Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gab_123
Laili myślałam że najważniejsze są pomiary wyjściówki czyli nie mozna szerszych w podstawie niż wychodzi to z pomiarów a jedynie projekcją można zwiekszać pojemność implantów. Mówisz że masz do wyboru 10,4 lub 11,7 średnicy to ja już całkiem zgłupiałam jak to w ogóle jest, czy to tylko od lekarza zależy? Dla mojego pomiar to była świętość i nic ponad to miało nie wejść, tylko projekcję miałam wybraną najwiekszą. Jak to jest dziewczyny, tak z ciekawości pytam, już jestem po operacji ale ciągle śledze forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gab_123 mój lekarz (dr Łątkowski) namawiał mnie na konsultacjach na wkładki UHP, czyli b. wąskie ale wysokie (bo mam waska kl. pier.) -sugerował 320 UHP, jednak 320 UHP ma 9 coś średnicy, to b.mało. zastanawiam się czy nie beda brzydko wygladac - takie ala szpilki przyklejone. 350 uhp jezeli chodzi o srednice to tez sie zmieszcza spokojnie, ale dr juz marudzil na wielkosc ogolna - jednak jestem pewna ze go przekonam ;) a zaczelam myslec nad 350 hp dlatego ze naczytalam sie tego forum, ze ladnie wygladaja takie pelne wkladki, szersze w srednicy niz wezsze.Pomierzylam sie dokladnie w domu i stwierdzilam ze te hp tez mi wejda. Z drugiej strony dr mnie ostrzegal, ze lepiej wziac wezsze bo jak wkladka bedzie zbyt szeroka, to moze byc widoczna i wyczuwalna z zewnetrznych bokow klatki piersiowej. Wiem, ze troche kombinuje...ale przeciez lepiej teraz dobrze sie namyslic i przeanalizowac wszytskie opcje, zeby potem nie zalowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kitka! Dziękuję za zdjecia, masz piękne cycuszki! :) I dzieki za rade - chyba rzeczywiscie zrobie jak pisalas, czyli odwaze sie na 350. Pozostaje teraz tylko kwestia czy uhp czy hp, ale to pewnie jeszcze z lekarzem uzgodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbahan
Laili: jestes ode mnie kilka kilo lzejsza. Z tego co piszesz, to wybierasz wkladki okragle. Uwierz mi 350 hp czy uhp to jest porzadny cyc. Mierzylam takie i lekko sie przerazilam. Dzis w nocy zaczely bolec mnie miesnie, musialam wziac ketonal. Wczoraj bylam na konsultacji po tygodniu od operacji, wszystko ladnie sie goi, piersi ladnie wygladaja. Opuchlizna zaczela schodzic wiec troche zmalaly ale chyba jest moje "wysnione C", no i super wygladaja w stroju kapielowym, w koncu cos mam i cos tam widac. No i mam ekstra krwiaka na mostku... Ah, zapomnialam sie pochwalic, jedna z forumowiczek odwiedzila mnie w szpitalu po operacji-dziekuje Krysiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carbahn - fajnie, że Twój biust zaczyna być taki jak chciałaś! no a jak zejdzie opuchlizna to będzie dopiero szał! jeszcze na wakacje się załapiesz....a krwiakiem się nie przejmuj - zejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Carbahan! Muszę potwierdzić koleżanka ma bardzo ładnie zrobione piersi. Byłam i widziałam! Ja odliczam do poniedziałku. Już się doczekać nie mogę. Pozdrawiam wszystkie "Po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Carbahan! Muszę potwierdzić koleżanka ma bardzo ładnie zrobione piersi. Byłam i widziałam! Ja odliczam do poniedziałku. Już się doczekać nie mogę. Pozdrawiam wszystkie "Po".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbahan
Hej dziewczyny. Mam okolo 78-79cm pod , i ok 84-85 w obwodzie,wiec nie wiele, male A. Opuchlizna schodzi, smieszne, bo lewy cyc mam pod piersia, mam asymetrie, prawy o wiele mniejszy :). W bluzce raczej malo widac, natomiast mam ladny biust jak zdejme bluzke lub w stroju kapielowym, nie sa duze ale w koncu widac ze cos mam. Bol prawie zniknal, choc czasami cos poczuje lub wykonuje czynnosci domowe cos mnie tam szarpnie i czuje miesnie. Mam pytanie. Piersi mam twarde, sutki wrazliwe, sa sztywne, wogole ich nie dotykam i nie sprawdzam czy da sie je zblizyc bo to raczej nie mozliwe. Czy KITKA tez takie mialas i czy to sie zmienilo? Mam szwy rozpuszczalne, za kilka dni mam zdjac plasterek i doktor powiedzial ze mam zaczac smarowac Veradermem. Czytalam ulotke i pisze,ze Veraderm mozna smarowac