Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gość
Powikłania po zabiegach medycyny estetycznej. Sprawdź kto wykonuje zabieg i czy ma uprawnienia! http://goo.gl/OKk8n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowana - masz rację. Każda z nas przechodzi to w inny sposób! :) Carbahan - pływać nie bardzo, ale wejść do wody możesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość, jak swędzi to znaczy, że rany się goją i nie ma co się martwić. tylko nie drap! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochane jestem 3tygodnie po operacji odczuwam jeszcze piersi nabrzmiale obolale napiszcie prosze jak dlugo i czy mialyscie takie dolegliwości pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
ja 2 tyg po operacji i boli dalej, chyba bardziej niz po operacji.....piersi dalej nabrzmiale i spuchniete i jakies takie dziwne. powiedzcie mi co moze sie stac jak sie podnosi cos ciezkiego???jaki moze byc efekt uboczny? pytam bo mam 8 miesiecznego synka i niestety czasami go musze wziasc na rece, nie ukrywam ze dzwigam czasami....ale nie mam innego wyjscia((( co moze sie stac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi powiedział aby nie dzwigac bo moga sie zrosty porobic szwy nscisgnsc ale kochana kolezanka tez po operacji dzwigala córcie i jest wszystko ok takze staraj sie go podnosic z kucanego bedzie dobrze ja mam 3latke wiec huz nie musze dźwigać bo rozumie ze niemoge ale obudzilam sie dzisiaj z piersiami jak kamień. Mam nadzieje że wszystko dobrze się goi i to naturalne jest ze sa twarde jeszcze ze bola pozdrawiam gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
szwy sie goja dobrze, bardziej balam sie ze tam w srodku cos ponadrywam i beda okropne te cycki, narazie jest wizualnie ok.....ale wczoraj musialam pare razy malego nosic i wozek i w nocy z bolu mnie skrecalo....ale co ja biedna mam robic? chlop w pracy a ja z dzieckiem w domu, no sam sie maluch nie ogarnie :) mam nadzieje ze bedzie ok. jak pisalam 2 tyg u mnie po operacji i tez mam takie piersi bolace, czasami twarde, sutki wrazliwe jak diabli i jeszcze miejscami skora bez czucia i ogolnie mnie to juz meczy, ale zdaje sobie sprawe ze musi to potrwac .....ile dziewczyny wy dochodzilyscie do siebie tzn kiedy przestaly wam te cycki dokuczac? pozdrawiam cycolinki )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny jak tam Wasze cycuszki? Ja jestem 3tyg po operacji nie jest zke chociaz sa nabrzmiale gliwnie po nocy szwy mnie swedza i prawa rwue ake kregoslup masakrycznie boli i głównie po nocy jak i po całym dniu spanie na plecach mnie wykancza a jak dkugo spalyscie na plecach? Pozdrawiam i czekam na jakies newsy od Was Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birkaa
Ja się właśnie zdecydowałam na powiększanie piersi i już się nie mogę doczekać. Boję się trochę bólu i tego, że moje dziecko nie zrozumie , że mamusia będzie musiała zwolnić ze wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birkaa
dziewczyny a Wy u kogo robiłyście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam u dr Stanczyka w Linea Corporise Warszawa super polecam! Dziewczyny ile czasu spalyscie na plecach bo juz mam dosyc tej pozycji plecy strasznie mnie bolą pozdrawiam i powodzenia Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birkaa
ja się decyduje na dr.Łątkowskiego. Mam nadzieje , że to dobry wybór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki czy któraś z was już się opalala?bo mi się klatka przypiekla :-( biegałam za.dziecmi nad jeziorem i spalilam się za.2.dni.wyjeżdżam i pewnie słońca nie unikne....jestem 10 tyg po operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość100
witam Mam pytanie, od 5 lat mam implanty piersi.Dzisiaj opalałam sie około 2 godzin, pod materialem w miejscach gdzie piersi byly osłaniete materiałem czułam palenie. Po przyjsciu do domu okazało się ze w miejscach gdzie byl materiał (skóra tam sie nie opaliła) mam ogromne czerwone plamy które wygladaja jak poparzenie słoneczne. (zaznaczam ze skora sie nie opaliła przez materiał). Czy któraś z was spotkała sie juz z czyms takim?? Prosze o odp.Klinika w której robiłam implanty jest nie czynna z powodu urlopów dlatego szukam info tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisiiiiaa
Do Gość: Cześć ja też robiłam 3 tygodnie temu u dr Stańczyka i już zaczynam spać na boku. Mnie już nic nie boli wiec problemu nie ma. Troszkę od czasu do czasu szwy ciągną ale nie mam jakiś większych problemów. Cycuszki są piękne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
