Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Koronkova

JESTEM PO ZABIEGU POWIĘKSZANIA PIERSI cz.2

Polecane posty

Gość gośćMilka
NataliaNiki23 jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
Benia Tak teraz dodatkowy stres przed wynikami badań.. I ten sezon zachorowań. Oby szybko Ci przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martkakkk
NataliaNiki23 Trzymamy kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Benia. Podam Ci moje wymiary przed I po. Mam 178cm, 56 log i pod biustem 71. Wyjściowe miałam 70a obwód w biuście 79-80. Wzięłam mentory 350. I tak: po operacji w sieciowkach typu intimmisimi mam 75C. U brafiterek mam 65 E. Zastanów się chociaż nad 325 bo możesz żałować. Nie wiem jakie wymiary masz teraz Ale żeby Ci nie wyszło 75B. Siedzę trochę na forach i czytam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochana luz :) wiadomo myśle ale jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Ewa822 - pod biustem mam 70 cm, wychodziłam z rozmiaru spore A/małe B, mam Mentory 275 ml i na pewno nie mam B :) Stanik pooperacyjny mam D. Nie wiem jak będzie po 2-3 miesiącach ale zakładam, że będę celować w C / D. Benia - jak chcesz to podeślę Ci fotkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli 85 dziękuję bardzo będę wdzięczna bo już się stresuję jak czytam te rozmiary. becia.007@o2.pl mój mail. W biuście mam 80-81 cm jakoś nie chce mieć wielkiego biustu taki dyskretny i ładny bez przesady z c bardzo bym się cieszyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Moli85 a mogłabyś mi napisać jeszcze jakie wymiary miałaś w cm w biuście przed operacja a jakie teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamaadasiaaaa
Jutro ja mam operacje w Krakowie bardzo się boje trzymajcie kciuki 375 cc mentor pod mięsień obym przeżyła bol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jutro operacje w Krakowie bardzo się boje 3majcie kciuki Wyjściowe zwisle b a implanty maja być 375cc anatom z mastopexia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja już w drodze na operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
Benia - e-mail wysłany ;) Szczerze, to nie mierzyłam się ani przed ani po zabiegu w biuście. Póki co mam jeszcze sterczące radarki, ale wiem, że z czasem trochę opadną, staną się miękkie i nabiorą bardziej naturalnego wyglądu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa822
Moli. Mając wyjściowe małe B dziwnym nie jest że nie masz B XDDD . Ja miałam ledwo A. I po 350 mam C. Po 275 okrągłych bym miała B. Teraz mam 91 cm w biuście. Co prawda to kwestia indywidualna stąd podałam wzrost i wagę i obwody pod biustem i w biuście żeby można było się do tego odnieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
U każdej z nas z takich samych implantów może tak naprawdę wyjść co innego. Ciekawe jak to u mnie wyjdzie. Jutro mam usg :-) trzymajcie kciuki. NataliaNiki23 o ktorej masz operacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
NataliaNiki23, Mamaadasiaaa odezwijcie się po operacji, jak się czujecie, jak wrażenia, co z oddychaniem, czy ból taki straszny...? Mam operację za 2 tygodnie i strasznie jestem ciekawa jak wyglądają pierwsze chwile po operacji. Kiedy opuszczacie klinikę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochane strach ma wielkie oczy !:) boli ale z lekami ledwo co:) .... w moim przypadku jak narazie bol jest minimalny .... zobaczymy jak noc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
NataliaNiki super że tak dobrze znosisz to :) powodzenia :* daj znać jak z rozmiarem. Moli85 serdecznnie Ci dziękuję za zdjęcia są cudne. Mogła bym Ci wysłać zdjęcia mojego biustu teraz przed operacja i powiedziałabyś mi czy miałaś dużo większe wyjściowo? Usg i ktg wyszło Oki czekam za wynikami z laboratorium. I we wtorek operacja. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Narazie sie wydaja ladne duze :) zobaczymy jak dalej bedzie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia super, że badania ok. Do mnie powoli dociera, że operacja zbliża się wielkimi krokami :) NataliaNiki23 jestem myślami z Tobą. Odpoczywaj i zdawaj relacje na bieżąco :) Gdzieś przeczytałam, że na początku to nawet rękami nie mozna ruszać. Jak jest u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Milka na kiedy masz termin? Ja bym chciała być już po jeszcze 6 dni i będzie po wszystkim chyba ze badania krwi będą złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dziewczyny wyniki krwi mam średnie jeśli chodzi o krwinki na czerwono mam chyba 4 wyniki jestem załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Ja mam w pełni sprawne ruchome rece . Lewa piers boli ciut bardziej ale to nawet nie bol a tak jak sie bys nw o sinika ocierala. Nie boli nawet w skali 10%. Cala noc spalam bez żadnych środków . Wstaje sama do łazienki umylam bez problemu twarz zeby reszte:) kochane nic sie nie bójcie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
NataliaNiki23 - super, że czujesz się tak dobrze :) Wypoczywaj a za jakiś czas pochwal się efektem. Jaki rozmiar zrobiłaś? Milka - dłonie są sprawne ;) Mi od razu po zabiegu pielęgniarka dała telefon, żebym zadzwoniła do męża. Owszem, nie podrapiesz się przez pierwszych klika dni po czubku głowy i faktycznie nie jest zalecane podnoszenie rąk do góry, ale z każdym dniem jest ogromna różnica z funkcjonowaniu. 2 razy mąż mył mi głowę, było zabawnie, ale już po 12 umyłam głowę sama. Benia - wysłałam Ci maila. Wyślij wyniki do kliniki, może to nie jest nic takiego, nie denerwuj się. Mamaadasiaaaa - jak tam po zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
Benia o rany...ciekawe co teraz jak wyniki wyszły niedobrze... Może to tylko niewielkie odchylenia od normy...? Musisz skonsultować z lekarzem. Twoje zdrowie i bezpieczeństwo najważniejsze. Piersi mogą troszkę poczekać. Operację mam 8 listopada, dzisiaj jadę na usg. Badania krwi muszę zrobić w przyszłym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMilka
NataliaNiki23 super, że tak dobrze się czujesz :) A słyszałam teorię, że im większy implant, tym gorzej, ból większy i w ogóle... Na Twoim przypadku to się w ogóle nie sprawdziło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
Dzięki dziewczyny co ma być to będzie. Wysłałam wyniki teraz czekam na kontakt od dr. . NataliaNiki super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość msnats
Hej wszystkim, dawno mnie nie było :) OP była w maju, piersi mają się spoko, aczkolwiek martwi mnie lewa pierś która wciąż jest jakby odrętwiała.. sutek strasznie tkliwy i pierś cała sama w sobie.. nie przyjemnie jest podczas dotyku. Druga całkowicie już jak moja. Ktoś miał podobnie ? Czy to może być jakiś uszkodzony nerw czy trzeba czekać ? Nie wiem czy zawracać głowę dr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość NataliaNiki23
Kochana ja mam 500ml . :) nic nie boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moli85
NataliaNiki23 - no to zaszalałaś :) jak tylko dasz radę to rób fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Benia
NataliaNiki super jesteś odważna, a ja się nad 275ml zastanawiam hahaha. Nadal czekam za decyzja doktora i się stresuję już bym chciała wiedzieć :) Natalia jak tylko dojdziesz do siebie wyślij nam zdjęcia :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×