dopiero po zdjeciu szwow 3 tyg. A co mam zrobic jesli moje sa samo rozpuszcalne i wciaz je widze? Doktor powiedzial ze mam zaczac smarowac Veradermem po zdjeciu plastrow. Nie wiem co teraz zrobic... Krysiu-mysle o Tobie i wspieram Cie duchowo.Jeszcze pare dni i poniedzialek nastanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carbahan na wszystko potrzeba czasu. Z czasem piersi będą bardziej ruchome i zmiękną. Ja na początku też nie mogłam ich do siebie zbliżyć, a teraz już nie mam tego problemu. Co do nadwrażliwości - skąd ja to znam... ja miałam bardzo dużą nadrważliwość, która też z czasem minęła. Najbardziej cierpiał na tym mój mąż bo nie mógł ich nawet pocałować. Na szczęście teraz (25 będą dwa miesiące) jest już normalnie i z cycuchami mogę robić prawie wszystko :) Co do tego smarowania Veradermem, to myślę, że powinnaś zaufać lekarzowi. Skoro powiedział, że można smarować blizny po zdjęciu plasterków, to tak zapewne jest. Myślę, że wie, że szwy się jeszcze do końca nie rozpuściły. Ale zawsze możesz do niego zadzwonić, zapytać i rozwiać wszystkie swoje wątpliwości ;) Krysiu szybko zleci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbahan
Dziekuje Kitka. Jednak lewa piers jest wieksza, prawa-mala :). Wiem, ze to dopiero 8 dni,9 dni od operacji-czyli nic. Musze dac im czas. Zaraz ide do Triumpha po stanik, moze sobie kupie ten zachwalany Tri Action, zreszta przyda sie bo caly czas chodze w tym zwyklym bialym szmacianym po operacji. Milej srody, dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello dziewczyny, ja juz po dzisiaj mija druga doba. Czuje sie ok, ból do zniesienia. Tylko plecy mega bolą. Czy mogę spać na boku? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mara1983 nie możesz spać na boku, dziwne, że Ci tego lekarz nie powiedział. ja do tej pory śpię na plecach, dzisiaj będę rozmawiała ze swoim chirurgiem i mam nadzieję, że w końcu powie mi, że będę mogła spać w innej pozycji niż na wznak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ana3 rozm dzisiaj że swoim lekarzem i mogę leżeć od czasu do czasu na boku.. mam 395 okrągłe nagor. Pozdrawiam serdecznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki napiszcie u kogo sie operowałyscie, chodzi mi o powiększenie piersi? znacie moze wojciecha wacławowicza z wroclawia? jestem umwiona na konsultacje jeszcze z wiatroszakiem, jarlinskim, kratochwilem i niemkiewiczem uf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dostałam uczulenia na słońce a nigdy dotąd nie miałam. Aż się boję zadzwonić do kliniki czy w tym przypadku będę mogła mieć w poniedziałek operację. Czy wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia lepiej zadzwoń! nigdy nic nie wiadomo a nie można tego tak zostawić!! i napij się wapna!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też dostalam uczulenia na słońce a nigdy nie miałam tylko ja jestem już po operacji,nie jestem w stanie uniknąć słońca przy 2 rozbieganych dzieciakow na placu zabaw :-/ dzisiaj zaczęły mnie szczypie blizny i okazało się ze pod cyckami mam odparzone :-S te sportowe topy mnie odbijają :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej współczuję Ci tych odparzeń, na pewno przeszkadzają i bolą. możesz stosować jakich maści na oparzenia? a zrobiły Ci się one od stanika sportowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załapałam się dzisiaj na dermatologa. Przepiał mi tabletki Lirra i skoro w poniedziałek mam mieć narkozę to ostatnią tabletkę mam zażyć w sobotę. Do kliniki zadzwoniłam i skoro dermatolog zalecił takie dawkowanie to u nich nie ma przeciwwskazań. Ufff!!!! No ja też mam czterolatkę i ciężko przy niej nie przebywać na słońcu:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki orientujecie sie moze czy mozna wykonywac przed zabiegiem powiekszenia piersi liposukcje ultradzwiekowa ( czy ma ona jakis wplyw na wyniki badan przedoperacyjnych)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD06
Dziewczyny szukam w internecie informacji ile po operacji można zajść w ciąże, ale nigdzie nie mogę znaleźć. Może któraś z Was wie ?? Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
