Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Dziewczyny ja mam jutro tydzień ale dzisiaj jakis najgorszy bol masakryznie piersi bola z bokow rak nie dam rady uniesc czy twz tak mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki, Jestem po - mam wsadzone 350 UHP okrągłe pod mięsień i jest tragedia. Nie sądziłam, że będzie aż tak bolało. Ale piersi wydaja się duże i pełne takie jak chciałam. Wszystko mnie boli więc spróbuje napisać coś więcej jutro. Pozdrawiam PS: Nie próbujcie klikać myszką po operacji bo pojawi się niesamowity ból mięśni klatki piersiowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, trzymam za Was kciuki, żebyście szybko doszły do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty jak dlugo dochodzilas do formy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laili no niestety, każda przechodzi to inaczej. Mnie też bardzo bolało...Także musisz przetrwać te pierwsze dni...a z każdym będzie lepiej!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
u mnie 5 dzien i bez zmian czyli nie jest zle ale poprawy nie widze a jeszcze mam zatrucie pokarmowe i umieram.....ogolnie koszmar ze spaniem na placach , a teraz jeszcze bol brzucha i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD06
Witam cały czas czytam Wasze forum. Zdecydowałam się na powiększenie piersi mieszkam za granica więc na konsultacje jestem umówiona dopiero na początek września do Dr. Łonia. Ciągle zbieram informacje na temat powiększenia piersi pisze do rożnych klinik z zapytaniami.Ale też mam pytanie do Was które implanty są lepsze allergan czy mentor?? Czy ból kręgosłupa jest wielki?? Z jednej strony się boje z drugiej nie mogę się doczekać i mam trochę mętlik w głowie... tzn nie mogę się doczekać kiedy konsultacji i samego zabiegu a z drugiej strony myślę o powikłaniach itp:( W ogóle jak Wasze otoczenie zareagowało na operacje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laili początki bywają ciężkie... wiem, że słyszysz to ciągle, ale naprawdę z każdym dniem będzie coraz lepiej. Sylwiasteczkowska - bidulko... :( życzę szybkiego powrotu do zdrówka. Na pewno nie jest łatwo bo i ból pooperacyjny i to zatrucie. Uważaj na leki przeciwbólowe (nlpz) bo one dodatkowo będą Ci podrażniać żołądek. DDo6 ja też miałam operację u Łonia. Lepsze są generalnie allergan. Dlaczego? Łoń mi je pokazywał, różnią się strukturą implantu. Tzn tym czym implant jest pokryty. Jak weźmiesz mentor, struktura jest bardziej jakby to powiedzieć gruboziarnista. W przypadku allergan masz drobniutką kaszkę która sprzyja lepszemu połączeniu z tkankami :) Ból kręgosłupa rzeczywiście jest, ale do zniesienia. Utrzymuje się na początku a później mija. U mnie minął chyba po ok. tygodniu i teraz nie mam absolutnie żadnych dolegliwości :) Człowiek zawsze myśli o powikłaniach, to nieuniknione. Ale trzeba myśleć pozytywnie :D Co do mojego otoczenia, to albo udają że nie widzą albo nic nie mówią :P tylko mój tata (który nie wie że zrobiłam operację, ale wie że chciałam) co i rusz pyta "czy już powiększyłam piersi??". Więc chyba coś jednak widać :) ale generalnie nie chwalę się tym wszem i wobec. Ludzie różnie reagują... Bynajmniej u mnie w małej miejscowości - niestety. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam do was pytanie czy potrzebowalyscie badania mamografi piersi bo ja dzisiaj bylam u mojego lekarza rodzinego po skierowanie na badanie krwi i dal mi tez na mamografie dzwonilam do mojego lekarza co bedzie robil mi operacje a on mi powiedzial ze nie trzeba ale mozna zrobic a wy robilyscie mamografie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD06
