Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Lubię_powietrze_po_burzy.
Karolciamała a co Ci sie dokladnie wydarzyło ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was miała kiedyś ciągły problem z pęcherzem? Bo od jakiegoś czasu bardzo często mam zapalenie i nie wiem co z tym zrobić. Sory, że tak tutaj pytam ale będę wdzięczna za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Tippy Ja Mialam czesty problem z pecherzem.masakra!mi pomogl Palin,antybiotyk przepisany przez lekarza lug Cipronex,tez dobry,tylko to mi pomaga.zadne Urosepty i inne dziadostwa,nic!proponuje udac sie do lekarza.jeszcze nasiadowki robilam sobie,pomagalo.powodzenia Ps.wspolczuje Mika Co u ciebie,jak cycuchy,goja sie;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
Mam wyznaczony zabieg na sobotę, ale jestem przerażona. Boję się bólu i jeszcze lekarz powiedział mi,że mam duży rozstaw piersi, co może spowodować, że będą się rozlewać na boki. Powiedźcie mi jak wyglądają pierwsze dni po zabiegu, czy faktycznie odczuwa się straszny ból?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLCIAMAŁA Napisz co się stało i jaką miałaś operację plastyczną.Z tego co zauważyłam to pisałaś o nosach teraz jesteś na forum o piersiach.Miałaś dwie nieudane operacje ?Trudno jest nam się domyślać o co chodzi.Może trafiłaś na nieodpowiedniego lekarza?Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Dziekuje dziewczyny. Tak myslałam, że jest ryzyko nawet smierci. Ja ogólnie mam pecha w zyciu dlatego sie obawiam. Najgorsze jest to, że mój mąz jest bardzo przeciwny takiej operacji, nie chce nawet o niej słyszec. Boje sie, że jak to zrobie i coś pójdzie nie tak to bedzie cierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
KAROLCIUMAŁA powiedz prosze, co Ci sie przytrafiło i dlaczego żałujesz? Źle sie teraz czujesz w swoim ciele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska77
Karolcimala nie ma to jak sie odezwac , nastraszyc i OLAC !!!! Jak zaczełas to dokoncz !11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Dziewczyny,ta laska jest niepowazna. Karolcumala,moze bys laskawie opowiedziala co sie stalo,bo to jest forum dla ludzi,ktorzy dziela sie swoimi doswiadczeniami,tymi zlymi tez,a jak nie chcesz to nie zawracaj glowy! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska77
Toni76 dobrze powiedziane ! a raczej napisane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaska Jeżeli pójdziesz do lekarza który ma renomę ,to on nie będzie ryzykował jeśli masz np złe wyniki badań.Po zabiegu należy zastosować się do zaleceń lekarza.Zawsze może się coś stać nawet u dentysty więc bez przesady. Karolciumała Widocznie lubisz straszyć ludzi na forach.Mogłabyś opisać swoją historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
no i jestem po!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Dagi 2, ja jestem okropnym tchurzem. Nie boje sie tak bardzo bólu tylko tego, ze potem bede sie czuła jakbym miała w sobie bombe zegarową, tzn ze bede myślec ze coś tam w środku sie dzieje niedobrego albo, że wcześniej czy później coś sie bedzie działo. Dziewczyny po, napiszcie czy tak macie i czy miałyście również wcześniej takie obawy jak ja. Ja jestem prawie zdecydowana na tą operacje ale obawy niestety mam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płaska