moja operacja 04.07....mialam miec u dr. Sankowskiego, wybral mi 275 cc hp, myslalam myslalam i wymysliöam ze nie chce takich....kolejna konsultacja i 375 cc uhp okragle mentor pod gruczol i wiecie co? rezygnuje z tego dr. jakos po 2 konsultacjach czulam sie nie przekonana i nawet nie mial mi pokazac jak wyglada implant uhp. kolezanka robila u dr. Lonia i mnie namowila i zapisalam sie na konsultacje na 03.07 a na 4.7 mam miec zabieg czyli bez zmian. problem jest taki ze nie mam pojecia co on mi zaproponuje , boje sie ze male....i nie bedzie chcial wiekszych a musze 4.07 miec operacje bo mieszkam za granica o 13.07 wracam do domu . czytam i mysle, mysle i czytam i juz nic nie wiem....nie chce balonow ale pryszczy tez nie. aaaaa pomocy :-) jestem juz glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwiasteczkowska ja ma tak samo! Tak naprawde ciagle nie jestem zdecydowana co do rozmiaru. Nie chce miec wilelkich balonow, ktore beda wyglac mega sztucznie, ale tez nie chce malych piersi - bede potem zalowac ze tyle sie meczylam, a moglam zrobic wieksze. Najbardziej boje sie o srednice implantu. chce miec jak najszersza sie da...jezeli wybralabym profil HP to mogloby to byc najw. 325, ale jezeli UHP to nawet 400, ale bralam pod uwage najw. 375. To duza roznica w objetosci no i projekcji... 325 wydaja mi sie zbyt plaskie w stosunku do uhp, za to uhp zbyt waskie (brzydko wygladaja takie wystajace male "szpilki"). Natomiast 375...to juz b. duza projekcja - 5,5 cm, a srednice maja wziaz mniejsza od 325 hp - mianowicie - 10,5 cm; srednica 325 hp - 11,5 srednica, a projekcja - 4,8.... Mam taki zamet w glowie...a operacja za dwa tygodnie (8.07). Zapewne wyjdzie tak, ze bede meczyc doktora na kilka godzin pred operacja i dopiero wtedy podejme decyzje - jaki implant. Sylwiasteczkowska - a ile masz pod biustem i jaka masz wyjsciowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
laili ja ma ok 80 cm a miseczke A z tym ze po 2 dzieci i troche wiszace......wsumie powinnam isc do pierwszwego lekarza i wziasc 375 cc uhp abo ten drugi nie stosuje implantow uhp....i jak mi sankowski wyliczyl ze wejdzie hp 275cc to tamten tez pewnie wiecej nie bedzie chcial wlozyc....i co robic??? wsumie do dzis mam czas podjac decyzje u ktorego robic. co radzisz? isc do pierwszego nie bedac przekonana chociarz ma doswiadczenie i lata praktyki czy isc do drugiego i liczyc na cud ze dobierze wieksze hp. a czy te uhp az tak szpiczasto wygladaja???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
laili a jaki ci moze hp najwiekszy wejsc? mi wylicz sankowski wlasnie ze 275 cc z srednica 10,9 bo mam 11 , a 375 vv hp jakka ma srednice?? i czemu niektore szczuple dziewczyny maja duze implanty i nic im tam nie odstaje, mam kolezanke co miala 325 a wymienila na 500 i ma super cycki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krysia cieszę się, że wszystko jest w porządku i że tak niewiele godzin Ci zostało!! syliwa, jeżeli nie jesteś przekonana do lekarza to może masz czas żeby pójść do innego, albo pogadać jeszcze z tym Sankowskim żeby dał Ci jednak większy rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 375 uhp mają średnicę 10,5 cm/ 275 hp - 10,9 cm. To nieduża różnica i na Twoim miejscu, jezeli rzeczywiscie mas tylko tyle miejsca na imlant to ja bralabym 375 uhp. Nie sa szpiczaste, sa prostu bardziej wystajace, dobrze to wyglada, jesli srednica jest ok. Ja po prostu zapomnialam ile dr wymierzyl mi miejsca i w z moich domowych pomiarek wynika ze mam 11,5 miejsca...ale moze ja to zle robie... W obwodzie pod - 68 cm. Jak boisz sie duzych to przed 375 jest jeszczem 340 (srednica 10,3), 320 (srednica 10). Ale 275 hp to raczej za malo. Moja siostra tyle ma i to nie wyglada na "porzadny" cyc...Chociaz teraz po ciazy i tak sa juz wieksze, gorzej przed. Ja dzisiaj bylam na pobieraniu krwi, usg piersi, ekg serca - mam, takze wszytskie badania juz za mna. Tylko mam nadzieje ze z krwi bede dobre :) Pozdrowienia dla Was dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×