Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćAda
Clarka ja to przeżywałam rok temu , tak panicznie się bałam ze zrezygnowałam Potrzebowałam roku żeby dojrzeć do tej decyzji ale powiem ci ze niczego tak nie żałuje jak zmarnowanych 12 mcy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dziewczyny foty wysłane :-) goscjmjulka Na boku mogę spać za tydzień Ale zobaczyny czy się odważe. Ułóż sobie poduszki i śpij w pozycji siedzącej lub polsiedzacej, ja się po kilku dniach przyzwyczaiłam, nie wiedziałam że obroty głowa w prawo i lewo podczas snu pomagaja I daja ulga hahah czasem budze się prawie na płasko albo wykręcona w bok więc głowa do góry będzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats. Dzięki za zdjęcia. Piękne sa!!! :) Idealnie pasuja. Myślę, że większe by daly efekt plastik fantastik haha co nie uwazam za estetyczne . Ale wiem o czym mówisz, nam kobietom nigdy mie dogodzisz zawsze malo i malo hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats są śliczne i blisko siebie. Na taki implant naprawdę duże ci wyszły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Dzięki dziewczyny :-) ja mam wrażenie że na zdjęciach wychodzą dużo większe niż są w rzeczywistości hahaha no ale tak.. nam nigdy się nie dogodzi.. lewy mam wrażenie że mam bardziej pod pachą niż prawy.. minimalnie i nie widać ale czuje przy ruchach ręką.. taki szczegol :-) pewnie jak zrobią się ruchome to będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
juhu plastry ściągnięte,qfa piecze jak po depilacji woskiem,lewa fajna pełna ale czasem ciągnie,boli od sutka,nerw aż do brzucha ciągnie,prawa ok ale widać że mniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
msnats dziękuję za zdjęcia, jestem pod wrażeniem:) wow!!! piękne cyce, duże...a przedziałek...pozazdrościć...:) Ten Twój facet to powinien w łeb dostać za krzywe spojrzenia ;) Dobrze, ze się naprostował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
dlaczego urywa wiadomość w połowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Msnats przypomnij proszę jakaś ty miałaś wkładkę ? Bogu mnie tez ciągnie sutek okropnie ale to nerw w środku jak coś robie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Msants prześlij mi też proszę umieram z ciekawości agatad.21@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Msnats ja też chcę!! wyślij proszę: czarnulka92@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Tornado_ad i Popielata_Lola fotki poszły. Goscjmjulka wkładka 320 UHP mentor. Dzięki kochane za miłe słowa, mam nadzieję że mi nic już nie spadnie z wymiarów hahah Livia facet coraz częściej chętny do oglądania mimo że nadal nazywa je "wielkie grapefruity" haha ale już się przyzwyczaja:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Tornado_ad sprawdź teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Jupi :)) a do mnie dzisiaj dzwonili z kliniki i na koniec maja mam fraxel :)) bardzo się cieszę to będzie druga wizyta i mam nadzieje ze będzie coraz lepiej bo te moje blizny jednak są okropne Ale za to dzisiaj nabyłam kolejny kostium kąpielowy który mam zamiar wykorzystać już z początkiem czerwca :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję mam:)) są superowe już a jak się wygoja będą obłędne. Są bliziutko- super ci je zrobił lekarz:) naprawdę gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Msnats prześlesz mi też? natalka315@wp.pl operację mam za niecałe 2 tyg w perfect konsultacja anestezjologivzna w następnym ryg bardz0 sie boje ze mam jakas niewykryta chorobę..jak miałam dlutowane 8ke to miałam 3 dawki znieczulenia boję się ze sie obudze w trakcie op albo bede słyszeć co sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
jak pisałam ja po wizycie ale urwało najważniejsze a więc pytałam jak u Was wygląda kontrola?doktorek "maca"? czy tylko ogląda pyta? aha i dowiedziałam się że to co mam to nie była górna granica..i poczekamy aż się ukształtują i jak będę niezadowolona to idziemy na kompromis albo nawet za free..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny cz wy tez macie w piersiach takie uczucie zdretwienia? Ja mam tak po bokach, w okolicach pachy, strasznie okropne uczucie przy dotyku, najgorzej jest podczas mycia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny czy któraś tak miała ze ok 10 dni po op największy ból to sutek przy jakimkolwiek ruchu ręki (są momenty ze jest totalny luz) lub jak kładę się pół siedząco i troszkę za nisko to rwie mnie sutek okropny palący kujący ból który idzie jakby mięsień ból ciagle się od sutka po brzeg piersi aż pod pachę Dodam ze sutki cały czas stojące i ten prawy brodawka bardziej zaczerwienieniona ból mogę propwnac do czasów karmienia jak dziecko ugryzl czy jakbyście optarly sobie sutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liwia86
Julia, która miała zabieg 25.04. co u Ciebie? Jak się czujesz? Już jest lepiej i fizycznie i psychicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Dziewczyny czy wy tez miałyście taki przeszywający ból w sutku to się ciągnie spod pachy do sutka uczucie jakby ktoś odrywał albo gryzł sutek pojawia się przy ruchu ręka albo jak za nisko się położę albo porostu jak się prostuje ból naprawdę mocny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Msnats i ja i ja :) tez jestem ciekawa. Przypomnij proszę w mailu jaka masz wkładkę bo już mi powoli się wszystko miesza :) która jaką ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Msnat jaki rozmiar implantu? Ogólnie bardzo ładne blizny w ogole niewidoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLivia85
BoGu poważnie lekarz zdecydowałby się na ponowna operacje? W dodatku za free?? Jestem w szoku :) jmjulka takie klucia w sutku miałam i promieniowalo aż pod lewą łopatke, nawet byłam opuchnięta w tym miejscu, bardzo nie przyjemne, taki tępy ból...samo przeszło... Po jakiś 3dniach... Przyznam że miesiąc po operacji piersi dużo zmalaly... :( bardziej podobały mi się z obrzekiem... Może wynika to też z tego że trochę już do nich przywykłam....wiec codziennie oglądam swoje zdjęcie z przed operacji :) żeby sobie przypomnieć co to znaczy mały biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
goscOla podaj e-mail. Clarka wkładka 320 UHP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Msnat z jakiegos rozmiaru startowałas? Ja max bede miala 275 ale twoje super opuchlizna zeszla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
nauczycielka1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
goscOla poszło - czekam na Twoje fotki :-) Clarka wyjściowe miałam małe B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
tak to były jego słowa,jeśli po zagojeniu ukształtowaniu nie będę zadowolona to zrobi mi Angebot tzn.da propozycję ceny a jak nawet "psychicznie ucierpiałam" to nawet um sonst tzn.za nic free.. bo mu powiedziałam że wydałam całe oszczędności kolejnych 5tys nie mam.. mnie też lewy sutek rwie,a powiedzcie jaki sposób macie na te swędzenie?to katastrofa w nocy nie śpię bo strasznie doskwiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×