Kitka86- bardzo dziękuje za odpowiedz. czy mogłabyś mi wysłać swoje zdjęcia na adzik121@op.pl?? Jak masz rozmiar implantów ?? Mam Kolejne pytanie lepsze okrągłe czy anatomiczne?? czym się różnią??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
no juz dzis troche lepiej ale mialam pecha ze dopadlo mnie zatrucie pokarmowe przy rekonwalescencji...jutro jade na wizyte pierwsza i zdjecie szwow. piersi troche ciagna, opuchniete ale jestem cierpliwa bo wiem ze musi to potrwac i tak super to znioslam jezeli chodzi o brak bolu p operacji. jezeli chodzi ksztalt implantow to wydaje mi sie indywidualna sprawa i lekarz dopasuje bo u jedenej dziewczyny anatomiczne beda bardziej sztucznie wygladac niz u innej okragle, ja mam okragle mentor 375 uhp. jezeli chodzi o mammografie to ja nie slyszalam zeby byla potrzebna tylk usg...a propo badan to ekg serca robila w dzien operacji i z nerwow wyszedl mi wynik dyskwalifikujacy mnie i musialam zrbic ech serca bo pani anestezjolog powiedziala ze nie mozliwe ze w moim wieku taki wynik i operacje miala miec na 16 a echo serca robilam dopiero o 17.30, wszystko na wariata. cala klinika na mnie czekala z operacja :-) ale jestem juz po uffff. teraz czekam tylko na stan faktyczny piersi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ponawiam pytanie apropo masażu piersi... żadna z was nie dostała w zaleceniach masażu? mi po miesiącu chirurg zalecił uciskać wzdłuż osi każdą pierś po 10 minut dwa razy dziennie. niestety nie przykładam się za bardzo do tych ćwiczeń. czy może mi któraś poradzić, co się może stać jak nie wykonuje skrupulatnie tych masażów??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny za pocieszenie. Drugi dzień po ... wymiotowałam z piec razy z samego rana. Boli okropnie zwlaszcza prawa piers (pytalam lekarza dlaczego tak - mowil, ze pewnie dlatego ze jestem praworeczna i ten miesien mam silniejszy i on ciezej sie poddaje takiemu rozciagnieciu) mega boli tez pod pachami i plecy!! tam gdzie uciska stanik jest najgorzej . dodatkowo piersi mam jeszcze z gory obwiazane bandazem, aby je splaszczal troche z gory, zeby byly bardziej naturalne. w piatek bandaz mam wymienic na specjalna opaske uciskowa. szwy mam rozpuszczalne - ciecie b. male. wczoraj pozno wieczorem pierwszy raz zobaczylam nowy biust. szczerze mowiac dostalam chwilowego szoku - sa b. duze. ogolnie ciesze z operacji, z efektu. ale bol jest momentami taki, ze mam ochote ryczec i nie miec tych implanow w sobie. ciagle jedank przypominam sobie to co piszecie - ze bedzie lepiej :) co do masazu...pytalam o to wczoraj lekarza, mowil ze masaz wprowadzimy dopiero po okolo miesiacu, teraz tylko nosic ten okropny uciskajacy stanik (65D :) ) i bandaz/opaske. Pozdrawiam Was wszystkie goraco i lacze sie w bolu z tymi, które go przezywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No niestety ja jeszcze takiego zalecenia nie dostałam. Bylam dzisiaj na sciagnieciu szwów. Pan dr piwiedzial ze wszystko super sie goi ze bola to maja jeszcze prawo bolec. I tylko msm smarowac oliwka dla dzieci cale piersi wlacznie z cieciami .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha Sylwia, tez jestem ciekawa czy bedziemy mialy podobny efekt :) jak juz sie troche podgoimy to wymienimy sie foteczkami jak bedziesz chciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajciejestem 2 dzień po operacji obudziłam się po narkozie z lekkim bólem klatki był to bardziej mocny ucisk i dostałam ketanol i minęło , 2 razy było mi bardzo słabo po wstaniu na siusiu, na 2 dzień sama wstałam na śniadanie siku i obiad także jest ok nawet rozczesalam włosy a mam je do pasa ... piersi piękne dostałam okrągłe 375 hp i jestem bardzo zadowolona praktycznie robię już wszystko tylko