Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Toni76
Malware,nic sie nie marts,16 din po operacji to jeszcze nic,one zawsze maleja,a rozmiar naprawde zalezy od firmy,profile itd.nie sadze,zeby lekarz polecil ci roomier,ktory bylby za Suzy do Taoism budowy ciala,bedzie dobrze,powiedziec mi lepeij jak goja sie twoje bliznyczy wciaz mass strupki I jakie mialas szwy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Mika,ciesze sie,ze juz nested po,powiem ci ze czujesz sie rewelacyjnie,brawo!pisz na biezaco co I jak,jestem bardzo ciekawa,.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni po jakim okresie wrocilas do pracy? Po MCU,czy wcześniej?nie biorę juz dzisiaj leków przeciwbólowych tylko antybiotyk.czuje,ze jestem osłabiona,ale to dopiero 2 dzien po operacji,i tak dziwią mi sie moje koleżanki,ze tak dobrze znoszę wszystko.nie taki diabeł straszny:-).Toni to mamy ten sam implant włożony.od kiedy zaczelas masować piersi i kiedy zaczelas używać preparatów na blizny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Zaczelam masowac jakies 3 dni temu,preparatow nie uzywam gdyz moje blizny nie do konca sie zaleczyly I z lewej byc moze dlatego ze moje szwy sa rozpuszczalne( tak to wytlumaczyl mi moj lekarz dzis rano po rozmowie telefonicznej)cos mi tam polecialo(niby krew,niby ropka),masci mam dwie :contractubexni veraderm.zamowilam jeszcze jedna ktora mozna stosowac na swieze rany popoeracyjne,(niestety nazwy nie pamietam,znajde zamowienie to Ci podam).nie mozna kupic jej na terenie pl ale na ebay bez problem,ja mieszkam obecnie w UK i ubolewam nad tym strasznie gdyz operowalam sie w polanicy a to jednak teraz to kawal drogi;),mam szczescie I jeszcze nie pracuje,ale to wszystko zalezy jaki character pracy wykonujesz,jesli jest to praca biurow ato 2 tyg max I mozesz wracac,z fizyczna jest problem bo wiesz,ze z dzwiganiem to lepiej sie pozegnac na dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
A co mowil ci Twoj lekarz,jakie zalecenia,kiedy masz wizyte,czy masz dreny(ja nie miala)pisz wszystko!powiem ci ze tylko pozazdroscic Ci samopoczucia;).ja w pierwszy dzien to z pokoju nie wychodzilam taka bylam zeshizowana.a Ty,zuch dziewczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
malwa 38 kochana to zalezy jak masz wkladki ja nie mam pod gruczolem moje nadal sa lekko odretwiale ale juz nie ma opuchlizny wiec mysle ze okolo 4 tygodnie sie trzyma :) ale to napewno sprawa indywidualna ja na przykla nie mialam zednych zasiniaczen wiec moze byc inaczej zycze ci jak najszybszej rekowalescencji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Shira30 ja też mam pod mięsień,zasinień nie miałam również. Jednak za 3 dni będzie 3 tygodnie a piersi są jak skała i odrętwienie mam duże. Może to kwestia twardości implantów. Dotąd nie odezwała się żadna posiadaczka Allerganów a bardzo bym chciała dowiedzieć się jak je oceniają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
Shira30, nie doczytałam jaką miałaś miseczkę przed i ile masz wzrostu. Domyślam się że jesteś wysoka. Implaty masz okrągłe ale profil jest niski ,średni czy wysoki. Ja mam średni i szerokość 12,25 i wciąż mam obawy czy aby lekarz nie przesadził z tą wielkością. chciałam c a mam wrażenie jakby to było d. Cały czas mam nadzieję że się zmniejszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
u mnie to troszke inaczej jest ja jestem sredniego wzrostu ale zawsze mialam bardzo duzy biust a po porodzie bardzo mi zmalal z czym czulam sie fatalnie i wrucilam do swojego dd wkladka 450 ml mentor ale tym odretwieniem sie bym nie martwila bo mi moj lekaz mowil ze do 3 miesiecy moze bc takie uczucie jest to sprawa bardzo indywidualna u mnie zaczelo puszczac juz wiec nie jest zle :) a zmalec to ci zmaleja jeszce na pewno :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Hej Toni, dzisija bylam na zmiane opatrunku,sciagniecie szwow mam we wtorek.Wszystko jest ok,choc jeszcze ich nie dotykam.Przywzyczaiłam sie do tego rozmiaru , ktory mam,a po zabiegu pisalam,ze sa olbrzymie te moje piersi,wiec mam nadzieje,ze jak zejdzie opuchlizna,nie bedzie drastycznej roznicy.Teraz w obwodzie mam 93-94.Jestem mega szczesliwa,ze poddalam sie operacji,a jak u Ciebie?zeszla Ci juz opuchlizna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Hej Toni, dzisija bylam na zmiane opatrunku,sciagniecie szwow mam we wtorek.Wszystko jest ok,choc jeszcze ich nie dotykam.Przywzyczaiłam sie do tego rozmiaru , ktory mam,a po zabiegu pisalam,ze sa olbrzymie te moje piersi,wiec mam nadzieje,ze jak zejdzie opuchlizna,nie bedzie drastycznej roznicy.Teraz w obwodzie mam 93-94.Jestem mega szczesliwa,ze poddalam sie operacji,a jak u Ciebie?zeszla Ci juz opuchlizna? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shira30
