Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość Clarka0
Dzisiaj raczej nie dam rady jutro wieczorem mogę podesłać, ona nie sa wielkie 250, ale sa wysoko i przez to wygląda sztucznie jak dla mnie, w ubraniu jest tak jak przed op w push up ale jal zdejme ten stanik operacyjny to sa trochę wieksze on jakby splaszcza wielkością sa z pewnością wystarczajace tylko chcialabym bardziej naturlany look chcialabym zeby opadly pasa nie mam i nie mam takich zalecen, na noc bandaż nad biust nakladam czyli tak kak wyszlam ze szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Hmmm ciekawe dlaczego nie masz w zleceniach tego pasa skoro są wysoko... może dlatego że implant masz niewielki a przy takim nie ma potrzeby zakładania pasa, co innego jak cały biust wypełnia implant, wtedy trzeba im pomóc... to tak na moją logikę;) W każdym bądź razie spokojnie! Dr napewno jest pewny że pójdą w dół i nie masz się co martwić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
No mam.nadzieje bo dobry dr, blizny nawet jak beda to beda niewidoczne bo w faldzie poza tym ladnie nie goi to nawet nie bede narzekać w tej sprawie, juz sobie kupilam stanik miekki bo byl piekny! Jescze musi trochę poczekać a ten stanik operacyjny tragedia po bokach od szwow mam az wgniecenia...wysle jutro zdjęcia i.moz3 ktoś oceni na temat wysokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Antylopaaa Ja mam 169, 52kg czyli mamy bardzo podobne wymiary,mentory 300ml okrągłe pod mięsień. Jestem bardzo niezadowolona z wielkości po op. Są zdecydowanie dla mnie za małe,ale to wszystko zależy kto co oczekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucieło mi posta... A jak u Ciebie jesteś zadowolona z wielkości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
Ja umieram z bolu sutkow!!! Najgorszy bol z teg9 wszystkiegp az mi sie luszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopaaa
Do gosc: teraz sa bardzo scislo owiniete bandazem wiec trudno powiedziec ale sa raczej male. Pierwsze co powiedzialam po wybudzeniu to O! male! Ale znajac mnie to wiekszych bym sie wstydzila poza tym duzo biegam i cwicze wiec mniejsze beda wygodniejsze. Ty jestes wyzsza ode mnie o dobre 11 cm wiec rozumiem ze mozesz miec niedosyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antylopaaa
Do Clarka jaki to rodzaj bolu ? Piecze ? Swedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Msnats Wyslesz fotki ? :) tusiaczeq_01@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Sylwia, ja po przymierzeniu kilku staników z fiszbina czułam ból :/ u mnie to było za wcześnie, a tez próbowałam po ok 2 miesiącach Przymierz kilka i wróć do domu. Zobaczysz jak będziesz się czuła , i w sumie dopóki piersi są nieruchome to wd mnie biustonosz taki z fiszbina leży na piersiach a nie piersi w biustonoszu :) poprostu jeszcze taki nie jest potrzebny, ale rozumiem Cie , tez już chciałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ja jestem pol roku po i w sumie nadal wybieram te bez druta. Tak mi teraz poprostu wygodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie kiedy można zdjąć ten biustonosz i pas chodź na godzinkę by odetchnąć troszkę.Czy tak się nie da twardo nosić 6 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscSylwia
GoscOla, moje piersi lepiej ukladaja sie w biustonoszu z fiszbinami, czuje ze sa tez stabilniejsze w takim bo stanik dokladnie przylega natomiast bez fiszbin odstaje na mostku. Na szczescie nic mnie nie boli od fiszbin wiec mysle ze juz spokojnie moge takie biustonosze nosic. Podobno tez te z fiszbinami lepiej trzymaja piersi ale to podobno. Takze to nawet nie tyle ze ja chce juz te z fiszbibami tylko po prostu lepiej w nich wygladam i lepiej sie czuje wiec chyba piersi sa juz gotowe na te staniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Clarks Jestem 10 dni po operacji , na zdjęciu szwów dr zaleciła mi pas, powiedziała że to przyspiesza zejście piersi w dół. Nie jest to niniecznosc, ale dzięki temu szybciej się ładniej ułożą. Nosze pas 24h mogę zdjąć w ciągu dnia na 1h żeby odpocząć. A teraz moje doświadczenia :) Mam 164cm i 56kg , mało tkanki tłuszczowej, dużo ćwiczę, jestem z zawodu trenerem, implanty okrągłe fakturowane 395cc, Mam wklęsła klatkę więc sporo implantu poszło do środka tak mi tłumaczyła dr. Docelowy rozmiar chciałam pełne C. Moja wyjściowa miseczka to niby małe B, ale na mnie wszystkie staniki odstawały. Mało skóry, piesi małe, po 2 karmieniach pomoc nie zniszczone ;) Operacja 5.06 , po operacji 3,4 doba ból silny, prawa pierś większa, czułam w niej jakby palenie, pieczenie nawet. Lewa lepiej , jest nawet już jakby bardziej miękka, chociaż pokinco to piersi obrzmiałe i spuchnięte mocno. Stanik mam na zalecenie dr z Decathlonu, bardzo wygodny, nie obciera, kupiłam 2 na zmianę. Z każdym dniem jest lepiej, ale po operacji nie spodziewałam się aż takiego bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćOla
