Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość BoGu
gośćPaulina oj to mamy tak samo,już po op mimo że były opuchnięte to i tak były mi za małe,hm w stroju kąpielowyw nawet wow ale co z tego skoro w ubraniu szału nie ma,byłam nastawiona że będę musiała część garderoby wymienić a tu co?zakładam bluzki które wcześniej ciasnawe były teraz luz i jak tu myśleć pozytywnie?jestem 2tyg po op i też jak koleżanka pisze,od pasa w dół opuchnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Paulina ....myślę że jest dużo dziewczyn niezadowolonych z efektu końcowego.Ja niestety też do nich należę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Tornado, u mnie mniej więcej w drugim miesiącu po op zrobiła się spora asymetria, bylo widać nawet przez ubranie, byłam tez podłamana , ze niedość ze taki mały to jeszcze będę musiała jakaś wkładkę w prawa pierś wkładać żeby różnicy nie było widać. Długo ta asymetria mi się utrzymywała ( piersi różnie się goja) . Teraz jednak po 5 miesiącach jest już znacznie mniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 płatność przelewem i to przed A nie po operacji :-) Dziewczyny po jakim czasie zeszla Wam opuchlizna z piersi ? Moje cały czas są jak dwie armaty twarde Ale czy to jeszcze opuchlizna ciężko mi powiedzieć, wydaje mi sie ze już zeszla bo trochę się zmieniły..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Domyślam się, że przed hehe ;) A ile dni wcześniej szpital poda dane do przelewu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Witajcie ja tez jestem zalamana bo sa za duze chcialam mniejsze wyszly bomby z zera na 80d ja szczupla czuje sie jak Pamela mala drobna z duzym cycem ...tym bardziej ze przyciąga to uwage mezczyzn.Tak chcialam miec a teraz zaluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Witajcie,co do płatności ja przy konsultacji dostałam teczkę z wszelkimi danymi,info itp i Pani powiedziała że jak zdecyduję się na op to do danego dnia zaliczka 1.500€ to rezerwowało termin op a reszta maxi 1dzień przed op miała być na koncie,wtedy też miałam zadzwonić do anestezjologa zadał parę pytań a później do recepcji i podała godzinę op,na kartkach miałam krok po kroku jak postępować przed i po,terminy kontroli itp,tak teraz czytam i hm wiele z Nas jest niezadowolone że za małe a kilka że za duże,hm jednak te co ma za mały mamy jednak wyjście,dobrać ładny stanik który uwydatni a te co mają za duże niestety nic już nie zrobią..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Gość Re a kiedy miałaś operacje? Jeśli niedawno to jeszcze zmaleją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalvinero
Z tego co wiem bardzo dobrze powiększanie piersi wykonują w gabinecie https://medyk-centrum.pl/ w Częstochowie sama jestem teraz przed wyborem gabinetu i wiem, że warto nawet pół Polski przejechać żeby dobrze trafić. Ktoś o nich słyszał i może napisać parę słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
GoscOla ponad 2 tyg temu wydaje mi sie ze takie juz zostana ja jestem szczupla 45 kg a mialam 350 ml mentor lekarz mowil zeby mniejszych nie brac bo pacjentki zaluja pozniej wiec na wlasne życzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Marbier88 do mnie dzwonili dosłownie parę dni przed.. Na meila wysłali dokumenty tj zestawienie kosztów i umowę , podpisujesz wszystko w szpitalu przed operacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
GoscRe każda z nas jest inna ale u mnie po ok 2 miesiącach zrobila się duża różnica w rozmiarze, wiec 2 tyg to jeszcze bardzo mało czasu. Zobaczysz wspomnisz moje słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoścRe jak 2 tyg to zmaleja na bank. A skoro jesteś szczupła i masz 45kg to napewno nie możesz mieć 80 pod biustem chyba że mega jesteś spuchnieta. Ja mam 60kg a pod biustem 70 lub 75 muszę mieć;) więc głowa do góry! Będą mniejsze:) te staniki pooperacyjne często mają hiszpańska rozmiarówke na moim pisało 80F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Dzieki dziewczyny za otuche mam nadzieje zmaleja jeszcze oby oby wiec zycze wam milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 380
