Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćKarolek
Ola przeslin jeszcze raz te swoje cycuchy ( karolek2013@onet.pl) pamietam dokladnie zdjecie,ktore mi wyslalas i bylam zachwycona. Rozumiem , ze chcialas troche wieksze ale naprawde sa piekne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Karolek, poproszę męża żeby mi wieczorem zrobił . Te w lustrze kiedy robię sama nie oddają rzeczywistego wyglądu. Teraz mam ledwo miseczkę C. Powinnam pewnie już kupować 75 B. Trochę z forum się wycofałam bo już nie chciałam oglądać więcej zdjęć piersi dziewczyn bo wszystkie miały większe i szczerze wam zazdroszczę . Ale jak trwoga to wracam do was. Myśle, ze może przejdę się z ciekawości do innego skonsultować czy faktycznie u mnie te 295 to jest max. Chciałabym rozsądnego lekarza a nie takiego, który wciska wkładki wszystkie jak leci. Byłam kiedyś u Osucha ale nie poczułam z nim hmmm chemi. Z waszych opinii pamietam, ze chyba jest jakiś sensowny w klinice szczyta ale nie pamietam nazwiska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Olu to witaj w klubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Tornado, jeju ale mnie wystraszylas z tymi plastrami. Mi lekarz po zagojeniu strupkow kazal uzywac masci silikonowej a potem plastrow. I ja zaczelam smarowac mascia po 3 tygodniach od operacji (czyli po 11 dniach od zdjecia szwow) a plastry stosuje od czterech dni. Jakie zakazenie? Matko boska ale mnie wystraszylas? Chyba zaraz pojde je odkleic. Ale jakby cos bylo nie tak to chyba bym juz miala jakies objawy?? Wydaje mi sie ze rana jest zagojona bo mam tylko cienka kreseczke i nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Tornado, do tego przez 10 dni bralam antybiotyk przeciw infekcjom a do dzis odkazam blizny octeniseptem. Nic sie nie paprze, nic nie leci. Jeju powiedz ze nie zrobilam sobie krzywdy ... Boze ale sie zestresowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćLidka
GoscOla Prośba Jeśli byś mogła to wyślij i mi. Ja odeśle Ci swoje 2 miesięczne. Mialam podobna sytuacje max miałobyc 295ml a obudziłam się niestety z jescze mniejszymi bo 255ml. Anat Średniowysoki profil. Kształtem bez zarzutu ale ten rozmiar jednak niedosyt. I nie wiem sama już czy 295 czy w ogóle by duża zmianę zrobiły. lidka79@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Ola Lidka jeśli mogę zapytać jakie macie wymiary? wz waga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lidka, prześle . Tylko mąż musi mi zrobić , dzisiaj go nie ma wiec jutro wieczorem obiecuje i Karolek i Tobie Nawet małe różnice w wielkości implantów przy małych piersiach wd mnie robią ogromna różnice. Teraz gdybym mogła cofnąć czas wiem ze ok 315 ml było ok , to jest chyba z 1,5 cm różnicy. Przy dużych piersiach pewnie nie byłoby tego w ogóle widać a przy małych tak. Wiem bo długo lewa pierś miałam większa i nadal mam ale juz mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Lidka ty masz średni profil , a ja niski wiec może wyjść podobnie, zależy tez ile mamy własnych tkanek, ta sama wkładka u każdej kobiety wyglada inaczej.porównamy sobie jutro. BoGu ja mam 174 cm i 56 kg . Wyjściowo bardzo niewiele po karmieniu mi zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
o kurcze to u mnie nie jest aż tak źle,mam 330gr i 360 i mam w sumie tylko 162,55 ale tak jak piszemy każdy ma swoje wyobrażenie niby okrągłe pod mięsień granica to 350-390

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
busia_@buziaczek.pl która chce,może niech pośle foto ja odeślę swoje jak narazie 1dzień od op.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
BoGu to Ty nie przyzwyczajaj się do obecnego stanu piersi :) zmienią się i obyś była zadowolona. No właśnie masz dużo większa wkładkę. I ja pewnie powiem Ci ze super masz. Ale to każdy musi się dobrze czuć w swoim ciele. nauczycielka1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GośćOla Nie wiem czy widziałam Twoje piersi czy nie. Jak chcesz zobaczyć moje to podaj maila wieczorem pośle i poprosze o Twoje . Kojarzę piersi tylko jednej Oli i były cudne. A dziewczyny ja nie chciałam siać paniki. Skoro nic Ci się nie sączy to pewnie masz zagojone:) także nie bój się. U mnie długo blizny miałam mega czerwone pewnie dlatego nie mogłam naklejac. Na plastrach też pisze że na zagojone blizny bez strupkow mozma naklejac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
BoGu jak na 1 dzień po to wyglądają super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tornado, ja Twoje widziałam jakiś miesiąc temu chyba. Jeśli masz aktualne to pokaz jak się zmieniły Ja Wyślę zbiorowo do Was jutro. Dzisiaj zamiast pracować cały dzień siedzę na forum nauczycielka1@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
Ja smarowalam mascia jak jeszcze mialam maly strupek w jednym miejscu a zaczelam naklejac jak juz wszystkie strupki odpadly i wtedy mialam tylko kreseczke ale po naklejeniu zrobila mi sie brązowa skóra wokol blizny. Wyczytalam ze takie kolory blizn to norma ale po tym co dzis wyczytalam juz wysmarowalam maila do lekarza ze zdjeciami blizn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
