Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Monika88 już nie goscik
Miałam już nie raz narkoze i jest to dla mnie normalka, zupełnie nic stresującego, jeśli oczywiście nie zataja się jakis chorób. Nie wypadły mi wlosy, nie wymiotowalam, jedynie ten opuchniety brzuch utrzymujący się do miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
I właśnie tego się boje ze mam jakas chorobę o której nic nie wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Miałam operację w poniedziałek 28.05 w Holandii, bo tutaj mieszkam. Narkoza w porządku, po wybudzeniu wymiotowałam kilka razy, ale to norma. Co do wypadających włsów to wypadają, ale wydaje mi się, że przez brak czesania. Mój narzeczony pomaga mi we wszystkim jak może, ale niestety, wszystkiego nie potrafi zrobić, a ja go nie chcę zadręczać upominaniem się o drobnostki. O ile jestem w stanie w jakoś przetrwać dzień tak w nocy, do tej pory trzy noce-każdej się budziłam z bólu i to nie piersi, a pleców. Kombinowanie z poduszkami i Tramal pierwszej nocy, drugiej nocy Tramal przed snem, z nadzieją, że prześpię całą noc, ale obudziłam się około 4 nie dość, że z bólem to jeszcze na wymioty i trzecia noc, wczorajsza znów obudził mnie ból i znów trzeba było mnie ululac Tramalem i teraz mi niedobrze. Mój narzeczony jest wykończony, musi pracować. Ja nie wiem już co robić, żeby przesypiać całe noce i nie czuć się jakbym miała wymioować co chwila. Zeszłej nocy nie chcąc go budzić chciałam sama się jakoś podnieść troszkę i oparłam się łokciem i mi coś się jakby przelało w prawej piersi. Cały czas w ogóle czuję jakby mi cos wędrowało, ale właśnie tylko w prawej. Coś jakby skurcz wędrujący, ale tak jakby lejcy się. Nie wiem czy się powinnam tym martwić czy nie panikować. Pytałam lekarki przed wyjściem do domu czy musze robić jakieś specjalne masaże jak to oglądałam na youtubie, powiedziała mi, że absolutnie nie, bo one muszę się jakby wtopić w to miejsce, w które ona je wszyła. Do tego zero czucia w sutkach spuchnietych jak piłkeczki do ping ponga. Jakieś rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
Hej no to teraz się dobiłam,patrząc na tabele wymiarów i kalkulator to ja mam 75A! pod biustem 75 w biuście 88cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
masakra tak się rozpisałam a tu co większą część urwało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
msnats Dziękuję za info :) Dam znać jutro co mi doktorek powiedział ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Bogu to ja ci zazdroszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Clarka ja tez tak mialam balam sie ze juz jak zasne to sie nie obudze ale naprawde jest ok same sie nakrecamy na strach.Tak jak mi dr mowil 6 godz nic nie pilam nie jadlam i wymiotow nie bylo.Bardziej przejelam sie ze beda mnie intubowac ale nawet nie wiedzialm kiedy wlozyli i wyciagneli.Nastaw sie pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
gośćRe a ja Tobie i to jak,miałam A i dalej mam A lub małe B porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Bogu najlepiej bylo by gdzies po srodku i kazda by byla zadowolona. . duze zle male zle ....a jak nie bylo wcale to tez zle...Nam dogodzić sie nie da..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
hm da się ale niestety po części to i nasza niewiedza i wina lekarza dobrać odpowiedni rozmiar,ty gadasz chce małe a on że większe lepiej,będzie Pani żałować,ja chciałam większe to nie za duże będą sztucznie wyglądać i teraz mamy takie efekty tym bardziej trudno sobie wyobrazić jak to będzie "po" wyglądało.. tak nie było źle ,są źle,to tego kwas w domu bo ciągle tewat cycek że nie takie miały być..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Bogu mam to samo ciągle ten temat i kwas dobrze ujete moj nie nazeka a ja co nie ubiore a couchy xs wszystko opiete i wychodzi wygladam jak ech nawet nie chce pisac bo juz sie denerwuje ...coz gdybym wiedziala lekarz mowile ze miedzy 300 a 350 nie ma duzej roznicy wiec zaufalam mu ale przy mojej koscistosci haha jest i to ogromna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BoGu