dziewczyny mam pytanie po jakim czasie moge wrocic na silownie ( jakies delikatne nie wysilkowe cwiczenia na tylek i nogi ) i po jakim czasie od zabiegu moge isc na solarium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cate__90__
na siłke to tak dopiero po 3 miesiącach...solarium po miesiącu pod warunkiem zakrycia ran. Jeśli chodzi o wysiłek na nogi to zapytaj lekarza, sama w sumie jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
Dziewczyny, poradżcie mi czy 325 ml profil wysoki eurosilicon okrągłe będzie dla mnie odpowiedni? Mam 168cm ważę 57 kg, teraz mam malutkie b. operację planuje na początek grudnia. Proszę o info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Hej Mika,ciesze sie ,ze wszystko u ciebie ok,u mie tez jest nie najgorzej,Zaraz wlasnie bede dzwonic do doktorka,bo martwie sie moja asymetria I Mialam lekie plamienie z lewej blizny.przeslalm mu zdjecia piersi I blizn,uspokajal mnie ze tak jest kiedy szwy sie rozpuszczaja(bo moje sa rozpuszczalne)I czasem cos tam moze poleciec.moj maz oczywiscie gada,ze ja panikuje itd.ale wole trzymac palec na pulsie tym bardziej,ze nie ma mnie w polsce a do doktorka mam jakies 1500km.pisz na biezaco jak sie czujesz I czy wszystko ok.sciskamy cie mocno I oczywiscie wszystkie cycolinki.trzymajcie sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRG 27-10-2012
dasiek5 Masz prawie identycznie jak ja. Mam 165 wzrostu i 53 kg. pod biustem 72cm. Mam implant okrągły 325 ml pod mięsień wysoki profil. Stanik jeszcze noszę sportowy bo to dopiero 3 tyg. od operacji ale w rozmiarze 75 D. W ubraniu nie widać, że powiększyłam biust, bo push-up robił swoje. Ale w samej bieliźnie lub bez to jest się czym pochwalić. Są duuuuże. Więc generalizując w tym rozmiarze jedynie jeżeli tego chcesz, piersi będą widoczne, jeżeli nie chcesz ich eksponować, to nikt się nie domyśli, że miałaś operację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwa38
dasiek5 z tego co mówił lekarz wynikało że również szerokość ma znaczenie. Ja mam okrągłe szer 12,5, poj 365 profil średni, wyszła miseczka c. Przed było a- małe b, przy wzroście 160, waga 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Dasiek5to wszystko zalezy od tego jaki rozmiar planujesz,jakie masz oczekiwania I co mowi twoj lekarz,ja mam Mentory 300 okragle profil wysoki pod miesien.mam 164 cm waze chyba cos ok 55kg.tak mysle,nie mam wagi nie chce sie dolowac;) jestem 5tyg I 1dzien po operacji.aktualnie rozmiar stanika 70dd,75d na moje oko duze C.ciezko tak naprawde powiedziec bo normalnych stanikow jeszcze niestey nie nosze.Musisz omowic kwesie rozmiaru z twoim lekarzem.niech ci znajdzie podobne piersi do twoich I pokaze przed I po operacji(tak zrobil moj lekarz),bo jakie my mamy tak naprawde pojecie?zadne:)Pytanko do TRG,czy uzywasz juz cos do smarowania blizn a raczej ran biorac pod uwage twoj okres po operacji.mi dzis przyszedl (wczesniej wspomonalam)moj ponoc cudo krem Madecassol.poszperalam troche w necie I ponoc to bardzo dobry specific,ktory mozna stosowc Zaraz po operacji,niestety nigdzie nie natknelem sie na tlumaczenie ulotki(moja jest w jezyku tureckim)wiec pytam wszystkie blogowiczki moze ktoras z was kochane miala z tym do czynienia,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nilaaaa
Ja jestem 24 h po operacji , wybrałam 325g okrągłe mam 168 i 50 kg , bałam się że będą zbyt duże , a teraz myślę że mogłam wziąć więcej , wydaje mi się , że to będzie średnie C , na początku bólu nie czułam , ale teraz czuję coraz większy ucisk i ciągnięcie , co mogę brać ketonal częściej niż co 8 h ? lekarz tak zlecił ,ale ból się coraz bardziej nasila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TRG 27-10-2012