tak Ola i to nawet był efekt wow! mega opuchnięte,dziś prawie tydzień po już widać i czuć różnicę o dobry 1cm strach się bać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ale ja nie.mialam szerokiego wywiadu tez mam chorobę lokomocyjna i przy usuwaniu 8ek mialam 3 dawki znieczulenia ja nie moge spac spokojnie do twj operacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Clarka ja miałam tak samo przed operacją, panicznie bałam się narkozy i tego co będzie jak się obudzę. Miałam nawet takie momenty że myślałam o zrezygnowaniu z operacji przez ten strach. Jestem teraz półtora tyg po i cieszę się ze nie zrezygnowałam. Wcale nie było tak zle, bardzo szybko zasnęłam i świadomość odzyskałam dopiero na saki pooperacyjnej. Najważniejsze żebyś była szczera podczas rozmowy z anastezjologiem i powiedziała mu o swoich obawach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska1983
Dziewczyny jestem załamana. Mierzyłam się dzisiaj i niestety w pare dni zleciało 3 cm :(( Kształt jest idealny ale niestety nie wielkość, ja chciałam 2 rozm większe a wychodzi na to ze tylko 1. Płakać mi się chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Clarka wgrywanie osemek o wiele bardziej mnie bolało:). Na dodatek przez tydzień nie umiałam jeść. Piersi bolały Ale to zupełnie inny bol. A wywiad będziesz mieć w dniu operacji- przynajmniej u mnie tak bylo. Także głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popielata_Lola
Dziewczyny do mnie też, proszę wysyłanie a w odpowiedzi meila prześle swoje :-) jestem ciekawa jakie kto ma :-) moje świeżo po operacji były DD, tak wymierzyłam a zostało D i to nie jest jakaś straszna różnica. Duży stanik z push upem, taki efekt :-) no ale jednak ta operacja dała mi świadomość, że nie jest to gąbka w staniku tylko prawdziwe piersi i to cieszy bardzo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Dziewczyny wysłałam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Hej dziewczyny jestem już po zabiegu 5 dobę . Po operacji czulam się świetnie 3 h po wstapam do toalety i później już się kręciłam ale kryzys nastąpił w domu jak nie mogę spać ... nie jestem w stanie spać w nocy na plecach wszystko mnie drażni drapie a jak zasnę to budzę się ok 2 z bólem pleców i tak się mecze do rana . Mąż mi kupił tabletki na senne ale jakieś bez recepty to kompletnie nic nie dają . Mnie nie przerósł ból ale te nocy ... przeraża mnie jak pomyśle ze jeszcze 5 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorsj znow nie działało mi forum:( dzis dopiero poprzesylam wam zdjecia bo wczoraj nie mialam jak spisac waszych maili. Goscjmjulka podkładaj sobie pod plecy poduszki- ja spałam w pozycji półlezacej tak żebym nie musiała z płaskiego się dźwigać co dawało możliwość samodzielnej zmiany pozycji. Plecy i tak bolały Ale było lepiej. Po 6 tyg można spać na boku Ale ja się bałam. Dopiero po 7 zaczęłam i teraz jest super. Smaruj sobie plecy fastum lub czymś podobnym trochę pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćka
Dziewczyny, byłam na konsultacji i pierwsze co lekarz powiedział, to że implantów nie wkłada się na całe życie, tylko średnio co kilka lat coś się z nimi dzieje i trzeba ingerować albo wymieniać. I że jak np ktoś kilka godzin dziennie gra w tenisa i ciągle macha ręką, to te implanty bardzo szybko się zużyją. Nie wiem w jakim sensie mogą się zużyć? Jakoś nie dopytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Tornado dzięki ale u mnie problem ze spaniem w tej pozycji to jakiś koszmar może dlatego ze miałam złamany kręgosłup i w listopadzie operacje .. chyba bede prosiła lekarza o leki nasenne bo niewiem jak wytrzymać 6 tyg właściwie bez snu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Goscka, ja byłam u dwóch lekarzy na konsultacji i mówili ze raczej teraz wkładki są już na stałe. Co lekarz to inne zdanie :/ W sumie jak na chirurgie to te wkładki są dostępne krótko, jeszcze chyba niewiele kobiet- staruszek jest z implantami...żeby moc dużo mówić o tym jak będę wyglądały za 40 lat np

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćKarolek
Goscjmjulka dokladnie Cie rozumiem bo tez tak mialam. Budzilam sie ok 1 w nocy i chodzilam po domu zeby troche ulzyc plecom ale dla pocieszenia po ok 2,5tyg zaczelam spac tal troszke na boku a po 4 to juz calkiem na boku. Takeze nie martw sie ze tak bedzie przez 6 tyg. Trzymam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Hej Dziewczyny jak dobrze że tu weszłam nie ma jak wymieniać poglądy z kimś kto też jest w tej syt a nie stoi z boku i głupio komentuje.. co też ważne to wsparcie ja załamana byłam bo przed marudziłam po marudzę do tego tak jak większość z Was wywaliłam oszczędności co gorsza mój Pan swoje dopłacił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×