gośćRe dokładnie a ja to odwrotnie,ubrania luźne i powiem Ci tak 330-350 dla Ciebie były by idealne,ale tak jak piszemy one zmaleją poślesz foto? busia_@buziaczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dziewczyny w peefect medica po op zostaje się na noc? I kiedy wraca do domu? Po śniadaniu? Dadza mi tam jeść? Czy sama mam cos kupić? Nigdy w szpitalu nie byłam chyba tylko jakp 2-3 latka ani tego nie pamietam poza tym innr czasy byly, czy leze z kims na sali? Czy mam lazienke? Czy moge sie wykapac tam? Nikt mi nic nie powiedział sama pytam o wszystk9 mam wrażenie że jakis niedoinformowany personel..jakos poki co nie bardzo mi się podoba msm nadzieję że inaczej bedzie podczas op, na wywiadzie z anestezjologiem powiedziano mi ze skoro tak sie boje moze powinnam zrezygnować..wiec zamiast uspokoić mam jeszcze wieksze schizy tylko pocieszam sie ze gwiazdy robią op w kolko i nic się nie dzieję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W mojej klinice dostałam po operacji zupkę koło 16.00 drugie danie o 18.00 a rano śniadanko. Wszystko mi dali łącznie z piżamie i skarpetkami. Naprawdę o nic nie musisz się martwić. Po śniadaniu instruktaż i do domku;) Kontrola po 8 dniach. Kolejna po 7 tyg. Następną mam we wrześniu. Pewnie wszystkie kliniki mają podobnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość clarka0
czy podczas operacji jestem w ubraniu? majtki cokowiek jak to wyglada jezu jak o tym mysle autentycznie robi mi sie stalo, ze w ogole szalenstwo jakies,.. zle sie czuje z tym ze mamie nie powiedzialam o tym ale gdybym powiedziala to zakazalaby mi probowalaby wybic z glowy i mam takie mysli ze cos mi sie stanie i wtedy sie dowiedza wszystcy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Clarka0 ja miałam w Perfect medica 20.03. Opieka jest super. Dają jeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Ucielo post. Jest catering i nawet pytają o Twoje preferencje odnośnie jedzenia. Pokoje ładne dwuosobowe z łazienką. Jak nie będzie dużo pacjentów będziesz sama na sali. Ja byłam.Zostajesz dobę po operacji. Do operacji dostajesz jednorazowe majteczki i koszulkę. Naprawdę opieka Perfect. Kto będzie Ciebie oferował dr.Maruszko czy dr. Grobelny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dr Muraszko i uważam że super jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Dr Muraszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Amira
clarka o tez tak mam... nikomu nie mówiłam, wie jedynie mój partner. Operacja już za 3 tygodnie. Staram się nie myśleć o samym zabiegu zeby sie nie stresowac. Ale ciągle mysle czy dobrze wybrałam. Boje sie, ze beda za małe. Mimo że wzielam 450 mentory okragle hp. Czytałam że z tego czasem nawet tylko c wychodzi... A czasem widzialam z tego duże ladne piersi. A ja chcę mieć conajmniej d. swoje mam małe b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
GośćRe to jakaś miałaś wkładkę ? Ja wyjściowe zero a wkładka 260 anatom wymienimy się zdjęciami ? Ja nie ukrywam ze wolałabym troooszke większe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Dr. Muraszko, przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćRe
Bogu wysle ale ja mam 350 i właśnie dla mnie za duze podaj meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Gość Madlen Ty również miałaś zabieg u dr Muraszko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja 270 ale niby 300 za duże ja nie myślę o rozmiarze chcę tylko przeżyć obudzić się potem będę się martwić wielkością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Ja miałam u dr Grobelny i dr. Grudziński oni operują wspólnie. O dr. Muraszko też słyszałam same dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Ja mam wkładki o pon. 365 i 390ml miałam asymetrie okrągłe i nie są duże. Noszę nadal ubrania w rozm S tylko teraz ładniej leżą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
Clarka0 nic się nie martw opieka i podejście lekarzy w Perfect medica sa na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Madlen
U mnie też nikt prawie nie wie o operacji i w ubraniu nikt nie zauważył. Wcześniej nosiłam push ap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×