Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

gośćMilka myślę, że gdyby włożono mi szersze implanty to bym byla zadowolona, bo one sa takie drobne, a ja mam szersze ramiona jednak. Cieszę się, że w ogole je mam, ale mogło by być lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Marbier88 Zdjęcia doszły. Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
@Milka- w katalogu Mentora nasze implanty są po sobie :) Mamy CPG 323- 390 i później 440- przeskok co 50 ml moje mają projekcję 6,3 mm. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMonia22
Marbier88- fajnie , że jesteś .. :) Szkoda, że jesteś zawiedziona... eh.. te rozmiary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
gośćMonia22 Obiecałam sobie cycki na 30tke ;) i mam heh. Pomimo, że nie do końca jestem zadowolona to i tak dumnie paraduje po domu bez bluzki i stanika ;) mąż w kółko powtarzał, że to bezsensu wydanie kupy kasy i zwykly widzimis mój, ale teraz gdy mnie widzi to mówi, że dobrze ze zrobilam je bo sie napatrzec nie może hehe ;) Denerwuje mnie tylko fakt, że gdy zakładam sukienki/bluzki to nie ma tego efektu wow, a osoby z otoczenia nie widzą różnicy, a nawet usłyszałam od ciotki " a ty Marta jak cyckow nie miałaś, tak nadal nie masz" hahaha myślałam że coś mnie strzeli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Haha Marta nie żartuj ale może i dobrze nikt się nie domyśli. Ja przytyłam 5 kg z 49 na 54 i mam nadzieję że zgonie na to. Troszkę się boję że ktoś zauważy jednak i nie kupi tego. Mój mąż też się martwi że coś mi się stanie ale myślę że później będzie zadowolony... A ja to już się nie mówi... Jak wrócę to od razu push upy idą do kosza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Sorki miało być Marbie88 a napisałam do Marty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość Benia Z dwojga zlego cieszę się, że nie rzuca sie to w oczy bo uniknelam zbednych bezsensownych pytań , zwlaszcza teściowej hahaha ktora ma swoje miske G :/ a moje to piegi wg niej ;) no w sumie racja hahahaha. Ja w dniu op wazylam 48kg obecnie po 3msc przytylam 3kg ale piersi mam z zerowa tkanka tłuszczowa ,wiec tam nic sie nie zmienia ;) znajoma zauwazyla tylko na zdjeciu i zapytala "czy bolalo" a ja udalam greka, a pozniej powiedzialam ze tabletki anty tak zadzialaly i dobry stanik heh ;) Jezeli nie ma sie wsrod rodziny obiektywnych oczu to lepiej by nie widzieli bo to zbedne komentarze ktore nic nie wnosza a tylko cisnienie podnosza ;) Moje staniki leza gleboka w szafie jak wkurzam sie ze male mam to wyciągam, zakladam i humor sie poprawia haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Marbier88 O taaak mąż ma na czym oko zawiesić :) A teściowa i inne kobiety posiadające spory biust nie zrozumieja tych które go nie mają... Ja noszę mega push up więc pewnie różnicy nie zauważa. Choć mam nadzieję że biust będzie ciut większy niż w pushapach. I też tak myślę że na tabletki zgonie ;) Co do tabletek antykoncepcyjnych - przerywalyscie je brać przed operacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marbier88 A jakie masz implanty? Jaka pojemność? skoro żałujesz bo sa za male Twoim zdaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycolinkaaaa89
@Martkakkk Tak generalnie jest wiele różnic moja droga :) po 1 one są całe wypełnione żelem silikonowym a nie tak jak poprzednie ze jest taka pusta przestrzeń po 2 żel jest trochę nowszej generacji i w dotyku różnica miedzy prawdziwa piersią a implantem jest praktycznie niewyczuwalna po 3 maja delikatnie inny kształt podstawy przez co zwłaszcza u szczupłych kobiet krawędzi implantu są niewidoczne po 4 maja węższa podstawę i jednocześnie większa projekcje co znaczy ze w przypadku wąskiej klatki można włożyć większy implant po 5 maja większy efekt push up i np u kobiet które karmiły i maja obwisłe piersi nie trzeba przeprowadzać jednocześnie podniesienia piersi czy jakoś tak ;) A doktor robiła Ci wizualizacje ? Bo mój lekarz nie zrobił a chciałabym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycolinkaaaa89