Dasiek 5 napisz jak sie czujesz? Mam nadzieje, ze bardzo Cie nie boli i wszystko jes ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki Ja jestem już 3 miesiące po i niczego nie zaluje - odcierpualam swoje tzn bol po operacji a teraz jest ok. Warto było dla takiego rezultatu!!! Najgorsze wiadomo są początku zanim się zagoi ciecie bo uczucie szarpania było w moim przypadku i ręką mi cierpiała tak do miesiąca po. Ważne, że teraz jest ok. Także dla niezdecydowanych jeszcze - ja też się bałam ale do odważnych świat należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Do wszystkich dziewczyn zachodzacych w glowe co sie stalo Karolciamala Poswiecilam troche czasu I przejzalam tematy na cafeteria-forum.otoz ta laska to jakis swir!jest niezrownowazona psychicznie,kloci sie z ludzmi,wyzywa,uzala sie ,ze jest poszkodowana przez jakiegos chirurga(robila nos,u kogo nie wiadomo)zasiewa niepokoj a Potem milczy a ty sie martw co jej sie stalo I czy przypadkiem nie zrobil jej tego twoj chirurg.Masakra! Rada dla wszystkich,Ignorowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Dziewczyny po A ból po opeacji mozna jakos uspokoic np. nie ruszajac sie i lerzec czy to jest taki ból jak przy porodzie albo bólu zęba gdzie boli jak ...i trzeba przeczekać płacząc albo wyjac? A ta narkoza jes rzeczywiście taka okropna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku porównam bol do siedzącego słonia na klatce piersiowej tzn rozrywanie od środka i ciężko mi się oddychalo (piersi się zadamawiały :D ) spalam przez 2 tygodnie bodajże na plecach co było męczące dla mnie A narkoza nie jest straszna - zasypiasz nagle i nic nie owmuryaez po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie, ból był taki jakby słoń siedział na klacie..... a narkoza nie jest okropna. ewentualnie po narkozie może być Ci niedobrze. Ale nawet nie wiesz kiedy zaśniesz..... :) bez strachu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia330
Czesc dziewczyny :-) Jestem po zabiegu prawie dwa tygodnie.Za dwa dni sciaganie szwow.Z wygladu piersi jestem bardzo zadowolona ale nurtuje mnie jedna sprawa.Sutki mam tak strasznie wrazliwe ze jak sie dotkne albo z wiadomych przyczyn zrobia sie twardsze to szlag mnie trafia.Potworne uczucie.Czy tez tak mialyscie?Przejdzie to z czasem?Z gory dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
A wielkość implantów ma znaczenie jezeli chodzi o ból? Ja bym chciała nie duze. Jestem niska i drobna i w duzym biuście chyba bym sie źle czuła. Chciałabym mieć taki jak w staniku posh-up zeby nikt nie zauważył. Mam nadzieje,ze jak sa mniejsze implany to mniej boli i mniejsze ryzyko komplikacji. Dziewczynki wiecie cos na ten temat? I jeszcze jedno od niedawna mam problemy z naczynkami na buzi i stres jest mi nie wskazany. Myslicie, ze mozna przejsc taką operacje bez wiekszego stresu i nerwów? Ps - dzieki, ze jestescie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicia2
Aaaa, planuje operacje u dr Kasprzyka ponieważ to podobno dobry lekarz a na dodatek jestem z Krakowa. Jesli jest jakas dziewczyna z Krakowa i również rozwaza mozliwość zabiegu to może sie spotkamy. Razem będzie raźniej. A Wy dziewczyny po, macie jakieś doświadczenia odnośnie tego doktorka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia330
Madziara Karolka3 dziekuje za polepszenie humorku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia330
Do Kicia2 Nie wydaje mi sie zeby bol zalezal od wielkosci implantow.Ja mam wlozone 330 ,przed operacja nie mialam praktycznie wcale biustu i z moich doswiadczen mige Ci powiedziec ze najgorszy bol ti dwa dni po,z reszta dobre srodki przeciwbolowe zrobia swoje.W sumie ja wcale o bolu przed zabiegiem nie myslalam,nawet kladac sie na stol pysk mi sie cieszyl i nie balam sue w ogole....chec poprawy wlasnego samopoczucia jest w takich wypadkach silniejsza...:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ziewczyny czy któraś robiła piersiątka u dr Jarlińskiego z Wrocławia?? forum jest tak duże, że nie mamszans na przeczytanie całego a neta mam tylko w pracy więc wiadomo mało czasu na czytanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×