Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość mieszaneuczucia
Hej w łodzi pod uwagę bym brała Rykałę, sama u niego robiłam i jestem 3tyg po i jestem bardzo zadowolona:-) ale koleżanka robiła u Pisery i też jest bardzo zadowolona, co do tej żukowskiej to ona jest najtańsza w łodzi ale nieeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Na chwilę zniknęłam bo byłam zarobiona, całe dnie w pracy. Na ten czas trochę zapomniałam, że termin się zbliża. Jutro będę dzwoniła do pani anestezjolog, ma mi powiedzieć jakie badania będę potrzebować. Strasznie się cieszę, że Kaja i Madzia tak ładnie dochodzicie do siebie. To mnie bardzo cieszy bo oznacza, że może nie będzie tak źle z tym wyłączeniem z pracy. Ja oczywiście dołączam się do prośby o fotki bo tez jeszcze nie zdecydowałam się na implant mój adres: zelki@op.pl, będę wdzięczna:) Ja też dołączam się do dziewczyn, że warto trochę pocierpieć i cieszyć się ładnym , wyczekanym biustem. Właściwie myślałam, że nigdy nie będzie mnie na to stać, wiec teraz jak sytuacja uległa zmianie już się nie wycofię, czekałam na to tak długo. Byłabym jednak hipokrytką, gdybym powiedziała, ze nie mam wątpliwości bo oczywiście, że mam ale w życiu wiele razy ma się wątpliwości a potem okazuje się , że warto było postąpić tak czy inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje dziewczyny!! Jesteście kochane.Tak wlasnie myslalam ze z cesarka to pikus.A nie powiem przeklinałam ja straasznie. Meza rowniez bede miec do pomocy ale roznie to bywa.Do pomocy a nie na wylączność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomnialam dodać czy miałyście wątpliwości.Ja mam karuzele niesamowitą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
ilonakrawiec22@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edeli
Mam pytanko w czw minie 4tyg jak jestem po, wszystko fajnie ładnie się goi cały czas chodzę w pasie, ale wczoraj założyłam biustonosz sportowy i strasznie mnie piersi bolały też tak mialyscie? Piersi zawsze na luzaka były a może im za ciasno w uwięzi było poprzednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia8889
Ja wczoraj mialam jakis kryzys ;/ bolaly mnie blizny, wkurzal stanik, mialam wszystkiego dosyc ;/ do tego ciagle sie martwie o te piersi jak o nie wiadomo co, mam juz powyzej dziurek w nosie myslenia o tym :P dzisiaj troche bola, tak ''pod miesniem'', czuje jak sie miesien napina przy *****ch i to nieprzyjemne uczucie... ech,oby to minelo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 Moj adres to : wichurka4@wp.pl Pozdrawiam i czekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 Przepraszam, ze nie odpisywala, ale nie mialam dostepu do kompa przez dwa dni. Termin sie zbliza a ostatnia konsultacja w srode :) 6 marca juz operacja :) chcialabym juz miec to za soba i miec juz piersi :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
leeloo77 wysłałaś ? bo nie mam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiola 1
Kaju kochana czy możesz mi wysłac również focie :) mam podobne wymiary do twoich a dalej się waham co do rozmiaru wybranego przez doktorka a operacja juz niedługo. k.wioletta@onet.eu plissss :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malini
Zemanie się terminem operacji u Dr.Potockiego z 07.2014 na wcześniejszy )) Simka29@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia2201... ale mało czasu Ci zostało :) Super. Pewnie już nie możesz się doczekać. Pamiętam, że mi czas przed op dłużył się niemiłosiernie... ale w końcu nadszedł ten piękny dzień:) Wiola 1... a jakie implanty wybrał Ci lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do pasa... miałam go założonego tylko przez pół dnia po op. Zdjęli mi go jeszcze w klinice i zamienili na stanik sportowy. Wtedy nie poczułam żadnej różnicy. W staniku chodzę do dziś (2 tyg. po op.) i piersi czasem pobolewają, ale generalnie jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Kaja333 bardzo Ci dziekuje za foteczki :) Masz piekne piersi i tak naturalnie wygladaja . Tak zostalo mi malo czasu , w srode ide na ostatnia konsultacje przed operacja, dac wyniki i spytac o wiekszy implant ;) 6 marca to jeeeeszcze tak daleko :) Mam teraz tydzien urlopu , wzielam ze wzgledu na syna , ma ferie. Potem 3 dni do pracy i operacja :)) dluzy sie niemilosiernie a w przyszla srode to chyba nie wysiedze w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
