Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Ja bym wzięła na twoim miejscu takie jak ona ma:-D:-D oczywiście decyzję musisz podjąć odpowiedzialnie sama tylko wtedy będziesz zadowolona:-) ja to bym wzięła i 700 jakby sie dało heh;-) nie no żartuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
no za to moja koleżanka druga - niestety nie mam jej zdjęć , ale ma 93cm w biuście i 73 pod biustem !!!!! i nie wyglądają na duże , bardziej bym powiedziała,że tej drugiej co ma 84 w biuście są wieksze, więc tutaj to różnie jest w zależności od grubości tkanek , czy ramiona są wąskie czy szerokie jaka talia itd... to wszystko razem daje wizualny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehehheh :) jestes udana.Nie no wiem co chcialam. I w sumie tak mi doradzil.Na zdjeciach w bokserce w moim wypadku wydaja sie wielkie.A ja nie chce ogromych:) Chce miec poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie...ja bede czekac na zdjecia .Jak wysylacie to piszcie jakie implanty. Ja to w ogole zaczelam walczyc z ..przeziebieniem.Niby mnie bierze ale jeszcze nie wzielo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
no daga szalona takie cycki ;p :) dlatego liczę na wasze komentarze i oceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole mialyscie dreny?? I jak wygladalo to po.Gazela Ty to w ogole mialas luz:) OD tak cycki zrobione.PO OP jestescie w bandazach i koszula rozpinana musi byc ale jaki rozmiar:) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wysle napewno jak A mi je wcisna B obudzę sie C będę w stanie wstać D i zrobic sobie foty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam, zdjęli na drugi dzień, strasznie bolało:'(:'( koszule kupiłam w indyjskim L, a dlatego dużą bo nawet rękami ruszać sie nie da przynajmniej ja nie mogłam a bo piżamy rozpinane były ale tylko babcine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
daga ile ty jesteś dokładnie po operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka22
no a mięśnie puściły tobie już ?? możesz ruszać dowolnie piersiami ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny strasznie mnie boli lewa piers I jest bardziej opuchnieta od prawej I twardsza. Prawa reka moge ruszac swobodnie a jak porusze lewa to czuje jakby klucie w piersi. Czy jest wszystko w porzadku czy moze zaczyna mi sie cos diablic, jak myslicie? Wizyte u lekarza bede miala w srode ale. Ja nie mialam zadnych drenow, nawet powiedzial ze sportowy stanik nie potrzebny ale jak chce to moge zakladac. Mam wkladki Mentor 300 ml okragle, jak ktos chce zdjecia to moge wyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek363
Dziewczyny witam was serdecznie. Jestem trzy dni po op piersi,czy to normalne ze mam pobolewanie w moatku i musze plyto dosyc oddychac? Prosze o szybkie odp. Dzieki z gory za dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulek ja tez jestem 3 dni po zabiegu. Nie przejmuj sie, ja tez mam bole w mostku jak oddycham gleboko. Mam jeszcze pytanie. Kiedy bralyscie prysznic po zabiegu bo mi lekarz powiedzial ze 3 dni po zabiegu trzrba wziasc prysznic I zmienic opatrunki. Jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek363
Mnie nie kazal przez tydzien tego ruszac ani moczyc a po tyg na kontrole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gazela po dwóch tyg wzięłam pierwszy prysznic. Oper miałam w środę a mpatrunki pojechałam w pon później w pt one mnie wtedy przemywały pod pachami, pierwszy prysznic po dwóch tyg bo dopiero wtedy ściągnęli mi pas i bandaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Dziewczyny wczoraj miałam op, proszę powiedzcie kiedy ten ból minie? :o wykancza mnie to... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze ja nie mialam zadnych bandazy ani pasow. Tu na Islandii jest inaczej. Lekarz powiedzial ze jesli chce to moge zakladac sportowy stanik ale nie musze. Jestem 3 dni po zabiegu I juz prawie mnie nie boli, tylko lewa piers jest bardziej opuchnieta I troszke boli jak sie ruszam ale juz nawet dzisiaj nie bralam tabletek przeciwbolowych. Wedlug lekarza powinnam dzisiaj wziasc prysznic I zmienic opatrunki ale wstrzymam sie do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Gazela wyślesz zdjęcie? anna_kowal_kowal@o2.pl Ja coprawda mam wkładkę 345 ale anatomy wiec chyba wielkość powinna być zbliżona. Moje są narazie oklejone plastrami opatrunka mi stanikiem i uciskowym pasem :/ nawet nie mam jak zerknąć :( i boli jak cholera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Dzięki, doszły. piękne są! :) i co już nie bierzesz nic przeciw bolowego? mnie boli nie do wytrzymania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jeszcze na noc wzielam ale dzisiaj rano juz nic nie bralam. Juz prawie nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Hej dziewczyny dawno sie nieodzywalam jestem 2 tyg po op. czuje sie rewelacyjnie piersi mialam od początku miękkie może to dlatego że mialam dużo skóry po karmieniu. Wkładki mam 375 mentor okrągłe i żałuję ze nie wzięłam 400. Może tym nie powinnambsie chwalić ale syna juz podnoszę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Kobitki napiszcie ile czasu trzeba nosić ten stanik co dostaje sie w klinice???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaania22222
Ja dzień po op. Juz mogłam sie wykąpać a bandaze miałam tylko 1 dzień:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anula lekarz nic ci nie przepisał? Bralas ketonal? Silny i skuteczny lek ale na recepte. No chyba ze po znajomosci w aptece dadzą a recepte doniesiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anula1616
Dostałam receptę alejeszcze nie wybrałam bo nie miałam jak. Właśnie czekan aż mój chłopak wróci z apteki to mam nadzieję ze po ketanolu przejdzie :( bo boli strasznie, zwłaszcza jak wstane... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monikaania a ile twoj syn wazy? Bo moj ma 6 miesiecy I wazy 8 kilo z kawalkiem a w poniedzialek juz zostane z nim sama w domu I niewiem jak sobie poradze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×