Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gościowa123
Ada dzięki za info. Czyli jeszcze się nie martwić ze bolą przy smarowaniu;) dziś pierwszy raz jechałam autem (zgodnie z przykazaniem lekarza ze po 3 tyg) i muszę przyznać ze cZuje trochę piersi przy zmianie biegów - zwłaszcza gdy wrzucam jedynkę i wsteczny ;) już nie mogę się doczekać aż wszystko wróci do normalności - fajne, nowe staniki:), sport itd. Aaa a propos sportu to moj lekarz pozwala na sporty typu bieganie, jazda na rowerze, siłownia - dopiero po 3 miesiącach. Mówił ze wcześniej można np rowerek stacjonarny. A jak u was z tymi zaleceniami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Hej dziewczyny widzę ze wiele z Was mialo zabieg w pefekt medica tez miałam mieć ale zmieniłam na copernicus tylko i wylaczynię dlatego ze tam po operacji jest lekarz -możliwe ze panikuja ale jakoś mnie to bardziej uspokaja. Czy któraś z was miała w copernicus ? I czy może któraś miałaś model anatomiczny 323 260 ? Jdodam ze mam bardzo malo a .. będę wdzięczna jak ktoś o podobej pojemności wysłał by zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Podlaczam sie chociaz najbardziej jestem zainteresowana 295 anatomiczne sredni profil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Gosciowa ja odnośnie sportu - tez 3 mce :) Dziewczyny a Was tez piersi bola mocniej przed okresem? Kurczę ja mam takie kłucia w środku ze osiwieć można , myślałam ze tak będzie wyglądała tylko pierwsza miesiączka po OP ale zbliża się kolejna i znowu takie mega bóle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Dziewczyny mialyscie dreny po op?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
JmJulka ja nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Jmjulka ja nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Ja miałam dreny przez dobę- sporo mi tego do tych pojemników skapalo. Dziewczyny a jak długo robiliście sobie opatrunki po po? Ja miałam co 2 dni zmieniać przez 10 dni Ale zmieniłam po każdej kąpieli. Wczoraj pierwszy raz bez i nie fajne uczucie stanika pancernika na bliźnie...oh oby już się wygoilo... a stosujecie plastry vermadern? Ja mam je mieć po wygojeniu. Ciekawe czy są dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado ja opatrunków jako takich nie mam robić tylko przez trzy tygodnie miałam naklejac na ranę cienkie plasterki stery stripy i właśnie mija 3 tydzień i kończę z plasterkami bo mam już ładne blizny. Taraz muszę się zastanowić co dalej na blizny. Na pewno nie Cepan, bo nie zniose zapachu cebuli na bieliźnie. Odnośnie drenow to nie miałam ich i bardzo się cieszę :) Ada właśnie mam dostać okres i w zasadzie nie czuje żeby jakoś bardziej bolały, ale trzy dni temu mocno ciągnęły. Nie wiem jednak czy miało to związek ze zbliżającym się okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jmjulka
Dziewczyny czy któras miala 323 260? Chciałabym zobaczyć jaki jest efekt boje się czy nie będą za małe. Wiem jednak ze mam mały biust i ciężko zrobić wieksze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 290g anatomiczne Moge podeslac,ale zaznaczam 9 letnie;) Mam termin na konsultacje 27.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Monika No ja właśnie tak Ok 3 dni przed miesiączka mam mega kłucie w środku Co do opatrunków ja chyba stosowałam niecałe 2 tyg nie pamietam dokładnie a teraz na blizny mam żel od doktorka i mam stosować 2x dziennie , smaruje gdzieś Ok tygodnia ale szczerze mówiąc za dużej różnicy w wyglądzie nie widzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Janes, ja mam 295 anatomiczne ale 3 miesięczne :) chętnie porównam jak ta sama wkładka może być wyglądać u innej kobiety. Ja żałuje, ze nie zdecydowałam się na rozmiar większe :/ nauczycielka1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLIDIA
GoscAda po 5 miesiącach wszystko spoko tylko sutki nadwrażliwe jak stają nie wiem czy to tak zosyanie. Nie byłam na kontroli bo doktor mówił że jeśli się coś będzie dZiac albo niepokoić to mogę przyjechać w każdej chwili :) mówił też że jak będę w Poznaniu to mam zajrzeć się pochwalić :D smaruje blizny sutriconem od 4 miesięcy blizny bledna ale bardzo wolno nadal są widoczne niestety trzeba się uzbroić w cierpliwość bo blizny to blizny nie znikają od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Muszę poczytać o tych cienkich plastrach. Ciekawe jak tam GośćKarla po op:) a po jakim czasie zeszło wam zesiniebie na mostku między piersiami? Cały czas mam tak opuchnięte i jakby nie moje ciało w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess nie wiem czy nie powtórzy wiadomości. Ja mam co prawda dopiero 3-tygodniowe, ale ml podobne. Także proszę o fotki, bo jestem ciekawa czy grawitacja u ciebie zadziałała :), jak dobrze pamiętam pisałaś że bez stanika chodzisz. Odwdzięczę się swoimi anatomicznymi 315ml. monika7777@onet.pl Ola startowałam ze skromnego A, z boku i od góry mam już dość miękkie, natomiast dół potrzebuje jeszcze czasu. Myślę że jak przez trzy tygodnie nie zaobserwowalam jakiejs spektakularnej zmiany w rozmiarze to myślę że dużo mniej nie będzie, a może wcale juz się nie zmniejszy. Podeślesz swoje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Tornado mostek mialam bardzo opuchniety. Potem dostał kolorów, głównie żółty, a teraz po 3 tygodniach mam wrażenie że już jest ok. Koloru żółtego już nie ma, a w dotyku jest zupełnie normalnie. Hmm może jeszcze jest opuchniety ale ja tego nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess boskie Ciało :) :). Masz dzieci?? Dwoje dzieci za mną, a teraz inwestycja w siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
A odnośnie blizn, to nie wiem, czy jest sens używania czegokolwiek. Po Cesarce chwilę smarowalam, potem przestałam, a blizna jest prawie nie widoczna. Oczywiście kupię coś ale znając mój slomiany zapał na tym się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
20-letnie???!!! Swoją drogą przypomniałas mi że lato się zbliża i czas podnieść pośladki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć kobietki! Sledzę to forum już od ponad miesiąca i ciągle szukam przypadku podibnego do mojego ale nie znalazłam. 21 kwietnia mam zabieg w klinice Dr Szczyta. Bedzie mnie upiększał dr Charytonowicz. Czy któraś z Was miała u niego robione piersi? Teraz piersi nie kal w ogóle. Totalne 0. Jestem bardzo szczupła, mam 168cm, ważę 52 kg a obwód pod biustem mam 70 cm. Wybrałam mentory anatomiczne cpg 323 345ml. Czy któraś z Was takie ma? Nie mam pojęcia jakiego rozmiaru się spodziewać a chciałabym pełne C, jednak pan doktor, jak na lekarza przystało nie posługuje się rozmarówką biustonoszy. Technika będzie oczywiście dual plane. Powiedzcie z doswiadczenia czy dobrze wybrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja tez poproszę jeśli można zdjęcie na cytrunia333@gmail.com Będę mieć 295 okrągłe co prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Ja tez poproszę zdjęcie na cytrunia333@gmail.com Będę miała 295 okrągłe co prawda Ale chchetnie zobaczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Janness jesli mogę to też proszę o fotki. Jestem bardzo ciekawa jak twoje wyglądają po takim czasie:)) moje zaczynają mi się podobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tornado_ad
Zapomniałam dodać maila agatad.21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cytrunia333
Gość Ja mam 169 i wazę 54 kg pod biustem 75 i będę miała 295 okrągłe a tez chce pełne c Twoje 325 będą podobne do moich tak mi tłumaczył lekarz. Myśle ze możesz osiągnąć nawet D Ja mam operacje 18 kwietnia i im bliżej tym bardziej się denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Lidia No ponieważ ja nie jestem zbyt cierpliwa to zrobię fraxel na blizny :) zobaczymy wtedy czy będzie efekt bo żel póki co nic nie daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×