Dziewczyny a jak sie czulyscie po znieczuleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bacha nie łam się... każdy ma mniejsze lub większe wątpliwości... to normalne. Nie rezygnuj z operacji, która może Cię uszczęśliwić. Stań na rzęsach, żeby na czas pooperacyjny zorganizować sobie wszystko w domu i do dzieła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bezpośrednio po znieczuleniu czułam się super, ale wieczorem dostałam kolację i zwymiotowałam ją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle, to znieczulenie jest świetne :) Leżysz na stole przygotowana do zabiegu, żartujesz sobie w najlepsze z anestezjologiem i nagle... podnosisz powieki przy kolejnym mrugnięciu i słyszysz, że już jesteś zoperowana. I gdyby nie fakt, że widzisz, że jesteś w innym pomieszczeniu niż przed sekundą (?) i że że masz ciężkie zaspane powieki, to nie uwierzyłabyś, że to prawda. Żadnego bólu - tylko ociężałość i senność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
To milo czytac, bo boje sie bardzo , i tej rury w gardle... Co bedzie to bedzie :) I tak nie zrezygnuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rurze, gdybyś nie była uświadomiona wcześniej, też nic byś nie wiedziała. Zakładają ją i zdejmują, kiedy śpisz. Nic nie czujesz, a po przebudzeniu nawet gardło Cię nie boli. Spoko... wszystko jest dla ludzi. Dziewczyna, która była ze mną na sali panikowała przed znieczuleniem, a przeszła wszystkojeszcze lepiej niż ja, bo nawet nie zwymiotowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja codziennie mogłabym zasypiać w ten sposób ;) Taka się czułam wypoczęta po tym znieczuleniu, że przez pół nocy książkę sobie czytałam, bo mi się spać nie chciało. Dopiero nad ranem zdrzemnęłam się trochę. Ale współlokatorka dużo spała... i chrapała :) ... widać każdy reaguje inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko w pierwszej chwili po przebudzeniu czułam się senna, a już chwilę później - wyspana jak nigdy - może to z tej radości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie dziewczyny:))) nie no nie wycofam się już:) O ile jakieś przypadki losowe nie wejdą w rachubę..Teraz ćwiczę jak dzika. Ogólnie lubie dużo ćwiczyć i juz powoli sie przygotowuję co będę mogla ewentualnie po jakimś czasie. Narkoza:) bylam raz usypiana na 15 min .Senna bylam potem baardzo.Zobaczymy. Jestescie niesamowitym motywatorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyneczkabeauty
hej dziewczyny gtratuluje dla tych juz po i trzymam kciuki za te przed :) Ja wybieram sie do Polaka niedlugo mam nadzieje,ze zdania co do lekarza nie zmienie ;) czy ,ktoras moglaby wyslac mi fotki przed i po pllliiis moja wyjsciowka jest bardzo mala i chcialabym zobaczyc jak to wyglada u was tez sie podziele fotkami jak bede po mysle,ze za ok 2 miesiace :) z gory dziekuje moj e-mail to: martyneczkabeauty@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia2201
To prawda to forum daje dużo jak ktos ma watpliwosci czy potrzebuje otuchy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kaju czy możesz mi wysłac również focie mam podobne wymiary do twoich a dalej się waham co do rozmiaru wybranego przez doktorka a operacja juz niedługo. Simka20@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×