Toni76 Blizn jeszcze nie smaruję. Używam jedynie plastrów steril strip. Co tydzień wymieniam na nowe i przy wymianie gdyby nie szwy nie wiedziałabym gdzie je przykleić. Nie wiem jak to możliwe, ale tak jest. Nawet wołałam córkę żeby mi poświeciła pod piersią jakąś lampką, bo miałam problem. Tylko na mnie się zawsze wszystko bardzo szybko goi (np. blizna po cc). Postępuję zgodnie z zaleceniami lekarza-nie mocze blizn wodą. Na wszelki wypadek kupiłam maść biznasilk, ale jeszcze nie próbowałam. Radzę robić tak, jak zalecił lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
TRG Dzieki sliczne,tak wlasnie bede robic szczesciara z ciebie , moje blizny lecza sie chyba dlugo.wciaz mam siniaka przy lewej Piersi a blizna jest cala w nieregularnych strupach,rozmawialam z lekarzem I niestety czasem blizny gdzie byly zakladane szwy rozpuszczalne tak sie goja.Narazie zaczelam delikatne masaze zgodnie z zaleceniami ale na konkretny efekt niestety musze jeszcze poczekac,a pomyslalby kyo ze zrobic Sobie cycki to takiee hop siup;) Nilaaa Co do tabletek mi podawaly jakie przeciwbolowy midzy ketanolem ,ktory ponoc dobrze wspolgra ale zanim,nie Wiem:(jezeli nestes wciaz w clinic to sie zapytaj,powinni wiedziec,po co cierpiec;)3majsie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Mika,a ty co tak cicho siedzisz,wszystko u ciebie ok?daj znac jak sie czujesz I ogolnie jak tam twoje cycuchy,buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska77
hej Mika jak tam po zdjęciu szwow wszystko ok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni dzisiaj byłam na sciagnieciu szwów.nic nie bolało,ogólnie wszystko jest ok,tylko mam siniaka na prawej piersi,ale myślę,E szybko zejdzie.Z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytać lekarza,czy mam robić sama opatrunkow.Dziewczyny,a Wy po sciagnieciu szwów zmienialyscie opatrunkow?kiedy zaczelyscie używać plasterkow na blizny,bo lekarz pow mi,ze jeszcze za wcześnie.i oczywiście powiedział,ze długo nie bede mogła nic dźwigać,wiec w grudniu bede jeszcze w domku. Pozdrawiam:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Toni dzisiaj byłam na sciagnieciu szwów.nic nie bolało,ogólnie wszystko jest ok,tylko mam siniaka na prawej piersi,ale myślę,E szybko zejdzie.Z tego wszystkiego zapomnialam sie zapytać lekarza,czy mam robić sama opatrunkow.Dziewczyny,a Wy po sciagnieciu szwów zmienialyscie opatrunkow?kiedy zaczelyscie używać plasterkow na blizny,bo lekarz pow mi,ze jeszcze za wcześnie.i oczywiście powiedział,ze długo nie bede mogła nic dźwigać,wiec w grudniu bede jeszcze w domku. Pozdrawiam:-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Nie dotykam jeszcze moich piersi,są troszkę obolale.Zapytałam sie lekarza dzisiaj,czy duzo mi zmaleją,pow,ze nie mam bardzo opuchnietych,i Ponoc minimalnie,wiec fajnie byłoby,gdyby juz takie zostały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toni76
Mika Moje piersi tez nie zmalaly mi duzo,moze jeszcze zmaleja,choc watpie,jesli juz to troszeczke I uloza sie inaczej bo zapewne jeszcze nie sa na tym wlasciwym miejscu,wide to po asymetri,ktora jeszcze 2 tyg temu byla straszna a teraz z dnia na dzien cycuchy wygladaja lepiej;)no I te nieszczesnie czerwone niby pryszcze niby uczulenie znikly(mowie ci,zatruwaly mi zycie I spedzaly sen z powiek).wygladalam fatalnie!:(teraz powoli zaczynam rozkwitac,w koncu ,smilam sie do meza,ze pojechalam taka ladna(co prawda plaska)a wrocilo nakrapiane jajo;)ciesze sie ,ze Ty czujesz sie dobrze I pamietam,nie swiruj za duzo:)trzymajcie sie cieplo,sciskam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasiek5
Bardzo dziękuję za odpowiedzi. Czy mogłabym prosić o fotki wraz z opisem rodzaju protez jakie macie. Chodzi mi o ich wielkość. Bardzo mi zależy. dasiek@spoko.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
TONI:) dzwoniłam do lekarza i mam nie robic zadnych opatrunkow juz,po tyg moge juz przyklejac plasterki na blizny i tu pytanie do wszystkich dziewczyn prosze podajcie mi nazwy preparatow na blizny,ktorych uzywacie. Toni Twoj krem zamawialas na e bay?a czym on sie rozni od innych,czym sie wyroznia? Dobrze,ze zniknelo Ci juz uczulenie,ja na szczescie nie mam takich dolegliwosci.Trzymaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Magda wszystko ok,po zdjęcieu szwow.Czytaj wyzej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×