@Martkakkk Tak opowiadał dużo, generalnie będą one droższe o 1000,- niż zwykle mentory memory gel, po 1 są całe wypełnione żelem a nie tak jak u poprzednich ze jest trochę tej wolnej przestrzeni po 2 żel silikonowy jest nowszej generacji i praktycznie niewyczuwalna jest różnica pomiędzy prawdziwa piersią i implantem po 3 daja większy push up w górnej części po 4 maja inny kształt lekko zwęża się podstawa przez co doktor mówił ze łatwiej wpasowują się w kieszeń i nie widać brzegów implantu jak czasem u bardzo szczupłych kobiet po 5 właśnie przez ten kształt w przypadku wąskiej klatki piersiowej może włożyć większy implant mi np wymierzył podstawę 11.9cm czyli 425ml a gdybym miała zwykle mentor high profile to pewnie by zmieścił tylko 350ml z podstawa 11,7cm bo nast rozmiar to już 12cm podstawa A doktor robiła Ci wizualizacje ? Bo ja tylko w domu test ryżu i wyszły spore, nawet trochę się wącham czy nie powinnam mniejszych wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycolinkaaaa89
@Martkakkk Tak opowiadał dużo, generalnie będą one droższe o 1000,- niż zwykle mentory memory gel, po 1 są całe wypełnione żelem a nie tak jak u poprzednich ze jest trochę tej wolnej przestrzeni po 2 żel silikonowy jest nowszej generacji i praktycznie niewyczuwalna jest różnica pomiędzy prawdziwa piersią i implantem po 3 daja większy push up w górnej części po 4 maja inny kształt lekko zwęża się podstawa przez co doktor mówił ze łatwiej wpasowują się w kieszeń i nie widać brzegów implantu jak czasem u bardzo szczupłych kobiet po 5 właśnie przez ten kształt w przypadku wąskiej klatki piersiowej może włożyć większy implant mi np wymierzył podstawę 11.9cm czyli 425ml a gdybym miała zwykle mentor high profile to pewnie by zmieścił tylko 350ml z podstawa 11,7cm bo nast rozmiar to już 12cm podstawa A doktor robiła Ci wizualizacje ? Bo ja tylko w domu test ryżu i wyszły spore, nawet trochę się wącham czy nie powinnam mniejszych wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycolinkaaaaaaaa
@Martkakkk Tak opowiadał dużo, generalnie będą one droższe o 1000,- niż zwykle mentory memory gel, po 1 są całe wypełnione żelem a nie tak jak u poprzednich ze jest trochę tej wolnej przestrzeni po 2 żel silikonowy jest nowszej generacji i praktycznie niewyczuwalna jest różnica pomiędzy prawdziwa piersią i implantem po 3 daja większy push up w górnej części po 4 maja inny kształt lekko zwęża się podstawa przez co doktor mówił ze łatwiej wpasowują się w kieszeń i nie widać brzegów implantu jak czasem u bardzo szczupłych kobiet po 5 właśnie przez ten kształt w przypadku wąskiej klatki piersiowej może włożyć większy implant mi np wymierzył podstawę 11.9cm czyli 425ml a gdybym miała zwykle mentor high profile to pewnie by zmieścił tylko 350ml z podstawa 11,7cm bo nast rozmiar to już 12cm podstawa A doktor robiła Ci wizualizacje ? Bo ja tylko w domu test ryżu i wyszły spore, nawet trochę się wącham czy nie powinnam mniejszych wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Ja mam nadzieję że nikt się nie polapie chociaż lustrujace oczy teściowej i szwagierki mam wrażenie że przeswietlaja mnie lepiej niż rentgen przez ostatnie 10 lat hihi a myślicie że jaki rozmiar mi wyjdzie z 70a na start przy mentorach okrągłych 275? Będę miała c? Więcej bym nie chciała. I patrzyłam na stanik na zmianę jak kazał doktor https://femeni.pl/pl/p/Biustonosz-po-operacji-plastycznej_Lipoelastic-PI-Active-Variant/20488 czy taki może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Martkakkk Ja nie odstawiłam tabletek, dr mówił, że nie trzeba. Gosc mam mentor UHP 320cc msnats jesteś tu jeszcze? nie mogę znaleźć Twojego maila, jak u Ciebie sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda3335