Ok Ok Sylwia, każde piersi inne :) jeśli nic Ci nie doskwiera to w porządku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia czy mogłabym cię prosić o przesłanie fotek, bo jestem ciekawa jak się u ciebie zmieniły. Ja jestem miesiąc po i tez właśnie u góry piersi, tak jak mięśnie strasznie się implant odznacza, w szczególności tomwidac z profilu i to mięsie nie podoba. Mam nadzieje ze to się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość Antylopaaa Tak... Mam niedosyt i to duży... albo trafiłam na nie tego lekarza choć klinika dość znana. Jestem tzw. Szczypiorkiem więc lekarz stwierdził że przy tak wąskich biodrach Ii braku tkanki tłuszczowej większe implanty będą wyglądały nienaturalnie oraz mogą się odznaczać po bokach. Ehhh.... no cóż.. teraz wzięłabym conajmniej 370ml. Rozmiar C to naprawdę małe piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę wiedzieć który to biustonosz z dekatlonu.Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Miśka mam to samo ale z tego co pamietam pierwszy tydz po Op było to niemożliwe , przynajmniej u mnie :) wiec musiałam jeszcze trochę odczekać bo od prasowania bolała mnie cała pierś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkarla
hej dziewczynki nie pisałam i szczerze mówiąc nie czytałam was , niestety życie zmusiło do wyjazdu za granicę ale już wracam w poniedziałek tak że napewno będę aktywną:) miałam operację 03.04 chodzę bez stanika piersi są ruchome i miękkie dla tych dziewczyn których nie znam to 425 okrągłe HP Gdańsk dr Muraszko ;) z tymi dziewczynami z którymi sobie wysylalysmy zdjęcia w poniedziałek wyśle swoje ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Czy tylko mi forum nie działa od dwóch dni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy któraś z Was wie jak to wyglada z operacja i trwajacym leczeniem zeba? Op za 18 dni a mnie jak na złośc od 3ech tyg trzyma obrzydliwy kaszel a od czwartku ząb doskwiera :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjmjulka
Gośćkarla po ilu lekarz pozwolił ci ściągnąć stanik? Tez miałam u niego 16 maja - wymiana zdjęć ? Ja anatom 260 Ulko.justyna@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmiśka
Nareszcie! Otworzyłam w nowym oknie i poszło;) Marbier za dwa dni w Perfect więc już mały stresik jest:) gość Karla a czy jesteś zadowolona ze swojego rozmiaru?? Masz dość spory implan... dr sam Ci taki zaproponował czy musiałaś się o niego licytować??;) jeśli ja też mogłabym fotki to poproszę na anisia_a@wp.pl. Gość Ada to mnie uspokoiłaś bo tydzień to jeszcze nie tak źle:) mam zresztą nadzieję że ze wszystkimi obowiązkami domowymi nie będzie tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćmiśka To trzymam kciuki :) Nim sie obejrzysz już bedziesz w domku z powrotem :D Ja odliczam już swoje dni :) i doczekać się nie mogę. Byle by ten kaszel w końcu zniknąl, bo nici z operacji :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Clarka0
A fraxel na blizny po implantach to ile kosztuje? Jakies kokosy? Ja mam nadzieję że to zmięknie bo mam wrażenie ze noszę na klatce 2 kamienie 10 kilogramowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny możecie mi powiedzieć który to biustonosz z dekatlonu.. Bo bym.chciala kupic A nie wiem ktory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa1989
Ja tez bardzo chętnie się dowiem co to za stanik! :) Te co mam doprowadzają mnie do szału. Jeden zapinany z tyłu Triumpha z regulowanymi na rzepy ramiączkami jeszcze ujdzie, ale drugi zapinany z przodu na ileśtam haftek po pierwsze nie jest wcale wygoadny w zakładaniu, a po drugie strasznie obciera mi sutki. Aż strupki sie porobiły, próbuję smarowac teraz olejem kokosowym, ale to tez do najprzyjemniejszych czynności nie nalezy. Lewy w ogóle zero czucia i miękki, a drugi cały czas obrzmiały i nawet jak woda kapnie podczas prysznica to strasznie boli. Mam nadzieje, że to przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAda
Clarka ha mam fraxel w cenie zabiegu wiec nie pomogę Marbier ja musiałam mieć ząb wyleczony a w niektórych klinikach musisz nawet dostarczyć zaświadczenie od dentysty chodzi o to żeby nie było żadnego stanu zapalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×