaly piersi,tak,jakby chcialy wybuchnac,byly megA gorace,nie wiedzilam,co sie dzieje i wystarszylam sie,bo wczesniej sprzatalam i moze nadwyrezylam je.Dzisiaj lewej piersi nie czuje ,jest mega opychnuieta i boli,z prawjej zeszla opuchlizna i mam czucie. i juz sie ulozyla do przodu.Martwi mnie troche ta lewa piers,bo wyglada jak duza sliwa i nie wiem,czy cos sie zlego nie dZieje.Jutro dzwonie do doktorka,a u Ciebie ,jak to wygladalo?albo u Was dziewczyny?troszke sie niepokoje,bo lewa jest mega spuchnieta i jej nie czuje i boli.Poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Mika999 Wariacie,nie forsuj sie!zadzwon do lekarza,ale nie panikuj.a masz goraczke alebo stan podgoraczkowy? U mnie ok,zeby nie zapeszac;)wciaz mam strupach na lewej bliznie I piers jest jeszcze troszke inna ale wygladaja duzo lepiej,jutro bedzie 6 tyg po operacji.jak ten czas leci Ale ty malenka uwazaj na siebie.Tyle co mi lekarz tlumaczyl to trzeba zwracac uwage na temperature piersi,nie dobrze ,ze twoja jest goraca I boli.pewnie nic powaznego ale z lekarzem koniecznie sie skontaktuj.pozdrawiam .Napisz co sie dzieje I co powiedzial lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika9999
Toni ja nie mam gorączki tylko moja lewa piers ma,jest goraca i pulsuje.Mam nadzieje,ze wszystko ok bedzie.Na dodatek moj stanik mi sie powiekszyl i musialam go zszyc na przodzie.Dzieki Toni za informacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika9999
Mika999 - zadzwoniłaś do lekarza!? lepiej nie olewać takiego stanu. daj znać jak już będziesz po rozmowie z lekarzem! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni jade do lekarza,pożniej sie odezwe. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Daj znac Mika jak juz WTO ISA,zaczynam sie martwic,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni wszystko ok.Lekarz powiedział,że to normalne,ze czasem mogę czuc jakies pulsowanie,ale dobrze,ze do niego pojechalam:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
No kochana,to mnie wystraszylas,jak dobrze,ze nic Ci nie jest.mowil cos o masciach na blizny,kiedy mozesz stosowac,ja mam jeszcze strupa na lewej wiec niczym nie smaruje A ty mala uwazaj na siebie I odpusc Sobie sprzatanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
No widzisz Toni,ja w miejscu nie usiedze,taki mam charakter i wymyslam sobie prace domowe:).Jak za duzo mam wolnego to tak wlasnie ze mna jest.Sama sie wystraszyłam,ale dobrze,ze nic groznego sie nie wydarzyło. Mam stosowac masc Scar Repair i nakladac plasterki .Ja od poczatku mialam nakladane plasterki silikonowe przez lekarza na blizny. Dzieki kochana za wsparcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mika dobrze, że wszystko jest ok. W takich sytuacjach nie ma co się zastanawiać tylko jechać do lekarza bo nigdy nic nie wiadomo. I dobrze, że tak zrobiłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Cześć dziewczynki, jestem tu nowa. Taj jak Wy zamierzam poddać sie operacji. Prosze, powiedzcie mi czy jakieś zagrożenie utraty zycia istnieje podczas takiego zabiegu. Mam rodzine i gdyby cos mi sie stało to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Dopiero zaczełam czytać to forum a jest tego ogromnie duzo i jesli któras jest na biezaco to prosze niech napisze czy jakieś poważne komplikacje pojawiły sie w przeciagu tych kilku lat u jakies z dziewczyn. pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubię_powietrze_po_burzy.
plaska Każda operacja niesie za sobą jakieś ryzyko nie ma co sie oszukiwać. Ale przeważnie jest to bezpieczna operacja. Pytanie też o co Ci chodzi. Czy chodzi Ci o samą operację czy komplikacje po zabiegu ? Jeśli chodzi o operacje musisz sie przed zabiegiem stosować do zalecen lekarza (tzn przyjść na czczo w dniu zabiegu itp) następnie przeprowadzić szczerą rozmowę z anestezjologiem na temat schorzeń , na które chorujesz aktualnie. To jest bardzo ważne. Po samym zabiegu ,żeby efekt byl zadowalajacy znowu musisz sie stosować do zalecen juz po , przede wszytskim nie dzwigac, nie chodzic na silownie przez jakis czas. Pamietaj ze efekt koncowy zalezy w duzej mierze od Twojego podejscia do zalecen lekarze po zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak przy każdej operacji istnieje ryzyko nawet śmierci. Ja też mam małe dzieci i teraz bardzo żałuję tego co zrobiłam, mam wyrzuty sumienia, bo nie dość, że jest źle to jeszcze kasy brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
płaska trudno odpowiedzieć na Twoje pytanie, gdyż musisz się liczyć z tym, że jest to bądź co bądź operacja. Jest to ingerencja w Twoje ciało więc mogą się zdarzyć komplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×