Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
No to jak długo po Op. trzeba na noc zakładać stanik? Ja jestem 6 tygodni po i nie wiem co robić? błagam napiszcie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiek myślę, że spokojnie. Nie ma co przesadzać :) gość- mój lekarz pozwolił mi po miesiącu. I tak też zrobiłam. Czy coś złego się stało? Nie :) moje cychuchy są na swoim miejscu i mają się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KIka86 Bardzo dziękuję, dzisiaj już śpię bez stanika. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza21
Witam, jestem na forum po raz pierwszy jestem po operacji 3dobe a 4dzien mam implant 400 pod mięsień i mam do Was pytanie czy w takich dniach odczuwalyscie jeszcze ból rwanie pieczenie tuz przy cieciach ciezar na klatce piersiowej i przy wstawaniu prosze podzelcie sie ze mna Waszym doswiadczeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranking lekarzy. Jak wybrać dobrego specjalistę i nie dać się oszukać? http://goo.gl/sXx5Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kitka dziekuje za pomoc lece zatem w poniedzialek do sklepu i kupuje normalny stanik-Nareszcie :D bo juz dosc tych sportowych :) Roza Nie masz sie czym martwic to zupelnie ale to zupelnie normalne daj sobie i swoim nowym cacuszka troszke czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki wielkie wiesz jak to jest niby mowia pisza o takich dolegliwościach ale czlowiek sie nipokoi czy napewna takie moga być:-) ale mam super cycuszki:-) :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roza21
Dziewczyny dzisiaj mam wrazenie ze mi piersi chca wybuchnac takie sa nabrzmiale tez tak mialyscie? Juz lepiej jest za wstawaniem ale takie twarde sa pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
a ja mam chyba zawaski stanik pooperacyjny....miseczka dobra ale w bwodzie tak ciasny ze zebra mi lamie i ledwo oddycham...czy wy tez mialyscie taki ciasny? leze caly czas, wsumie nie boli bardzo ale nie nadaje sie na dwor wiec nie mam nic innego do roboty, mialam opisac przebieg operacji ale zrobie to pozniej bo pisac mi sie nie chce ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sylwia To jest normalne. Ja Jestem 7 dzień po zabiegu,czuję tak samo piersi nabrzmiale, obolale. Stanik też mnie cisnie. Ale mam nadzieję,że będzie dobrze. Tak w piąty lub szósty dzień będzie lepiej. A jaki miałam ból kręgosłupa. Pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za pocieszenie kręgosłup tez odczuwam Ale pupa to masakra z leżenia i siedzenia jak boli:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane mam 5dobe budze sie z bolacymi pieesiami nabrzmialymi tak jakby mi pokarm podczas karmienia podchodzil sa bolesne w dotyku czy to kurcze normalne, spac ciezko bo bola dajcie znac jak jest bylo u was w tym czasie po operacji bardzo sie martwie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic się nie martw to jest normalne....... Musisz wytrwać. Ja jestem 8 dzień i mam jeszcze takie uczucie ale trochę lżejsze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dziewczyn po operacji: dla mnie pierwszy tydzień to był koszmar :-( piersi jak balony nabrzmiale,ból kręgosłupa nie moglam podnieść się z łóżka...piersi bolały mnie przez 5 tygodni zwłaszcza prawa z nią miałam więcej dyskomfortu.z dnia na dzień było coraz lepiej.Dziś mija 8 tydzień po jest super w sumie już nic nie boli ale czasem jeszcze czuje male dolegliwości,kiedy widzę się w lustrze uśmiech nie schodzi mi z twarzy :-P każda z nas musiała to przetrwać,każda inaczej...do dziś po nocy czuje twarde piersi chwilę pochodzę i jest oki,nawet do roku wszystko się normuje więc potrzeba cierpliwości :-D Kitka wyśle fote tylko zrobię i odpale kompa bo korzystam z neta w telefonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mnie nastraszylyscie. Ja za 3 godz mam operacje. Ciagle nie wiem jaki rozmiar!! Ale mam zaplanowana konsultacje przed samym zabiegiem. Boje sie strasznie zw. Narkozy i efektu.. caly brzuch mnie rozbolal. Odezwę sie po. Pa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po konsultacji-biore 350 uhp. Doktor powiedzial ze jestem tak drobna ze to jest max maksow. 15 -start operacji. Stres jest ogromny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
