Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Nie no nie wierzę!!!! Odnośnie implantow pow 400ml też jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka0 nie widac,to anat.i obwod niewielki. 290g pod miesien dalo 8cm roznicy,idealnie wypelnily piersi,po ciazy,zero powiekszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla na najwieksze jakie mi zaproponuje. Mysle ,ze 350-375 anatomiczne na pewno ,wiecej nie dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pare lat do tylu byl to wielki topik Nie wiem czy wiecej dziewczyn poddawalo sie op.,czy tylko wiecej pisalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Monika88 ja mam 70 cm pod biustem, 174cm wzrostu i wkładkę 295ml anatomiczne Ale nie sugeruj się tym zupełnie :/ ja po karmieniu prawie piersi nie miałam a u kobiety z większa ilością gruczołu czy tkanki ta sama wkładka będzie wyglądała na większa A byłaś na wizualizacji komputerowej? To tez co prawda nie jest dokładne ale zawsze więcej obrazuje niż te podawane przez lekarza mililitry i projekcje:) Żałuje ze jak już położyłam na stół to nie zdecydowałam się na większe chociaż i tak lekarz namówił mnie na te bo gdybym obstawiała przy swoim wyborze to jyz w ogóle klapa by była:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Monika88 sorki przecież Ty tez już po op:) a ja Ci wizualizacje proponuje:) Ja jestem 3 miesiące po i dzisiaj pierwszy dzień mam normalny biustonosz, i tez jeszczevte piersi widać ze nie potrzebują biustonosza:/ dokładnie jak mówił biustonosz leży na piersiach a nie piersi w nim, ale mnie te sportowe spłaszczają :) i już tak chciałam założyć inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Spoko Ola można się zakręcić :) :). Ja też jestem wysoka 172cm i ważę 58kg,pod biustem 75cm. Przed operacja piersi były małe ale po dwójce dzieci jędrne, do takiego stopnia, że lekarz już na pomiarach ocenił że jest bardzo mało skóry i nie jest pewien czy da radę wcisnąć nawet te 315ml,ale wcisnąl. Chciałam pełne B, póki co mam C, ale zastanawiam się właśnie jak będą się zmieniać piersi. Po dwóch tygodniach piersi są od góry już miękkie, ale jeszcze nie widzę zmiany w rozmiarze. Ciekawi mnie o ile się zmniejsza i kiedy. Póki co nie mogę się doczekać żeby były miękkie i ładnie leżały w staniku normalnym. Myślę, że ty właśnie pełne B masz czyli mój wymarzony rozmiar, ale każdy ma inne upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess myślę że bardzo dużo dziewczyn czyta, ale nie udziela się na forum. Piersi robi coraz więcej kobiet, i nie tylko piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humilka
dziewczyny a czy sa tutaj osoby, które miały robioną liposukcję w szpitalu lux medu na puławskiej, mam zamiar się do nich udać na konsultacje i nie wiem czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika88 Calkiem mozliwe,sama wymienie teraz impl.piersi i przy okazji impl.ust. trzeba miec tez troche czasu ,zeby sie aktywnie udzielac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika88 Implant sie uklada i persi dochodza do siebie do 6 miesiecy,jakie beda miekie zalezy od implantu, ale takze od" ilosci "wlasnej piersi. Moja so zelowe ,srednio miekkie aktualnie,no i mialam male piersi przed.teraz mysle ,ze troche udoskonalili je:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GoscOla
Monika88 u mnie po 2 tyg jeszcze rozmiar mi odpowiadał :) Były dwa stożki, trochę jak piersi u manekina :P ale z góry opuchlizna zeszła i wyglądają jak moje własne :) wiec trzeba się uzbroić w cierpliwość. Ale jeszcze zbliżyć za bardzo ich się nie da, albo ja się boje:) Fajnie, ze już masz 2 odkarmiona:) jak planuje jeszcze drugie i ciekawe jak będą piersi wyglądały po karmieniu drugiego dziecka. Jak będzie zle to będę okazje wymienić na większe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Dziękuję Monika i gościowa za odpowiedzi, troszkę się uspokoiłam ja dopiero mam wizytę 21 kwietnia , sama tak się umówiłam bo będę we Wrocławiu przejazdem to akurat zachacze:). Ale gdy mnie będzie dłużej boleć to może wcześnie pojadę. Na razie nie chcę panikować, bo to jednak każdy inaczej znosi, wiadomo że bym chciała już normalnie egzystować itd. ale daje sobie jeszcze czas. Oby czas zrobił swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Janes to trochę pocieszenie, że po takim czasie nadal jest ok, gdyby jeszcze nie grafitacja hihi. Chciałabym aby już minęły z 3m-ce i żeby nie wyglądały te cycolki jak balony i żeby już nie bolały, nawet ciuchów wszystkich nie mogę jeszcze założyć bo rąk do góry nie mogę podnieść a to już 3tyg.i 4dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Bena