GoscRe mowisz ze wazysz 45kg a pod biustem masz 80? Niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Nie kochane stanik 80d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Pod biustem mam 65 moze zle to napisalam sorki za niedogodnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz pod biustem 65 to jakim cudem masz stanik 80d? Chyba cos tu nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Bylam dzisiaj na konsultacji operacja za kilka dni, umre ze stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: http://www.igortreneronline.pl I zmień się nie do poznania nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: http://www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
czy miałyscie przed zabiegiem RTG klatki piersiowej i EKG serca? bo stresuje sie e powinnam, boje sie strasznie, wypadały wam wlosy po narkozie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
No wlasnie nie wiem wogole tego nie ogarniam...bylam w sklepie dokupic 2 stanik sklep z bielizna kobieta zna sie na rzeczy podobno mowila zmierzyła mnie cala i ogolnie mowila ze mam rozm f haha na staniku tez pisze 65euro 30uk 80f nie wiem w sumie jaki juz mam rozm sa duze i nie jestem zadowolona do konca jak pisalam wcześniej. ..Ale co najlepsze poszlam.do H&M tam stanik 80d idealny..to jak mam zmierzyc i zobaczyć jaki jest prawidlowy.Ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
No wlasnie nie wiem wogole tego nie ogarniam...bylam w sklepie dokupic 2 stanik sklep z bielizna kobieta zna sie na rzeczy podobno mowila zmierzyła mnie cala i ogolnie mowila ze mam rozm f haha na staniku tez pisze 65euro 30uk 80f nie wiem w sumie jaki juz mam rozm sa duze i nie jestem zadowolona do konca jak pisalam wcześniej. ..Ale co najlepsze poszlam.do H&M tam stanik 80d idealny..to jak mam zmierzyc i zobaczyć jaki jest prawidlowy.Ktos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
To tak bylam w sklepie kupic stanik sklep typowy z bielizna pani zmierzyla mnie i dobrala lezy idealnie na staniku pisze 65 euro 30 uk 80f no ok pojechalam do H&M tam mierzylam 80d tak pisalo tez byl ok ...tak jal oisalam wyszly mi piersi duze jak dla mnie teraz nie moge sie ogarnac rozmiarem to jak mam to zmierzyc zeby sie dowiedziec co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Sory ale nie dodawalo komentarzy wiec dalo ale za duzo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zmierzyć się pod biustem - pewnie masz 65cm potem musisz zmierzyć się w biuście czyli też obwód Ale w najszerszym miejscu. Potem odejmuhesz jedna wartość od drugiej czyli to co wyjdzie w biuście minus obwód pod biustem . Ta różnica daje wielkość miseczki - skoro Pani policzyla że masz mieć 65 F to to będzie twój rozmiar najprawdopodobniej. Musisz sobie sprawdzić robiąc swoje pomiary albo pójdź do innego sklepu i sprawdź czy wyszlo to samo :) ja mam według esotiq 75D (77 pod biustem a w biuście 94cm ) Ale według brafiterki 70F i faktycznie ten najlepiej leży i trzyma biust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Dziękuję za szczegolowe wytlumaczenie w biuscie mam 92...wiesz jak sie nie mialo nic bralo sie podwojnu push up to teraz trzeba jakos to ogarnac.Jej mam nadzieje ze bede troszkę mniejsze bo naprawde takiego rezultatu to sie nie spodziewałam. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Msnats na moje oko to doktor dobrał Ci implant idealnie... i ta mała przerwa między piersiami... naprawdę dobra robota! Mam nadzieję że u mnie też będą tak dobrze dopasowane;) niedawno na forum pisała gość Karla która również miała zabieg u 'naszego doktora' i miała dość spory implant, nie orientujesz się może czy doktor sam zaproponował jej taki rozmiar czy ładnie o go taki poprosiła??:) a może jeszcze śledzi forum i sama udzieli odp.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Czemu nikt nie przejmuje się narkoza tylko ja?? Żeby jakos przeżyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja po narkozie czułam się zupełnie dobrze, tyle ze senna byłam . Ale niestety włosy poleciały bardzo :( Teraz po prawie 6 miesiącach już się zregenerowały . Ale nie wszystkie kobiety tak reagują a właściwie włosy wiec może u Ciebie wcale nie będzie to miało wplywu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×