gosc100 ja milam operacje dopiero 3 tyg temu i doslownie bylam na sloncu 15 min w staniku i podkoszulku a pozniej czulam ze mnie piersi pala jak poparzone....i tak juz pare dni mam, dziwne to bardzo.....a tak ogolnie to wsumie jeszcze nie doszlam do siebie, po operacji nie odczuwalam boli tylko dyskomfort ktory odczuwam do dzis tzn pieczenie, ciagniecie itp...piersi ciagle sie zmieniaja, mam wrazenie ze kazdego dnia sa inne i prawa piers jakby bardziej zbita(czy mozliwe ze uzywam jej czesciej?) . Ogolnie jestem zadowolona , ale oczywiscie jak prawdziwa baba mam swoje ale.....wiem ze to dopiero 3 tyg , dzis mija wiec musze dac im jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja spałam na boku już po 3 tygodnie, a po miesiącu bez stanika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleena 1
witam czy mogłabym dostać od Was zdjęcia bo chcę zrobić sobie opreację ale jestem pełna obaw co do wyglądu i trwałości implanu i chciałabym wiedzieć czy w dotyku czuć że w piersi jest implant?? czy w dotyku i wyglądzie robią wrażenie raczej jak naturalna pierś?proszę o odpowiedz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
allena1 ja ci moge wyslac, jestem 3 tyg po i powiem ci ze od wczoraj w dotyku przypominaja naturalne, nikt kto sie nie zna np faceci nie poznaja ze to impalnty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty nie powiesz, może jeszcze zeszła ci opuchlizna i chodzisz na basen?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja jestem 3.5tyg po operacji i sa cudowne ale nieuwieze ze sa miekkie owszem juz tez lepiej w dotyku sa mieksze ale do naturalnych jeszcze jeszcze. Ja jeszcze śpię na plecach nosze stanik ten pooperacyjny a 30ide na kontrole naturalnie wygladaj ale w bluzeczce pozdr gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Emisiiiia ja dokladnie robilam 3lipca ide 30na kontrole ja czuje sie wspaniałe w cycuszkasz ale prawy szew mnie jeszcze kluje piecze cos w tym stylu lewa mam bardziej nabrzmiala po nocy ale sa rowne i teraz czekac az zmiekkna w dotyku jeszcze dol mam jeszcze taki nieczuly jakby zdretwialy. A jaki rozmar wklsdek masz? ? Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiasteczkowska
czy ktoras z was ma brak czucia w piersiach...? tzn pod sutkami w jednej i drugiej piersi mam takie miejsce na gdzie nic nie czuje, doslownie nic....czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze normolne ma prawo tak byc ja tez tak mam aczkolwiek tez mnie to wkurza ide ze wtorek do dr to sie wszytko dowiem pozdr Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny błagam, jeśli miałyście operację w którejś z klinik w Krakowie - opowiedzcie o swoich wrażeniach, bo na operację jestem zdecydowana już od miesięcy ale wciąż nie mogę się zdecydować gdzie mam ją zrobić :/ interesuje mnie i efekt i podejście do klienta, strasznie boję się że coś schrzanią :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze normolne ma prawo tak byc ja tez tak mam aczkolwiek tez mnie to wkurza ide ze wtorek do dr to sie wszytko dowiem pozdr Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co czujecie rano ja wstajecie z łóżka jskie sa wasze piersi bo moje sa obrzmiale i troche bolesne przypomne ze w srode bede miala 4tyg po operacji prosze napiszcie bo nie wiem czy to naturalne pozdrawiam Gosia Ps.odpowiadajac na posta powyższego to podstawa isc na operacje z pelnym zaufaniem do dr przeciez wiadomo ze jest specjalista a najlepszemu moze cos nie wyjsc ale pozytywne myslenie to podstawa sukcesu Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że na początku tak miałam że piersi mi ciążyły i dopiero w ciągu dnia mi to uczucie przechodziło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisiiiiaa
Do Gosia :) robiłaś w ten sam dzień co ja :) czyli jesteś pacjentką nr 3 z tego dnia :):) moje super się goją. Dół też mają jeszcze twardy ale wiem, że takie w pełni extra są po 6 miesiącach więc czekam :) ja mam wkładki 400 ml okrągłe. Bałam się trochę że po operacji okrągłe wkładki będą wyglądać mega sztucznie a tu zaskoczenie :) Piersi prawie miesiąc po wyglądają bardzo naturalnie. W ubraniu nie da się stwierdzić, że to implanty. Reasumując jestem bardzo zadowolona i gdybym miała powtórzyć operacje to mogłabym to zrobić nawet zaraz:) Szkoda, że tak długo zwlekałam. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emisiiiiaa
Do Gosia, Jeszcze jedno a propos porannego wstawania. Ja też jak wstaje mam taki jakby ucisk ale to trwa jakąś minute i jest ok. O ile dobrze pamiętam to jesteś szczuplutką i może dlatego też Twój kręgosłup musi się przyzwyczaić do większego ciężaru. Myśle, że nie powinnaś się martwić. Z resztą zobaczysz co Ci na następnej wizycie powie doktor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×