Ola ty masz aż przez 3m-ce stanik pooperacyjny? Mi lekarz w zaleceniach napisał że przez 1,5miesiaca mam nosić, ale mi się wydaje że to za krótko. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Bena, tak nosze ten pooperacyjny, zakładam sporadycznie taki z fiszbiną i czuje, ze to za wcześnie :/ Czasem coś pobolewa, i ogólnie jak już wspominaliśmy z inna dziewczyna biustonosz leży na piersiach a nie piersi w biustonoszu:) biust musi całkiem zmięknąć , być ruchomy żeby zwykły biustonosz miał sens. Moje jeszcze czy w biustonoszu czy bez są w tej samej pozycji. Nie chce jeszcze ich ściskać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, dowiedziałam się że do ceny operacji trzeba doliczyć jeszcze vat, chyba że załatwi się zaświadczenie od psychologa albo ginekologa. Wy miałyście te zaświadczenia, czy płaciłyście vat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Janess no myślę, że teraz implanty silikonowe są dużo lepsze. Sam dr mówił, że ciągle coś ulepszaja. Np teraz implanty anatomiczne nie ulegają rotacji, lub bardzo rzadko, ponieważ mają powłokę jakąś tam, która temu zapobiega. Ola każdy powod jest dobry na wymianę implantow :) :),ale może nie jest tak źle co?? Kupisz sobie fajny staniczek i będzie git :) Ja mialam stożkowate piersi gdzieś przez ok tydzień, po tygodniu praktycznie zrobiły się ładne. Co do wielkości to sie okaże co mi z tego zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Tornado jak tam po kontroli ???? Wszystko oki ??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
VAT ? U mnie cena za całość to 15 900 raczej wątpię żeby doktor w dniu operacji z vatem wyskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
Janess implant ust ? Jak to się robi ????? Tez powiększam usta ale kwasem . Czy zle doczytałam z implantem ust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cena na stronie kliniki jest 14000, na konsultacji lekarz powiedział że trzeba to zaświadczenie bo inaczej trzeba jeszcze vat doliczyć, że takie przepisy... co mnie zdziwiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bena a czemu nie możesz podnieść rąk?? Bo boli??? A może masz taką blokadę i po prostu boisz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Bardzo dziwne. Ja płaciłam kwotę brutto 13500zl i nic mi nie wiadomo o żadnym zaświadczeniu. Coś kręci. Zmień klinikę hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
A od psychologa czy od ginekologa w jakim celu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
Właśnie zagłębialam się w tematykę implantow ust. Jestem zszokowana i trochę przerażona tym wszystkim. Ogólnie świetna sprawa bo wiadomo kwas hialuronowy trzeba odmawiać co jakiś czas, a implanty nie. Natomiast nie spodziewałam się czegoś takiego. Ostatnio oglądałam program gdzie babka chciała tylek powiększyc i myślałam że włoza jej implanty, jednak jest jakiś żel który ładnie wypełnia w znieczuleniu miejscowym, chwilka i po sprawie. Tylek pełen a efekt ma się utrzymać do 5 lat. Można wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Ja tez miałam podaną cenę przez dr na konsultacji o żadnym VAT nie wspominał I faktycznie płaciłam tyle ile ustaliliśmy We wt minie mi 5 tyg a jeszcze mnie pobolewają przy dotykaniu :( i nadal się mecze spiąc na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika88 już nie goscik
O właśnie widzę jak wygląda opuchnieta pierś. Prawa pierś niewiedziec czemu postanowiła napuchnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, implant silikonowy ust Mam w gornej wardze tylko, 4mm,co dalo ok 2 mm efektu. Mam naturalna pelna dolna warge ,a gorna bardzo cienka linia byla Tez robilam ostrzykiwanie,szkoda pieniedzy na tak krotki efekt i ciagle ponowne ostrzykiwanie Poczytajcie o permalip i o bullhornlip lift-to tez fajne ,wycinaja pare milimetrow Skory pod nosem ,naciagaja i zszywajai ponosi sie gorna warga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×