Maribell88, ja też byłam bardzo zawiedziona, kształt był okropny, implanty za wysoko. Poszłam gdzie indziej i okazało się, że można zrobić ładnie i estetycznie i można też włożyć większy implant. Jestem teraz zadowolona ale stres był duży, no i byłam wcześniej u 3 lekarzach na konsultacji, potwierdzili spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda3335 Wg mnie to u mnie sa nawet za nisko patrząc po kolezankach ktore rowniez sa po zabiegu. chcialam okrągłe aby miec ladny dekolt bez stanika a bez stanika wygladaja jak implant anatomiczny, co mnie nie satysfakcjonuje. Żałuję ze nie bylam u kilka lekarzy na konsultacji tylko poszlam tam gdzie moje kolezanki. Tylko ze u nich efekt jest super, wiec też sadzilam ze u mnie bedzie super. Wieksze piersi mialam gdy karmilam piersią i widząc ile miałam sadzilam ze przy inplantach bedzie tyle samo albo ciut wiecej , a nie mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Benia - model Sarah Amoena, o którym Ci pisałam moim zdaniem jest o tyle wygodniejszy, że ramiączka są na rzepy z przodu a tu masz regulację tradycyjną z tyłu, z którą sama sobie na pewno nie poradzisz na początku. Ale ogólnie pewnie też jest ok :) Dzisiaj mija mi 2 tygodnie, na prawdę z dnia na dzień jest zauważalna poprawa w funkcjonowaniu. Czuję się świetnie, tylko ze snem na plecach wciąż mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli85 masz rację sama z tym sobie nie poradzę z regulacją. Ale kupię go po zabiegu bo nie bardzo wiem jaki mi rozmiar wyjdzie a on musi być raczej dopasowany co? Boję się że kupię zamaly albo za wielki. Super że tak dobrze to znosisz mam nadzieję że i w spania niedługo ulgę poczujesz, :), ja 6 dni po operacji mam urodziny córeczki 2 i chce czy nie teście i chrzesnii przyjadą a ja mam nadzieję że zdołam ukryć jakoś opatrunki i ból.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin za miesiąc bardzo się boje na początku bałam się narkozy i intubacji teraz boje się bolu zabieg mam mieć w horizont medical u dr Szymańskiego powiedzcie mi czy duża jest różnica bolu między gruczołem a mięśniem ? Prawda to ze bardzo ciężko sie oddycha po wybudzeniu i jak wyglądają te pierwsze chwile i dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulinaxx
Dziewczyny wysłałam zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Dziewczyny, u mnie o operacji będzie wiedział tylko mąż...niechce wysłuchiwać zbędnych komentarzy. Zresztą, mieszkam na wsi i pewnie by się rozniosło z prędkością światła, a niech ludzie sobie lepiej znajdą inny powód do rozmów niż moje silikony ;) Noszę mega push up, więc mam nadzieję, że nikt nie zauważy różnicy. Powiemy tylko, że nadwyrężyłam kręgosłup i muszę się oszczędzać, czy coś w ten deseń... Mam nadzieję, że zaraz po operacji nie będę wyglądać jak zombie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia Dociera do Ciebie fakt że już za tydzień będziesz miała operację? Ale super ;) Daj znsc jak już będziesz po. I te urodziny córeczki... Dasz radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Cycolinkaaa89 O widzisz trochę Ci dr poopowiadal. Dzięki na info. Mi jedynie dr powiedziała że to nowość mentora no i jest droższe o 1.5 tys. Tylko że tylko 240ml zaproponowała. Ogólnie sceptycznie podchodzę do nowości. Pod koniec listopada mam kolejną konsultacje więc się dopytam. Ogólnie straszny mam dylemat czy okragle czy anatomy. I ta wielkość. Zeby nie były za małe ani też za duże. Dr dała mi kilka implantów do włożenia pod stanik. Ale nawet nie były to te pojemności które proponowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Paulinaxx Zdjęcia dotarły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Marbier88 Ja przestałam brać i teraz nie wiem czy uda mi się iść na operację w wyznaczonym terminie ze względu na nieregularne cykle. Poradzę się ginekologa. Jak branie tabl wpłynęlo na twoje wyniki krzepnięcia krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbier88
Martkakkk wszystkie badania robiłam w trakcie brania antykoncepcji. Nie wpłynęło to w żaden sposob na moje wyniki. Wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Martkaa tak to za tydzień staram się o tym nie myśleć :) jutro jadę na usg i ktg,mam też mieć badania laboratoryjne trzymajcie kciuki żeby były dobre. Zaczęłam kaszlec trochę i mnie to martwi ale może mi przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
A ja już jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×