Laili ja super to znosze .....wiec glowa do gory. Ja mam 350 i 375 uhp wiec bedziemy mialy prawie takie same, ciekawe czy efekt koncowy bedzie pdobny. za pare dni mozemy sie forkami wymienic :-) daj znac jutro)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laili trzymamy kciuki! Jak się obudzisz, będziesz już dumną cycolinką :) pozdrawiam! Wracaj szybko do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
oradzcie mi dziewczyny....po operacji mialam taka sama wielkosc piersi a teraz lewa jest mieksza i wieksza i zastanawiam sie czy tak zostanie....czy ona poprstu bardziej spochla, po operacji 4 dzien...mialyscie moze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam dzisiaj na kontroli i dziewczyny okaxuje sie ze uczucie ze piersi zaraz pekna jest naturalne u mnie na szczęście jest ok w srode bede szla sciagnac szwy ja mam jeszcze wielki ból przy wstawaniiu z pozycji lezacej do siedzacej a raczej z pollezacej tez tak macie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to jest normalne,też tak mam. Ja również w środę idę zdjąć szwy.Dziewczynki mam pytanie,jak się nazywają te plastry co używacie i po co one są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
oradzcie mi dziewczyny....po operacji mialam taka sama wielkosc piersi a teraz lewa jest mieksza i wieksza i zastanawiam sie czy tak zostanie....czy ona poprstu bardziej spochla, po operacji 4 dzien...mialyscie moze tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynki chyba oszaleje dzisiaj bedzie 6doba a mnie tak bola piersi pod pachami ze rece aby troche podbiesc to czuje wszystko kurcze mam nadzieje zeto tak ma byc po nocy cholernie boli wsrac ciężko jak juz sie rozchodze to troche lepiej piszcie prosze czy tez tak mialyscie badz maci niepokoi mnie to ile moze bolec:-( :-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem 9 dni po i mnie nadal bolą piersi po nocy kręgosłup.Tragedia. Więc nie ma co się martwić. Ja ciekawa jestem jak długo będę się męczyć. Czekam na tą chwilę kiedy będzie dobrze. A macie takie uczucie, że one są.duże, ja wcześniej na klatce miałam malutkie jedrne piersi a teraz jest duże b lub małe c. A miałam naprawdę mały implant 180 ml. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po operacji miałam takie napuchniete piersi ze wyglądały jak 2 przyklejone kulki,teraz już wyglądaja bardzo naturalnie jeszcze nie są do końca miękkie ale jest coraz lepiej.Plecy pychy piersi bolały mnie bardzo dlugo jakieś 5 tygodni :-( nie moglam nawet pokroic chleba,umyć głowy i.zrobić najprostszych czynności,ja miałam dość duże implanty 400 ml pod mięsień,i wydaje mi się ze.dlatego dłużej dochodziłam do siebie.Cierpliwości kochanie będzie dobrze wszystko musi się zagoic:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ja tez właśnie mam 400pod mięsień i wiem ze ból dłużej jest odczuwalny ale właśnie przy podnoszeniu rąk a zwlaszcza lewej bardzo boli ciagnie pod pacha na piersi . Rano wstac masakra ale jak sie rozchodze lepiej jutro mam sciaganie szwów wiec tydzień jutro szczeli .piersi sa piekne ciesze sie bardzo ale bardziej by mnie cieszylo jakby ten bol mijal. A ty kochana ile jestes po operacji? Moze robisz cos co warto polecic aby człowiek lepiej sie czuł. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i zycze duzo uśmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mama jeszcze jedno masz okragle implany? Ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem 14 dni po operacji i po nocy piersi mnie bolą mocniej niż w dzień. Po dwóch tygodniach już zmalały ale pojawiło się coś co mnie niepokoi. Prawa pierś jest ładna natomiast w lewej z boku od strony pachy mam fałd i podzieloną przez to pierś. Na górze jest moja miękka pierś na dole twardy implant. Lekarz twierdzi że to zniknie zobaczymy. Ja się denerwuję i nakręcam bo na innym forum czytałam że to nie znika. Są różne opinie na ten temat:( Czy któraś z was tak miała? Carbahan czemu się nie odzywasz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki o 14 mam zabieg i w sumie prawie sie nie denerwje, bardziej sie denerwowalam jak lekarz wyznaczyl mi termin :) mam nadzieje ze bol nie bedzie taki straszny jaki sobie wyobrazam w kazdym razie dam znac jak wroce do domku , jutro po poludniu mam wypis .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×