mam problem zewstaniem z poz leżącej więc post że będę spać parę dani na fotelu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to brawo, ja dokladnie tak jak Ty czulam oslabienie i krecilo mi sie w glowie po operacji i na nastepny dzien.ale jestem tydzien po i nadtal przelom czuje sie dobrze wstaje z lozka z nacznie mniejszym bolem dzisiaj przespalam cala noc mniej dokuczal bol pleców. Bylam na sciagnieciu szwow goi sie dobrze umylam wlasnie przed chwila moje piersi prysznicem ale sa ladne 400 rany swedza wiec oznaka ze sie goi. Pozdrawiam wszystkie nowonarodzone:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
Laili pewnie ze sie wymienimy :-) zreszta jak ktras z dziewczyn chce sie wymienic to chetnie, ja jestem 6 dni po operacji, jutr jade na zdjecie szwow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laili miałam.tak jak.Ty lewa piersi prawie wogole nie bolała,prawa była masakra płakałam i był moment ze zalowalam bo nie moglam się ruszac lewą ręką podnosiłam prawa,nie moglam robic najprostszych czynności :-( z bólem prawej piersi męczyłam się 5 tygodni,a do dziś nie mam całkowitego czucia w dole prawej piersi,mam nadzieję ze z biegiem czasu wróci wszystko do normy to dopiero 8 tygodni więc daje sobie na wszystko czas :-)po operacji mówiłam ze już nigdy więcej bym tego nie zrobiła,teraz już zmieniłam zdanie dla takiego efektu zarobiłabym to jeszcze raz,mimo bólu i cierpienia który przeżyłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama1985 - no właśnie tak to chyba jest:) jak bolało to mówiłam że nigdy więcej i że po co mi to było! a teraz stwierdzam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ją już dziś mam 3 dzień całą noc przespalam w nocy o 4raz na siku sama wstałam teraz właśnie jem sniadanie i ketanol jeszcze nie zaczął działać ają wstalam z pomocą koleżanki siku ;) nie jest źle 100 razy gorzej przeżywałem poród i dochodzenie po nim przez kolejne 3tyg także najwidoczniej każdy reaguje na cycki inaczej jedynie czuj3 że dziś trochę bardziej boli przy ruszaniu ale lekarz powiedział że może tak byc dalej do mnie nie dociera że już mam nowe piękne i duże cycuchy pewnie do mnie dotrze jak zdajma mi szwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kazdy robi co uwaza dla siebie i swojego organizmu najlepsze ja wybralam operacje bo tabletki hmm niejednemu zycie skrucilo. Pozatym jak kazda z nas wie kazda tabletka ma ujemny wplyw na wnetrznosci. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki....srurututu....bralam różne przez długi czas,zastosowałam kupę kremów,zelow,balsamow za kupę pieniędzy....od kremów troche się ujedrnily ale nie powiększyły!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny jestem 10dzien po operacji super dochodze do siebie jeszcze rany ciagna troche wiec musze pracować nad tym aby prostowac plecy ale co mi dolego to to ze prawa rana bardzo mnie swędzi stanik mnie drazni bo wiadomo dotyka rane czy tez tak mialyscie? Ja slyszalam jak swędzi to sie goi i nam taka nadzieje pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carbahan
hej,dziewczyny. Jestem miesiac i 4 dni po operacji. Czy juz moge kapac sie w basenie? jest sliczna pogoda tu gdzie jestem i chce wejsc do basenu. Nie moge zadzwonic do kliniki bo jest niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy czujecie kochane taki jakby naplyw pokarmu do piersi i roba sie one twardsze w tym momencie ? Jestem tydzien i 5dni po operacji prosze napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carbahan popluskać się możesz ale nie pływać. Pytałam czy po 2 miesiącach mogę pływać i też nie. Odezwij się w końcu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×